Detail uživatele diskuzního fóra - Standa67

Datum prvního příspěvku
17.07.2018
Celkový počet příspěvků
26
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 26
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
AtyCUqIj 10
rt37Th09 6
6RclJZlc 5
nhzCISCD 3
mtTy+dj0 1
h5PY2z5a 1

jase napsal:

Klid, lepší Jedlička u nás, než u konkurence...a každopádně to trenér komunikoval v posledním podcastu. Reichel věděl o snaze Bohemky přivézt Jedlu, nejsme mateřská školka, konkurence ve všech řadách mužstvo jenom posouvá. A to že ...

"""Klid, lepší Jedlička u nás, než u konkurence..."""

Teda kdyby tuhle větu vypustil slávista tak to nepřekvapí, ale Bohemák?

Skutečně nejsme mateřská školka, ale jsme Bohemka a hrozně si zakládáme na partě, férovosti atd..  I podle mnohých odborníků, je Reichel teď jeden z nejlepších gólmanů v lize a minimálně polovina bodů které máme, jde na jeho vrub! Konkurence mužstvo bezpochyby posouvá. Svinstvo ho ale stoprocentně sráží a to pomíjím fakt, že z nás Plzeň udělala naprostý blbečky a my jí to žerem...

Moc sem nepíšu, ale dneska mi to prostě nedá !!!

Příchod Jedličky mě mohutně nasral, a nutno říct, že to je ale proklatě rafinované řešení našich problémů!

Potřebujeme obránce! Potřebujeme záložníka! Potřebujeme útočníka! Takže to vyřešíme tak, že si (deset minut po dvanácté) půjčíme z Plzně brankáře a našeho Reichla, díky jehož parádním výkonům, se ta naše fotbalová bárka ještě definitivně nepotápí, nakopeme do prdele !!! Když jsme byli potřební, tak se na nás Plzeň totálně vysrala a my jsme přesto takoví chudáci, že teď jim budeme rozehrávat jejich brankáře kterýho nepotřebujeme a svýho při tom zazdíme! Mám strach že se nemýlím, když jsem přesvědčenej, že Reichel už si letos nezachytá !!!

Začínám se za Bohemku stydět, jak za Vejsadových dob...