Detail uživatele diskuzního fóra - karass

Datum prvního příspěvku
17.7.2002
Celkový počet příspěvků
1654
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1521
Ptejte se vedení Bohemky 116
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 12
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
iM0t9Vny 113
fPDEhC9N 80
NfFc5wAp 4

Nitram86 napsal:

Zdravím, opravdu moc děkuji za včerejší utrápený bod a záchranu v lize!!! Pepa je pro náš tým nepostradatelnou osobou!!!! Děkuji... Tato sezona skončila (huráááá)! Hodnotil bych ji jako silně nepovedenou! Nyní čekám, že si vedení sedne a ...

Nitram 86 - jen pravda, již včera bylo skoro pozdě. To nás tu psalo více dosti často, včerejší zázrak se příště opakovat nebude.

mimikry napsal:

Možná by se mělo rozhodčímu před zápasem pro jistotu vysvětlit,že se má pískat rovina

Já myslím, že by to nemělo být až tak o rozhočím. Opaváci jsou snad normální lidi, kdybychom toto podělali, nemůžeme hrát ani s Dolní/Horní. Ale vzhledem k amatérskému vedení Bohemky má starka asi naději, více se snad soustředí na baráž (případnou).

Copak se dozvím od odborníků, kteří mne  poslali do prdele již na podzim, když jsem naznačil, že s tímto amatérským vedením nám sudí nebudou pískat ani rovinu? Tím neomlouvám jiné věci, ale všechno je o penězích a kontaktech a tady se tak šetřilo, že je možná "UŠETŘENO" na druhou ligu, i když doufám, že to dobře dopadne. Každopádně je vina na straně vedení, které by raděij na dostihy koupilo kulhavého osla s tím, že se uzdraví a ostatní kobyly dostanou průjem. Jestli to bude smazáno, je mi to šuma fuk.

Děkuji vedení a všem za dnešní prodanej neprodanej neskutečnej hnusnej hnus.

Padesát let fandím Bohemce, z JČ jsem dojížděl dosti často autem, vlakem, s kamarády pro vás třeba na VEMBLOUDECH, ale myslím si , toto jsem si nezasloužil. Jděte do prdele.

Doufám, že to ještě vyhrajeme, ale dopředu říkám, že fandím BOHEMCE půlstoletí, ale tohleto je moc. Hra žádná proti Příbrami, kterou doma porazí i divizní tým, brankář, kterého mám lidsky rád (Příbram mu nesedí) a co hlavně: vedeme od začátku, na to čekáme rok a pak toto netoto. Já to můžu se Spejblem trénovat taky..

rudd napsal:

Ano. Hráč, který dá ve druhé lize jeden gól za sezonu, tak ten nám tady vyloženě chybí. I když u nás myslím skóroval ve dvou zápasech v sezoně...

Jestli si myslíš,že např. Julišje platnější, tak prosím.