Detail uživatele diskuzního fóra - klokon

Datum prvního příspěvku
8.4.2018
Celkový počet příspěvků
136
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 129
Ptejte se vedení Bohemky 4
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
ddCWZK2n 88 poustmen
cAh/IF6x 15
4Lc9tzLU 4
gix55RvU 4
NlPi7HiH 3
21vgiIjN 3
FdyS9N1q 2
vDyminDE 2
2RxKju6t 2
0cdKdQv5 2
UTRAe733 2
wBZeUNQ5 1
TXCBpWMY 1 poustmen
dUqgW7Hj 1
0EpSZWCJ 1
/rXDtnDQ 1
qGcnXq3J 1
Zjd8yZYr 1
SKA0vzFM 1
owZROD/A 1

sasek napsal:

Spíš by nenapsali ani písmenko. Mám rád ty, kteří po letech vylezou...jakože...“moc sem nepíšu, ale když se teď nedaří, musím se tady vyzvracet. Napíšu, jak je to všechno strašně na hov*o. Všichni jsou amatéři a klub ...

To byla ale hodně zjednodušená exkurze do duše fanouška Bohemky který není spokojen se současným stavem. Nemyslíš?

Každý kdo by chtěl náhodou investovat v Bohemce je hochštapler, podvodník, čínský vychcánek, katarský iluzionista, strýček ze slovenska. Možná to tak je, já doufám, že současný majitel chce klub rozvíjet. Bohužel je na to sám, kolem klubu krouží samé pochybné existence :-(

Hrubajz napsal:

Tady nekdo napsal silenou vec, ze nekdo chce videt Bohemku z patnacti zapasu vyhrat patnact zapasu..... Ale to je strasna lez... Obycejny fanousek Bohemky neceka moc, je skromny, ale sakra videt doma jen jednu usmolenou ...

Na zápase jsem byl, i ta jedna střela na branku mi udělala velkou radost, od té střely bychom se měli odrazit, protože ani tu nikdo nečekal. Jen tak dál .

Klokol napsal:

Nezlobte se na mě ale včera pan Hoftych do televize řekl že sám pan p.Poór by měl zájem na spolupráci, to asi těžko bude jen mlžení kolem Trnavy. A k těm platům, netvrdili jste pod ...

To jsi to špatně pochopil, Poor chce ve skutečnosti Duklu, tohle je jen zastirací manévr:-))

vik napsal:

Světlo na konci tunelu je postupné soustavné zlepšování kádru a s tím související hry, trvalý vzestup financí proudících do klubu, vytváření mediálního obrazu Bohemky jako hrdého, úspěšného a do špičky ligy mířícího klubu s profesionálním ...

Přesně řečeno, naprosto s tebou souhlasím, stále ale věřím ,že tohle chce i současný majitel.Doufám, že se bude chtít dohodnout a Bohemku posunout z pozice klubu, který je v lize pouze chudý příbuzný jiným pražským celkům, na mužstvo, které má ty nejvyšší cíle, není třeba mistrem země každý rok, ale hrát za něj není jednou z posledních variant jak zůstat v první lize. 

vik napsal:

Právě že četl...

Tak to se divím, že také nejsi nabit pozitivní energií jako já :)

Ty jsi nečetl pana ředitele na vedlejším fóru?Porazíme Liberec a bude zase dobře. 

karass napsal:

Jdi někam, to nemůže být pravda. Jinak bych poslal do prdele celé vedení i s kotelníkem, který neexistuje. Apríl až v dubnu.

Možná za ty prachy chtějí zaměstnat právě kotelnika.Topit se zkrátka musí.  

11.rada napsal:

Jusuf údajně do Slavie s tím, že jaro bude hostovat u nás. 

To je velmi špatný žert .Doufám .