Detail uživatele diskuzního fóra - pekulka

Datum prvního příspěvku
16.3.2009
Celkový počet příspěvků
552
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 480
Ptejte se vedení Bohemky 66
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dLuRUP7Y 121
k8MXsBeT 10
40R40YVJ 3
Tj+jcvP9 2

Máme to ve svých rukou, jen se trochu obávám, jak přistoupí Dukla k zápasu v Příbrami. Dnes sice překvapivě remizovala, ale loučila se před svými fanoušky s ligou, tak to asi nechtěli úplně vypustit, v Příbrami ale může být rychle hotovo. Víte někdo, jak by to bylo, kdybysme měli s Příbramí stejně bodů?

bohemak11 napsal:

Mas sice pravdu ale Hašek je u nas dva roky a on si rozhoduje které hráče chce a uprimne měl nejrozšířenější kádr za posledních x let.a sledujes všechny zápasy?vzdyt on neumí reagovat střídáním nic!sestkrat doma ...

No, posily - Bohemka vždy vybírá z toho, co kde zbyde, kdyby dal pantáta více peněz, tak by se v Ďolíčku jistě neobjevili Ljovinové, neviditelní Marhůnové apod. Ale máš pravdu, že Hašek by někdy mohl na vývoj zápasu reagovat lépe. Jak jsem psal, nechci ho tu nějak obhajovat, nepřijde mi ale fér říkat, že za vše může on. A taktickou přípravu můžeš udělat naprosto dokonalou, ale když to hráči pak nejsou schopni plnit na hřišti, neuděláš nic. A taky nezapomeň, že stejnou taktickou přípravu proti nám dělá i náš soupeř, i on zná naše slabiny a samozřejmě tomu přizpůsobí svou hru. A jsme zase u té kvality kádru, potažmo peněz.

Nechci tady nějak obhajovat trenéra Haška, ale vinu na našem současném stavu nenese jen on ale nesou ji úplně všichni včetně pana Jakubowitze. Nechce se mi věřit, že vzdělaný trenér není schopen patřičně zhodnotit slabé a silné stránky soupeře a určit odpovídající taktiku s ohledem na kvalitu kádru, který má k dispozici. Trenér také není ten, kdo by to měl odehrát na hřišti, od toho jsou tu hráči. A vezměte si, co všechno jsou ti naši schopni neproměnit, kolik penalt jsou schopni zahodit, to přece není o trenérovi, ale o neumění hráčů. A kvalita, ta se zase odvíjí od našich finančních možností, čili svůj podíl na tom má i majitel, který není schopen kádr nějak výrazněji posílit a docílit alespoň toho, abychom se natrvalo zařadili alespoň mezi týmy, které prostě nesestupují. Když vyhodíme trenéra, pomůžeme si? Přijde jiný, ale pokud bude mít k dispozici stále stejnou "kvalitu", budeme se plácat stále tam, kde jsme. Trenér v Bohemce je totiž něco jako kuchař, který se snaží uvařit co nejlepší jídlo, ale je limitován kvalitou surovin a koření, které má k dispozici. No a když nemáš smetanu, tak dobrou svíčkovou prostě neuvaříš. Třeba trenér Koubek - nebyl to žádný supertrenér, ale když trénoval Plzeň, měl k dispozici prvotřídní kuchyni a vyhrál ligu s rekordním ziskem 72 bodů. Přišel do Bohemky a dál už to známe. Před sezonou bylo jasné, že nový systém nebude přát týmům jako je Bohemka, také bude mnohem těžší se do ligy znovu dostat, protože přímo postupuje jen jeden. Doufám, že si to v Bohemce všichni uvědomují.

Vážené vedení, co je nového ohledně Marhúna? Jak je na tom fyzicky a jak probíbá jeho adaptace na české prostředí? Nějak je kolem něj už dlouho ticho po pěšině. Neuvažovali jste také o tom, že byste se Slavií dohodli prodloužení hostování Júsufa v Bohemce i pro příští sezonu? Děkuji

Chtěl bych všem hráčům a trenérovi poděkovat za poctivě odmakaný závěr základní části ligy a za výkony v poháru. Velká škoda, že se nám nakonec nepovedlo dostat se do prostřední skupiny. Nakonec chyběly pouhé tři body, na které jsme v mnohých zápasech šahali, ale ať už svojí vinou, nebo vinou nepříznivých okolností jsme na ně nedosáhli. Věřím, že uděláme vše pro to, abychom se vyhnuli baráži a že stoupající forma našeho mužstva vygraduje nyní v zápasech o záchranu, kterou jak pevně věřím úspěšně zvládneme. Jusuf se konečně uzdraví, společně s Puškáčem dají pár gólů a konec dobrý, všechno dobré.

Tak jsem se znovu díval na tu zahozenou Koubkovu tutovku a musím říct, že jakkoliv to vypadá zcela jasně, tak to zase tak úplně jednoduché nebylo. Po Jusufově střele, kdy se Koubek v zásadě jen snaží, aby ho balon netrefil, se míč odrazil do strany, přičemž jak míč, tak Koubek byli takřka na stejné přímce. Koubek si pro něj musel doběhnout, přičemž byl v pohybu směrem k hlavní tribuně, nikoliv k bráně Opavy. Míč byl navíc ve vzduchu (padal) a Koubek musel střílet těsně po jeho dopadu halfvolejem, to vše pod tlakem obránců. Tyto drobnosti, společně s nezkušeností pak způsobili, že to nedal. Ta střela byla hodně o hlavě, kdyby to tlačil rovně po zemi k bližší tyči a nedal polovysokou, pro brankáře ideální střelu na zadní tyč, věřím tomu, že ten gólman by se ani nehnul a my bychom slavili vítězství. Bohužel to ale nedopadlo. Vyčítejte to ale devatenáctiletému klukovi.

Vedení asi bude muset přivést nějakého šamana, aby nám náš Ďolíček odčaroval, těch nevyhraných zápasů doma je už moc. Bohužel (podle vašich komentů možná bohudík) jsem zápas neviděl, takže alespoň tři pozitivní věci - bereme bod a v případě vítězství Slavie nad Příbramí o skóre opouštíme barážovou pozici.  A příští zápas hrajeme venku :-))) Mimochodem, Slavia vede od 3. minuty v Příbrami 1:0

Ví někdo, proč trenér nestaví Nečase? Patřil snad začátkem jarní části mezi marody a pak doháněl tréninkové manko, nebo je prostě jen jalovej a mezi našimi útočníky nejhorší? 

Dobrý den, mohu se zeptat, co je s Nečasem, že hraje nyní tak málo? Patřil snad na začátku jarní části mezi nemocné, nebo prostě jen dlouhodobě nemá formu? Děkuji.