Detail uživatele diskuzního fóra - karass

Datum prvního příspěvku
17.7.2002
Celkový počet příspěvků
1742
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1602
Ptejte se vedení Bohemky 123
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 12
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
iM0t9Vny 201
fPDEhC9N 80
NfFc5wAp 4

kacrrr napsal:

Chtěl bych poukázat na bohužel velice nebezpečný problém, který se v současnosti objevil jak v našem běžném životě, tak i ve sportovním, přesněji řečeno v rozhodování rozhodčích v utkáních první ligy! Co udělal Proske v ...

Ale toto není nic nového, bohužel. Jen naše vedení si asi myslí, že jsou to náhody, nebo je jim jedno, že máme namířeno do soubojů o záchranu a tentokráte už by se neopakovala loňská situace. Je to marné a dosti hnusné, ale když nemažeš, musíš mít ve vedení alepoň nějakou osobnost, která má přinejmenším styky .Nemyslím sexuální, i když kdo ví..

Klokanhugo napsal:

Trochu chápu, s něčím se dá souhlasit. Já už jsem si sám pro sebe protivný, ale nechci to mektat pořád dokola. Vaše řeči se hezky čtou, ale když je o zápasech BOHEMKY (nejen) někdy rozhodnuto dopředu, je to  ostuda vedení, klubu, svým způsobem i nás fanoušků. Nemáme autoritu v tom estébáckém bordelu, o soudruhovi chovancovi (nezaslouží si velké písmeno na začátku příjmení) z východu psát nebudu. Jen lituji, že nemohu napsat více, už tohle je o hubu. Opakuji se, že jsem byl na Bohemce v ČB a dopředu jsem tu napsal, jak to dopadne, dodnes mne kamarádi tak trochu litují (jsem z jihu) ale nechápou, že protest, který byl stejně na hovno, se ani neprojednával. Takový Vyšehhrad či někoho z druhé ligy by tak snadlo nesmetli ze stolu. Nezlobte se všichni na mě, je to hnus,ale jsme pro smích, nerad to píši, snad to nedopadne pro Bohemku nejhůře, jak může.

hm71 napsal:

Teda Plzeň - Liberec : rozhodčí Proschke dobrý zářez. 

V českých Bubějovicích Zelinka a spol úřadovali více.

kacrrr napsal:

Mně jde o trochu jinou věc. Vždycky když v týmu nastupuje cizinec tak musí být herně lepší, nežli domácí hráč. V Bohemce se díky Haškovi rozehrávají Keita a Ugwu, kteří rovněž nepředvádí nic zajímavého, ve ...

Koubek včera v přímém TV přenosu vybojoval Jihlavě bod v Prostějově, když za stavu 1:0 pro domácí nastoupil v průběhu 2. pol. a po kiksu domácího stopera běžel téměř pčes půli sám na brankáře a udělal to opravdu s klidem mazáka. Já vím, to by měl dát každý, si někdo asi myslí, ale nervy jsou nervy.

Ta nominace jakobyrozhodčích na náš zápas je opravdu POVEDENÁ.

Myslím, že z Keity děláte zbytečně lempla, má i dost dobrých okamžiků a je platný.

rudd napsal:

Jak mohl (pro mnohé tady) guru Látal prohrát s Budějovicemi? Kde je ten jeho fantastický, útočný fotbal? 

Já tu Olomouc viděl na tipáči a ještě teď se tlemím rozhodčímu, který měl v žíle nejmíň trojku. Naštěstí o tom i dost píšou, ale co je to platné. Dnes 2:0 pro BOHEMKU. Ještě jsem si včera vzpomněl na zrůdu ginzela, když hlavně v první půli ten opilec dost řezal domácí. Několikrát mu vypadla sluchátka, občes téměř upadnul. K smíchu? Spíšk pláči, kam to naši soudruzi estébáci vedou.

kolina napsal:

Když zmiňuješ rozhodčí tak bych jen připomenul, že minimálně týden před naším zápasem v Budějicích se všeobecně vědělo že Budějky pro vítězství nad náma udělají vše možné, nyní se profláklo že Opava jela škemrat za ...

Já jsem sem již dnes nechtěl psát, protože tady o rozhodčích povídám dost často, až mě to nebaví. Ale přesto: po půl šesté jsem tady měl příspěvek ohledně dnešního zápasu B mužstva Bohemky a pískálků. Pak že si dám 2 pivča v hospodě (2 km od ČB). Byl tam i můj známý a tak trochu měl náladu. Na fotbal skoro nechodí a anina Dynamu v neděli nebyl, ale férově se mě zeptal: tak co Bohemka, byli proti ní rozhodčí tak "přísní", jak říkali kluci v práci? Slavili vítězství, ale bylo jim prý soupeře líto. Chci tím opakovaně říci, že tím, že nemáme žádné zákulisí, jsme ostatním pro smích. A neříkám, že se musí VŽDY platit, někdy stačí mít někoho, nějakou osobnost, kvůli které si ti hajzlové nedovolí to, co si dovolují teď. Ale snad se blýská na lepší časy. Klusáček ani Brabec nejsou žádní zoufalci, i když jsou to "jenom trenéři". Slezi vydržať, prosím.

FreeBeam napsal:

Ve Zbuzanech z Bohemky výrazně vyčnívali 2 hráči. Ugwu hrál výborně, zcela nejlepší na hřišti, běhal, napadal, burcoval ostatní, dal 2 góly, měl i další šance a připravoval je i pro další. Druhý byl Záviška ...

Všichni rozhodčí jsou k soupeřům Bohemky velice vstřícní, čím to asi bude.