Detail uživatele diskuzního fóra - pekulka

Datum prvního příspěvku
16.3.2009
Celkový počet příspěvků
584
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 510
Ptejte se vedení Bohemky 68
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dLuRUP7Y 148
k8MXsBeT 10
40R40YVJ 3
68DfgXZv 3
Tj+jcvP9 2
KzwTgXCd 1
od0MMsTB 1

Samozřejmě, rekonstrukce stadionu (nový stadion) by byla skvělá věc a jistě se všichni shodneme, že by to Bohemce pomohlo. Ale obávám se, že ani tahle skutečnost nás do vyšších pater ligy nevystřelí. Podívejte se např., jaký stadion má Karviná, obrázků je na netu dost a dost, slavnostně ho otevřeli na podzim 2016. Nic světaborného, ale myslím, že kdybychom dnes takový stadion měli my, tak si lebedíme (dle Wikipedie cena výstavby 250 mil. Kč). A kde je dnes Karviná? Posunulo jí to sportovně někam výš? Neposunulo. Mít kvalitní zázemí je jedna věc, společně s tím ale musí přijít nějaká jasná vize, vůle, ochota a nadšení posunout se někam výš, tvrdě si za tím jít a pak se věci mohou pohnout dopředu. Ona by pak i ta vyjednávací pozice ohledně rekonstrukce stadionu byla pro Bohemku jednodušší, když by Praha viděla, že se v Bohemce pohnuly ledy. Takhle si může v zásadě říct, že stejně hrajeme pořád to samé, tak nám to na to naše čutání ještě do konce nájemní smlouvy vydrží a pak se uvidí. No a že jsou k tomu třeba peníze nemusím dodávat.

Roo napsal:

Jak to, že radnice nedala do stadionu ani korunu? Vždyť je to stálo majlant když stadion koupili od zlodějů z real Bohemians. Bez jejich zakoupení  a tedy investice bysme už asi stadion neměli a stál ...

Jistě, koupili stadion, to samozřejmě všichni víme a jsme jim za to vděčni. Mě jde spíš o to, že vzhledem k tomu, v jakém stavu Ďolíček je bychom jistě všichni uvítali jeho co nejrychlejší rekonstrukci, ideálně vybudování stadionu nového. A to se nám bez přispění Prahy nepodaří, maximálně tak vybudujeme tribunu u tramvaje, aby se stadion alespoň opticky nějak uzavřel a vypadal líp. Ale to přece nestačí. Potřebujeme nové kvalitní zázemí a to nám nová tribuna u tramvaje nepřinese. Co vím, tak rekonstrukci chtějí řešit komplexně společně s revitalizací nejbližšího okolí stadionu, což s sebou nese průtahy a může se to táhnout ještě roky. Proto bychom měli být v tomto směru aktivní, abychom se dočkali ještě před vypršením našeho prvního nájemního období, což je za 8 let.

Ono je to s těmi vizemi těžké, když nemáš peníze na jejich realizaci. Na co naláká současná Bohemka kvalitní hráčské posily? Na nový moderní stadion? Na možnost zahrát si poháry? Na nadprůměrný plat? Ani jedno nabídnout nemůžeme. Jak tu zaznělo, my můžeme nabídnout tak maximálně tu Prahu. Prostě zatím nemáme na to, udržet hráče, který ukázal potenciál a naopak k němu přikoupit dalších xy nadprůměrných fotbalistů a vybudovat mužstvo pro Evropu. Taky si musíme uvědomit, že musíme mít peníze nejen na to hráče koupit, ale především na to je pak další léta platit. Lepší hráč rovná se vyšší plat a žádní Součkové nám tu za 40.000 měsíčně běhat nebudou. Pokud tedy na obzoru nejsou žádní noví sponzoři, popř. noví Abramovičové, je jedinou možností jak se nějak posunout vpřed tlačit na radnici, aby do svého majetku investovala a zásadním způsobem se hnulo se stadionem. Zatím jak se zdá, Praha za takřka dva roky (to to letí), co je majitelem stadionu do Bohemky nedala ani korunu. A už by se tedy mohlo začít něco dít, garantovaný pronájem stadionu máme už jen na 8 let a Praha by mohla konečně ukázat, jestli jí na Bohemce opravdu záleží, nebo byl důvod koupě stadionu někde jinde. Věřím, že naše vedení pro to dělá maximum.

O tom, že si Pepa o tu přihrávku říkal jsem nevěděl. Každý gólman v první lize by měl ale umět natolik číst hru, aby dokázal ve zlomku vteřiny správně vyhodnotit, jestli je bezpečné nahrávat kamsi, když mi to nohama zrovna moc nejde a je jedno, že si o přihrávku říká můj spoluhráč a kapitán. Já vlastně ani nenadávám, jen jsem rozčarovanej, čeho jsou naši borci schopni, jakoby nestačilo, jaké problémy máme a ještě budeme sami sebe potápět chybami jak u žáčků. Ale samozřejmě, Bohemka do toho !!!

vytrznik napsal:

Ty vole a ze ted nenadavas na Podanyho ze mu to spatne hodil pokud nadavas ze Giang spatne nahral na Jindriska kterej si sam o prihravku rikal? Ze ma spatnou hru nohama souhlas ale nebejt ...

No, mě jen přijde, že když se u něj u poněkolikáté opakují stejné chyby, tak je někde něco špatně. Samozřejmě, pokud hráči vědí, že je jejich gólman ve hře nohama slabší, měli by to zohlednit, na druhou stranu to samé o sobě asi ví i Le Giang sám a z tohohle pohledu ten gól jde jednoznačně za ním, prostě to měl rozehrát úplně jinak. Toť můj názor

S Le Giangem by si měli trenéři důrazné promluvit. Že se mu povedl zápas s Příbramí ještě neznamená, že je to nějaký supergólman a pokud v každém zápase udělá jednu dvě minely svou špatnou rozehrávkou, může chytat jak chce a stejně nám to výhry nepřinese. Už s Příbramí tam měl několik strašlivých rozehrávek, které pramenily z podprůměrné úrovně jeho kopací techniky, ale Příbram v tom zápase totálně střelecky selhala. V dalším zápase pošle Pepovi nesmyslnou a pomalou přihrávku na střed hřiště těsně před velké vápno, čímž ho dostane pod tlak, Pepa pak špatně zpracuje a je z toho naprosto zbytečný gól, teď pro změnu další školácká chyba, která nás opět stála výhru. Ať to radši kope na tribunu a hráči mu nahrávají co nejméně, dokud svou hru nohama nezlepší.