Detail uživatele diskuzního fóra - boticak

Datum prvního příspěvku
27.2.2007
Celkový počet příspěvků
135
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 126
Ptejte se vedení Bohemky 4
Fotbal - ČR a zahraničí 2
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
ulvDbY1x 13
x9ovMc29 4
nL/fI0ny 3
T8s+25IH 2
r4Ie4rhV 1
B7cZi71k 1
IbQULITH 1
529z2O3K 1
FjzgTxPB 1
DhGj1TfT 1
gyYyZ3FV 1

qwerd napsal:

Klusáček asi dobrá volba, odehrál za nás nějakou tu sezónu jako hráč, už nás i trénoval, senzačně nás zachránil, otázkou je, jak bude vypadat jeho druhý trenérský působení v našem klubu. Člověk, kterej je slušnej ...

Nedělám předčasné závěry a rád se nechám překvapit. Myslím si, že výměna trenéra není posun k lepšímu. Haška jsem nehanil ani nechválil, ale myslím, že není špatný trenér. Uvidíme co Klusáček předvede - moc nečekám. Nějak si nedovedu představit, jak hráče pořádně vyhecuje. Z Brabce taky nadšený nejsem. Celkově jsem od výměny, když už proběhla, čekal víc. Ale jak jsem řekl, rád budu překvapený.

dinamozg napsal:

bojim se, ze po prvnich 5 kol budeme mit 1-3 bodu. Vlasim & Strahov bude odejit, narychlo sezeneme dva hrace z becka SLA/PLZ/SPA, Uhrin na lavicku a pak se uvidi...

Uhrin starší už to asi nedá a mladšího ne. To je tragéd. Nikdy nikde nic neuhrál. Machýrek. 

Tak už i týmy jako Opava si jezdí sem pro body a určitě jsou nespokojení s jedním. Ani se nedivím. Nekoukatelné, nudné, hnusné. Co hrajeme za styl? Nepoznám to, asi jsem blbej.

Dnes se ve sportu dočtu, že Puškáč je novým hráčem Bohemky a odlétá do Turecka na soustředění. Tak rychle kouknu na VĎ a tady nic. Tak to zase všichni lžou, protože, jinak by to tu bylo že? 

klokyn napsal:

Máme fórum "ptejte se vedení", "online chat s vedením", pergolu. Myslíš si, že je to všude?

Jojo, tohle vše tu máme a je prima, že si tu můžeme přečíst horké novinky tak týden po tom, co už to všichni vědí a informují o tom. Třeba dneska se objevila na hlavní stránce novinka o hostování Pokorného a je tady prosím někdo, kdo to ještě nevěděl nebo se to teprve dnes z VĎ dozvěděl?