Detail uživatele diskuzního fóra - Khamúl

Datum prvního příspěvku
23.03.2007
Celkový počet příspěvků
294
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 259
Ptejte se vedení Bohemky 25
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 2
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
B8xtVUOX 94
focP4wm4 55
KUdNMnUq 45
76UZMO1L 3
etShKJzi 2
zY1X8gtx 2
rk9wZck0 1
xUdQybGB 1
oYQenmCk 1
r0pS7/0y 1
B2aq/RBm 1
82RLZNd1 1
0SKfvDFY 1

První půle nadějná, šancí bylo dost. Nakonec dobrej bod. 

Tak teď hlavně vyřadit Olomouc :)))

rocknroll napsal:

To by bylo na dlouhou debatu, prednostne v nejake osvezirne:-).  Tehdy to bylo pomalejsi, to je pravda.  Ovsem pomer fotbalistu k atletum byl obraceny, nez jak je to dneska (alespon co se tyce ceskeho/ceskoslovenskeho fotbalu), ...

No když jsem ho viděl hrát na memoriálu, tak bych řekl, že kurevsky dobře :))). 

Velmi zajímavá sestava :), sám netuším ani rozestavení. Tak uvidíme, do hry během zápasu můžou Pulkrab, Vodháněl, Pepa, Nečas, Hronek.. možností budeme mít dost. 

Ale hlavně už se zase strašně těším na Bohemku.

Bradkins napsal:

Poklad bych v tom neviděl a válečníka ala Pulkrab už vůbec ne.. Seshitá kdysi dráha vyžirka, kterou nikde nechtějí.. 

Dal za poslední dvě sezony 17 gólů v Holandsku... pro nás tedy, i kdyby jen na půlrok, hodně dobrý. 

Dnes se vyhrát nedalo... praporek nahoru při neexistujícím ofsajdu, kdy jsme mohli dát gól.. i když je tam VAR. Simulaci kreténa z USA nekomentuju... 

Když je to takhle, těžko můžeme smazat rozdíl v kvalitě. Bohužel i tak jsme jim to dost usnadnili. 

hrdin napsal:

Díky, tos mě uklidnil. A ve Fortuna lize šampionů jsme je vlastně smetli asi 7:2 :)! 

Týjo, možná je to fakt divný, ale mě ta výhra normálně nasrala :D... fakt. Jak naschvál... dvacet let nic a teď je porazíme v přáteláku..tak aby nebylo dalších 20 let nic. 

Snad to tedy potvrdíme "naostro" v lize :))))))))))))))))))