Detail uživatele diskuzního fóra - pekulka

Datum prvního příspěvku
16.3.2009
Celkový počet příspěvků
591
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 517
Ptejte se vedení Bohemky 68
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dLuRUP7Y 148
k8MXsBeT 10
68DfgXZv 10
40R40YVJ 3
Tj+jcvP9 2
KzwTgXCd 1
od0MMsTB 1

kolina napsal:

Jasně, Bohemku nějak podpořit určitě, ovšem je otázka kolik z nás momentálně přišlo o výdělky či část výdělků, že... Nicméně, minimum toho co můžem udělat je že nikdo z nás nebude požadovat vrácení peněz za vstupné/permanentky... Otázka ...

No je to jen takový nápad. Samozřejmě částky by byly dobrovolné, beru to tak, že předpokládám, že nám všem ještě za únor přišla výplata v plné výši. Ale samozřejmě, každý z nás ví nejlépe, kolik si může dovolit dát.

Jinak většina našich pohárových zápasů je alespoň v sestřizích na YouTube, kromě naší hry jsou obzvláště fascinující záběry zaplněných tribun, které vypadají naprosto fantasticky. Kolik diváků se vešlo naproti hlavní? Nechápu :-)))

Nazdar klokani, co tu naší Bohemku v těchhle těžkých časech nějak mimořádně finančně podpořit? Pokud se liga nedohraje, půjdou ztráty do milionů, třeba Starka odhaduje ztráty Příbrami na 15 - 20 milionů. Do konce základní části zbývá 6 kol. Co založit transparentní účet a za každé kolo poslat 200 (třeba). 1200 nikoho z nás nezabije. Co vy na to?

Fanoušek1905 napsal:

To mě taky napadlo, ale mám obavy, že na to není konstelace hvězd =:-o

To je možná pravda, ale musíme si uvědomit, že se tu objevil někdo, kdo veřejně projevil zájem vstoupit do fotbalu a není to zrovna malá ryba. Ja bych to zkusil, za zeptání nic nedáme.

Tak mě tak napadlo, když se tedy nebráníme vstupu nových finančnich partnerů do naší milované Bohemky, co oslovit podnikatele Vlastislava Břízu, majitele společnosti Koh-i-noor Hardmuth a údajně jednoho z nejbohatších Čechů, který chtěl nedávno společně s Tomášem Sivokem pozvednout Budějovice? Nakonec z toho sešlo, takže proč to třeba alespoň nezkusit a společně s naším prezidentem Panenkou (škoda ho při tom nevyužít) mu predstavit naší vizi na pozvednuťí Bohemky?

By mě zajímalo, jak to, že hřiště bylo v tak špatném stavu, že se na něm nedalo dle slávistů hrát. Máme zánovní trávník s umělým vyhříváním. zima je víceméně suchá, nemrzne, tak kde byl problém? Asi jsme i v tomto směru udělali pro vítězství maximum a konečně bylo před zápasem pořádně nakropeno. Hašek by měl určitě radost :-)

Samozřejmě, rekonstrukce stadionu (nový stadion) by byla skvělá věc a jistě se všichni shodneme, že by to Bohemce pomohlo. Ale obávám se, že ani tahle skutečnost nás do vyšších pater ligy nevystřelí. Podívejte se např., jaký stadion má Karviná, obrázků je na netu dost a dost, slavnostně ho otevřeli na podzim 2016. Nic světaborného, ale myslím, že kdybychom dnes takový stadion měli my, tak si lebedíme (dle Wikipedie cena výstavby 250 mil. Kč). A kde je dnes Karviná? Posunulo jí to sportovně někam výš? Neposunulo. Mít kvalitní zázemí je jedna věc, společně s tím ale musí přijít nějaká jasná vize, vůle, ochota a nadšení posunout se někam výš, tvrdě si za tím jít a pak se věci mohou pohnout dopředu. Ona by pak i ta vyjednávací pozice ohledně rekonstrukce stadionu byla pro Bohemku jednodušší, když by Praha viděla, že se v Bohemce pohnuly ledy. Takhle si může v zásadě říct, že stejně hrajeme pořád to samé, tak nám to na to naše čutání ještě do konce nájemní smlouvy vydrží a pak se uvidí. No a že jsou k tomu třeba peníze nemusím dodávat.

Roo napsal:

Jak to, že radnice nedala do stadionu ani korunu? Vždyť je to stálo majlant když stadion koupili od zlodějů z real Bohemians. Bez jejich zakoupení  a tedy investice bysme už asi stadion neměli a stál ...

Jistě, koupili stadion, to samozřejmě všichni víme a jsme jim za to vděčni. Mě jde spíš o to, že vzhledem k tomu, v jakém stavu Ďolíček je bychom jistě všichni uvítali jeho co nejrychlejší rekonstrukci, ideálně vybudování stadionu nového. A to se nám bez přispění Prahy nepodaří, maximálně tak vybudujeme tribunu u tramvaje, aby se stadion alespoň opticky nějak uzavřel a vypadal líp. Ale to přece nestačí. Potřebujeme nové kvalitní zázemí a to nám nová tribuna u tramvaje nepřinese. Co vím, tak rekonstrukci chtějí řešit komplexně společně s revitalizací nejbližšího okolí stadionu, což s sebou nese průtahy a může se to táhnout ještě roky. Proto bychom měli být v tomto směru aktivní, abychom se dočkali ještě před vypršením našeho prvního nájemního období, což je za 8 let.