Detail uživatele diskuzního fóra - kacrrr

Datum prvního příspěvku
29.03.2008
Celkový počet příspěvků
326
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 321
Ptejte se vedení Bohemky 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
HuxurrhV 141
bsfKPNRm 103
Joka6sUa 8
EGtWUcZK 6
Uuxtj9/m 5
nNNotZvn 5
LaHAgfI/ 5
K+aoGAN7 4
hbITvcF+ 4
fm8ZuI8L 3
npopTir7 3
584lNdOk 2
qHdVS/vl 2
NzQpySbh 2
qjVhe/PJ 2
/SaFXA5O 2
BDFg2+Ed 2
wIfjqRwg 2
5jkoEmOi 2
LZS6CWkk 2
7M+aNo8V 2
4hCOP7kr 2
HKpRrKBJ 1
EMjd74uY 1
qBBDYqjz 1
BuBOsBVt 1
kfYiNWhR 1
iLGiGx/R 1
hk/6aQbq 1
UsZNKfaB 1
P+c3tFlR 1
drwk6KPQ 1
fdU8CsZ3 1
RKtDnH0R 1
PSY/sdQL 1
uWiM7Hl2 1
rk0yuIVu 1
zG5zxsDt 1

zeppelin napsal:

Panove,to jsou slinty....hezky kolem sebe kopes,ale ne do balonu,jestli to teda svedes.

Jsi hlupák...

zeppelin napsal:

Moc velkou a zdarnou fotbalovou karieru za sebou teda nemas,zraneni se holt stavaji,ale mam pocit,se se hodlas realizovat pres  mladyho,ve stylu ja fotbalista k hovnu,ty to vsem ukazes.Mozna se to povede,pokud sam chlapec o to ...

Pánové, kdo nejde s nama jde proti nam! To bylo heslo komunistů, příslušníků STB kteří likvidovali vsechny kteří meli jiny názor! 

Pro pana Koukala: fotbal dělám od 8 let jako hráč, od 25 let kdy díky zranění jsem přestal hrát jako asistent trenéra u dorostů 5 let, pak jsem pracoval x let u mládeže u přípravek a žáků, v současné době ve svých 57 letech se věnuji synovi, kterého připravuji na karieru hráče, natáčím zápasy a dělám www stránky a vše kolem klubu, který mě angažoval. Trochu podobná práce vaší. Příležitostně dělám individuální tréninky na techniku ??práce s míčem pravou a levou nohou, což je největší problém současné hráčské populace. Na Bohemku chodím a fandím ji přes 50 let. Můj otec a děda za ni hráli v mládežnických kategoriích! Číslo účtu vám už nepošlu to po mně nechtějte!

petr.koukal napsal:

Zdravím, můžete mi napsat, jaký tým a ve které soutěži trénujete? :-)

Zdravím, proč? Vadí vám že jsem zde napsal svůj názor pane Koukal který nepochlebuje současnému vývoji v Bohemce?

bob.in napsal:

Nechceš nás těma vykřičníkama bombardovat spíš až po zápase? Co?

Já nepíšu svůj názor na následující zápas ale na následující sezónu pokud to dokážeš pochopit.

Ahoj Klokani!

Dneska naše Bohemka vstupuje do ročníku 2022/23 a všichni očekáváme co bude hrát, jaké bude mít výsledky zda se posune tabulkou oproti minulé sezóně nahoru. Co se v přestávce soutěže stalo aby se Bohemka v nové sezóně nemusela obávat sestupu? V podstatě nic... Vrátil se Hůlka, kdy je ale otázka zda po dlouhém zranění bude hrát v dobré formě! Čekal jsem že na rozdíl od Klusáčka Veselý dá v daleko větší míře šanci mladíkům v základu, tak aby dokázal připravit správný mix mladých a zkušených hráčů, kdy zkušení tomu dají rozum a mládí to oběhá, nic z toho se ale nestalo! Základní sestava proti Příbrami to ukázala. Květ a Hronek nejsou kreativní hráči kteří dokážou udělat moment překvapení, udržet míč a dělat rozehru. Květ mi připadá že je línej i chodit, natož běhat a účinně napadat. Nezkušený trenér který nic neukázal ani ve druhé lize! Moc rád bych chtěl napsat že po zpackané sezóně Bohemka udělala účinné kroky k tomu aby k podobné situaci už nedošlo! Nestalo se však nic... Jsem realista a i pokud se nám dnes podaří urvat v Jablonci třeba bod, nemyslím si že tento "old boys team" bude mít v lize větší slovo! Bohužel po letech zmaru nevěřím že současný kádr dokáže hrát ve středu tabulky! Samozřejmě bych si to přál a třeba se ukáže že nemám ve svém názoru na současný kádr pravdu! Bohemka bude hrát dobře a bude sbírat body a uvidíme v jejím podání kvalitní hru! Kéž by... To by ale trenér Veselý musel najít odvahu a třeba namísto Hronka s Květem dát Berana s Novákem!

berjir napsal:

Mozna sis to tak vylozil, ale dotaz to opravdu neni. Resili jsme stridani, koncime cestinou, ja potreti a naposledy preji krasny zbytek tveho jedineho volneho dne, a loucim se. :)

Pěkný večer i Tobě! :-)

berjir napsal:

Ja se na nic neptal, diky a preji fajn den. :)

"Mě je jenom záhadou, ze ty s tvejma zkusenostma mas cas vysedavat tady na foru, a netrenujes nekde Ligu Mistru..."  To jsi psal ty a to není dotaz?

berjir napsal:

Me je jenom zahadou, ze ty s tvejma zkusenostma mas cas vysedavat tady na foru, a netrenujes nekde Ligu Mistru... :) Ale jak rikas, ty mas svuj nazor, ja taky. Uzivej nedeli.

Na tvůj hloupí dotaz rád odpovím. Dnes mám jediný den volno jinak jsem denně na fotbale, na zápasech na trénincích! Tak jsem se podíval na Bohemku kde se to už leta dělá tak že se neustále hraje o sestup! Ale ty tomu jak to dělají klidně tleskej tvoje věc! Hráč potřebuje zhruba 10 až 15 minut ostré rozcvičky před nástupem do zápasu. I tam pak trvá než se dostane do zápasového tempa! Pokud by jsi někdy někde někoho trénoval nebo fotbal hrál, což evidentně neděláš věděl by jsi to...

Sestava která v loňské sezóně dovedla Bohemku do baráže o první ligu je komplet doplněna pouze o Hůlku! Klokani máme se opět nač těšit...