Detail uživatele diskuzního fóra - klokon

Datum prvního příspěvku
8.4.2018
Celkový počet příspěvků
173
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 165
Ptejte se vedení Bohemky 5
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
ddCWZK2n 111 klokannn, poustmen
cAh/IF6x 15
owZROD/A 9
4Lc9tzLU 4
gix55RvU 4
NlPi7HiH 3
21vgiIjN 3
MhLRcq6o 3
FdyS9N1q 2
vDyminDE 2
2RxKju6t 2
TXCBpWMY 2 poustmen
0cdKdQv5 2
UTRAe733 2
wBZeUNQ5 1
dUqgW7Hj 1
0EpSZWCJ 1
/rXDtnDQ 1
qGcnXq3J 1
Zjd8yZYr 1
SKA0vzFM 1
VoCV14u/ 1
g9pyAEQn 1

vapno80 napsal:

Koho byste chtěli místo Haška? Nemyslím si, že to je o něm, spíše si hráči nevěří. Hlavně to chce střelbu. Na livesportu je statistika střel 13/3, jak k nim došli?

Hašek se odvolávat nebude, je to asi dobře, alespoň budou mít koho dát fdf na tričko,když je Rada v Jablonci zradil. 

kacrrr napsal:

Ale musím připomenout legendární větu nejslavnějšího trenérského Bohemáckého génia pana Tomáše Pospíchala: Fotbal nemá logiku!!! Teď vyhrajeme nad Slavií, porazíme Plzeň a smeteme ještě další dva tři tými ze špičky a pak padneme s Příbramí... ...

Že ti to krušovické pivo chutnalo a dal si o pár víc než obvykle:-)

sasek napsal:

Prober se proboha. Puškáč půl roku nehrál, Yusuf je zraněnenej, Schumacher po operaci, Pokorný po nemoci, Šmíd po nemoci, Reiter prakticky netrénoval. Ano zranění a nerozehranost, proto jsme prohráli. Ale není to výmluva. Dneska se ...

Promiň, já tedy viděl jednu střelu na branku, to že jsou hráči mimo hru neberu, už na podzim jsme měli s timto problémy, přijde šest posil, jenže pět jich je buď po zranění, nebo nejsou rozehraní, jestli si na toto bude trenér stěžovat, má na to právo, ale v kanceláři.Fanouška, který platí jedno z nejdražších lupenů v lize tohle moc nezajímá .

ludvavestec napsal:

Koukám na zajímavé utkání LM s komentářem dvou mudrců O2 sport a nevím, co znamená “hráči jsou pod míčem”. Prosím odbornou zelenobílou veřejnost o pomoc s překladem z “mediální fotbalovštiny” do češtiny ;)

To znamená, že si neumějí přihrát po zemi ,všechno lítá vzduchem:-)

Pan Proske jasně věděl kudy běžel zajíc, to mi nikdo nevymluví. 

Tatkam napsal:

Poznatek od zoldaku . Některé hráče jsme prodali. Ti tu nejsou. Některé hráče jsme koupili, ale většina jich je zraněných . Ti tu také nejsou. Pak jsou hráči, kteří údajně onemocněli a mají chřipku; cca ...

Špióni tam byli, v šedesáté minutě odešli ,měli hlavu v dlaních, chudák neŠťastný, teď má zamotanou hlavu:-)

sandy.kelt napsal:

Lékárník : " Nerad to říkám , ale jsou chvíle , kdy by se optimisté měli popravovat ." Můj názor je jasný : nepopravovat žádného , vytěžit z každého 110-125 % výkonnosti a pak ještě přitlačit ...

A kromě toho.Őrőmű.

hrdin napsal:

Aha, já myslel, že je už v péči Sparty. Obecně si myslím, že by to nemuselo být špatný. Záleží na zdravotním stavu hráčů a jejich fyzické připravenosti (proto tu "hysterky" řvou, že hráči nepřišli do ...

Dobře ,Ljovin po zranění, Pokorný po zranění, Puškaš po zranění, Vacek bez herního zatížení, jsou chvíle, kdy by se měli pesimisté popravovat:-)Snad to dobře dopadne .