Detail uživatele diskuzního fóra - karass

Datum prvního příspěvku
17.7.2002
Celkový počet příspěvků
1750
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1610
Ptejte se vedení Bohemky 123
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 12
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
iM0t9Vny 209
fPDEhC9N 80
NfFc5wAp 4

kolina napsal:

Jojo, bohužel...  Prostě a jednoduše, jak někdo v současné Bohemce začne být oporou a je o něj zájem tak se prodá... No, to je asi ta cesta vpřed, rozvoj klubu?!? Takto se nikdy z toho podprůměru nedostanem, ...

Já se spíš bojím, že to smrdí v této sezoně s naším vedením, které je slabší než hráčský kádr baráží a tam jsme, jak všichni víme, v pédeli.

Takovej obdrženej gol je BB. Může ho dostart jenom blbec nebo bohemka. A budeme dále dávat nesmyslné malé domů a dále.

Trochu zamrzí, když televizní komentátor i jeho kolega řeknou celé republice pravdu, že Baník má několik gólových hráčů a Bohemka nemá z finančních důvodů ani jediného. Potom že na Havla byla jasná penalta. Nebudu se bavit o těch "rukách", ale takovou penaltu by pískl všude, v Teplících, v Karviné, v ČB by písknul rovnou dvě. Jsme všem pro blázny, jsme socky bez ligových hráčů a v zákulisí všem k smíchu. Kdo to nevidí,je snad blázen.

Brankář podržel, Krch částečně odmázl své kiksy z minulých zápasů a Berka mohl být horší, protože skororovina v Ďolíčku se bere jako úspěch.

Kamil napsal:

Prosím vás, to OPRAVDU nemůžeme, VETOVAT nasazení skandálního rozhodčího Berky na náš zápas s Příbramí? Toho, který Příbrami v baráži výrazně pomohl? To je naprostý výsměch ....a ještě k tomu Ratajová na lajně ....

Tak se neboj, Ginzel jako čtyřka to ohlídá, ten BOHEMCE nejen v čb zatlačil... Ale je pravda, že je jedno, kdo to bude foukat. Když Příbram, veku směšnou, fotbalově nepřehrajeme i proti těm sviním, je to v háji. A starka s berkou už semožná těší na plodné sobotní odpoledne. Sportu zdar a fotbalu zvlášť.

kacrrr napsal:

Chtěl bych poukázat na bohužel velice nebezpečný problém, který se v současnosti objevil jak v našem běžném životě, tak i ve sportovním, přesněji řečeno v rozhodování rozhodčích v utkáních první ligy! Co udělal Proske v ...

Ale toto není nic nového, bohužel. Jen naše vedení si asi myslí, že jsou to náhody, nebo je jim jedno, že máme namířeno do soubojů o záchranu a tentokráte už by se neopakovala loňská situace. Je to marné a dosti hnusné, ale když nemažeš, musíš mít ve vedení alepoň nějakou osobnost, která má přinejmenším styky .Nemyslím sexuální, i když kdo ví..

Klokanhugo napsal:

Trochu chápu, s něčím se dá souhlasit. Já už jsem si sám pro sebe protivný, ale nechci to mektat pořád dokola. Vaše řeči se hezky čtou, ale když je o zápasech BOHEMKY (nejen) někdy rozhodnuto dopředu, je to  ostuda vedení, klubu, svým způsobem i nás fanoušků. Nemáme autoritu v tom estébáckém bordelu, o soudruhovi chovancovi (nezaslouží si velké písmeno na začátku příjmení) z východu psát nebudu. Jen lituji, že nemohu napsat více, už tohle je o hubu. Opakuji se, že jsem byl na Bohemce v ČB a dopředu jsem tu napsal, jak to dopadne, dodnes mne kamarádi tak trochu litují (jsem z jihu) ale nechápou, že protest, který byl stejně na hovno, se ani neprojednával. Takový Vyšehhrad či někoho z druhé ligy by tak snadlo nesmetli ze stolu. Nezlobte se všichni na mě, je to hnus,ale jsme pro smích, nerad to píši, snad to nedopadne pro Bohemku nejhůře, jak může.