Detail uživatele diskuzního fóra - Khamúl

Datum prvního příspěvku
23.03.2007
Celkový počet příspěvků
282
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 247
Ptejte se vedení Bohemky 25
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 2
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
B8xtVUOX 94
focP4wm4 55
KUdNMnUq 45
etShKJzi 2

webera napsal:

To, co tu píšeš, je celkem pochopitelné, ale já bych si ještě počkal, co nám k tomu napíše hrdin..

:D :D 

A prý jsme mu taky nabídli 100 000, což mi teda přijde na Bohemku hustý. 

Ještě není konec! Doma jsme je letos 3:0 dali. Ale bude to tedy extrémně těžké. 

Nejspíš hrajem takto: 

Valeš - Köstl, Hůlka, Krch, Schumacher - Jindřišek, Levin, Květ - Hronek, Pulkrab, Vodháněl

klokannn napsal:

Já bych připomněla, že obrovský podíl na obou gólech měl M. Ugwu..1) Naprosto ukázkově se nezúčastnil hry (byl v offsidu) a umožnil Jhonovi jít do kasy a skórovat.. 2) Měl první balón po odrazu z ...

Jo udělal to hezky, ale paradoxně při prvním gólu mohl hrát, protože nehlavičkoval Bartek, ale hráč Slovácka (což on nemohl vědět), takže by se o ofsajd nejednalo. 

Hoši, jste ubrečenější než slávisti...rozhodčí pískal úplně normálně. Maximálně tam mohl dát žlutou navíc nějakýmu ze Slovácka. 

Termíny distribuce:1. vlna | 18. června od 15:00: Možnost pro placené permanentky Premium nevyužité s Jabloncem.2. vlna | 22. června od 17:30: Možnost pro všechny placené permanentky Premium (i ty využité s Jabloncem).3. vlna | 24. června od 17:30: Možnost pro všechny placené permanentky Premium i Základní.4. vlna | 25. června od 17:30Volný prodej vstupenek za 300 Kč a 200 Kč.Třeba 22.cervna jeste par mist zbyde. 

FreeBeam napsal:

Zkusmo jsem se podíval na "předprodej" lístků na Jablonec, a pro mě trochu překvapení. Stále je tam 185 volných lístků, což znamená, že zatím pouze 115 fanoušků zatoužilo po živém fotbalu. No nic, čekal jsem ...

Nepřijde, půjdeš-li na Jablonec, nebudeš moct na další zápasy. Nával bude až na play-off. 

pekulka napsal:

Hoši díky !!! Je vidět, ze Sparta je zapomenuta a když chceme, fotbal hrát umíme. Trenér a ostatní realizák klobouk dolů !!! Jestě otázka: Jsme už opravdu 100% ve skupině o poháry? Na stránkách Sigmy ...

To sice jdou, ale na úkor Bolky, nikoliv nás. Máme ze vzájemných zápasů lepší bilanci s Olomoucí i Boleslaví.