Detail uživatele diskuzního fóra - pekulka

Datum prvního příspěvku
16.03.2009
Celkový počet příspěvků
724
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 648
Ptejte se vedení Bohemky 68
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dLuRUP7Y 148
C++BCMpv 96
68DfgXZv 21
k8MXsBeT 10
74KJ1vcm 4 Eastman
9Qh4L2hK 4 DOLFI
40R40YVJ 3
o52VRPdm 3
Oif8lSO/ 3 venca_65
Tj+jcvP9 2
IeXEfO6c 2
n/TfKrp2 2
YXaEkCXm 2
//JnA7aY 2
KzwTgXCd 1
od0MMsTB 1
jnVDMlB1 1
+MbZD7q4 1
lQRADjFA 1 venca_65
FCI0hilg 1 venca_65

Nazdar klokani, ví se něco ohledně Barťase? Nějak mi to uniklo, ale jak vůbec k tomu zranění přišel a jaká je předpokládaná doba léčby? Bude poté hrát v nějaké speciální masce jako Kolář ve Slavii? Jinak, díky všem za nakonec celkem poklidnou sezonu, za výhru nad Spartou a za tu krásnou šňůru vez prohry. Přeji všem krásnou dovolenou a vedení šťastnou ruku při výběru posil. 

Jooo a ještě - jak Vodháněl a Filip Hašek? 

xtreme napsal:

pravda, i já jsem byl z těch co pochybovali, nicméně teď vím, že to už prostě není mašina na góly ,ne, že by nechtěl, ale prostě ty doby jsou dávno pryč, nicméně i tak je ...

Necid je především hráč do vápna. Tyhle typy, nebo chcete-li jejich produktivita většinou hodně závisí na tom, jaký servis se jim dostane od spoluhráčů. Jinými slovy, pro to, aby se jejich potenciál využil potřebují kolem sebe spoluhráče, kteří je dokáží zásobovat kvalitními přihrávkami. Ale když takový hráč s pověstí střelce přijde do slabšího mužstva, často z toho bývá zklamání a rozčarovanost, protože oni nejsou ty typy, kteří by utekli po lajne, nebo vymíchali 2-3 protihráče. Jejich silnou stránkou je výběr místa a zakončení. Takových už jsme v Bohemce pár měli ale v dobách, kdy jsme neměli kvalitu. A pak jsme se divili, že u nás jim to nešlo a jinde dávali góly.

apokopa75 napsal:

Taky mám  ten názor  .  Repre ho nemine,  je jistej  ve všech zákrocích.

Jen škoda, že není ještě o pár cm vyšší. Někde říkali, že měří 185cm, což mi tedy v TV nepřijde, ale asi to zkresluje. Na druhou stranu, Campos měl jen 168cm a jakej to byl gólman :-)))

klokan13 napsal:

Ten Hugo naskočil 4x a dostal jen jeden gól 

No dnes ho nejvíc prověřil Krch :-))). Ale něco v tom klukovi je. Je to s podivem, ale když je v bráně, jsem mnohem klidnější, než když chytá Patrik. 

Hoši tak to jooo !!! Tři žejdlíky Liberci, s tím Hofťa asi nepočítal. Závidím všem, co to mohli vidět naživo. Tak snad se už brzy do Ďolíčku budeme moci podívat všichni. Ještě jednou díky, parádní zápas !!!

Poctivej, odmakanej a za mě sympatickej bod, výborný Bačkovský, Krch tentokrát, i když se nevyhnul několika chybám, zabránil dvěma gólům, všichni dřeli, nehráli zanďoura a kdyby smlolař roku Puškáč trefil hlavu po centru Nováka, mohli jsme při troše štěstí i vyhrát. Ale ten VAR, to mi zase stoupl tlak. Hoši díky !!! 

vytrznik napsal:

Nevis jak hodne je zranenej to za prve a za druhe hrajem  z posledni Opavou ted takze to nak nevadi-)

Pokud je Köstl zraněný, je zajímavé, že tam nešel místo něj obránce, ale Novák, který je záložník. Zřejmě Klusáček usoudil, že bude vhodnější zálohu zahustit a obrana to bez Köstla nějak zvládne. No kéž by, jeho centimetry ve vápně budou chybět.

V první půli velmi sympatický výkon, jen by ti naši hoši mohli být v některých situacích rychlejší s přihrávkou nebo centrem. Když je šance, tak to tam musí letět, někdy to zbytečně zpomalíme, nebo hrajeme takový ten házenkářský oblouk. Zajímavé střídání Nováka za Köstla, že bychom se chystali Slavii zasadit zdrcující úder ? :-) 

Velká gratulace k vítězství, kdo by to byl po první půli tušil. Jsem rád, že se Keita konečně trefil, že taky konečně někdo vystřelil ze střední vzdálenosti (Vondrův gól), že zase začínáme proměňovat penalty a celkově se mi druhá půle až na ten zbytečný gól velice líbila. Kluci díky.