Detail uživatele diskuzního fóra - kacrrr

Datum prvního příspěvku
29.3.2008
Celkový počet příspěvků
98
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 93
Ptejte se vedení Bohemky 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
bsfKPNRm 96
HKpRrKBJ 1

sasek napsal:

Jakou filozofii vyznává pan Klusáček? Já to zatím nepoznal. 

Přečti si pozorně co píšu a pokud tomu rozumíš najdeš tam odpověď na svůj dotaz...

Ahoj klokani,

dneska jsem měl možnost v Olmiku vidět Bohemku přímo a po skončení si popovídat s kamarádem který u  "A" týmu Bohemky pracuje. První půle z naší strany lepší, druhá byla doslovně špatná. Vacek hrál, protože Kuba Rada je po zranění a ještě není zcela fit. Vacek je odchovanec Sigmy a tak se i choval, čtyři z pěti přihrávek dal na kopačky Hanáků. Jeho výkon špatný, stejně tak i Podaného, Krcha. Ostatní kluci střídali lepší okamžiky s horšíma. Nakonec musím říct že bod beru, Sigma mohla ve druhé půlce dát několik gólů, ale Le Giang opět zářil. Gól který dostal bych vyčítal spíše Podanému, který poslal těžkou malou domu... Že nastoupil zajíc Záviška bylo dané, na lavičce není větší výběr zdravých hráčů. Fotbalistů Bohemka moc nemá, pan Hašek si vybral do týmů hráče běhavé, ale bez fotbalového myšlení a dovedností. S těmito hráči pak musel hrát i pan Klusáček, který vyznává jinou fotbalovou filozofii nežli pan Hašek. Nyní v zimním přestupovém okně dojde ke změnám, o tom jsem přesvědčený a pak bych teprve hodnotil práci pana Klusáčka, který podzim odehrál s hráči které by za normálních okolností v týmu nechtěl! Jaro bude lepší podzimu "klokani", věřte tomu!

košile napsal:

Arsenal ma tyden kouce a tottenham dva tydny, oba uz prohrali, nedocetl jsem se nikde ani slovem ze za to muze bejvalej kouc... Jen pro vysvětlení, kadr tu vetsina z vas stále vynasela do nebes, ...

Klusáček hráčský kádr podědil po Haškovi. Takže výkony hráčů jsou stejné. Změnila se hra týmu jako takového. Srovnávat Arsenal s Bohemkou je hodně odvážné. Tam je hráčský kádr skutečně na takové úrovni, že bych od nich opravdu očekával změnu s příchodem nového kouče okamžitě! Ale pokud si myslíš že hráči v Bohemce jsou na stejné úrovni jako hráči v Arsenalu, tak to tedy nevím....

Ahoj klokani,

první prohra v domácím prostředí přišla až v předehrávce jarní sezony. Musím říct že nechápu, když FAČR rozhodne že se v prosinci budou předehrávat jarní kola, proč také nedovolí otevřít přestupní okno, které jinak začne v termínu od 1.1. do 31. 3. již v prosinci?! Pak by mohlo dojít k některým změnám již nyní a nemuselo by se čekat až na leden. Klusáček tak musí hrát s hráči které podědil po Haškovi. Hlavně útok je doslovně otřesný. Dneska Bohemka ve vyrovnaném zápase prohrála jenom díky větší hráčské kvalitě Baníku v koncovce. Přitom o poločase měla Bohemka vést 1 : 0. To by ale v útoku nesměl být technicky zaostalý Ugwu. Jeho vytříbenou kopací techniku ukázala střela bodlem, která o metr minula soupeřovu branku. Pak za několik minut zcela sám, ve 100 % šanci, kdy mu Vodháněl servíroval po zemi míč proti noze na penaltu o míč zakopnul a byla z toho slaboučká střela kterou ješte Baník protečoval na roh. To měl být jasný gól a v utkání by bylo všechno jinak! Při vedoucím gólu Baníku opět asistoval Krch, který odcouval před hráčem Baníku až na roh velkého vápna, pak se v klidu díval jak Baník dává míč před branku? Proč nešel do souboje a pouze na hráče Baníku čuměl? Je to všechno neustále dokola! Klusáček může dělat co chce, ale někteří hráči prostě na ligu nemají. Vacek, Ugwu, Keita, Hronek, Krch co stím má trenér dělat? Škoda! Snad za týden v Olmiku bude lépe! Do útoku bych se nebál dát Vaníčka namísto doslovně zoufalého Ugwua!

Motylek napsal:

Co dneska Till ? Dlouho nehrál jak mu to šlo?   Díky za info.

Nehrál špatně, myslím že může klidně nastupovat častěji, nic nezkazil.

Vertigo napsal:

Co sem ted videl v bedne, tak Pepa sice chyboval, ale do te osemetne situace by se nikdy nedostal, kdyby stoper, kterej nebyl pod tlakem, nehral malou domu a golman nerozehraval na stred hriste temer ...

Souhlas, ale bohužel Pepa si o míč sám řekl a pak se stalo co se stalo. 

kovalam napsal:

stačí vzpomenout jak Hašek onehdá nestavěl Pepu ani Barťase a pak nás oba dva vlastně zachránili v lize

Přesně!!!

samett napsal:

Solidní ohodnocení, jen bych za sebe doplnil: Keitovi i Ugwu věřím do budoucna. A hlavně v Novákovi je obrovská síla . Je v období, kdy se to rozhoduje. BOFOR

Novák ano, určitě správný tah ze strany Klusáčka! Já jsem patriot českých hráčů! V útoku bych raději nežli Ugwua nebo Keitu, kteří zatím nepředvádějí nic, viděl Koubka nebo jiného hráče který patří Bohemce. Proč se za Bohemku nerozehrávají hráči, kteří jsou s Bohemkou spojení? To je díky panu Haškovi a věřím že Klusáček to v zimním přestupovém období změní! Můj názor!

Ahoj klokani,

dneska v Plzni, při složení mužstva jaké bylo, se nic velkého čekat nedalo. Na hřišti nebyl nikdo, kdo by mohl dát gól. Vyčítat Jindřiškovi chybu po které padl gól je zbytečné, vzhledem k tomu co pro Bohemku dělá má taky na slabší výkon nárok. Za mě dneska předvedl výborný výkon Kostl, Hůlka a celkem i Krch. Vacek byl poměrně často na míči, jeho rozehra však skoro vždy šla na kopačky soupeře. Nedaří se mu. Ugwu je sice mladý hráč, ale taky mu chybí větší pracovitost a technické dovednosti, na ligu zatím nemá. Keita to samé. Pokud by na hřišti byl Vodháněl, Rada a Havel určitě bychom Plzeň potrápili daleko více. Plzeň máme za sebou, důležitější utkání nás čekají v posledních dvou zápasech letošního roku, za týden proti Baníku a pak v Olomouci! Pokud v obou zápasech budeme bodovat, v jarní části kdy čekám že se kádr alespoň trochu doplní v útoku, budeme jistě úspěšnější nežli nyní na podzim, hlavně na trávnících soupeřů!

Ahoj klokani,

včerejší zápas byl ukázka současného stavu naší kopané, pokud převahu na hřišti mají hráči českého původu. Já se snažím na tréninku, aby děti 50% na 50% pracovali na technice práce s míčem a myslím že asi jako jeden z mála, také na tom, aby co s míčem děti dělají pravou nohou, aby to samé dělali i levou nohou. Vždycky jedna noha bude silnější, ale pro fotbal, který se bude hrát s těmito dětmi zhruba za deset let je důležité, aby děti neměly pouze jednu nohu jenom na opírání. Schválně toto píši, protože co se týče technických dovedností současných hráčů v první lize, nejen v Bohemce, když se na to koukám brečel bych! Kvalita po technické stránce práce s míčem je doslovně otřesná! S tím ale žádný trenér nic už v dospělosti neudělá, kvalita hráčů se utváří již při prvních jejich krůčcích v přípravkách, v mládežnických kategoriích! To na co se nyní koukáme, je dílo metodiky FAČRU a lidí kteří pracují s mládeží na nejvyšší úrovni! Nikdo nechce u mládeže platit kvalitní trenéry!  

      Včera důležité tři body, Le Giang naprosto famozní (malé domů bych mu nevyčítal, kvalita kopnutých míčů na něj byla hrůzná, hlavně Krch), Příbram si na nás věří a má v mužstvu kvalitu, takže utkání odbojované a vítězství naprosto zasloužené! Víc bych se v tom nešťoural, dejte Klusáčkovi více času, hlavně se ukáže jak vhodně doplní kádr v zimním přestupovém období, alespoň Koubka do útoku bych viděl raději, nežli Keitu, který je fyzicky silný, vysoký, ale fotbalové myšlení a technika u něho žádná není. Klusáček hraje s hráči, které podědil po Haškovi.