Detail uživatele diskuzního fóra - klokon

Datum prvního příspěvku
8.4.2018
Celkový počet příspěvků
224
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 212
Ptejte se vedení Bohemky 9
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
ddCWZK2n 146 klokannn, poustmen
cAh/IF6x 15
owZROD/A 9
4Lc9tzLU 4
gix55RvU 4
NlPi7HiH 3
21vgiIjN 3
MhLRcq6o 3
BHm3IsBx 3
5s8kCATb 3
FdyS9N1q 2
vDyminDE 2
2RxKju6t 2
TXCBpWMY 2 poustmen
0cdKdQv5 2
UTRAe733 2
Ph7S+Peo 2
m4mjo1Cq 2
rcIi9SjE 2
wBZeUNQ5 1
dUqgW7Hj 1
0EpSZWCJ 1
/rXDtnDQ 1
qGcnXq3J 1
Zjd8yZYr 1
SKA0vzFM 1
VoCV14u/ 1
g9pyAEQn 1
Ojx1www9 1
Ay2yXsF7 1
ec9PqrWK 1
yO+/sZoe 1

kníže napsal:

pak že nejsou posily :-D : Do přípravy se s Klokany zapojil i útočník Keita. Jeho transfer by měl být oficiálně dotažen v nejbližších dnech.

Hm,ten se nedostal v Příbrami do základní sestavy ani po zranění Slepičky s Fantišem. 

cossacs napsal:

Tak na co se čeká? Netvrďte mě, že se hráči a realizační team ještě nesešli.

Není dostatek dresů, na takový návaly nejsme zařízený.

Klokol napsal:

Nepoužitelné? To si máme přeložit jako že nebylo možné je zaplatit nebo že ti hráči nebyli zranění? :) 

Spíše měla Trnava čerstvě vymalované šatny.

Jsem v zoo Lešná ve Zlíně a mají tady krásný výběh s klokany,akorát že se všichni valí a chrápou...

AFK11 napsal:

Jsem docela v šoku z informace, že se ´DFB po nepovedené sezoně dožadovalo změn ve sportovním úseku, zejména na pozici trenéra Atýmu´. Co to jako je? Netvrdím, že by vedení DFB nemělo být aktivní. Ale aby ...

Moc se omlouvám, vám se ten fotbal jako líbil?

vik napsal:

My než zhodnotíme tak bude kvalita rozebraná. A pak DJ řekne-kvalitní hráči jsou pod smlouvami - rozuměj Kdo má prachy, už si vybral. A my se vrhneme na drobky v podobě invalidů, dorostenců, lemplů atd. A ...

Dopadne to jako každý rok, řekne se že přestupní termín končí koncem září,vyhlížet posily začátkem června je v Bohemce nerozum. Kdybych tě neznal, řekl bych, že jsi mladej naivní kluk:-)

vik napsal:

Proč už fans neznají nové kvalitní posily? Na co se čeká? Nebo snad DJ nechce pustit chlup?

Neblázni!Nejprve je potřeba zhodnotit uplynulou sezónu, pak se z toho náležitě poučit, řádně si odpočinout a pak se pomalu začít dívat dopředu, zpátky ni krok. 

clockan1 napsal:

Tywe . Ten Ardeleanu je slusne vosefovanej . to bych blil. .

Nejen on, lajnovej předváděl ve druhém poločase také slušné věci.

Dobrý den. Můžu se prosím zeptat, kdo vybíral již podepsané posily na příští sezonu. Jestliže trenér, tak je to při případné výměně docela problém ne?

Klokanekst napsal:

V zápase s Opavou jsem zaznamenal,  že Bartek má rychlou kličku a tím se dokáže dostat do šance, kterou jen zřítka promění, ale na dlouhé sprinty již nemá. Byly z toho 3 gólové úniky po ...

Nenechte se otrávit zdejšími kverulanty, je to vlastně výborný nápad, mohlo by to fungovat na principu zoologické zahrady, každý by si vybral jednoho oblíbeného hráče, na jehož platu by se podílel, za odměnu by mu patřila určitá část jeho dresu, kde by mohl mít své jméno, přezdívku atd.