Detail uživatele diskuzního fóra - Fan1905

Datum prvního příspěvku
22.11.2020
Celkový počet příspěvků
259
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 256
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
QGvD85wQ 82 fans1905, Klokanekst
IB2ASRaD 73 Klokanekst, Fans1905
kfScaym+ 71 Klokanekst
+tlzj54v 7
7ki+vGr8 3
14aw9Kl9 3
ALJYacHj 3
fYa1BVfS 2
K0wk9tWO 2
sXtRCCQ4 1
EeSmjLqj 1
r44RlXlV 1
FpduyeS/ 1
MeA1gJDn 1
/hk2bVXS 1
QX/9IbWE 1
lteXgcEl 1
J1kOA2N9 1
A4zsppTD 1
+jsnQINE 1
td+WtMzY 1
061ux6XK 1

Výborné výsledky v útoku zejména zařídilo trio Puškáč, Květ a Hronek a teď dva chybí.  Jedině velká bojovnost zabrání sešupu dolů tabulkou.

kolina napsal:

Barťas nevim, nevím, ale ani s tím Květem nevím, nevím především proto, protože se tam vyhrálo... Jen vzpomeň jak se ještě nedávno bědovalo, že kluci málo bojující, že nehrají nadoraz... Teda v Teplicích vyhrála BOHEMKA jako tým ...

Díval jsem se na záznam. Květ řešil má vlastní půli brejk na naší bránu a Barťas hluboko na polovině soupeře. Svým zákrokem mohl přerazit nohy soupeři. Napsal jsem rozpěněný, aby šel do důchodu. Snad si vezme poučení a už nebude zaměňovat tvrdou hru za likvidační.

Podle komise rozhodčích měl být vyloučen i Bartek. Na půlce soupeře se zbláznil. I mnou uznávaný stdcař asi už patří do důchodu.

Kdo nahradí Květa a Puskáče ? Myslím, že pokud skončíme ve druhé skupině budem rádi. 

Brankář Marek Štěch. Bude zatím jen trénovat. Více na Wikipedia. Hrál něco i za repre, 32 let 190 cm. Působil nejvíce v Anglii. Může zvýšit konkurenci na brankářském postu ?

Projevila se síla laviček. Hráči odvedli velmi dobrý výkon. Střídající ale ani moc neběhali. 

Bojovný výkon je tím, že se prosadili střelci. Ovšem výkon ve 2.poločase nebyl v poli nejlepší. Neměli jsme být pod takovým tlakem. Valeš podal velmi dobrý výkon. 

DFB představenstvo napsal:

V pondělí 1. srpna bude na programu jednání Rady hlavního města Praha materiál schvalující zadání pro vyhlášení architektonické soutěže na rekonstrukci Ďolíčku. Láme se chleba a my pevně věříme, že politici na poslední chvíli splní ...

Bude to muset jít do zastupitelstva ?

Teď jsem se díval na plážový fotbal a trochu jsem si spravil náladu. Pohár jim předal Fousek !