Detail uživatele diskuzního fóra - Eastman

Datum prvního příspěvku
30.6.2000
Celkový počet příspěvků
80
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 30
Ptejte se vedení Bohemky 30
Družstvo fanoušků Bohemians 17
Fotbal - ČR a zahraničí 1
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
fhyjpabo 5
0DVOzsvE 2
/rcfdIFY 2
lcPT4NyE 2
AzAwuZv7 1
EZLnm8BG 1
KO64xbB9 1
1fdgeyoE 1

kolina napsal:

Jojo, právě jsem si to vedle přečetl a něco tam i odepsal... No, musel jsem na ten blábol ředitele reagovat, když jsem četl co pan ředitel napsal tak se mi "otvíral nůž v kapse"... Každopádně BOHEMKA DO ...

Pridavam na doplneni vysledky Ceskoslovenskeho (plus Ceskeho a Slovenskeho) poharu v letech 1980 - 1993:

http://www.rsssf.com/tablest/tsjslcuphistfull.html

Krome vitezstvi v roce 1982 byla Bohemka v Ceskem poharu ve finale (1981) a v semifinale (1988, 1989, 1990 a 1992).

Bororo napsal:

Od federalizace 1969/70 se hrál samostatně Český a Slovenský pohár. Vítězové se utkali o Čs.pohár a vítěz tohoto souboje nás reprezentoval v PVP (Pohár vítězů pohárů). My jsme vyhráli Český pohár v r.1982  vitězstvím nad Duklou 4:0 ...

Pridavam na doplneni vysledky Ceskoslovenskeho (plus Ceskeho a Slovenskeho) poharu v letech 1980 - 1993:

http://www.rsssf.com/tablest/tsjslcuphistfull.html

Krome vitezstvi v roce 1982 byla Bohemka v Ceskem poharu ve finale (1981) a v semifinale (1988, 1989, 1990 a 1992).

Teoretická otázka: Kdo půjde do evropské ligy jako vítěz poháru pokud by ve finále byly týmy které skončí v lize na prvních dvou místech?

Ahoj Svato,

diky moc za obnoveni mist k stani na ligovych fotbalovych stadionech (predpokladam ze Bohemka byla jednim z tech kteri o to usilovali nejvice).

Uz se vi jak bude vypadat rozsireny Dolicek a kdy se ho dockame?

Svatoslav.Bata napsal:

Určitě nebudeme klást hráči otázky položené na základě nevraživosti či předsudkům vůči zemi jeho původu. Já zatím poznal Jusufa jako pohodového dobrosrdečného kluka, bylo by mi stydno mu sdělit, že se mezi fanoušky Bohemians nacházejí ...

Ahoj Sváťo, díky za reakci i když jsem se odpovědi nedozvěděl.

Podle Wikipedie je v Bahrajnu nakaženo Islámem "jenom" 80% obyvatel. Pořád tedy existuje šance že Júsuf patří k té šťastnější pětině. "Křestní" jméno Abdalláh moc šancí nedává, přesto bych nerad Jusúfovi křivdil a proto se zeptám na rovinu, věří Júsuf v ideologii Islámu? (stačí odpověď Ano/Ne)

Muj predchozi prispevek byl presunut, pravdepodobne proto ze neobsahoval zadny dotaz.

Chtel bych polozit dve otazky hraci Abdulovi. Jaky je jeho nazor na rovnopravnost zen? Dokazal by na soustredeni sdilet pokoj s homosexualem, nebo Zidem?

A jednu bonusovou - jaky je jeho vztah ke psum? Ma nejake oblibene plemeno?

Ahoj Sváťo, nové dresy se mi moc líbí!

Ale s tím Abdullem jste šlápli hodně vedle, snad nebude moc často nastupovat, je mi líto ale mohamedánovi fandit nedokážu... Zvláště ne v evropských týmech.