Detail uživatele diskuzního fóra - chlodvik

Datum prvního příspěvku
03.03.2002
Celkový počet příspěvků
404
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 368
Ptejte se vedení Bohemky 30
Online chat s vedením 1
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 2
Jiná komunita 1
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCx6qkVY 38
VTM8/ZOT 20
xjDAmYVa 19
RspwwXNe 13
cPbqBng8 5
f3QoL1iN 3
vfNDHiJG 2 vapno80
4mOmio9J 1
Aue1n6bZ 1
f7Vi2eZ8 1

Psal mi kámoš z Jablonce, že místo Puškáče nám posílají Pleštila... No, mladší, ale chodil po hostováních, nemám na to názor...

Jinak velké díky Vladimírovi a spol. za včerejší kvízový večer. Náš tým se tedy bavil dobře. Pravda, otázky byly brutální, velký obdiv před každým, kdo to zná všechno a není to z titulu jeho povolání... Bylo super, že přišli i hráči, se všemi jsme prohodili pár slov, jsou moc fajn. Pravda, Erik mne tedy dostal, když jsem se ho zeptal "Pane Prekop, Vaše přítomnost zde znamená, že v sobotu nehrajete?!" "No, bohužial... Nie, srandujem. Spartu porazíme!"...:-). Takže pokud bude někdy pokračování, tak se těším, jen se přimlouvám za nás starší a asi i za Martina Dostála, který prý za včerejšek přelouskal celou Bohemka je a bude, aby bylo víc otázek na Bohemku z historie. Ale díky! 

Včera prima odpoledne, po půl roce výhra... Bohužel dojem mi zkazily po závěrečném hvizdu dvě věci. Kolaps pána na tribuně, naštěstí byl při vědomí a s chlapy, co u něj byli, než dorazil záchranář, komunikoval, tak snad to dobře dopadlo, uf..  A pak u vychodu z tribuny jedna dezolátská lopata, co nadávala mladými klukovi, co prisel na fotbal v dresu asi svého klubu, kde byla malinká ukrajinská vlajka... Doufal, že takoví na Bohemku nechodí a věřím, že je jich jen málo... Ale v každým stádu se najde černá ovce...

bonano30 napsal:

Takový dement by nám tady fakt chyběl :-(

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2019-20/381170/jindrisek-proc-nemusim-krmencika-nadaval-a-byl-absolutne-bez-ucty.html

JJ, je to zde... Než takovýho z...a, tak beru radši Mužíka. Ok, chybí mu fotbalovost, ale maká a není problémovej. Snad je to jen fáma a Jakubowicz džejár se s p. Držmíškem docela nezbláznili! A věřím, že pan Veselý by na to snad taky nepřistoupil. Když jsem byl na autogramiádě, panovala tam taková super slušná atmosféra, všichni se zdravili, usmívali. Obávám se, že nasadit si takovou veš, která navíc už má těžko co nabídnout, by mohl tým rozložit...

Moc díky za dnešní Vánoce s Klokanem! Všichni milí, příjemní, skvělá organizace. Byla humorná vložka, když se mi podepisoval pan Ondra a Hruška a pan Ondra povida: "vyfoťte u poháru taky pana Čermáka!". Jeje, ja Vás nepoznal...??. Moc fajn akce, BoFor!

Dotaz: neví někdo, zdali platí pro permanentkáře sleva v prodejnách Barvy-Laky? Děkuji, šikne se mi to

pišta napsal:

jj letí to..už je to 16 let.-))

Už 16? Nezapomenu na ten prolomený plot a též na toho moderátora, který řekl "To jste mne strašně zklamali!"...:-))))). On si tenkrát dost naběhl, když zahlásil "V rámci předzápasového programu vám předvede svoje vystoupení náš oddíl rytmiky!". Vyběhly dorostenky a z kotle se sborem ozvalo "Kozy ven, kozy ven, kozy ven!"....:-)))))))