Detail uživatele diskuzního fóra - madaros

Datum prvního příspěvku
1.11.2007
Celkový počet příspěvků
144
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 97
Ptejte se vedení Bohemky 42
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
WiHeu+M/ 20
YlPsUXef 16
rHb+UuN5 8
0X+qDWeX 2
1SkVqNUr 1

pekulka napsal:

Nazdar klokani, co tu naší Bohemku v těchhle těžkých časech nějak mimořádně finančně podpořit? Pokud se liga nedohraje, půjdou ztráty do milionů, třeba Starka odhaduje ztráty Příbrami na 15 - 20 milionů. Do konce základní ...

to je super nápad byla by to i reklama klubu otázka je kolik by jsme vybrali já zatim práci mám

Klokanekst napsal:

V současné době kdyby Jakubičové odešli, tak to je zároveň zánik klubu. MHMP by potom prodal katastrální místo Ďolíčku developerům. Důkazy, že DJ odmítají  akcionáře jako na běžícím pásu nejsou a asi nebudou. Zejména do ...

Přesně před pár lety by jsme za sezony bez sestupů byli rádi ,podle mě dokud nebude zrekonstruovanej ďolíček nahoře hrát nebudem nebo aspoň ne stabilně

Lamas napsal:

K jakým změnám v kádru přes zimu dojde?Oproti předchozím rokům bychom chtěli mužstvo udržet co možná nejvíce pohromadě, abychom těžili z podzimní sehranosti. Honza Pavlík by se měl vrátit do Sparty. Matěj Koubek se může ...

jak je to stará informace moje je z 30.12

co kdyby dfb zřídilo účet pro lidi z bohemky v nouzi prostě když se někdo dostane do problému ať je kam šáhnout

a co udělat volby do předsedicva už ted´a ne až na jaře protože vedení musí být jednotný a musí být na straně fanoušků a ne jen majitele