Detail uživatele diskuzního fóra - pekulka

Datum prvního příspěvku
16.03.2009
Celkový počet příspěvků
713
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 637
Ptejte se vedení Bohemky 68
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dLuRUP7Y 148
C++BCMpv 87
68DfgXZv 21
k8MXsBeT 10
74KJ1vcm 4 Eastman
9Qh4L2hK 4 DOLFI
40R40YVJ 3
o52VRPdm 3
Oif8lSO/ 3 venca_65
Tj+jcvP9 2
IeXEfO6c 2
n/TfKrp2 2
YXaEkCXm 2
KzwTgXCd 1
od0MMsTB 1
jnVDMlB1 1
+MbZD7q4 1
lQRADjFA 1 venca_65
FCI0hilg 1 venca_65

Tvl, není v lize hráč, kterému by VAR tolikrát neuznal gól, jako náš Puškáč. To snad není pravda !!!

dolíček napsal:

Ztraceny body. Byli jsme urcite lepsi v tomhle odpornem zapase. Bod jsme zratili po zavahani Barteka, ktery tou dobou uz mel byt na lavicce. Jsou hraci kteri kdyz zavini gol, tak nadavam a pak jsou ...

Nedávno se tu řešilo správné vyslovování jména naší legendy Pepy Jindřiška. Co se týče Davida, za mě by se jeho jméno mělo skloňovat česky, tzn. "po zaváhání Bartka a ne slovensky "Barteka", což dost často používají i novináři. Ale třeba máš pravdu, mě to jen vždycky když to čtu přijde divné. 

Nazdar klokani, mám takovou technickou otázku. Dnes se mi při přihlašování na stránky stalo, že mi noťas napsal, že se stránka bohemians.cz jeví jako falešná. Jako antivir mám Eset a nikdy předtím se mi tohle nestalo, až dnes. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Jinak dnes ztráta dvou bodů, osm minut před koncem za stavu 1:0 pro nás se tohle nesmí stát, bohužel se mi to jevilo jako nedůraz, slušně řečeno.

rio napo napsal:

Taky jsme se chodili koupat k nějakýmu rybníku za silnicí. Samozřejmě bez. To byla ještě doba, kdy holky nebyly jak nemluvňata a měly hustej kožíšek :-)

Pravdu máš :-)))

rio napo napsal:

Jojo, Liblice. Naproti byla nějaké škola a kolem rybníka podél potoka jsme chodili do Brodu. Liďák byl na náměstí? Do nějaké hospody jsme s klukama chodili na to náměstí, ale protože jsem tam kamarádil s ...

Liďák není přímo na náměstí, je těsně pod náměstím naproti Kouřimské bráně. Je tam taková prudká zatáčka, která vede ven z Brodu, nahoru směrem na Přistoupim. Hospůdka vlevo od fotbalového hřiště? To asi myslíš ještě staré škvárové hřiště, naproti kterému byla vyhlášená českobrodská hospoda Sportka. Později, když tohle hřiště zrušili se v Brodě udělalo nové fotbalové hřiště "Na Kutilce" vedle tenisových kurtů a dnes již nefungujícího nekrytého koupaliště, poblíž silnice směrem na Tuchoraz.

Našemu A mužstvu - hoši, asi vás určitě tepeme víc, než chválíme. Ale jeden každý z nás to myslíme dobře. Dnešním vítězstvím nad Karvinou jste nám dokázali, že když se chce, všechno jde. Za mě jsme mohli klidně vyhrát 5:0 nebýt toho, že Puškáčovi (toho kluka je mi líto) nebyl opět uznám gól a za karvinského gólmana zázračně zaskakovali obránci a tyče. Nebojte se toho, věřte si a výsledky se dostaví. Hlavně žádná bojácnost, máte na to. Bohemka do toho !!!

rio napo napsal:

Jojo, nevím jestli myslíme stejný zápas, ale v 78 nebo 77 jsme hráli kvalifikaci se Švédy doma a 2 góly jsme dostali v nastaveném čase. V Českém Brodě jsem byl na vojně, na vycházce v ...

A ve které hospodě? Já v Brodě bydlel od svých 5ti do 25ti let. Pamatuji se, jak jsme, co by děti, běhali z Brodu do Liblic podél Šembery závod " Partyzánský samopal" :-)))  A pak jsme se nejvíc těšili na to, jak dostaneme od vojáků buřtguláš z pojízdné polní kuchyně V3S, po které jsme se přesunuli do "Liďáku" na promítání "Jen počkej" :-)))  

Dnes se splašíme a Karvinou spláchneme 3:0. Góly Levin 2 a Krch:-)))

Už se ví, co je s Novákem? Před pár dny jsme dostali info, že zatím stále probíhají vyšetření a délka absence se nedá ještě úplně odhadnout. Ví se už víc?