Detail uživatele diskuzního fóra - tano1973

Datum prvního příspěvku
18.7.2018
Celkový počet příspěvků
37
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 32
Ptejte se vedení Bohemky 4
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
eiFNUDKq 37 tano

kolina napsal:

Hráči prý čekají na rekonstrukci Dolíčku, dokud se tam nic pořádného alespoň u Pošty ve Sportovní a za brankou u tramvají nevybuduje tak tam prostě nevyhrajou, dobře dělají, nějak tu rekonstrukci stadionu musíme prosadit:-)

u tramvaje baráčky zbourat - jasná věc. bude tam tribuna jako bejvávala dřevěná /nostalgie /.a co se tyče u pošty tam je problém za plotem je chodník tam by musel byt  nějaká nadstavba a pruchod kde je chodník a udělat tam další 3 nebo 4 řady sedaček./nápad/  

Řekl bych že dolíček by byl jen na setkávání fanoušku a jinak hrát venku . mě se zdá ,že hráči jsou atmosferou v dolíčku stresovaní  chtělo by to psychologa.a ted vážněji hráč PUSKÁČ je bohužel uplně zbytečnej a to jsme první poločas vlastně hráli o 10 hráčích. zlatej KOUBEK žádnej přisdisráč.

BOHUŽEL NÁM NEPŘEJE FAČR , ROZHODČÍ V ČELE S CHOVANCEM ,NEFUNGUJE TRENER HAŠEK ,KTERY TO DĚLÁ KVULI SYNUM,ABY JE DOBŘE USADIL.....ATD.PROTO BY BYLO LEPŠÍ NA 1 AŽ 2 ROKY ŠLI DO 2 LIGY A VŠE SE STBYLIZOVALO. VYMENA TRENERA ,REKONSTRUKCI STADIONU , A ZKUSIT SEHNAT NĚJAKÉHO MECENÁŠE A PAK SE POMALU VRÁTIT ,ALE NE NA 1 NEBO 2 ROKY TO NE  ........ PS- TOHLE UŽ NĚJAK DOHRAT A PAK VŠE PŘEKOPAT.........

ROZHODČÍHO PROSKEHO JAK BUDE NOMINOVÁN NA BOHEMKU ZTŘÍSKAT .JAKO PŘED MNOHA LETY KRCHNÁKA CO......

to se nedivim ,že odešel další člen CHOVANCOVY SKUPINY   - MLSNA  - ,protože  to co dnes viděl se mu ani nedivim . PROSKEHO SLUŠNĚ ZNEUTRALIZOVAT.

sasek napsal:

Kdyby sis k tomu něco zjistil, nemusel jsi teď být za idiota. 

SEŠ DRZEJ. ZA TÝDEN UVIDÍME

CO TO BYLO ZA SESTAVU NA GENERÁLKU . TO BYLO SPÍŠ SESTAVA NA VESNICKEJ POUTOVEJ ZÁPAS............