Detail uživatele diskuzního fóra - Fan1905

Datum prvního příspěvku
22.11.2020
Celkový počet příspěvků
297
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 292
Družstvo fanoušků Bohemians 3
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IB2ASRaD 91 Klokanekst, Fans1905
QGvD85wQ 82 fans1905, Klokanekst
kfScaym+ 71 Klokanekst
wnEdkN7/ 14
ALJYacHj 8
+tlzj54v 7
7ki+vGr8 3
14aw9Kl9 3
fYa1BVfS 2
K0wk9tWO 2
sXtRCCQ4 1
EeSmjLqj 1
r44RlXlV 1
FpduyeS/ 1
MeA1gJDn 1
/hk2bVXS 1
QX/9IbWE 1
lteXgcEl 1
J1kOA2N9 1
A4zsppTD 1
+jsnQINE 1
td+WtMzY 1
061ux6XK 1
nFdAogog 1

Mates87 napsal:

A víš o tom, že  pokud sestoupime, že  musíme  z dolicku?je tam klauzule o tom,že v dolicku  můžeme  hrát pouze první  ligu!

Nešiřte paniku, co vím, tak můžeme hrát v 2.lize 2 roky.

Já jsem si také přisolil, ale hlavní je záchrana Bohemky. Musíme podpořit náš milovaný klub. V posledním zápase byla i smůla. V Teplicích jsme v posledních 10 zápasech 9 x prohráli dle reportérů O2. Hlavně neklesnout na poslední místo a dát dokupy mužstvo na baráž. Za každou cenu se zachránit a neohrozit výstavbu stadionu. Možná to dopadne lépe, ale já to vidím takto.

Je to zajímavé, když nastoupí Necid, tak jsou šance. Teď jde o to, aby se proměňovaly.

Díval jsem se hodně na zápasy. Pohledově jsme na tom nejhůře. Mdlý výkon a čekání na gól v naší síti. Ach jo, bože ochraň nás, by řekli v Americe.

Je třeba  po pádu do 2.ligy s novými trenéry vybudovat perspektivní mužstvo. Toto není Bohemka. V prvním poločase jsme čekali až dostaneme gól a nevím, kdy se nám podařilo na cizím hřišti udělat alespoň remizu, když proháváme.

Střelce nikdo neosazoval. Čekali jsme na gol. Nevím, že by jsme venku otočili. Ach jo.

Pyro přišlo na stadiony po "revoluci", když si každý myslel, že si může v demokracii dovolit vše i na úkor ostatních lidí a neuvědomoval si, že ohrožuje další lidi. Přibudou otcové s dětma, tak jak jsem já chodil s tátou na Bohemku.

Takže otroci budou chtít hrát v M. Boleslavi. Podle jejich webu.