Detail uživatele diskuzního fóra - pekulka

Datum prvního příspěvku
16.03.2009
Celkový počet příspěvků
815
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 739
Ptejte se vedení Bohemky 68
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dLuRUP7Y 148
C++BCMpv 96
AHbfBuPM 79
68DfgXZv 21
k8MXsBeT 10
zAcN6vF4 8
74KJ1vcm 4 Eastman
9Qh4L2hK 4 DOLFI
40R40YVJ 3
o52VRPdm 3
Oif8lSO/ 3 venca_65, DOLFI
Tj+jcvP9 2
IeXEfO6c 2
n/TfKrp2 2
YXaEkCXm 2
//JnA7aY 2
oxT1bBD+ 2
KzwTgXCd 1
od0MMsTB 1
jnVDMlB1 1
+MbZD7q4 1
lQRADjFA 1 venca_65
FCI0hilg 1 venca_65
OynKq+5S 1
r0y8v8Dd 1

TomBP napsal:

Čekal jsem od vedení nějaké zhodnocení nepovedené sezóny, pojmenování problémů, výhled do budoucna nebo zase nějakou pergolu. Ale nepřišlo nic. Bohemka asi s fanoušky komunikovat nepotřebuje. Tak jenom ve zkratce za mě. Majitel: Majitelé nesou vždy ...

Nemyslím si, že by pantáta mladému Darkovi nepomáhal. Bohužel ale, peněz není nazbyt, takže i proto je možná Darek JR. stále ředitelem, asi je to pro Bohemku ta nejekonomičtější varianta. Zůstane to v rodině, mladý se starým se vždycky nějak dohodnou a není třeba angažovat někoho cizího, který by byl třeba podstatně dražší a nadto by si ještě třeba dovolil nesouhlasit s názory a požadavky pantáty.

Teď už je na to pozdě, ale sportovním ředitelem měl být dávno Panenka, stejně tak se jeho jméno mělo aktivně využívat při shánění sponzorů. Psal jsem to tu již několikrát, ale nevyužití jeho osoby je alespoň pro mě jedním z nějvětších pochybení v historii Bohemians vůbec. V první řadě měl být pořádně zaplacen, bohužel, tady spíš panuje takový názor, že by to snad měl dělat z lásky k Bohemce zadarmo. Ale takhle to nefunguje. Tak z něj teď máme alespoň čestného presidenta, ale Bohemce to nepřináší vůbec nic. Jen si představte, že za vámi jako za hráčem přijde Panenka a řekne vám, že vás považuje za dobrého fotbalistu a že by byl rád, kdybyste do Bohemky přestoupil. Tak minimálně by vám to asi zalichotilo ne? A nebo vám zavolá nějaký pan Držmíšek. Tak za kým byste šel radši? 

Osa Křapka - Hronek - Květ - Puškáč. Jako na první pohled dobrý, ale Květ by za mě někdy zasloužil s prominutím bičíkem přes záda, aby se začal hýbat a Puškáč je zase velice často zraněný, což nás směrem dopředu dost limituje. Co tomu klukovi pořád je ??? Špatný způsob tréninku, opakující se zranění pramenící z tlaku na co nejrychlejší návrat na hřiště nebo něco jiného? Osa musí být nejen kvalitní, ale taky pevná a stabilní, což tahle moc není. Navíc do osy mužstva by měl patřit i gólman a tady teda fakt nevím.

Trenéři - mě je Veselý celkem sympatický, ale víte jak to u nás chodí, o trenérech to je až ve druhé řadě. Prostě, bez kvalitních surovin svíčkovou neuvaříš, ani kdyby ses rozkrájel. 

Líbilo se mi, jak Veselý řekl, že nechá na Pepovi, jestli bude chtít dál pokračovat a že mu nebude ukončovat karieru. Pepa by se měl rozhodnout v klidu, bez emocí a oprostit se od jakýchkoliv tlaků. Nejde o to, že by nezvládl ještě další sezonu, ale musí taky přihlédnout ke svému zdraví. Pro nás je to železný muž, ale jeho skutečný zdravotní stav zná málokdo z nás. Nezapomeňte, že po Köstlově KO prodělal otřes mozku a že na místě, na kterém hraje se hlavičkování prostě nevyhne a to není úplně dobře. Má svůj fotbalový věk a určitě bych mu nepřál na závěr kariery nějaké vážnější zranění v podobě kolena, achilovky, vazů nebo dalšího otřesu mozku. Pokud by už dál hrát nechtěl, měl by mu klub nabídnout nějakou odpovídající pozici. 

FreeBeam napsal:

Dovolím si také přispět k diskuzi o týmu pro příští a další sezónu. Trenéra bych nechal, určitě byl vidět posun v myšlení hráčů, možná v taktice, jejich úkolech a podobně. Pod jeho vedením hráli výrazně ...

A také pořádně doléčit všechny bolístky a při výběru posil klást velký důraz na vstupní zdravotní prohlídku, těch zraněných bylo v posledních dvou letech až příliš.   

Rád bych poděkoval všem hráčům, trenérům i všem ostatním za úspěšně zvládnutou záchranu, která se nerodila lehce. Po prvním zápase jsem věřil, že to doma uhrajeme a jsem nesmírně rád, že se to povedlo. Bohemka do toho a příští sezonu prosím pokud možno bez nervů. Díky kluci !!!

Asi nikomu se náš dnešní výkon nelíbil, přesto zkusím být trochu optimistický.

1/ Vyhrálo se. Sice jen 1:0 a zápas hroznej, ale vyhrálo se. Tudíž.....

2/ Máme to ve svých rukou. Útočit musí oni a my toho můžeme využít.

3/ Opava do toho dnes dala všechno, jeli naplno a my tudíž moc dobře víme, kde jsou její největší přednosti, tzn.

4/ Naši trenéři by museli být úplní blbci, aby si to nedovedli rozebrat a nastavit naši hru v odvetě tak, abychom to nedokázali eliminovat.

5/ Zatímco my již víme, co můžeme od Opavy očekávat, oni vzhledem k našemu dnešnímu matnému výkonu zas tak úplně ne. Samozřejmě, mají stejně jako my k dispozici nějaká videa, ale osobní zkušenost je osobní zkušenost.

5/ Všem hráčům musí být po dnešním zápase jasné, že to nebylo ono a že místy náš souboj s Opavou připomínal závod udýchaného pantografu s Pendolinem. V odvetě tedy očekávám úplně jiné nasazení, rychlost, více pokusů o střelbu atd., v posledním zápase sezony, kde již žádná oprava neexistuje opravdu není nač čekat.

6/ Přišlo mi, že obrana Opavy není taky nějak extra jistá, že její útok výrazně převyšuje obranu a že v okamžicích, kdy jsme je trochu zatlačili byli také rádi, že jsou rádi, tzn.

7/ Podělat si to můžeme jedině sami. Proto věřím, že zvítězíme a ligu zachráníme.

8/ A k tomu nám dopomáhej Bůh !!!

Bohemka do toho !!!!!!!!!!!!! 

Výhra je dnes jediné pozitivum. Opava byla živější a v prvním poločase nás pěkně větrala. My hráli pomalu a až příliš profesorsky (komentátor říkal takticky) Škoda, že jsme nedokázali přidat druhý gól, ale nebylo z čeho. Druhá polovina byl boj, v závěru jsme měli štěstí, že Opava nevyužila své dvě šance. Poučit se, poupravit vzhledem k jejich rychlým hráčům rozestavení (systém) a doma vyhrát.

Klokan z Černošic napsal:

Odhadoval jsem, že jsme za celou soutěž (bez nadstavby) vyhráli asi 5 x. Mýlil jsem se, bylo to 6x. Má smysl hrát takovou soutěž? Nejsou peníze (resp. majitel je dává raději jinam), není vedení a ...

Hlavně, aby Hronkovi neotekly do zápasu s Opavou gule a mohl hrát, to byla pěkná šlupka. Tohle je snad jediný místo na těle, které ti doktor nemůže zchladit tím sprejem :-)

Samozřejmě, dnešní vítězství se nedá přeceňovat, Karviná byla fakt slabá a odevzdaná a dopadlo to asi tak, jak většina z nás čekala. Na druhou stranu jsme ve skupině o záchranu z pěti zápasů dokázali dva vyhrát, dva remizovat a jen jednou jsme prohráli, což je před barážovými zápasy určitě cenné. Sice to na přímou záchranu nestačilo, ale je dobře, že si kluci ukázali, že když do toho dají srdce, není to tak špatný. Hronek začal dávat góly, dnes se nám splašil Puškáč, i ten Valeš konečně něco v posledních zápasech chytil. To, jak jsme zremizovali zápas v Jablonci ukázalo, že se o to kluci chtějí porvat. Opava je nepříjemná, mají pár hráčů, co hráli ligu, ale já věřím, že to zvládneme. Bohemka do toho !!!

Jo a abych nezapomněl, diky Barťas za to skvělé prodlouženi na Hroňase.

Tak opět Hronek, můj oblíbenec !!! Jako takhle, můj názor - on není jen atlet, jak někteří říkají, on je na poměry Bohemians zatraceně dobrej fotbalista. Samozřejmě, nikdo se nevyhne výkyvům, ale ten gól, kterým dnes vyrovnal za mě svědčí o jednom - ten kluk ví, co dělá, jeho góly fakt nejsou náhoda. Navíc, kromě fotbalového talentu má i jednu strašně dúležitou věc, fotbalové myšlení. Kolik jiných by prostě nezvládlo tíhu okamžiku a napálilo to do gólmana, nebo to prostě zazdilo nějak jinak? Ale on přesně věděl, co chce udělat a taky to tak udělal. Můžete se mnou souhlasit nebo ne, ale kdyby on hrál ve Slavii, kde by měl kolem sebe lepší spoluhráče a  lepší servis, tak se svojí kombinací atleta a střelce by byl brzy za hvězdu.