Detail uživatele diskuzního fóra - karass

Datum prvního příspěvku
17.07.2002
Celkový počet příspěvků
1839
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1699
Ptejte se vedení Bohemky 123
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 12
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
iM0t9Vny 218
fPDEhC9N 80
+sfDWdEH 57
oyKKF2gu 23
NfFc5wAp 4

Tatkam napsal:

Pechanče ty zmrde, kokot budejic se tam minutu vali a ty nic nenastavis. Vsichni bezte do prdele, rozhodci zmrdi nejvetsi. A odpovi nam nekdo , proc jsme ram vubec jezdili? Kdo vsechno si jeste s ...

Všichni si s námi vytřou prdel před celým národem. A nepiš to, nebo tu budeš za čuráka jako já. I kdybychom vyrovnali, VAR s tím zmrdem by odhalil, že se někdo na naší lavičce uprdnul. Ale BOHEMKA je se současným stavem spokojená, připosraná. Buhužel se potvrdilo to co jsem psal před týdnem, že s Teplicemi bude rovina a pak hovno.

kolina napsal:

Hmmm, Budějky jsou ještě horší než Teplice, podstatný rozdíl je však v tom že současné Teplice "nezajíždí" do rozhodčích no a když Budějky budou chtít za "každou cenu" v zápase bodovat tak to může být ...

Já pořád naivně a asi i zbytečně čekám, že se alespoň tady na webu (nemyslím forum) před středečním zápasem připomene loňský neuvěřitelný ginzelovo a jeho koníků výkon a také letošní odložený zápas, kdy byl oficiálně "podezřelej/nakaženej" před TV zápasem 1!! hráč dynama. Tím se přece nic nezkazí, naopak, vždyť je to pravda!

Miklik napsal:

pentle pro nás..a platí i po konzultaci s videem...já se poseru

Neboj, tohle byly Teplice. Obávám se, že ve středu to bude o jiné kávě, dynamu opět teče do bot. Dnes bojovný výkon, žádný super výkon ,ale na naší zmrdligu O.K.

Nevím proč by někdo nemohl stát na štaflích tam kde chce, nebo jsou nebezpečné i balkony? To si asi někdo dělá prdel.

rocknroll napsal:

„Vysvětlení pana Proskeho znělo tak, že žil v domnění, že tam byl úmyslný pohyb ruky naproti míči.“ 1) To by ten hrac musel byt jeste blbejsi (nebo vic uplaceny) nez rozhodci, aby si ve vapne umyslne ...

Prosím neříkej tomu uplacenýmu č......i pane, já jen doufám, že už si ten kreten v této sezoně ale spíš už nikdy nepískne. A druhej kreten dával od první minuty také najevo, jak to musí skončit a tak to také skončilo. Bod/body v prdeli, částečně imič BOHEMKY také, sponzoři na vážkách, sázkaři okradeni, já také. Fotbal za tohoto vedení v Čechách není sport, ale byznys pro kriminálníky stbáky a vyžírky!!!!

kolina napsal:

Ono když člen komise rozhodčích řekne o penaltě pro Karvinou "Mimořádně složité" tak  tím připravuje půdu pro to nechat vše "vyšumět" a zároveň vysílá signál všem, především rozhodčím, že i když je Berbr v teplákách ...

Již v týdnu tu někdo psal, že julínek a proske u varu je průser. To se vědělo, o to smutnější je to, že ty zmrdi (ty = pro mě nelidi) řežou BOHEMKU už i s Karvinou. Plánovaně, připraveně, cílevědomě. A nebylo to jen o penaltě, zkurveci by to tam dotlačilyyyy.... stejně. Ani mě nenapadne čumět o víkendu na naši slavnou repre fačru. A kdyby Česko hrálo někdy třeba s Laosem,tak budu fandim Laosu.Tam je také hodně kurev, ale prý pěkných a slušných kurev.To se těch na fačru říci nedá.

Slamak napsal:

Pokud mu VAR poustel pouze ruku a svhvalne stridal zrychlene a zpomalene zabery tak, ze prvni byla ruka a pak hlava, tak s tim nic HR neudela. To je vec VAR a v tomto pripade ...

Možná by to řešili, kdyby nešlo o nějakou nevlivnou BOHEMKU, píši to opakovaně a nerad, dobrou noc.

Slamak napsal:

Presne z O2 TV to pusobilo tak, ze prvni byla ruka a pak hlava. Pokud to takto bylo pousteno i hlavnimu, pak chapu, ze odpiskal penaltu. Ovsem proc Proske na to upozornil, kdyz ten si ...

Nezlob se, ale ten zmrd poškozuje BOHEMKU pravidelně, cílevědomě, měl průsery i v Evropě a smutné je jen to, že i  karviná si s kdysi slavnou BOHEMKOU vytírá prdel. Silnější pes co? Estébák jako by sedí a jeho pohůnci pokračují. Proske bude dál, zmrdi budou dál. Snad se na to normální sponzoři vyserou.

SIJOZ napsal:

...no,ale už nebudeme vyplakávať. Nie sme Slavia. Hrali sme dnes hovno aj z objektívnych príčin

No slavia už v naší lize za tvrdíkovy čínské éry neplače, protože memá na co, Naopak!!