Detail uživatele diskuzního fóra - kacrrr

Datum prvního příspěvku
29.3.2008
Celkový počet příspěvků
69
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 65
Ptejte se vedení Bohemky 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
bsfKPNRm 67
HKpRrKBJ 1

sasek napsal:

Pane trenére, předpokládám, že své moudré postřehy produkujete i v bohemácké skupině na FB (ani tam jste se s úspěchem příliš nesetkal). Každopádně to, že jste trenér, bych vzhledem k vašim názorům rozhodně nikde neprezentoval. ...

Váš login odpovídá skutečnosti :-)

Haniel napsal:

Tak nevím, ale asi jsem viděl úplně jinej zápas. Jediný s čím můžu souhlasit je to, že jsme nehráli dva rozdílný poločasy. Oba byly úplně stejně tragický. Sice jsem nečekal žádnou hitparádu, ale většinou se ...

No,a si to bude tím že jsme každý jiný! Já jsem fotbalový trenér a vidím to jako Klusáček. Za týden bylo potřeba změnit způsob hry hráčů a navyknout je na jiné taktické návyky, než hráli pod Haškem. Taky rozestavení se změnilo! Takže nebylo kam spěchat, bylo důležité podržet nulu vzadu a snažit se neudělat ve středu hřiště chybu. To se podařilo! V útoku máme koho máme! Je potřeba ho podržet a věřit že jeho dny přijdou. Koubek je bohužel v Jihlavě, raději bych tam viděl jeho! Takže můj postřeh je zcela odlišný, neboť to vidím trochu jinak, nežli obyčejný fanoušek, který vše vidí pouze černě nebo bíle! Vše se musí dělat krok za krokem a třeba nově požadované mechanizmy se dají zažít zhruba za dva měsíce a pak se může hra zrychlovat, opravdu to jinak na úrovni Bohemky nejde. Nemáme hráče jako Barcelona. Tak proto jsem asi úplně mimo, jak zde píší různí odborníci... 

Ahoj klokani,

máme za sebou první utkání pod vedením nových trenérů. Kdo čekal výraznou změnu v bídných výkonech Bohemky a jako mávnutím kouzelného proutku ve výraznou změnu v herním stylu, určitě nebyl zklamán. Bohemka po celou dobu měla více míč na svých kopačkách a i když rozehra nebyla zrovna nejrychlejší, v obou poločasech se herní styl příliš nelišil. Jaký rozdíl oproti herním výkonům pod Haškem! Jeden poločas katastrofa, druhý naprosto odlišný. Bylo dneska vidět, že hráči rozumí taktickým pokynům, které od pana Klusáčka dostali. Nyní to chce čas, tak aby si herní mechanismy zažili a pak se může hra začít zrychlovat! Vše krok za krokem. Vše potřebuje svůj čas. Dneska Opava příliš neprověřila Le Gianga v bráně. Ale jeho pohyb ve vápně byl výrazně rychlejší než od jeho kolegů a myslím že bude pružnější a rychlejší v rozehře, než jeho předchůdci. Možná taky udělá chybu, ale stejně jako trenér ho musíme podržet i my, fanoušci. Buďme trpělivý! Ke Keitovi. Nedaří se mu v koncovce. Ale má dobrý výběr místa a umí se do šance dostat! Je to mladý kluk. Třeba se gólově odšpuntuje už za týden v derby na Sraltě! Snad budu dobrý věštec! Tak za týden další krok ke zlepšení postavení Bohemky v tabulce a vůbec se nebojím říct, že na Sraltě se dá dneska hrát vyrovnaně! Tak třeba...

Zdravím vedení Bohemky,

Pan Klusáček je zajímavá varianta na hlavního trenéra. Pamatuji si ho ještě jako hráče a byl to vždycky poctivý fotbalista. A to taky současný kádr potřebuje, aby jednotlivý hráči odváděli pro tým poctivou fotbalovou práci, nasazení a zdravou agresivitu. Držím panu Klusáčkovi palce, ať se daří! 

Zdravím vedení Bohemky

tak se nám naše přání splnilo a Bohemka má šanci, pokud přijde správný trenér, vrátit se herně na pozice kam patří. Že pan Hašek se svojí "tvořivou trenérskou koncepcí" do Bohemky nepatří, jsem věděl dávno a jenom tak trochu jsem čekal, že by mě překvapil a ukázal že to jde, ale ono to v klubu jako je Bohemka takto nejde. Fotbal je dávno vymyšlená věc! Má svoje zavedené a zažité zákonitosti a v Bohemce to platí nadvakrát. U nás nejsou vůbec špatní hráči! Nejsou to žádné hvězdy, ale potřebují ke svým schopnostem dostat od trenéra pokyny, jaký herní projev a jaké taktické úkoly mají na hřišti plnit. Ale všechny tyto věci musí být ušity na míru hráčům! Nikoliv, jak si naivně myslel pan Hašek, že hráči budou schopni plnit jeho vymyšlené představy útočné hry s celoplošným pohybem hráčů po hřišti! To může zkusit v Barceloně, kde na to jsou hráči. Proto musel v Bohemce Hašek skončit, že za dva roky nedokázal najít pro mužstvo z hráčů, kteří v Bohemce jsou vhodnou herní koncepci! A proto taky tolik nevyrovnaných výkonů v jednotlivých zápasech! Nyní se Bohemce bude již dýchat lépe, jsem o tom přesvědčen a věřím vedení že vhodnějšího trenéra než byl Hašek najde! 

Ahoj klokani,

tak se nám naše přání splnilo a Bohemka má šanci, pokud přijde správný trenér, vrátit se herně na pozice kam patří. Že pan Hašek se svojí "tvořivou trenérskou koncepcí" do Bohemky nepatří, jsem věděl dávno a jenom tak trochu jsem čekal, že by mě překvapil a ukázal že to jde, ale ono to v klubu jako je Bohemka takto nejde. Fotbal je dávno vymyšlená věc! Má svoje zavedené a zažité zákonitosti a v Bohemce to platí nadvakrát. U nás nejsou vůbec špatní hráči! Nejsou to žádné hvězdy, ale potřebují ke svým schopnostem dostat od trenéra pokyny, jaký herní projev a jaké taktické úkoly mají na hřišti plnit. Ale všechny tyto věci musí být ušity na míru hráčům! Nikoliv, jak si naivně myslel pan Hašek, že hráči budou schopni plnit jeho vymyšlené představy útočné hry s celoplošným pohybem hráčů po hřišti! To může zkusit v Barceloně, kde na to jsou hráči. Proto musel v Bohemce Hašek skončit, že za dva roky nedokázal najít pro mužstvo z hráčů, kteří v Bohemce jsou vhodnou herní koncepci! A proto taky tolik nevyrovnaných výkonů v jednotlivých zápasech! Nyní se Bohemce bude již dýchat lépe, jsem o tom přesvědčen a věřím vedení že vhodnějšího trenéra než byl Hašek najde!

Nejhorší je, že pokud nebude Hašek odvolán nyní, v dalším zápase máme doma poslední Opavu, kterou snad doma porazíme, a pak se dozvíme že to s trenérem zase tak špatný není a Hašek bude pokračovat!!! 

Zdravím vedení Bohemky,

tento týden bych nazval "Vyvrcholení dvouleté práce pana trenéra Haška!" Co nám ukázal? Prohra s účastníkem ČFL v MOL Cupu a následně prohra s posledním týmem ligy v Budějkách. Výkony mužstva jsou během jediného zápasu značně nevyrovnané, první poločas a druhý poločas se většinou nedá v jednotlivých zápasech vůbec srovnávat. To ukazuje, že mužstvo nemá žádnou herní tvář, nefungují základní herní mechanizmy o které by se mužstvo dokázalo opřít. Čí je to vina? Jednoznačně trenéra! Pokud ani tyto důkazy Haškovi trenérské neschopnosti vedení Bohemky nestačí k jeho odvolání, přebírá tak zodpovědnost za další prohry spolu s panem Haškem! Věřím však že se ve vedení konečně najde někdo, kdo pochopil, že mužstvo potřebuje nový impuls na trenérské lavičce a bude se toto konečně již řešit?! Je mezi váma někdo kdo dokáže přiznat že pan Hašek na vedení týmu nemá a odvolá ho? Co je potřeba ještě více k tomu, aby ke změně na postu trenéra došlo? Sestup? Děkuji za odpověď! A na místo trenéra nemusíte nikoho hledat, dejte tam Míšu Petrouše, horší to určitě nebude!

Zdravím vedení Bohemky,

tento týden bych nazval "Vyvrcholení dvouleté práce pana trenéra Haška!" Co nám ukázal? Prohra s účastníkem ČFL v MOL Cupu a následně prohra s posledním týmem ligy v Budějkách. Výkony mužstva jsou během jediného zápasu značně nevyrovnané, první poločas a druhý poločas se většinou nedá v jednotlivých zápasech vůbec srovnávat. To ukazuje, že mužstvo nemá žádnou herní tvář, nefungují základní herní mechanizmy o které by se mužstvo dokázalo opřít. Čí je to vina? Jednoznačně trenéra! Pokud ani tyto důkazy Haškovi trenérské neschopnosti vedení Bohemky nestačí k jeho odvolání, přebírá tak zodpovědnost za další prohry spolu s panem Haškem! Věřím však že se ve vedení konečně najde někdo, kdo pochopil, že mužstvo potřebuje nový impuls na trenérské lavičce a bude se toto konečně již řešit?! Je mezi váma někdo kdo dokáže přiznat že pan Hašek na vedení týmu nemá a odvolá ho? Co je potřeba ještě více k tomu, aby ke změně na postu trenéra došlo? Sestup? Děkuji za odpověď! A na místo trenéra nemusíte nikoho hledat, dejte tam Míšu Petrouše, horší to určitě nebude!

Po letech co se v kopané pohybuji a pracuji v něm musím dnes konstatovat, že rozhodčí byl 100% cinknutej. To nic nemění na tom, že mužstvo je na dně a potřebuje udělat změnu na trenérském postu. Hašek na to nemá. Pokud ho vedení klubu i po tak tragickém týdnu, kdy se prohrálo v MOL Cupu s celkem z ČFL a nyní s posledním týmem ligy nechá ve funkci, přebírá za špatné výsledky zodpovědnost!