Detail uživatele diskuzního fóra - Khamúl

Datum prvního příspěvku
23.3.2007
Celkový počet příspěvků
225
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 191
Ptejte se vedení Bohemky 25
Tlachy a kecy 2
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
B8xtVUOX 94
KUdNMnUq 45

pišta napsal:

to byl taktický tah....celý zápas rozehrávat tak, že z toho byla šance Příbrami...až to nakonec Vacek kopl normálně.....jinak mě zaujala statistika na livesportu, kde střely na bránu byly 6:6... já u našich teda viděl jen gol ...

Taky jsem měl pocit, že to brankář vyrazil do tyče. No minimálně Vaníček se zjevil před brankářem, Havel taky. Těch 6 střel by se určitě našlo :)

Fanda_1905 napsal:

Zdravim, nechtel jsem se k tomu vyjadrovat, ale neda mi to. Co mam informace tak velkej problem je v nasem milovanem klubu “ legenda “ Slezak. A kdyz se nad tim clovek zamysli jak je ...

A v čem je problematickej ?

Hrubajz napsal:

Zodpovědný za sestavu, herní systém a výsledky je vždycky a všude trenér!! 

Nesouhlasím zcela, tohle musí odnést i hráči. Nebo především hráči, hodit zodpovědnost jen na trenéra je taky alibismus. 

Vidím dvě možnosti: 

1) Podržet Haška s tím, že se hráčům rozdají velké pokuty (ideálně tak, aby měli za měsíc méně než třetiligoví hráči, kteří Chlumec porazili). 

2) Vyhodit Haška a pokuty pro hráče...

Jsem tedy zvědavý.. pohár je krásnou cestou do Evropy, na kterou všichni dost serou (jak toho krásně Zlín využil).. vypadnout se může, ale ne s timhletim, strašná ostuda. 

V Budějovicích to vidím na pohodlných 2:0 pro domácí, pak je repre pauza a zřejmě ideální čas na výměnu trenéra. 

Neprodáme do Sparty Bederku s Köstlem? Výrazně by jim to vylepšilo obranu :))

ZaeeN napsal:

Jen by mě zajímalo, kde Milan bude hrát??? Na halfbecích jsou velice solidně hrající Podaný s Bartkem + Schumi + zraněný Dostál... Že by to zkusil na stoperovi???

Jo, to bude zajímavý. Byť si o Barťasovi myslím, že je trochu antifotbalista, tak se mu prostě poslední rok daří a jen tak se ze sestavy vytlačit nenechá. Havel vůbec hrát nemusí, i když je pro něj ten post half-becka ideální. Ale uvidíme, trenér aspoň bude mít příjemný starosti. 

venca_65 napsal:

Zkouknul jsem část s gólama ještě v tv a přišlo mi jak Honza slavil ten první gól, že se Barťas co běžel u něho se ho snaží zastavit, aby si ten dres nesundaval. :-))

Je to tak. Rozhodně pokuta :) !