Detail uživatele diskuzního fóra - Fan1905

Datum prvního příspěvku
22.11.2020
Celkový počet příspěvků
50
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 50
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
kfScaym+ 48 Klokanekst
sXtRCCQ4 1
EeSmjLqj 1

Giang chytil 2 gólovky, ale má i velký podíl na 1.brance. Máme míč a on vybíhá proti Krchovi a z blízkosti na něj naráží míč z malé domů. Ty jeho vybíhání někdy přinášejí zbytečné góly, ale několikrát zasáhl skvěle. Proti Plzni se žádná chyba nesmí udělat, abychom uspěli.

80 min. a teď si nedokážeme ani přihrát. Je tam Pulkrab a Pepa kope k 40 tinám penaltu ? Potom zhroucení mužstva.

Hřiště v Ďolíčku vypadá docela dobře. Šel jsem kolem, tak jsem viděl hromady sněhu uklizené z hřiště i zelený trávník. Velká práce !!

Co je s Kostlem? Takový razentni obránce nám do tohoto terénu chybí. Ale klobouk dolů, jak byl na zápas připraven terén. 

Také jsem se díval znova. V době přihrávky Necid nebyl v offside. 

Ty naše protiútoky se musí řešit v klidu. Teď šlo o 6 bodů, tak v příštích zápasech se to snad projeví a  budeme z nich dávat góly.

Fotbalhttps://commons.wikimedia.org/wiki/File:Clemens_Sch%C3%BCttengruber,_Fu%C3%9Fballschiedsrichter_(03).jpg" target="_blank"> Asistent rozhodčího signalizuje ofsajd

Ve https://cs.wikipedia.org/wiki/Fotbal" target="_blank">fotbale popisuje ofsajd pravidlo 11, které nejprve definuje ofsajdovou pozici, kdy se některý hráč nachází na soupeřově polovině, blíže soupeřově brance než míč i než předposlední hráč soupeře (tímto předposledním hráčem je obvykle poslední obránce, protože za ním je jako poslední hráč brankář; může se však jednat o libovolné dva hráče, pokud např. brankář předtím vyběhl daleko z branky). Taková situace sama o sobě není porušením pravidel, pokud se však hráč v ofsajdové pozici zapojí do hry ve chvíli, kdy se jeden z jeho spoluhráčů dotkne míče, jedná se o ofsajd, hra je přerušena a naváže se nepřímým volným kopem proti provinivšímu se mužstvu. Za zapojení se do hry je považováno jakékoli zasahování do hry, ovlivňování soupeře nebo získávání výhody ze svého postavení. Pokud se hráč v ofsajdovém postavení do hry nezapojuje (označuje se to někdy neformálně jako mrtvý ofsajd), hra se nepřerušuje, jiní hráči stejného mužstva, kteří nebyli v ofsajdové pozici, mohou např. klidně vstřelit branku.

Ofsajd se netrestá v případě, že se k hráči míč dostane přímo z kopu od branky, z vhazování nebo z https://cs.wikipedia.org/wiki/Rohov%C3%BD_kop" target="_blank">rohového kopu.

Ofsajd zpravidla rozhodčí trestá na základě signalizace asistenta, který při zjištění ofsajdu zdvihne praporek kolmo před sebe (případně výškou držení praporku naznačuje stranu hřiště, na které k provinění došlo).

ludvavestec napsal:

Ve čtyřech jít na prázdnou bránu, nedat a udělat z toho ofsajd, tak to je velké umění :))) Dík za 3 body ;)

Před hráčem musí být 2 hráči, aby to nebyl ofside. Brankář byl pryč. Gól musel dát ten, co vyběhl z obrany, tedy bez přihávky. I kdyby se trefili, tak by gól neplatil.

Záloha dnes nic moc. Vodháněl dost kazí, není ve formě a nebo tento terén nevyhovuje jeho hře vodit hodně míče. Nechat volného hráče vystřelit z vápna také chyba. Vedeme a máme plno dobrých hráčů na lavičce, tak to snad dotáhnem k vítězství.