Detail uživatele diskuzního fóra - pekulka

Datum prvního příspěvku
16.03.2009
Celkový počet příspěvků
881
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 801
Ptejte se vedení Bohemky 68
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 8
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dLuRUP7Y 148
C++BCMpv 96
AHbfBuPM 79
ZU+iYCry 43
68DfgXZv 21
b3R2rNi8 17
k8MXsBeT 10
zAcN6vF4 8
74KJ1vcm 4 Eastman
9Qh4L2hK 4 DOLFI
40R40YVJ 3
o52VRPdm 3
Oif8lSO/ 3 Scarsdale, venca_65, DOLFI
Tj+jcvP9 2
IeXEfO6c 2
n/TfKrp2 2 Scarsdale
YXaEkCXm 2
//JnA7aY 2
oxT1bBD+ 2
DrHc+V1W 2
KzwTgXCd 1
od0MMsTB 1
jnVDMlB1 1
+MbZD7q4 1
lQRADjFA 1 venca_65
FCI0hilg 1 drg, Eastman, venca_65, Scarsdale
OynKq+5S 1
r0y8v8Dd 1
57aiCs6h 1
GPNI7PNF 1
FllFQn0n 1
aHqIfQcL 1

rocknroll napsal:

V clanku se pise, ze si vedeni Bohemky "odpracuje" pronajem Dolicku investici do jeho renovace.  No nevim, investovat 500-600 milionu vymenou za 60-letou smlouvu o pronajmu vychazi na najem az 10 milionu rocne.  To rozhodne ...

Přesně tak. Pokud vím, nájemní smlouva na 10 let z r. 2017 stanovila roční nájem Ďolíčku na částku 1.5 milionu korun s tím, že obsahovala i jakousi inflační doložku, jejíž znění ale neznám. Je tedy otázka, jaký nájem vlastně v současnosti platíme. S trochou nadsázky jsem tu nedávno psal, že nová nájemní smlouva by měla být min. na 100 let. V tom případě by nájem Ďolíčku vycházel na 6 milionů ročně. Jakubowicz ale určitě dělá co může a je obdivuhodné, že chce do tohoto jak sám říká ekonomického nesmyslu vůbec jít. Pokud se mu vše podaří tak, jak plánuje, měli bychom poslat do Vatikánu žádost o jeho svatořečení.

Ja si stejne myslim, ze nase kvalita nejvice utrpela odchodem Kveta a predevsim Hronka. Ze to slo jeste chvili bez nich bylo proste neco navic. Muzstvo bylo v laufu, verilo si, drzelo se nas i stesti a skoncilo to nad ocekavani. Ze se po prestupu z Bohemky ani jeden z nich neprosadil, to je holt osud. A z nasich novych posil se jako jediny dokazal vyrazneji prosadit pouze Prekop. Urcite se cekalo vice predevsim od Kovarika, Haly, Matouska a Hrubeho, Hulka se po dlouhem zraneni take musel rozehrat. Vecna skoda Jedlicky. Kdyz jsem prvne videl ten jeho knirek, rikal jsem si tvl, co to je za frajera. Ale musim pred nim smeknout, vynikajici golman a prijde mi, ze i lidsky je to skvelej kluk a partak. Vecna skoda, ze Slavia koupila Stanka, protoze on by byl pro Bohemku jako delanej. Taky se chci trochu zastat Krapky, protoze na rozdil od ostatnich nasich obrancu dal nejeden dulezity gol. No a jinak? Ja vam nevim. Proste cas bezi, muzstvo starne a "Bohemka je klub razovity"

bonano30 napsal:

Myslím, že budem rádi jestli vůbec pantáta dostane tu dlouhodobou nájemní smlouvu .....politikům nevěřím 

Když už se pantáta rozhodl, že bude Praze renovovat její majeteček na své vlastní náklady, musí na jednání o nové nájemní smlouvě přijít s jasným plánem, vysvětlit pánům radním, co chce postavit, jak by to mělo vypadat, kolik by to všechno mělo stát a podle toho vyjednat podmínky. Vzhledem k okolnostem mi to vychází tak, že by bylo fér, aby nová nájemní smlouva byla ideálně nevypověditelná, byla min. tak na 100 let a roční nájem by byl symbolická 1Kč. Nebo kolik si ti politici myslí, že to všechno bude stát? Chceme přece nový moderní stadion a ne pouze dostavět tribunu u tramvaje, trochu poopravit kotel a hlavní, přidělat tři nové kanclíky a jedno WC. Takhle to přece nechceme ne? Sci-fi, že?

mara14 napsal:

K tomuto článku bych jen dodal, že góly v závěrech a začátcích poločasů jsou pro Bohemku dost typické, těžko říct, jestli je to nekoncentrovaností, nebo jsme tím už natolik známí, že nás naši soupeři záměrně v začátcích a koncích poločasů přitlačí s vidinou toho, že děláme chyby. Naše dosavadní letošní umístění ale není o zápasech se Spartou nebo Slavií, ale sráží nás remízy, kterých máme společně s Jabloncem deset, což je nejvíce v celé lize. Kdybychom alespoň tři z těchto deseti remíz proměnili ve vítězství, máme o 6 bodů více a hráli bychom krásné osmé místo, to je potřeba si uvědomit. I kdybychom ale třeba skončili ve skupině o záchranu, klukům věřím. Spíše se bojím následujících let, mám totiž pocit, že co se kádru týče, nacházíme se na jakési křižovatce. A když si k tomu přidám rozhodnutí našeho vedení, že si budeme Ďolíček rekonstruovat sami, říkám si, jak moc to ovlivní naše možnosti kvalitně doplnit kádr.

Můžete se mnou nesouhlasit, ale v prvnim poločase proti nám nastoupilo céčko Sparty a stav měl být min. 2:0. Nestalo se a bylo naprosto jasné, co ve druhé půli přijde. Že Sparta vystřídá, pošle lepší hráče a že to otočí, což se taky stalo. Že se tak ale stalo po dvou dlouhých autech a' la Hronek, které jsme si nepohlídali, to je trestuhodné. Řeší se tu gólman, obrana, ale co tak nějak celkově naše schopnost zakombinovat, dostat soupeře pod tlak, jaký přínos má pro mužstvo Matoušek, pokud se prohrává? Prekop, to je jiná káva, Matoušek je jen "kopni a běž", ale výsledek je z 95% nula.

Hrubajz napsal:

Nedá se nic dělat,musíme věřit,že se to otočí a nějaké body někde vydolujeme. O to víc jsem rád za minulou sezónu. Že jsem si užil alespoň to jedno pohárové kolo. Nikdo neví, jestli se zase ...

Loňská sezona byla pro nás všechny jistě událost. Pro mě osobně je ale mnohem víc než jedno předkolo Konferenčí ligy (to ještě nebyl pohár) důležitější to, abychom měli konečně nový stadion a natrvalo se usadili v první polovině tabulky. Jinými slovy, až skončíme 5 let po sobě do 6.-7. místa, pak teprve si řeknu, že jsme se někam doopravdy posunuli a třeba by z toho mohlo být při troše štěstí i něco víc. Zatím je to ale všechno takové hrozně křehké a postavené na hliněných nohách, tak to prostě je.   

Nadávat určitě není na místě. Bodo bylo lepší a my prostě zaplatili nováčkovskou daň se vším všudy. Na druhou stranu jsme ale taky viděli, že když odhodíme respekt a začneme hrát, tak si šance dokážeme vytvořit taky. Doma to bude určitě jiná káva a vyhrajeme.  

URI napsal:

Nazdar Klokani,zájímá mě,jestli komentování Bosáka šíleně vadí jen mně,nebo i jiným,on snad měl radost,že jsme dostali gola a ty informace o rodinách soupeře mě drtí tak,že musím vypínat zvuk?

Nemyslím si, že by měl radost, že prohráváme. Na druhou stranu a při vší úctě k našim plejerům a všemu tomu, co se o nás a naší pohárové účasti po dlouhých letech napsalo, zatím není moc co komentovat. Snad dáme kontaktní gól a přivezeme do Prahy alespoň nějakou naději.