Detail uživatele diskuzního fóra - košile

Datum prvního příspěvku
12.3.2007
Celkový počet příspěvků
330
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 320
Ptejte se vedení Bohemky 1
Tlachy a kecy 9
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
A7d3Cjzx 166
QxsaWykB 26
7CCAfF8+ 19
doVxYwI0 18
ibdPeDc6 9
gDAfn56J 9
BBDfQ/6Y 5
PqjiqmE1 5
k+tlDEuh 5
TPBRDbUs 4
l8SJlpzy 4
fAIKfwvp 4
i9xz1HPQ 3
fHLraBZU 3
aBYsNDUC 3
c5OaaKuL 2
7k1d+Al0 2
IOYvs4h+ 2
uVz/BYyM 2
8WVjVhLX 2
0lZHMrHf 2
dCDd31Nk 2
PHKgdX2T 2
hPw1xXXl 2
wFZuzEwI 2
g7HDKV56 2
BN8vPN3d 1
ON9mKzXJ 1
IL5R1tiR 1
8OoNAxO4 1
yoizK4dp 1
ptvjLucY 1
W/830hvK 1
WBE/3CW9 1
aSizMYkK 1
c2Akw6g4 1
DxMB961D 1
kNXIUMyw 1
Zl1B8jW+ 1
mATlmGTf 1
zgdDp0j1 1
wgC5Jkkl 1
l9ZkSWIw 1

Vertigo napsal:

"zabili jsme Janose..." jsme kriceli, kdyz byl jeste zivej v reakci na jeho simulovani zraneni petardou. Hloubku tomuto pokriku pridal sam o neco pozdeji. Jen na upresneni.

Neboj ja si to pamatuju, nechal se odnest na nositkach poté co mu bouchnul pirat metr od nohy

kacrrr napsal:

Pořád mně nechápeš! Je nutný aby ona dvě slova byla v pokřiku při výkopu brankáře? V původním provedení, před mnoha lety, tam "zkurvený a zasraný" nebylo. To je vše co k tomu chci ještě říct. ...

100procentne se nedegradujem a predevsim kotel neni politickej meeting...je to naše kultura a nestojime o to zalibit se vsem jsou mezi nama kuchari, popelari, advokati, doktori, podnikatele.. A aby nas nekdo skatulkoval to nam je fuk a ano musi tam byt patri k tomu pokriku jako na kazdem stadione v evrope se nadava bude se i u nas.. Nejsme ani klub slunickaru... Ani skola nemusis chodit, nikoho nenutime tecka... Mimochodem v dobe o ktere mluvis se kricelo na kazdeho kdo lezel zabili jsme janose zabijem i tebe... Tak co je pro tveho syna horsi? Tohle nebo tata kterej vyrostl v d9be kdy jsme se tesili ze smrti golmana

kacrrr napsal:

košile - "zkurvený a zasraný" je dle tebe tedy naprosto normální a na stadion našeho klubu to patří? Ok, každý máme na věc jiný nazor! Já, pokud některý z mých hráčů řekne něco sprostého, tak ...

Tak to jsou dva uhly pohledu, jako prvni vec ja nepsal ze jsou pro deti normální vyrazy ale ze je urcite znaj... Z zadneho stadionu v evrope nikdy nadavky nezmizi... Mluvis tu o detech co trenujes, jasne si pro ne nejaka autorita takze se je snazis vychovat.. Ale myslis ze chlapy co trenuji v acku delaj klik za do prdele a kurva? Ja taky vedu svoje deti ke slusnemu chovani ale i jim dokazu vysvetlit co za kulturu je kotel na fotbale.. Urcite nechci at to krici v6ti letech i oni... Ale upřímně si nemyslim ze jakejkoliv vyvoj at psychickej nebo studijní se na nich podepise a klesnou nejak v ocich společnosti kdyz budou chodit do kotle nejdy kolem 16ti let i i takhle fandit

A jeste ze tu nekdo z DFB dokaze napsat ze nejaky noname z fora skodi bohemce tim ze tu nadava je k smichu... Nikdo neskodi vic bohemce nez vy dva lhari a tata se synem

TomBP napsal:

Fanoušek Bohemky, který si o ní chce něco přečíst, to má poměrně složité. O Bohemce se nepíše na iSportu, iDnesu nebo Seznamu. Jednou za týden tam vyjde reportáž o zápase a to je vše. Když ...

Uz i to mi prijde mimo... Drtiva vetsina z nas jsme dospělí chlapi, fotbal byl odjakživa lidova zabava tak me doopravdy nijak nedesi kdyz si prectu ze hrubajz napise hrdinovi ze je debil... Co se tyka deti na stadionu, maji za ne odpovednost rodice ja chodim na fotbal od 6ti let a nemyslim si ze by me nejak ovlivnilo ze jsem slysel smrt sparte jude slavie zkurvenej zizkov a podobně.. 99procent deti ty výrazy zna a stadion neni kostel... I me obcas ujede sprosty slovo, no a? A co se tyce provokateru ty jsou jak spatna milenka vzdy se nejakej objevi a brzo zmizne

Kurko ty zaprodana vlezdoprdelni kryso okamžitě odstup ze vsech funkci spojenych s naší bohemkou... Nestydis se ani trochu??? Lhat tu lidem co klub zachranili? Vsem fanouskum co si berou dovolenou kvuli bohemce, co opouští rodiny? Ne? Udelal si ze sebe krivou loutku za par korun... 

siano napsal:

V Jihlavě moc nehraje. Ale ano, už to tu proběhlo, nás by asi zachránil, poněvadž my nemáme Klobásu v životní formě.

Velmi se tesim az se vrati v zime a za jaro bude mitt 1+1

kacrrr napsal:

Mně jde o trochu jinou věc. Vždycky když v týmu nastupuje cizinec tak musí být herně lepší, nežli domácí hráč. V Bohemce se díky Haškovi rozehrávají Keita a Ugwu, kteří rovněž nepředvádí nic zajímavého, ve ...

Ty si fakt dement... Teteh s yusufem byli taky Haskova demence? Uz si nafackuj..kadr na hovno, nemaj na to, zid na nejvyšší židli co nikdy nic nekoupi... Nejakek koubek co sedi ve druhy lize to nevytrhne... A ty tu furt budes mlit o haskovi.. To ze dotahl hrace co jsme prodavali do top klubu ti uz vypadlo... Furt jen za vsechno muze hasek a kdyz tu neni tak si spokojenej uz snad i s dobre hozenym autem a kdyz se nepovede tak je to mel hasek naucit... Uz tu neni, predvedena hra v patek byla jeste o level horsi... 

karloss napsal:

Já myslím na hodnocení práce nového trenéra je trochu brzy nemyslíš?? Hašek měl dost času vtisknout týmu nějakou tvář a styl a výsledek? Neorganizovaný chaos.. Ale jedno už vidět trochu je a to že hra už má ...

Špatně si me pochopil... Ja se nezastavam haska ani nehanim klusacka dostat 4na sparte a doma ukopat bod s tragickym slovackem je pro me pruser a nemuzu potom nikoho chvalit a bejt spokojenej.. Ja ukazuju na hrace

BlechaBerserk napsal:

Tak jak jsem obdivoval hru na Sparte tak jeste vice jsem byl zhnusenej hrou nehrou ze Slovackem.To ze zpracovani strelba a samotna hra Slovacka byla hruza je jedine pozitni na teto patecni holomajzne,protoze z placane ...

Me na tom strasi jedna věc, polovina klokanu tu pise ze je vlastne spokojená s tim bodem a na takovy holomajzne vidi nejaky pozitivní věci,tipu ze jsme nedostali gol... Na tom ale nemel podil nikdo z bohemky ale cela ofenziva slovacka