Detail uživatele diskuzního fóra - Eastman

Datum prvního příspěvku
30.06.2000
Celkový počet příspěvků
123
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 71
Ptejte se vedení Bohemky 30
Družstvo fanoušků Bohemians 17
Fotbal - ČR a zahraničí 1
Tlachy a kecy 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
0DVOzsvE 10
fhyjpabo 5
tAXwo8cx 3
/rcfdIFY 2
lcPT4NyE 2
v825hnQD 2
ySopC4Qg 2
WF6VnWSq 2
JVirLAw5 2 DOLFI, venca_65
O2dWFxBG 2
s0IjxojS 2
AzAwuZv7 1
EZLnm8BG 1
KO64xbB9 1
1fdgeyoE 1
w1L2mC6F 1
PyhRwsyV 1
7HTeGvzg 1
74KJ1vcm 1 pekulka
0xJemfzx 1 venca_65, brasule
VNx+cbKj 1 venca_65
GBUuKInO 1 DOLFI, venca_65, pragy
sEgrFWob 1 venca_65
GYlLCahV 1 Scarsdale, venca_65
mysXqCcq 1 venca_65
yjIQWWA8 1
Y1DV1By7 1
G77iRZjQ 1
iqOixRu1 1 venca_65
uSPCtPx8 1 Scarsdale, venca_65, DOLFI
Ap55ue9w 1 Scarsdale, venca_65
BOQExBR3 1
FCI0hilg 1 drg, venca_65, Scarsdale, pekulka
gX2efEfX 1 drg, venca_65
lYB7lhT5 1 Bororo, Scarsdale, DOLFI

kolina napsal:

Přesně, no a "kotel" bude první co se zbourá!              BOHEMKA DO TOHO!!!

Ano, ovsem podminkou prestavby kotle (a posunuti hraci plochy o par metru smerem k sokolovne) je vykoupeni pozemku od lukostrelcu, a to muze trvat roky.

pekulka napsal:

Když už se pantáta rozhodl, že bude Praze renovovat její majeteček na své vlastní náklady, musí na jednání o nové nájemní smlouvě přijít s jasným plánem, vysvětlit pánům radním, co chce postavit, jak by to ...

Mne by uplne stacilo kdyby se postavila tribuna u tramvaje (idealne podobna hlavni, pro 1500-2000 divaku) a pristavely prostory pod hlavni aby Dolicek splnoval pozadavky pro ligu.

Pokud by se navic povedlo kotel navysit o 20 schodu a zastresit, a u posty postavit neco hezciho byl bych zcela spokojen na mnoho let

tomiisek napsal:

Jen Praha 10 má 110 tisíc obyvatel.

A bohužel i jeden stadion pro temer 20 tisic :(

Já si naopak myslím že vyjednávání s politiky nikam nevede a Bohemka by se měla snažit přestavět Ďolíček vlastními silami (a ideálně i odkoupit od města), ať už za peníze klubu, nebo jeho majitelů, včetně DFB.

V Hradci jsme vykoupili sektor hostu.

Vykoupime i sousedni sektor R (jeste 106 listku), pripadne i S (ten je primo za branou a jeste maji 323 listku)?

ludvavestec napsal:

Před lety mně hodně bavil “vyhecovaný prales”. Soutěž Praha-západ, kdy se mydlili mezi sebou vesnice Jesenice, Psáry, Zlatníky, Vestec, Dolní Břežany a další. Hráli tehdy téměř výhradně místní, tu a tam měl registračku nějaký chatař ...

Presne tak!

Pekne jsi to shrnul, chci fandit parte mistnich kluku a ne skupine najmutych zoldaku, kteri se kazdy pul/rok vymeni podle aktualnich financnich moznosti majitele klubu.

Je mi jasne ze v profesionalnim sportu rozhoduji penize, ale dost se da dohnat dobrymi vztahy v kabine a partou co tahne za jeden provaz. V delsim obdobi pak takovi hraci zustavaji spjati s klubem i po konci kariery v ruznych rolich od treneru, pres skauty az po spravce stadionu. Cizinec odehraje rok az dva a zmizi nekde ve svete...

btw. Mate radi Red Bull?

JohnZ napsal:

Já svůj příspěvek rozdělím na dvě části a to zápas a fanoušci.Hráče nebudu kritizovat protože vím,že ze sebe vydali maximum.Vždycky je co zlepšovat,ale i tak by to na Bodo nestačilo.Kluci hrají to na co mají ...

Ke tve posledni vete. Je jsem naopak rad ze Bohemka ma cesko(slovenskou) kabinu, mnohem lip se pak s hraci dokazu ztotoznit, fandit jim a byt hrdy co jsme nejen jako Bohemaci, ale i Cecho/Slovaci dokazali.

Oziveni nejakym tim Evropanem (Till,...) jeste beru, ale aby mela Bohemka slozeni utoku jako Bodo tomu uz by se mi fandilo tezce (i kdyby hrali jako Bodo vcera ;)

"Support your local club, contro il calcio moderno"

Stalo to za to! Diky!

Vysledkove sice nakladacka venku i doma, ale spoustu cennych zkusenosti pro hrace i klub a fantastickych zazitku pro fanousky jak v Bodo tak na Letne.

12 tisic Bohemaku nebylo pohromade od pocatku 90. let

sasek napsal:

To je hodně subjektivní názor. Skoro bych řekl, že v případě velkých zápasů to bude naopak, protože by neměli možnost dorazit neutrální diváci. Navíc, jak píše kolega podemnou, místa se vždycky dají uvolnit, pokud má ...

Zájem fanoušků o klub odráží především návštěvnost na domácích i venkovních zápasech, atmosféra na zápasech a ochota fanoušků účastnit se i dalších akcí organizovaných klubem.

Permice má smysl pro někoho kdo chce mít na stadionu svojí konkrétní sedačku (včetně sousedů), ale soutěžit v tom který klub jich prodá víc mi přijde samoúčelné. Pokud v každém zápase vyprodáme Ďolíček, nebo přidělený sektor hostů bude počet permic zcela irelevantní.

O fungování věrnostního programu svědčí počet volných míst na hlavní tribuně v každém zápase...

sasek napsal:

Připojuji se k dotazu a trochu se bojím odpovědi. Slavia, Sparta a Hradec trhají rekordy v permicích. Sparta - dokonale pokryté sociální sítě, věrnostní program, představení dresů, Slavia - věrnostní program, nová klubová aplikace, Teplice ...

Permice sice pomáhají stabilizovat finanční situaci klubu (vybere část peněz za vstupné už před sezónou), ale atmosféře na stadionu a ostatním fanouškům jenom škodí - zvláště na méně atraktivní zápasy jich velká část zůstává neobsazena.

Takže za mne čím méně míst vyblokují permice tím lépe.