Detail uživatele diskuzního fóra - Khamúl

Datum prvního příspěvku
23.3.2007
Celkový počet příspěvků
206
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 173
Ptejte se vedení Bohemky 24
Tlachy a kecy 2
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
B8xtVUOX 94
KUdNMnUq 26

Poklona vedení za podpis Vaníčka. To jsem nečekal. Dobrá práce! 

Dáme tipovačku: Do kolika dnů prodáme Vaníčka? Já tipuju tři dny :)

cossacs napsal:

Pořád prohráváme 0:1 a navíc se zranil Dostál :-(

A jako bonus: Ústí nás totálně drtí pěkným, kombinačním a rychlým fotbalem :), ale to, co předtím nedal Koubek (tuším), se taky jen tak nevidí :)

Kamil napsal:

No, když to vezmu po pořádku ….tak v Liberci evidentní úmysl, Nečas minimálně o dva metry v ofsajdu nestál, takže úmysl(-2b), doma se Zlínem gól hostů z ofsajdu, to byla chyba a nikdo si jí ...

A ještě bych dodal Jablonec, kde dal Vodháněl gól sice po vcelku jasné ruce, ale rozhodčí si ji nevšimli a nechali akci dohrát (VAR nebyl na zápase) a odvolali gól na základě 4.rozhodčího, což je taky neuvěřitelná šaškárna. 

Kamil napsal:

No, když to vezmu po pořádku ….tak v Liberci evidentní úmysl, Nečas minimálně o dva metry v ofsajdu nestál, takže úmysl(-2b), doma se Zlínem gól hostů z ofsajdu, to byla chyba a nikdo si jí ...

Jen tě malinko opravím, ten ofsajd nebyl se Zlínem (to byl regulérní gól), ale naopak Teplice nám daly gól z ofsajdu (konkr. tuším Jeřábek) a někdo zcela jasně stál přímo před golmanem a ještě mu to šlo skrz nohy (podobnej případ jako gól v Olomouci).

Vertigo napsal:

rikal jsem si, ze nas (asi jeste porad) trener musel jasat nad hrou Totenhamu. Moderni bago mezi stoperama a golmanem, hra na jednoho marnyho utocnika do 65-ty minuty kdyz prohravam, bylo to tam vsechno jak ...

Já bych se nebál říct, že to bylo ještě horší :D, Tottenham si snad nedal dvě nahrávky dopředu za sebou, to my občas po ose Fryšták-Dostál zvládáme ;-)

Pro uklidnění: Včerejší finále LM se svou úrovní možná vyrovnalo i skvostné podívané Bohemians-Opava...

tomiisek napsal:

Posledni roky znam bohuzel atmosferu z Dolicku jen skrze kamery a ruchove mikrofony, ale i tak si troufam tvrdit, ze nejde o nejak vyjimecna predstaveni fanousku, na stadionu byva mnoho volnych mist a rozhodne se ...

Ono je někdy těžký fandit celou dobu, když se na hřišti neděje ale vůbec nic.. přitom by stačilo kopat třeba dva rohy za sebou a jakej to je pak hukot. 

Slamak napsal:

Tak zrovna Pokorny se mi libil. Durazny stoper, co umi i popobehnout. Rozhodne to byla jedna z lepsich pisil a kdyby mel u nas pokracovat, tak se zlobit nebudu... Na rozdil od Vacka, ktery zahral ...

Souhlas, že Vacek toho ukázal málo, ale taky ukázal, že fotbal hrát umí a rozhodně aspoň makal. Nezatracoval bych ho, pokud by nebyl nějak extra drahej, tak může bejt dost platnej.