Detail uživatele diskuzního fóra - kacrrr

Datum prvního příspěvku
29.3.2008
Celkový počet příspěvků
115
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 110
Ptejte se vedení Bohemky 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
bsfKPNRm 103
584lNdOk 2
qHdVS/vl 2
NzQpySbh 2
HKpRrKBJ 1
fm8ZuI8L 1
EMjd74uY 1
qjVhe/PJ 1
qBBDYqjz 1

Ahoj Klokani,

Boleslav je pohárově zkušené mužstvo a včera Bohemka dostala lekci a fotbalově se vrátila na zem. Máme sice široký kádr ale výkonnostní rozdíly mezi hráči samozřejmě jsou. Když jsem viděl že na stoperu nastupuje Krch, tušil jsem průšvih. On si neumí hru obrany organizovat. Valeš je gólman který chytí co má, ale tým nepodrží, přikovaný na brankové čáře neudělá žádný bravurní zákrok jako jeho Boleslavský protějšek v brance Šeda. Poslední nuly měla Bohemka s Patrikem, ten nechytá nevím proč...?!Za mě obrana Schumacher, Hůlka, Kostl (na pravé obraně se doslovně trápil) a Dostál či Bartek jasně lepší. V záloze Hronek s Vodhánělem nehrají už druhé utkání téměř nic. No včera to prostě nešlo, všechno štěstíčko jako by si Bohemka vybrala v předchozích utkáních. Teď je důležité dohrát úterní utkání se ctí, předvést hlavně v obranně spolehlivější herní projev a ono se ještě může stát cokoliv. Boleslav nehrála nic převratného, jenom si počkala na chyby Bohemky. A hlavně, jak říkal Tomáš Pospíchal: Fotbal nemá logiku! Pokud trenéři udělají změny k lepšímu hlavně v obranně, v úterý to ještě může být zajímavé! 

Ahoj Klokani,

jasně tendenčně vedené utkání. Rejžek je 12 hráčem Slovácka. Už to jak neuznal jasný gól Bohemky... Několik hráčů Bohemky si připravil na vyloučení. Tipuji že vyhodí Vacka. Gól co pustil Valeš jde jednoznačně za ním. No, druhá půlka proti Slovácku a rohodčím bude maso!

Ahoj Klokani!

Naprosto suverénní výkon dnes dovedl Bohemku k jasnému vítězství nad Jabloncem který bude hrát skupinu o titul! Klusáček opět překopal sestavu a i přesto Bohemka dominovala. Ve skupině o Evropu máme soupeře které jsme všechny aktuálně porazili. Myslím si, že se ještě můžeme těšit na další skvělé zápasy v podání našich kluků! Jaký rozdíl ve výkonech, proti dobám pod trenérem Haškem! Mužstvo nabírá sebevědomí a stejně tak i fanoušci! Uvidíme kam to dotáhneme s aktuální formou...

Ahoj Klokani,

dneska chci poděkovat celému vedení Bohemky, jak trenérskému tak i legislativnímu a samozřejmě všem hráčům za skvělé jaro! Standa Levý dneska v pozápasovém hodnocení potvrdil, že byla velká škoda že Bohemka nehrála proti průměrné Spartě útočně, protože věřím tomu že v sestavě jako dnes(i přes absenci Pulkraba) by bodovala. Stalo se a věřím že i chybami se tým v čele s Klusáčkem posouvá dopředu a že kluci v letošním ročníku ještě neřekli poslední slovo! Jaký rozdíl ve hře Bohemky oproti výkonům pod netrenérem Haškem! Na Slovácku to nebylo vůbec jednoduchý. Petržela je hajzl, on neustále soupeře drží za dres, simuluje a je zákeřný! Naštěstí dnes tento primitiv Bohemce pomohl. A to dnešek rozhodlo! O víkendu dobrou formu kluci jistě potvrdí proti Jablonci. Já tomuhle týmu už věřím! Zaplať pánbůh!

Slamak napsal:

Prokaucovanej zapas?? Sparta mela par strel na branu a nakonec zvitezila vicemene nahodou. Sparta se na to vitezstvi poradne nadrela. A pro me to byl rozhodne lepsi zapas nez kdyby Bohemka hrala otevtrene a do ...

A nebo by 2 : 0 vedla! Rozhodně s takovouto taktikou body dělat nebudeme! Kdo chce vyhrávat, musí hrát dopředu!

Ahjo Klokani,

dneska jednoznačně prokaučovanej zápas panem Klusáčkem. Nechápu proč Bohemka zcela ustoupila od hry a výkonů které v posledních zápasech předváděla. Dneska jakýsi defenzívní paskvil, velká připosranost před průměrnou Spartou. Bylo pouze otázkou času, kdy se Spartě povede jedna jediná akce a dá gól! Jak jsem fandou pana Klusáčka, nad dnešní taktikou by se měl velice zamyslet a raději příště prohrát se ctí, po hře která nyní Bohemku zdobí, nežli po takovéto hrůze směrem dozadu! Dneska si Bohemka prohrát zasloužila a víc k tomu nemám co říct. Stydím se za předváděnou hru... 

Ahoj Klokani!

Dneska musím říct že pocitově, při pohledu na základní sestavu na začátku utkání jsem byl velice překvapený! Bohemka nastoupila oslabena o Bartka, Jindřiška a Hronka. Hlavně Krch jako kapitán a v základu byl pro mně šok. Ten kluk má jednu geniální vlastnost. V každém zápase dokáže udělat minelu, která podrazí Bohemce nohy. Musím říct že se mu to ve druhém poločase při zákroku těsně před pokutovým územím tradičně málem opět povedlo. Naštěstí to Zavadil zazdil. Nečas?! Ljevin!? Trošku mně to připomělo pana netrenéra Haška. Naštěstí Bohemka první půlku přežila, hrál se hrozný fotbal, se spoustou nepřesností a ve druhém poločase se štěstím dokázala díky Pulkrabovi utkání rozhodnout. Přemýšlel jsem proč nastoupila Bohemka v této sestavě a nevidím jediný důvod, nežli že si trenéři Hronka, Bartka a Jindřiška šetřili na sobotní zápas proti Spartě. Pokud to tak bylo a s geniální intuicí že i oslabená Bohemka porazí Opavu, pak klobouk dolů. Sobota a Sparta? To bude svátek a já věřím že s dobrým koncem po letech pro nás!

Ahoj Klokani!

Jak jsem minule psal, těšil jsem se na dnešní zápas. A musím říct že právem. Utkání nám ukázalo dvě tváře. Bohemka v základní sestavě hraje důrazný, kombinační fotbal s kvalitou na míči a v přechodu do útoku. Pokud byla sestava v základu, neměli Budějice šanci. Klusáček za stavu 3 : 0 dal šanci klukům z lavičky. A ouha! Krásně bylo vidět proč na lavičce jsou. Puškáč zatím v Bohemce nepředvedl skoro nic. Prohrává souboje, ve vzduchu je slaboučký. Vaníček je hodně aktivní, ale velice nepřesný v rozehře, situace řeší zbytečně složitě. Jedině Dostál si myslím že byl rovnocenou náhradou. Valeš v bráně je v rozehře strašně pomalý. Za góly nemohl. Náš jednoznačně nejlepší hráč na hřišti byl tradičně Pepa Jindřišek a dnes taky Schumacher. Před tím klukem smekám. Ale celkově výborný, Bohemka má svoji tvář a je vidět že kluci na hřišti se nebojí tvořit, zkusit překvapující přihrávku, náběh! Pánové nebudu psát co si myslím že po pár zápasech bude, abych to nezakřiknul. Další zápas venku ukáže naše skutečné ambice v letošním ročníku!

Ahoj Klokani! Dneska to byla óda na radost! Teplice jsem viděl před týdnem proti Liberci. Nemá cenu říkat, jak někteří píšou, že nám dneska Teplice hodně pomohli! Já si to nemyslím. Hlavně jsem viděl rychlou snahu o přímočarou kombinaci ze strany našich kluků se zvýšeným důrazem. Když chcete dávat góly, musíte donutit soupeře chybovat. To je jasný. Vytvořit moment překvapení. A hra tomu přesně odpovídala. Bohemka hrála opravdu dobře a soupeře prostě donutila dělat chyby! Krása a velké poděkování všem kteří u Bohemky v současnosti pracují! Už se těším na Budějky a věřím že dnešní hra a výsledek nebyl náhodný! Ať žije Bohemka!