Detail uživatele diskuzního fóra - Mejla

Datum prvního příspěvku
07.11.2005
Celkový počet příspěvků
110
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 100
Ptejte se vedení Bohemky 9
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
kj36+sds 6
QhXCHOpq 3
MMLYNQdi 1
xpULPg6L 1
gyKLH5Oe 1
RqeQpYLI 1
soF7qgUK 1
JAXmSBBY 1
dDodZeyz 1
ghFvfCL3 1
rDLEV5qo 1
n//i0lck 1
2QzKobV4 1
GCmI8O3z 1

Za chvíli vyrážíme, tři klokani od Jindřichova Hradce. Ať to dopadne jakkoliv, užijeme si to a jsme hrdí, že v našich srdcích je právě Bohemka.  Věrnost z Jihu.

Vendelin napsal:

Neodpustim si tady jeden naval stesti :). Musim rict ze je velka radost bejt v techto dnech Bohemakem. Driv se tu resilo jen kdo z hracu nas nejvic nasral nebo jak mame spatnyho majitele a trenera ...

Hezký den, krásně jsi to napsal. Byl jsem s Bohemkou v Salcburku, na HFK, moc jsem se těšil i na pohár. Bohužel současná rodinná situace mi to nedovolila a tak budu alespoň za týden v Praze. Jsem hrdý na naší klokaní rodinu a všichni, kteří budou zítra v Bodo, mají můj veliký obdiv a moc jim to přeji. Děkuji všem, kteří sem napíší jakýkoliv poznatek z tohoto výjezdu. Věřím, že to zítra uhrajeme.  Ať žije Bohemka.

Angus napsal:

Přesně tak! Ten výjezd si pamatuju jako dneska. Cesta busem, teplý (narychlo doplněný) pivko na benzinkách, prolomenej plot za bránou, uklidňovačka s mikrofonem od Jirky Steinbrocha, myslím že 1.zápas H.Morávka, vítězství a následná oslava na ...

Bývalo k tomuto výjezdu krásné video s muzikou od D. Landy. Rád bych si ho připomněl. Najdete ho někdo, prosím.

Zdravím. Vám všem, kteří tady urážíte Valeše, chci říct jedno. Fanděte, ale zůstaňte člověkem.... Taky jsem nasranej, nešťastná situace a člověk je tvor chybující...