Detail uživatele diskuzního fóra - klokon

Datum prvního příspěvku
8.4.2018
Celkový počet příspěvků
197
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 188
Ptejte se vedení Bohemky 6
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
ddCWZK2n 128 klokannn, poustmen
cAh/IF6x 15
owZROD/A 9
4Lc9tzLU 4
gix55RvU 4
NlPi7HiH 3
21vgiIjN 3
MhLRcq6o 3
FdyS9N1q 2
vDyminDE 2
2RxKju6t 2
TXCBpWMY 2 poustmen
0cdKdQv5 2
UTRAe733 2
Ph7S+Peo 2
m4mjo1Cq 2
wBZeUNQ5 1
dUqgW7Hj 1
0EpSZWCJ 1
/rXDtnDQ 1
qGcnXq3J 1
Zjd8yZYr 1
SKA0vzFM 1
VoCV14u/ 1
g9pyAEQn 1
Ojx1www9 1
Ay2yXsF7 1
ec9PqrWK 1

sasek napsal:

Na obranu Filipa, já bych pomalu ani nezaregistroval, že trenér střídal. Marní byli všichni úplně stejně. Možná jedinej Dostál trochu hrál. Za ten trestňák v 93 minutě bych ho ale přerazil

Já se hlavně bojím, že po uzdravení F.Haska končí Pepa Jindrisek v základní sestavě Bohemky. F Hašek je možná velice perspektivní,ale pro boje o holé přežití ,které nás bez ohledu na výsledek na Slovácku asi čekají,je Pepa podle mého daleko lepší voba. Dnešní zápas se mu pravda moc nepovedl, ale to nikomu .

Dneska se šlo za gólem ,že nepadl je věc druhá, zbrklost, nervy, smůla,neschopnost.Každopádně, snaha tam byla,baráž je možná jistá,já však nemám strach ,ta kvalita tam je, bohužel doma to drhne, venku je to jiná písnička, je to mužstvo stavěné na brejky. Takže v Teplicích za tři body. 

zeli napsal:

Již ani nevím po jak dlouhé době, mohu konečně napsat, že bych dnes odcházel domu spokojený i kdyby to skončilo tradičních 0:1

Jak málo stačí fanouškům Bohemky ke štěstí, jedna střela na branku, jeden gól a hned je co při dlouhých zimních večerech vyprávět vnoučatum, já tenhle klub miluju. 

Boleslav smázneme jak malinu, teď jsme otočili kormidlo této sezóny, vyhráli jsme doma. Teď už nás čekají samá pozitiva. 

zeppelin napsal:

předpokládám,že byl určenej

A statistika jeho proměnných pokutových kopů, nevím ,jen se ptám. 

Všichni byli nadšení že máme penaltu,ale nikdo na ní nechtěl jít ,tak šel Pepa no.

vik napsal:

Vždy jedu s nadějí, že už to musí přijít. Že uvidím klokany bojovat a snad i trochu kombinovat. A zklamání je obrovské. A pomalu docházím k faktu, že nemá co přijít. Že zlepšení nepřijde. Že to Hašek ...

Každý nemůže umět všechno, to bys už mohl vědět, on je machr přes tiskovky. 

qwerd napsal:

Žádám o vetaci čtvrtýho rozhodčího Berky na všechny zápasy Bohemky. Tenhleten debil, kterej tam jen stojí a čumí v cvičebním úboru, jak kdyby šel za chvilku v tělocvičně skákat přes kozu, je tam jako proč?! ...

Nesouhlasím, není to polobuzerant. 

Na vlastní oči jsem včera viděl zápas Dukla::Karviná.Troufám si tvrdit, že Bohemka má lepší kádr než oba dva týmy.Zítra vyhrajeme a bude výrazně lépe než doposud. V poháru se může stát ledacos ,sezóna může být ještě zajímavá .