Detail uživatele diskuzního fóra - jose7

Datum prvního příspěvku
26.9.2006
Celkový počet příspěvků
35
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 18
Ptejte se vedení Bohemky 16
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
akxzyVag 5
PfTtSe9q 4
7EfQCYN4 2
Q2zcc3Yo 2
c/q0Fi4v 1

Prosím vedení o oficiální vyjádření k dnešní ostudně a to hlavně k faktu, že nás amaterský klub nejen porazil, ale dle reportu zřejmě i přehrál. Děkuji. Vy opravdu vidíte fotbalový progres, jak neustále tvrdíte?

Vážené vedení, fandíme, ale ach jo, tohle nikam nevede!!! Druhá půle byla vyloženě hnus a otázka času, kdy propadneme. Hlavně si nestěžujme na příliš tvrdou vodu! Opravdu si myslíte, že současný kádr nemá na vic?

Vážené vedení, opravdu si myslíte, že jdete správným směrem? Není čas promluvit s trenérem, aby hrál na osm stoperů, třeba pak jeden z nich už konečně Matouška chytí(já vím, s nikým tak rychlým se zatím nesetkali)...Mohl by mi pan trenér vysvětlit, proč střídal za stavu 0:1 zkušeného obránce a jediného ze tří stoperů bez žluté karty, zároveň s ambicí vstřeleného gólu a nechal tam nováčka, který již měl žlutou kartu a zavinil a to bez pochyby první gól - to není nic proti novicovi v zelenobílém dresu, ale rád bych znal myšlenkové pochody pana trenéra s profi licencí jakožto obyčejný fanoušek, který vyvíjí neadekvátní tlak na hráče Bohemky v domácím prostředí. V případě odpovědi slibuji, že žádný tlak na hráče v Ďolíčku vyvíjet nebudu a omlouvám se za své bezprecedentní chování v minulé sezoně, které zapříčinilo, že jsme vyhráli pouze dva ligové zápasy z 18 v domácím prostředí. Pane Hašek, milé vedení děláte to dobře! :-((((

Děkuji vedení za pohádku o pohárech, teď prosím zase tu o posilách, ta je vděčná a věčná... Díky.