Detail uživatele diskuzního fóra - karass

Datum prvního příspěvku
17.7.2002
Celkový počet příspěvků
1637
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1507
Ptejte se vedení Bohemky 113
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 12
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
iM0t9Vny 96
fPDEhC9N 80
NfFc5wAp 4

dingo33 napsal:

Zní to sice hezky, ale nebál bych se, že fačr mafie nemá v záloze jiný prasata. A jak znám naší kaprligu, tak důvodem k trestům Julínka a Proskeho nejsou samotný zářezy (ty jsou v rámci řízení ligy ...

Naprosto přesně. V zástupu stojí další čekatelé!

Vedení bohemky neustále naznačuje (svýn způsobem to trošičku chápu), že držet hubu ohledně rozhodčích se vyplatí. Duklu párkrát zařízli (Bohemku vícekrát, ale když se neozveš, většina lidí se to ani nedoví). Pak ji párkrát trapně pomohli. Bohemku vícekrát zařízli. Pak ji párkrát pískli rovinu..... A tady někdo psal, jak nám pomohl soudruh rozhodčí v Karviné. Ano, vylučovat nemusel a asi neměl, ale za stavu 0:3 to bylo patrně vo hovnu. Včera také na Dukle vyloučil v 93 min. jugoše oprávněně, to asi aby si vylepšil renomé?! Snad to zítra bude alespoň rovina, navíc nemáme. A vzpomínáte si v Brně s Opavou na pencli proti nám pár minut před koncem, kterou naštěstí golman chytil? Ty vole, ta byla ale přísná!

Viděli jste ten superfaul Karviné na Julisce v téměř v  nulté minutě a vedení domácích z nepenalty?

havel napsal:

Myslím že tuto sezonu se ukazuje potřeba angažování schopného, náročného a v prostředí naší ligy otřelého sportovního ředitele. Který by klub vyvedl z tohoto nešťastného období. Bohužel se prezentujeme jako amatérsky vedený otloukánek ke kterému ...

To tu píši nejen já od začátku sezony, že jsme v zákulisí 0. Můžeš koupit 6 dalších dobrých hráčů a bude to hovno platný.V baráži by nás setřelil i horník s jeho třetiligovým amatérským mužstvem. Že jsme rádobyrozhodčím pro smích je vidět téměř všude. A hlavně nikdo nevytahujte ty dva zápasy - Příbram, Zlín - kdy nás neřezali. To kurva mám bejt šťastnej že 2x za rok se hrálo celkem fér? Manšaft má na to třeba herně v případné baráži hrát 3 x lépe než Brno, ale za současné naší politiky bude vyřazen. Je to tristní, ale pravdivé.

dingo33 napsal:

Mě na kauze s videem dopálila ještě reakce spousty lidí, že to je tak správně a že současnej systém VAR je posun. Přitom je to celý totální píčovina která je už z principu na hovno ...

Není to na hovno, slouží to těm nenažraneckejm kurvám velice,velice dobře. Hitler se Stalinem hadřík.....

skip napsal:

Můžeme mě někdo sdělit prosím, co by se dělo, když by Puškáč gól nedal,gólman číňanů by to chytl , rozehrál a číňani dali gól?To by ten gól neuznal a penalta? A ještě by jí nedal. ...

Myslí že by tvrdík okamžitě a najednou vedl 2:0 akrálovec by byl navěky navrhnut za placeného pomocníka chovancovi.

Ahoj, dnes jsem byl ráno u zubaře (ČB), pár lidí tam v čekárně probíralo motor, dynamo. Pak se mluvilo o Bohemce se slávií v tom smyslu, že to byl další náš zářez. Ale nelitovali nás, vlasně to bylo podáno jakoby no a co, to tak je a bude stále a vždyť je to jedno, prý to tam dělají neškodní amatéři. Ani jsem se nenasral, měli pravdu.

Co tu řešíte, kdyby měl Krch čínskej dres, tak všechno bylo jinak. Je to na blití.