Detail uživatele diskuzního fóra - Khamúl

Datum prvního příspěvku
23.03.2007
Celkový počet příspěvků
288
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 253
Ptejte se vedení Bohemky 25
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 2
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
B8xtVUOX 94
focP4wm4 55
KUdNMnUq 45
etShKJzi 2
zY1X8gtx 2
rk9wZck0 1
xUdQybGB 1
oYQenmCk 1
r0pS7/0y 1

Bradkins napsal:

Poklad bych v tom neviděl a válečníka ala Pulkrab už vůbec ne.. Seshitá kdysi dráha vyžirka, kterou nikde nechtějí.. 

Dal za poslední dvě sezony 17 gólů v Holandsku... pro nás tedy, i kdyby jen na půlrok, hodně dobrý. 

Dnes se vyhrát nedalo... praporek nahoru při neexistujícím ofsajdu, kdy jsme mohli dát gól.. i když je tam VAR. Simulaci kreténa z USA nekomentuju... 

Když je to takhle, těžko můžeme smazat rozdíl v kvalitě. Bohužel i tak jsme jim to dost usnadnili. 

hrdin napsal:

Díky, tos mě uklidnil. A ve Fortuna lize šampionů jsme je vlastně smetli asi 7:2 :)! 

Týjo, možná je to fakt divný, ale mě ta výhra normálně nasrala :D... fakt. Jak naschvál... dvacet let nic a teď je porazíme v přáteláku..tak aby nebylo dalších 20 let nic. 

Snad to tedy potvrdíme "naostro" v lize :))))))))))))))))))

Škoda. Dneska horší výkon, přesto se dalo vyhrát. Ale pořád jsme druzí! I když nás asi předběhne Sparta. 

webera napsal:

To, co tu píšeš, je celkem pochopitelné, ale já bych si ještě počkal, co nám k tomu napíše hrdin..

:D :D 

A prý jsme mu taky nabídli 100 000, což mi teda přijde na Bohemku hustý. 

Ještě není konec! Doma jsme je letos 3:0 dali. Ale bude to tedy extrémně těžké. 

Nejspíš hrajem takto: 

Valeš - Köstl, Hůlka, Krch, Schumacher - Jindřišek, Levin, Květ - Hronek, Pulkrab, Vodháněl