Detail uživatele diskuzního fóra - klokon

Datum prvního příspěvku
8.4.2018
Celkový počet příspěvků
291
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 276
Ptejte se vedení Bohemky 12
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
ddCWZK2n 173 klokannn, poustmen
cAh/IF6x 15
owZROD/A 9
xWv+MkpL 7
oHo4tdIB 7
4Lc9tzLU 4
gix55RvU 4
S8+7E5Th 4
Ik+SRW5U 4
xWoJPLTM 4
NlPi7HiH 3
21vgiIjN 3
MhLRcq6o 3
BHm3IsBx 3
5s8kCATb 3
+BU5WBUy 3
CpmCGgAp 3
FdyS9N1q 2
vDyminDE 2
2RxKju6t 2
TXCBpWMY 2 poustmen
0cdKdQv5 2
UTRAe733 2
Ph7S+Peo 2
m4mjo1Cq 2
rcIi9SjE 2
4NUhW1N1 2 Kedar
GlUgNBmP 2
wBZeUNQ5 1
dUqgW7Hj 1
0EpSZWCJ 1
/rXDtnDQ 1
qGcnXq3J 1
Zjd8yZYr 1
SKA0vzFM 1
VoCV14u/ 1
g9pyAEQn 1
Ojx1www9 1
Ay2yXsF7 1
ec9PqrWK 1
yO+/sZoe 1
tC1ILmkf 1
+IhxNLzH 1
3mmxnozJ 1
HSnJ343J 1 Svatoslav.Bata

Zápas o ničem, tisková konference byla velmi zajímavá.Jiný trenér by byl třeba arogantní, nasraný, přehnaně zádumčivý,vyrazově strohý. On ne.Na soustředění s ním musí být večer velká legrace:-)

bohemak11 napsal:

Jooo to kazdopadne,hlavne zapas s Libercem a obzvláště s Olomouci,neskutecna euforie..já jen proste nechapu,ze prijedeme do poslední Karviny a nevědí co hrat..sakra vzdyt tu kvalitu máme,záloha podporovaná Kubou P. si myslím ze kvalitní rozhodne je...proto ...

Smáznou doma Zlín, potom jedou dvakrát ven, to by v tom byl čert, aby se alespoň jednou nezadařilo. Stačí alespoň dvakrát trefit svatyňku.To nemůže nevyjít:-)

Aby tu nebyla jen kritika, doma je to zatím úplně jiný příběh, rozhodně se je na co koukat, jen ti co jezdí pravidelně ven,zatím je to pro ně řehole, klobouk dolů. 

bohemak11 napsal:

Já to myslel spis tak,ze si nedal gól:-D v tom prvním poločase ,jak to tam plácnul na roh,jsem videl pomalu míč v bráně :-D aspoň už dnes nevyrazel balony před sebe jako v minulých utkání,takze ...

To pak jo,je pravda že náš brankář měl z našich hráčů ke gólů nejblíž:-)

bohemak11 napsal:

Naprosty souhlas..je jasne ze se nikdy všichni neshodneme,je nas tu spoustu,ale od toho forum je,abychom zde vyjádřili naše názory a pocity...nikdo si tu na trenéra nehraje,jen za me dnes to pozdní střídání bylo totálně prokoucovane..a ...

Vidíš, ani tady se neshodnem:-)Podle mě nejistej, ale jinak máš pravdu. 

bonano30 napsal:

A známe důvod:Hostující kouč Hašek z nezáživného zápasu vinil špatný trávník. „Fotbal byl těžko stravitelný, ale k našemu způsobu hry je potřeba mít nakropené hřiště. Na suchém hřišti se rychlý fotbal hrát nebude a možná ...

No a je to, já blbec myslel že nemáme kvalitu. 

Kdyby hráč Karviné nebyl dřevák, tak jsme v nastavení dostali ránu z milosti. Takže vlastně dobrý, bod je bod. Ale být po téhle holomajzně spokojen?Nevím no. 

rudd napsal:

Nadstandartní byl v Dukle možná tak platem. Který měl mimochodem větší než 99% našich hráčů.

To je klidně možné a věřím tomu, že v Sigmě asi dolů rozhodně nešel.