Detail uživatele diskuzního fóra - jose7

Datum prvního příspěvku
26.09.2006
Celkový počet příspěvků
44
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 27
Ptejte se vedení Bohemky 16
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
PfTtSe9q 12
akxzyVag 5
7EfQCYN4 2
Q2zcc3Yo 2
c/q0Fi4v 1
2f5t5pQY 1

skip napsal:

Ti co tu nadávaj,ať si uvědoměj,že Plzeň, Slavia a teď asi i Sparta si hrajou svoji soutěž..... Naši soupeři, jsou úplně jinde........ Bohužel, tak to je...........

Věřme kluků jsem pro, ale bohužel tento názor je naprossto mimo. Plzěň již tuto soutěž tří nehraje a hrát nebude, což bylo vidět i minulé kolo doma s Bolkou. Stejně jako ji nahrála Sparta v minulých letech, není to jen o penězích...

gisorax napsal:

Tak v patek den pred zapasem mozna zase zmena :( "Nově nebude možné prodávat na hromadné akce vstupenky na stání."

" Týkat by se měla vnitřních akcí."

Ach jo, dnes škoda jakýchkoliv slov, výkon prostě úplně na h... Hlavy nahoru a zase makat a když se prohrává, zápas nekončí, bohužel mi to u nás nyní tak připadá. Může se prohrát, jde o tak jak... :-((( Jedeme dál a zase makat, makat, makat! Nejen na hřišti (vedení a přestupové období???)...

atletiko napsal:

Dnes zápas blbec. V první půli vyrovnaný zápas s větším počtem našich šancí. V druhé to tam montovně napadalo se štěstím a my už nic nevymysleli. Valeš se pod žádný gól nepodepsal a ti, kteří ...

99,9 % souhlas, jen Le Giang nr. 1... :-)

BOOOOHEEEEMIANS NANANANANANA... Vybrali jsme si zápas blbec, nejsme Barcelona nebo jiný megamančaft a upřímně Bolce to prostě spadlo dnes do klína... V úterý jdu poděkovat za úspěšnou sezónu a do poslední chvíle budu věřit ... 4:0 po prodl. :-) Bohemka je prostě něco k nezaplacení přátelé....

Ofsijde, neosfijde, faul, ne faul, ruka, ne ruka.... je to hnus...

Za mě prostě zářez a je potřeba se ozvat, neustále je video používáno k obhajobě silnějších( bohatších). jasně, ofside to nebyl, ale bylo pískáno a to je podstatné, na druhé straně by to nikdo neřešil a nehnul by ani brvou. Proske má píšťalku v puse, ruku nahoře a zvuk píšťalky je dle záznamu slyšet až cca 3 vteřiny poté, divné, v reálu jsem si byl jistý, že bylo přerušeno před kontaktem Teteha. Prostě sorry, opět video posloužilo potřebným, stejně jako na Sraltě, balon na tribuně a ve vápně se najde faul... Opravdu si ještě někdo myslí, že VAR slouží fotbalu?

Mates87 napsal:

Jakubowici,do teď jsem tě nemusel...ale dnes s tou vlajkou si to PO*RAL!a věř že si tímto nasral i lidi,kteří tě hájili!DAREK VEN!!

Bohužel musím souhlasit, tohle se dělá vážený pane řediteli pouze v Číně... A fotbal na nula nula hnus. Vám se to možná ale líbilo. Ta ochranka je tu také na hostování? Bez obce doufám....