Detail uživatele diskuzního fóra - kacrrr

Datum prvního příspěvku
29.03.2008
Celkový počet příspěvků
200
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 195
Ptejte se vedení Bohemky 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
bsfKPNRm 103
HuxurrhV 45
EGtWUcZK 6
Uuxtj9/m 5
nNNotZvn 5
LaHAgfI/ 5
K+aoGAN7 4
fm8ZuI8L 3
584lNdOk 2
qHdVS/vl 2
NzQpySbh 2
qjVhe/PJ 2
/SaFXA5O 2
BDFg2+Ed 2
wIfjqRwg 2
HKpRrKBJ 1
EMjd74uY 1
qBBDYqjz 1
BuBOsBVt 1
kfYiNWhR 1
iLGiGx/R 1
hk/6aQbq 1
UsZNKfaB 1
P+c3tFlR 1

ZaeeN napsal:

Jak ještě do nedávna hraním, tak teď v roli neřekl bych trenéra, ale vypomahače u mládeže(nepíšu to tady po sté, jak někdo nejmenovaný) :))

To je jistě fajn! To by jste ale mohl vědět že ve fotbale je spousta názorů a spousta pohledů na hru. Já třeba mám rád když tým hraje pěkný kombinační fotbal, zejména po zemi a hra týmu má hlavu a patu. Po odchodu Haška jsem toto čekal, bohužel pod Klusáčkem je stále vše jinak, zápas od zápasu jiná sestava, jiný herní projev! Těch povedených zápasů bylo velmi málo, ale na druhou stranu je nutno přiznat že se pomalu zbíraly bodíky a nakonec je Bohemka několik kol před koncem před sestupem v klidu. Hra ale není dobrá! Nebo za vás ano?

ZaeeN napsal:

No obecně patřím mezi ty, kteří jsou méně inteligentní než vy a mezi ty, kteří se fotbalu věnují celý život...

A jak se mu věnujete? Co pro fotbal děláte?

zeppelin napsal:

Pokud mluvíš o nějaké inteligenci,tak ve slově zvědavý......se píše tvrdý Y....pokud bys to myslel v množném čísle,tak je to správně,.jsme zvědaví.....to jen tak pro pořádek a o výrazech hlupáctví

Pan učitel bezchybný? Tak se vám omlouvám za to i - ý pane bezchybný!

ZaeeN napsal:

Ani se nedivím, že jste na to zvyklý, někdo jako vy se nevidí na každém rohu :)))

No ono je ve fotbale více kybiců a kecalů než těch co pro fotbal něco dělají! Urážet umí každý debílek a žvanil s pivem v ruce! Těch je nejvíce! Mě už to nemůže urazit i tihle lidé patří k fotbalu a jejich většina! Kam patříte vy?

No pánové urážejte, jsem na to zvyknutý! Hlupáci k fotbalu vždycky patřili! Dneska jsem zvědavý na kolik gólů nahraje Krch Slavii:-)

Koukám že jsem pichnul do vosiho hnízda! U trenéra Klusacka neplatí fotbalové rovnice které obecně ve fotbale platí. Hrac hraje v zápase dobře dá třeba i gól, ale další zápas je na lavičce. Vítězná sestava se v Bohemce mění atd. A není to jenom o zranění! Bohužel to tak je a co si budeme povídat žádné zázračné výkony pod panem Klusackem Bohemka nepredvadi! Sparta prohrát chtěla aby padl Kotal, minule Příbram byla hrozná proto jasný vítězství jinak předváděné výkony Bohemky hrozná holomajzna! 

Ahoj Klokani,

četl jsem si o omezení pro fanoušky kteří chtějí sledovat utkání ze štaflí či žebříku nebo kde se prostě dá a omezení které v tomto směru platí dle nařízení vlády či místních úřadů! Za dva tři roky bude historie pohlížet na současnou dobu jako na historicky nejdementnější období v novodobé historii České republiky kdy se absolutně vytratila ze života rozumová myšlenka a vše nahradila hysterie a hloupost! Časem taky vyplavou výhody současné doby pro spoustu politiků a chytráků kteří si ve "válečném stavu" určitě přišli na své! Hloupost dnes poráží rozum a věřím že toto vše brzo skončí! Dneska by to byl svátek fotbalu pro Vršovice! Na fotbale se ale na tribunu nikdo nedostane protože hloupost vládne! Jediné pozitivní pro dnešek je, věřím že Slavii jsme schopni potrápit! Tedy pokud udělá pan Klusáček rozumnou sestavu. U něj člověk nikdy neví... Ať žije Bohemka!

sasek napsal:

Keita :))

Úkolem hrotovyho hráče je dát gól! Dal dva, teď dá dva Slavii a máme nového Simu. Tak to ve fotbale občas chodí! No trochu nadnesene ale třeba... 

Ahoj Klokaní,

dnešek velká spokojenost hlavně se zařazením mladých hráčů, což do hry přineslo rychlost, primocarost a větší dynamiku. První a druhou půlku však nejde srovnávat! Příbram byla v prvním poločase plná síly a odhodlání! Klusackovi se povedlo střídání. Puskac by měl začít hrát spíš v záloze, dát gól ve 100% šanci je pro něj velký problém. Ale přihrávka na Keitu byla parádní! Kosek, Keita, Osmančík, Novák, Vaníček, Vondra ti všichni dnes zasáhli do utkání což je největší změna oproti minulým zápasům a doufám že mladíci budou hrát čím dál více! Keitu jsem dlouho neviděl, ale klidně příští zápas útok Keita - Osmančík a třeba se budeme divit jak jim to půjde ??

ZaeeN napsal:

Taky bych radši Bederku... Ale myslím si, že se podle Klusny nehodí Bederka do 4obráncového systému.... Lidi, trochu zapřemýšlejme první nad rozestavením a potom pišme... Vždy je k výměně hráčů nějaký důvod... 

Krch vzadu dělá chyby a je úplně jedno jaké je rozestavení! O to jde! Když nepomůže Příbrami ke gólu ať klidně hraje... Ale bojím se že zase něco provede!