Detail uživatele diskuzního fóra - pekulka

Datum prvního příspěvku
16.3.2009
Celkový počet příspěvků
546
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 475
Ptejte se vedení Bohemky 65
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dLuRUP7Y 115
k8MXsBeT 10
40R40YVJ 3
Tj+jcvP9 2

Tak jsem se znovu díval na tu zahozenou Koubkovu tutovku a musím říct, že jakkoliv to vypadá zcela jasně, tak to zase tak úplně jednoduché nebylo. Po Jusufově střele, kdy se Koubek v zásadě jen snaží, aby ho balon netrefil, se míč odrazil do strany, přičemž jak míč, tak Koubek byli takřka na stejné přímce. Koubek si pro něj musel doběhnout, přičemž byl v pohybu směrem k hlavní tribuně, nikoliv k bráně Opavy. Míč byl navíc ve vzduchu (padal) a Koubek musel střílet těsně po jeho dopadu halfvolejem, to vše pod tlakem obránců. Tyto drobnosti, společně s nezkušeností pak způsobili, že to nedal. Ta střela byla hodně o hlavě, kdyby to tlačil rovně po zemi k bližší tyči a nedal polovysokou, pro brankáře ideální střelu na zadní tyč, věřím tomu, že ten gólman by se ani nehnul a my bychom slavili vítězství. Bohužel to ale nedopadlo. Vyčítejte to ale devatenáctiletému klukovi.

Vedení asi bude muset přivést nějakého šamana, aby nám náš Ďolíček odčaroval, těch nevyhraných zápasů doma je už moc. Bohužel (podle vašich komentů možná bohudík) jsem zápas neviděl, takže alespoň tři pozitivní věci - bereme bod a v případě vítězství Slavie nad Příbramí o skóre opouštíme barážovou pozici.  A příští zápas hrajeme venku :-))) Mimochodem, Slavia vede od 3. minuty v Příbrami 1:0

Ví někdo, proč trenér nestaví Nečase? Patřil snad začátkem jarní části mezi marody a pak doháněl tréninkové manko, nebo je prostě jen jalovej a mezi našimi útočníky nejhorší? 

Dobrý den, mohu se zeptat, co je s Nečasem, že hraje nyní tak málo? Patřil snad na začátku jarní části mezi nemocné, nebo prostě jen dlouhodobě nemá formu? Děkuji.

Opravdu nikdo nějaký jiný link, než níže uvedený? Tam mi skáče všechno možné, jenom ne Bohemka. Díky

Bravo hoši, jen tak dál. Už jen bod ztráta na Příbram a Opavu. Jen doufám, že to s Vackovým ramenem nebude vážné a že v příštím zápase bude normálně hrát, protože té smůly už jsme měli fakt dost. Tak a teď budu fandit Milanovi Havlovi proti Spartě.

Zapomenout na Slavii, body potřebujeme uhrát s jinýma mančaftama. Takže příště se Šmídem místo vykartovaného Krcha a doufám, že i s daleko častější třelbou.

To, co nám minule stačilo proti slabému Zlínu, těžko stačí dnes na Slavii. V podstatě je to jen čekání na gól v naší síti, vůbec nejsme schopni udržet chvíli míč na kopačkách. Ten brejk byl úžasnej, ale ruku na srdce, bylo to to jediné, co nám v první půli vyšlo a nebýt Fryštáka, bylo by to po půli už minimálně 0:4. Víc než penalta mrzí druhý gól do šatny, to jsme prostě celí my, to se prostě musí pohlídat, když chceme ještě ve druhé půli o něco hrát. Teď už těžko  budeme honit alespoň bod, spíš se obávám debaklu, jako se to včera stalo Dukle s Olomoucí.

Gól na 2:0, jasný ofsajd, říkal jsem si hned, že to vypadalo podivně. Jukněte na iSport.