Detail uživatele diskuzního fóra - karass

Datum prvního příspěvku
17.07.2002
Celkový počet příspěvků
1895
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1755
Ptejte se vedení Bohemky 123
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 12
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
iM0t9Vny 218
+sfDWdEH 103
fPDEhC9N 80
oyKKF2gu 23
zwDatUey 10
NfFc5wAp 4

Tak tedy těch šměšných penalt o tomto víkendu bylo dost a ještě nějaká židovská možná bude, o tom žádná. berbr neberbr, ti co nazývají tento český rádobysport žumpou, nemají pravdu. Je to zkorumpovaná zlodějna.

CarlUweSteeb napsal:

Ten sponzor co odesel neni generalni a daval tak malo penez ze budejce ani nevi,ze odesel.

V tomto máš absolutní pravdu a i když odešel, slíbené peníze vycáluje. Už se nechci neustále opakovat, ale v dynamu "bohužel" využívají potenciál bývalého rozhodčího, kterého znám téměř od malička a je BERBROVO oblíbencem, využívají politika KUBY který jim tlačí káru až by jste se divili a snaží se v zákulisí i díky Poboskému a jiným bývalým hráčům. Trochu jsou to sviňárny (rogoze či jak se jmenuje ten poctivec jim neodpustím), je to smutné, ale u nás to jinak nejde. My nevyužili ani Panenky, ani euforie po znovuzrození, svým amatérským myšleníma chováním  se připravujeme o body, popularitu, peníze i o dobré hráče. Nevěřím novému stadiónu ani pohárům, nejsem nejmladší aje jasné, že za současné situace budu budeme rádi za každoroční záchranu. Rád bych se mýlil.

Fousic napsal:

Tak přátelé příspívatelé, Dnešním dnem končím s příspěvky do fóra .je mi to líto,ale protože ode dneška už neuvidím žádný přenos.Chodím na Bohemku (mimo průser zvaný covid)už skoro 60 let.Pamatuju doby Tondy Panenka ,když hrál předzápasy ...

Díky za vše, vy se ještě ozvete. Pišta Ivančík, pomatuji si snad dobře, taková rychlá oblíbená lasička? Díky.

Johnny1905 napsal:

Tak tohle jestli je penalta tak je v Brne Prazskej hrad typi.o

Je to penalta proti rodinnému chudému klubu, umíš si představit tohle doma písknout jinde? Jinak od Krcha se v poslední době asi nic jiného nedočkáme.

Já si neumím představit, že když půjde někdo na štafle s rouškou, měl by být napomínán či vyhozen policií. Ale jestli policie nemá co na práci a štafle mohou za neschoipnost šašků ve vládě a šířící se coron, tak kdo ví.

Já tady psal, že se na to dnes netěším, ale z jiných důvodů. A snad poprvé v životě odcházím od přenosu či zápasu Bohemky předčasně, má ostuda, ale také mé nervy. Příště zase budu netrpělivý a nervózní, stejně čekám že uděláme podobný zbytečný kiks a opět nedáme penaltu, když bude, snad je to osud.

sasek napsal:

Opět gól jak z okresního přeboru. Celej poločas Plzeň do ničeho nepustíme a pak takováhle trapnost. 

Beze slov.

Budinského bych okamžitě kontaktoval. Měl jsem a mám pro něho nějakou "slabost". A nejsem teplej.. Mě bylo velmi líto jeho odchodu z Bohemky, dost dobře jsem to nechápal. Zato na dnešní zápas se vůbec netěším, ať chci nebo ne.

To je jalo fakt že zmrd zmrdů ginzel alespoň co se pro Bohemku týká nás píská v neděli?