Detail uživatele diskuzního fóra - kacrrr

Datum prvního příspěvku
29.03.2008
Celkový počet příspěvků
153
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 148
Ptejte se vedení Bohemky 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
bsfKPNRm 103
HuxurrhV 9
EGtWUcZK 6
Uuxtj9/m 5
nNNotZvn 5
fm8ZuI8L 3
584lNdOk 2
qHdVS/vl 2
NzQpySbh 2
qjVhe/PJ 2
/SaFXA5O 2
BDFg2+Ed 2
wIfjqRwg 2
HKpRrKBJ 1
EMjd74uY 1
qBBDYqjz 1
BuBOsBVt 1
kfYiNWhR 1
iLGiGx/R 1
hk/6aQbq 1

Ahjo Klokani,

kdo čtete moje příspěvky dobře víte, že dlouhodobě říkám že Krch nemá ligové parametry a hraje se soupeřem proti Bohemce. Minule jsem psal že soupeři v posledních třech zápasech, nyní již mohu napsat že v posledních čtyřech zápasech třikrát pomohl ke gólu! Já již opravdu Klusáčkovi nevěřím a dnes s čistým svědomím mohu říct že jeho angažování za Haška je krok z bláta do louže... Za vrchol jeho trenérského "umění" považuji zařazení nekopy Krcha do zálohy ve druhém poločase! Celkový výkon Bohemky je příšerný! Co za rok a půl (skoro) udělal z Vaníčka, nadějného reprezentanta v mládežnických kategoriích je taky smutný. Tonda je na hřišti na nic, hraje čím dál hůř. Tréninky Bohemky pod Klusáčkem jsem nikdy neviděl, dle pohybu hráčů ale zřejmě mnoho dynamiky a bojovnosti v nich ale nebude. Je to špatný, herní projev žádný. Neustálé změny v sestavě, experimenty se zařazením hráčů na posty na kterých jednoduše hrát nemůžou a jiné příšernosti Klusáček nabízí v každém utkání. Nejsem optimista a nevěřím že se v brzké budoucnosti Bohemka posune v tabulce i v herním projevu výš! Je mi ze hry Bohemky smutno, je to hnus velebnosti!

Každý zápas jiná sestava, v základu dřeváci kteří na ligu nemají(Levin, Krch). Vždycky když vidím před zápasem základní sestavu s těmito hráči, mám po náladě a vím že je to špatně a taky to tak dopadne. Bohemka se díky těmhle dřevákům dneska sama porazila. Nebaví mě to a o panu Klusáčkovi a jeho trenérských kvalitách začínám silně pochybovat... 

Ahoj Klokani,

skoro každé utkání tady píšu jak Krch hraje se soupeřem! To jak nyní přihrál v Plzni na vedoucí gól je fakt už síla. Pokud je tady ňáký statistik, sepište konečně na kolik gólů už Krch soupeřům nahrál a trenér a vedení ho musí konečně vyhodit z mančaftu! On nemá vůbec přehled ve hře! Proč nehraje Bederka? Klusáček v Krchovi vidí co? To by mně hrozně zajímalo. Já v něm vidím hrobaře dobré hry a kolik má asistencí na gól soupeřů to už fakt není normální! K čemu je takoví hráč? Na nic! Přihrál na gól Brnu teď Plzni. Dvě asistence u gólů soupeře během tří zápasů! Nebaví mně se neustále dívat na stejné chyby některých hráčů kteří jsou stále v základní sestavě.

Ahoj Klokani,

dnes přeji vše nejlepší nejlepšímu Klokanovi posledních deseti let Pepíkovi Jindřiškovi! Bohemka ti děkuje za mnohé... Jinak k dnešnímu zápasu mohu říct pouze to, že pokud by Sigma byla kompletní tak by Bohemka bod neudělala. Hubník, Gonzáles, Houska jsou klíčový hráči Sigmy. Takže dnešní bod Bohemka uhrála proti mužstvu "B" Sigmy. Jediný Necid, Květ a tradičně Pepa ligové parametry, místy Vondra jinak špatný. Zajímalo by mě zda někdy v minulosti hrála pokaždé Bohemka v jiném složení na hřišti i když nastoupili stejní hráči. Myslím si že pan Klusáček je v tomto směru v Bohemce rekordmanem. Jako trenér to nechápu, takto se mužstvo de facto v každém zápase znovu sehrává, hráči musí pokaždé hledat herní styl jak na soupeře. Vítězná sestava se nemění? Chyba, u pana Klusáčka mění! Důvody které k tomu našeho současného trenéra vedou nechápu. Nicméně třeba to povede k vítězstvím a dobré hře! Sice by to bylo proti fotbalové logice, ale dneska je všechno možný. Ať žije Bohemka a snad jednou nebudeme patřit k týmům které se neustále každý ročník zachraňují!

Ahjo Klokani,

můj oblíbenec Krch opět v základu! No, čekám jak zase vymyslí pro Sigmu gól! Vždycky tak jeden zápas s pěti šesti se u něj obejde bez pomoci soupeři. Naposledy docela obstál na Spartě. Minule nahrál na vápno Brnu na vyrovnání. Co dneska...?

Ahoj Klokani,

tak jsme se opět u obrazovek nenudili. Dnešní zápas přinesl úplně všechno. Krásné akce a góly, neskutečné chyby, hloupé řešení jednoduchých herních situací, bojovnost a prostoduchost... Hlavní jsou tři body a víra že se postupně sestava Bohemky ustálí, tak aby mohli začít fungovat jednoduché herní mechanizmy. Snad... Doslovně vydřené vítězství se soupeřem který zejména ve druhém poločase byl herně lepší. Bohemka hrála doma na brejky, hru tvořilo Brno. Přitom první půlku to vypadalo že Bohemka po první brance přidá druhou a v poklidu dojde pro tři body: to by ale na stoperu nesměl hrát můj "oblíbenec" Krch. Kolik gólů připravil soupeři po dobu co je v Bohemce to je už na knížku. Tentokrát mazácky připravil gól Růskovi skvělou přihrávkou po zemi na hranici šestnáctky... Je to těžký sledovat nynější výkony Bohemky. Snad se vše bude postupně zlepšovat. Třeba Puškáč konečně začne proměňovat svoje tutovky, třeba Krch přestane přihrávat soupeři na góly, třeba Tonda Vaníček zjednoduší hru a začne být zase pro Bohemku přínosem, třeba... Lidi jak já bych si přál jednu klidnou sezónu s dobrým fotbalem v podání Bohemky! Za týden přijede Sigma! Ta umí sebemenší chyby soupeře tvrdě trestat. S dnešním výkonem bychom asi za týden neuspěli.  

Ahoj Klokaní, po dlouhé době zase velká radost. Po vysloveně špatných výkonech v předešlých zápasech to bude snad vzpruha. Sparta ale byla opravdu špatná. Brno vyhrálo v Opavě 2:0! Teď ho máme doma. Upřímně, když teď uděláme doma ve dvou po sobě jdoucích zápasech 6 bodů, začnu věřit v lepší časy. Snad ztoho nebude kocovina po oslavách na Spartě po 20 letech. Snad... Proti Brnu budeme muset tvořit, bude to úplně jiný zápas než na Spartě. Snad nás kluci překvapí! 

Fotbal nemá logiku! Slova našeho nejtrenéra se dneska potvrdila! Zdravím pana Tomáše do nebíčka a děkuji za jeho moudrost! Dneska konečně týmový výkon! Důraz a bojovnost která v minulosti k Bohemce patřila! Snad to Bohemka v dalším utkání potvrdí. Ono bořit je vždycky jednodušší nežli tvořit a je nutno podotknout že dnešní Sparta byla hrozná! 

Čekám kdy udělá Krch svoji chybu s které dostane Bohemka gól. Pokud neudělá, což je jedno utkání z deseti vyhrajeme! Levin jenom potvrdil že na ligu nemá a nechápu kdo ho na penaltu určil... Hrůza a hrozná škoda!

Ahoj Klokani,

no zatím šokující průběh utkání! Bohužel za Spartu hraje i Bureš. Je to hajzl. Vaníčka má připraveného na vyloučení, zatím to dneska Tondovi stejně nejde dal bych tam raději Vodháněla. Sparta dá do druhé půlky Dočkala, potřebují rozum do hry. A pak začne řádit rozhodčí! Jak se někdo jmenuje nebo má přezdívku Bureš, dá se čekat podraz! Uvidíme! Necid zlepšil pohyb a je zatím nejlepším hráčem na hřišti.