Detail uživatele diskuzního fóra - Khamúl

Datum prvního příspěvku
23.3.2007
Celkový počet příspěvků
235
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 201
Ptejte se vedení Bohemky 25
Tlachy a kecy 2
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
B8xtVUOX 94
KUdNMnUq 45
focP4wm4 10

Seela napsal:

já bych si tady jenom odložil to že Bederka minulý zápas zahrál velice dobře

Hrál, ale nemůže udělat dvě hrubý chyby za zápas. 

Zrovna jsem chtěl napsat, že bod bude zázrak :))), už je tam !!! 

skip napsal:

Červená jasná a penaltu měl taky pisknout.  Vzpomen na penaltu na sraltě,proti nám, nebo sešívky naposledy tady v dolicku .Nám sebral gól a jim penaltu,která nebyla! Ale teda co si ty sešívky dovolujou, jak řvou na rozhodčí,rozehrávaj ...

Zmrdi to jsou, ani jedna pencle nebyla. Ale tohle na Köstla prostě taky ne. Akorát že jim se to píská a nám ne. 

Já se zas těším až na tohle doplatěj někde v pohárech.. jako třeba Spartička se Suboticou, kde si proti nim někdo dovolil písknout 100% penaltu :)))

Vertigo napsal:

Penaltu bych samozřejmě taky nepísknul, ale. Otázka zněla, pokud se kopala na spartě penalta po souboji naprosto mimo hru, proč se nekopala tentokrát? K tomu by Dáša měla svolat semenář ;)

TO sice jo, ale třeba Vaníček tam toho Bořila taky vcelku držel... když to neni evidentni, tak by to VAR neměl řešit. To, že to tak obvykle neni, je věc jiná. 

Červená pro Koláře ale úplně jasná, to fakt nechápu. 

skrob napsal:

Penalta jasná, ruka Koláře taky. Var je zmar. 

Penaltu bych nepískl, červená jasná. 

Dnes všichni velmi dobří, vyzdvihl bych ale především Bederku, který byl bezchybný - v podstatě už byl vyhozen a teď předvedl v základu takovýhle výkon. Fantastický byl taky Hůlka - za mě nejlepší hráč na hřišti !!! 

Hoši děkujeeeeeeeeeeeeem !