Detail uživatele diskuzního fóra - karass

Datum prvního příspěvku
17.07.2002
Celkový počet příspěvků
2069
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1927
Ptejte se vedení Bohemky 123
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 14
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
iM0t9Vny 218
zwDatUey 174
+sfDWdEH 103
fPDEhC9N 80
oyKKF2gu 23
YI6W49b8 10
NfFc5wAp 4

To že jsem se těšil v reprepauze na naše béčko byla opravdu chyba. Od netu jsem musel po 25. min. odejít, protože prohrávat s duklou jenom 0:3 a mohlo to bejt i víc je nad moje nervy. Že nebyly posily dejme tomu, ale proč to B vlastně je, nevím nevím.

rocknroll napsal:

Prusvih je to zraneni Reichla, protoze jestli jsou to trisla, tak ho na travniku jen tak neuvidime.  Takze jsme zpatky, kde jsme byli, ale jeste hur o to, ze mame vytluceny kadr.

Je to tak a je to s vědomím vedení BOHEMKY, nikdo nemucí nic dodávat.

Angus napsal:

Dneska výhra!!! 3 body zůstanou doma!!! BOHEMIANS NEVER STOP!!!

Asi i bod by mohl být dobrý.

rio napo napsal:

Ahoj vy všichni pravověrní. Dnes nám to začne. Tak ať to těm našim klukům střílí do branky soupeře lépe než na podzim! A ta laťka není opravdu moc vysoko. 

Ať nám to střílí lépe než včera baníku..

Tak poslední zápasy s nulou, snad dobré znamení že to půjde i bez Jedličky (mám ho rád).

Tomba napsal:

Všem klokanům a klokankám krásné prožití vánočních svátků v novém roce pevné zdraví a mnoho radosti z té naší Bohemky.

I já se připojuji.

To že BOHEMKA pravidelně zachraňuje dynamo mě sere víc než všechny prohryv derby s S S a Plzní.......

rio napo napsal:

Ještě na druhou stranu pro férovku dodávám, že ne všechny góly šli za ním. Ten z dálky byl ale dost rozhodující. Naši borci ovšem nemůžou frajera nechat střílet, jak ho napadne.

Tak dnešek trošku trapnej, ale stane se, ve středu nevím, ale jestli se potom neporazí doma čb, tak to nebude dobré, dodnes si připomínám odchozenej srpnovej zápas, posměšky domácích rádoby fanoušků aj. Ale tehdy jsem si myslel, no nic, MN už tam netrénuje..

Fan1905 napsal:

Beranovi se povede jeden z pěti zápasů. Hodně se často ukličkuje ke ztrátě. Proti Slavii nemůže hrát.

Toho Berana tady všichni kritizujete myslím si že až moc, ale každý má svůj názor a od toho tady to fórum je.

pišta napsal:

v podstatě souhlas...měli jsme hrát líp..ale rozhodčí dnes totální zoufalost.((

Já opakovaně tvrdím, a mnohé to tady sere, že sudí nám doma (o venkovních mačích vůbec nemluvě) nedají ani procento, myslím si že nám i trochu škodí. Přitom atmosféra dobrá, fanoušků dost, dalo by se říci, že by mohli být pod tlakem. Pak se podíváš do ČB, MB nebo i jinam, 1500 mlčících diváků a tlačenka domácím až až moc, když u konce nevedou, tak ještě víc. Tímto neříkám, že jsme včera přišli o body jejich vinou, ale třeba ty hostující nepotrestané zdržovačky byly fakt k smíchu. Ani se neptám, kolik se hrálo čistého času, možná 50 min.