Detail uživatele diskuzního fóra - pekulka

Datum prvního příspěvku
16.3.2009
Celkový počet příspěvků
599
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 525
Ptejte se vedení Bohemky 68
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dLuRUP7Y 148
68DfgXZv 16
k8MXsBeT 10
40R40YVJ 3
Tj+jcvP9 2
KzwTgXCd 1
od0MMsTB 1
jnVDMlB1 1
+MbZD7q4 1

Dobojováno ještě není, ale při vší uctě k našim borcům, nedalo se očekavat, že tahle nadstardandně dlouhá šňůra vítězství bude trvat věčně, jednou to přijít muselo. Má obava z Budinského se bohužel potvrdila. Nemít ho, Boleslav by byla poloviční. Škoda, že jsme mu nevěnovali trochu větší péči. Nevím jak vám, ale mě se zdálo, že se před prvním gólem Fulnek na lajně dostal před Vodháněla tím, že ho zatáhl rukou, ale to je teď už jedno. Závěry poločasů nám prostě nejdou, není to poprvé. Největší opory se dnes nepotkali s formou, třeba Hronka jsem dnes zaznamenal párkrát v prvni půli, ve druhé vůbec, kdy uz dáme jednou z rohu gól? Přesto hoši tisíceré díky a klobouk dolů před vámi. Udělali jste velký posun, závěr sezony byl pohádkový. Tak a teď se zdravě naštvěte a doma je poražte. Bohemka do toho !!!

Musím říct, že nevycházím z údivu. Je vidět, co udělá s hráči, když si věří. A na rozdíl od Slovácka bez obdrženého gólu do šatny - nedostat prvních 20 minut gól a věřím, že 3 body zůstanou doma. Bohemka do toho !!!

Zdar Klokani, nevíte jak je to po sezoně s Hronkem? Můžeme na něj také uplatnit opci jako na Květa? Pravidelně dokazuje, že je pro hru Bohemky opravdu přínosem, za mě tedy určitě koupit (pokud na to tedy máme) 

Hoši díky !!! Je vidět, ze Sparta je zapomenuta a když chceme, fotbal hrát umíme. Trenér a ostatní realizák klobouk dolů !!! Jestě otázka: Jsme už opravdu 100% ve skupině o poháry? Na stránkách Sigmy píšou, že když ve 30. kole porazí Olomouc Plzeň a Karviná zároveň porazí Boleslav, jdou na poháry oni. Na ČTSport tohle nezmiňovali, říkali, že když uhrajeme dnes stejný výsledek jako Sigma, jdeme na poháry. 

Přiznejme si upřímně, zápas byl opravdu vyrovnaný jen do nějaké cca. 25 minuty, to jsme se ještě snažili o nějakou mezihru. Pak už jsme jen bránili remízu. Střelba ze střední vzdálenosti nula, rohů pomálu, standardky nula. Ten nadějný rychlý protiútok ve 2. půli Vodháněl zadrbal, nakonec jsme o míč přišli ještě před vápnem. Jediná střela na bránu ve druhé půli Hronek z velkého úhlu. Kdyby to dopadlo remízou, řeklo by se, že je to asi zasloužené, výhra Sparty byť po sporném momentu je ale zaslouženější. Hoďme to za hlavu, důležitější zápasy nás teprve čekají. Líbí se mi, jak dokáže Luděk udělat sestavu, Hašek byl proti němu konzerva.

Lamas napsal:

Tvl, náš mírný, inteligentní a dobrácký trenér umí také udělat vítr v kabině? O tom bych se rád dozvěděl víc. Luděk prostě nepřestává překvapovat. Hoši, paráda !!!

kolina napsal:

Jasně, Bohemku nějak podpořit určitě, ovšem je otázka kolik z nás momentálně přišlo o výdělky či část výdělků, že... Nicméně, minimum toho co můžem udělat je že nikdo z nás nebude požadovat vrácení peněz za vstupné/permanentky... Otázka ...

No je to jen takový nápad. Samozřejmě částky by byly dobrovolné, beru to tak, že předpokládám, že nám všem ještě za únor přišla výplata v plné výši. Ale samozřejmě, každý z nás ví nejlépe, kolik si může dovolit dát.

Jinak většina našich pohárových zápasů je alespoň v sestřizích na YouTube, kromě naší hry jsou obzvláště fascinující záběry zaplněných tribun, které vypadají naprosto fantasticky. Kolik diváků se vešlo naproti hlavní? Nechápu :-)))