Detail uživatele diskuzního fóra - pekulka

Datum prvního příspěvku
16.03.2009
Celkový počet příspěvků
874
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 794
Ptejte se vedení Bohemky 68
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 8
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dLuRUP7Y 148
C++BCMpv 96
AHbfBuPM 79
ZU+iYCry 37
68DfgXZv 21
b3R2rNi8 17
k8MXsBeT 10
zAcN6vF4 8
74KJ1vcm 4 Eastman
9Qh4L2hK 4 DOLFI
40R40YVJ 3
o52VRPdm 3
Oif8lSO/ 3 Scarsdale, venca_65, DOLFI
Tj+jcvP9 2
IeXEfO6c 2
n/TfKrp2 2 Scarsdale
YXaEkCXm 2
//JnA7aY 2
oxT1bBD+ 2
DrHc+V1W 2
KzwTgXCd 1
od0MMsTB 1
jnVDMlB1 1
+MbZD7q4 1
lQRADjFA 1 venca_65
FCI0hilg 1 Eastman, venca_65, Scarsdale
OynKq+5S 1
r0y8v8Dd 1
57aiCs6h 1
GPNI7PNF 1
FllFQn0n 1

Hrubajz napsal:

Nedá se nic dělat,musíme věřit,že se to otočí a nějaké body někde vydolujeme. O to víc jsem rád za minulou sezónu. Že jsem si užil alespoň to jedno pohárové kolo. Nikdo neví, jestli se zase ...

Loňská sezona byla pro nás všechny jistě událost. Pro mě osobně je ale mnohem víc než jedno předkolo Konferenčí ligy (to ještě nebyl pohár) důležitější to, abychom měli konečně nový stadion a natrvalo se usadili v první polovině tabulky. Jinými slovy, až skončíme 5 let po sobě do 6.-7. místa, pak teprve si řeknu, že jsme se někam doopravdy posunuli a třeba by z toho mohlo být při troše štěstí i něco víc. Zatím je to ale všechno takové hrozně křehké a postavené na hliněných nohách, tak to prostě je.   

Nadávat určitě není na místě. Bodo bylo lepší a my prostě zaplatili nováčkovskou daň se vším všudy. Na druhou stranu jsme ale taky viděli, že když odhodíme respekt a začneme hrát, tak si šance dokážeme vytvořit taky. Doma to bude určitě jiná káva a vyhrajeme.  

URI napsal:

Nazdar Klokani,zájímá mě,jestli komentování Bosáka šíleně vadí jen mně,nebo i jiným,on snad měl radost,že jsme dostali gola a ty informace o rodinách soupeře mě drtí tak,že musím vypínat zvuk?

Nemyslím si, že by měl radost, že prohráváme. Na druhou stranu a při vší úctě k našim plejerům a všemu tomu, co se o nás a naší pohárové účasti po dlouhých letech napsalo, zatím není moc co komentovat. Snad dáme kontaktní gól a přivezeme do Prahy alespoň nějakou naději.

Otázka pro vedení - v případě, že budeme hrát 2. předkolo na Spartě, hodláme náš zápas podpořit nějakou masivnější reklamou v tisku, rádiu a televizi, nebo tomu necháme volný průběh a uvidíme, kolik se nás nakonec sejde? Líbil se mi příspěvek jednoho ani ne fanouška, spíše sympatizanta Bohemky který napsal: "Myslím si, že pro všechny by mohla být Letná nakonec lepší. Za předpokladu, že udělají mobilizaci a Letnou vyprodají. Kdy naposledy bylo na stadionu třeba 18000 klokanů?"

No není to výzva? Takže klokaní mobilizace, to je oč tu běží. 

berjir napsal:

Klusáček na rok v Brně + dvouletá opce.

Když píšeš o Klusáčkovi, docela by mě zajímalo, jak by on hodnotil právě skončenou sezonu a náš historický uspěch, kterého se pod vedením jeho nástupce a z počátku podceňovaného trenéra Veselého podařilo dosáhnout. Já jsem přesvědčen, že Veselý už tehdy viděl, že některé věci by se mohli dělat jinak, ale byl tu po odchodu Brabce krátkou dobu a Luděk byl ten, kdo měl vždy poslední slovo. Každopádně si myslím a rozhovory s Veselým mě v tom dost utvrzují, že  to, jak o fotbalu přemýšlí je (jak to vyjádřit) prostě jiné, než jak to viděl Klusáček.

Klokan z Černošic napsal:

Možná se mýlím, ale zdá se mi, pánové, že jste skočili bob.in na špek. Asi to myslel nepatrně jinak, je to tak???? vtipálku???

Jo taaak, tak v tom případě 1:0 pro bib.in. :-)

bob.in napsal:

Nevíte někdo náhodou prosimvás, co zhruba znamená v překladu slovo Bohemians? Díky

To bys tedy mohl jako fanoušek Bohemky vědět. Přečti si něco o legendárním turné AFK Vršovice po Austrálii.

BlechaBerserk napsal:

Nevyužití Květ i Hronek trošku litují nepovedených přestupů do špičky. Šance na jejich návrat do Ďolíčku žije efotbal.

Tohle mě napadlo už dávno. Když jsem viděl, že se ani jeden zrovna dvakrát nechytil, říkal jsem si, že když mohl tenkrát Havel, tak by mohli i oni. Jestli oba, to je otázka, ale minimálně jeden by se povést mohl. Za sebe bych asi radši Hronka, je univerzálnější. Květovi zvlhl v Plzni prach, Hronek je bojovník, atlet a gól umí dát taky.

Jo a v Jakartě prý skončil Krmenčík :-))) 

Klokan z Černošic napsal:

Petulko, já víno neprodávám, já jej piju. Proto se podle mne analogie hodí, jak je to ve kšeftě raději nechci vědět :-))

Ale vždyť jo, vůbec nic ve zlým. Tak Ti přeji hodně dobrého vína, jako bohemákovi a taky vzhledem k blížícímu se létu bych doporučil dobře vychlazené Veltlínské zelené :-)), to úplně nejlepší je z rakouského Wachau. A pevně věřím, že po druhém předkole dojde i na Champagne!!!