Detail uživatele diskuzního fóra - teaman

Datum prvního příspěvku
21.9.2005
Celkový počet příspěvků
242
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 146
Ptejte se vedení Bohemky 55
Družstvo fanoušků Bohemians 9
Tlachy a kecy 2
Bug Reporting 27
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
mvi8vs6t 26
Sf6iEWvT 2
buyQC69t 1
74BszlEC 1

Sejejs napsal:

Netroll… Na FB bylo den předem, na hlavní dopoledne...

Hele, já to taky čtu až teď. Na facebook taky nechodím. Na Virtuální Ďolíček tak 2x týdně, když to vyjde. Zřejmě je problém napsat tejden dopředu: pokládejte otázky, někdy koncem týdne odpovíme. Možná by tam těch otázek bylo moc? Nikdo by se tím nechtěl probírat? Moc práce? ...těžko říct, jakej byl motiv. Ale mrzí mne to.

petrh napsal:

Např. 2. liga 24.10.2004 Bohemka - Pardubice 3:3, v Ďolíčku dle Sportu 734 diváků...

Tak buď jsem to přecenil, nebo jsem na těch Pardubicích ani nebyl...ona se špatně hledala motivace, už se mluvilo o odpojovaní vozu s hnojem, málem jsme byli Opava, neměl už skoro kdo hrát, majitel střídal majitele...uf, ještě že je to pryč, to je jak zlej sen. Vlastně asi proto jsme na to vedení tak hodní a máme malé nároky, zažili jsme klinickou smrt Bohemky a díváme se na to holt jinak, než sparťani nebo slávisti :-)

Nejmíň lidí? Rok cca 2003 nebo 2004, druhá liga podzim, pršelo. Pod hodinama tak 500 lidí, na tribuně cca tisícovka. Ale s kým, to už říct neumím.

Dotaz pro Jana Strýhala: ...když už jste přepisoval, co Martin Hašek řekl, to jste na sebe nemohl vzít tu zodpovědnost a probrat to s vedením, aby se to trochu osekalo? Vedení slíbilo nápravu demotivujících výroků trenéra, DFB prohlásilo, že bude orodovat u trenéra, aby se mírnil, pergola - to samé. A přijde zápas s Boleslaví a jsme jen "prťavé žížalky, které se pokusí překvapit sehrané kobry"

Mohu poprosit, abyste panu Haškovi důrazně řekli, že takový depresivní proslov před zápasem ničemu nepomůže? I kdybychom opravdu měli takové nekopy, tak tím, že jim budu dokolečka říkat, že jsou to kopyta, tak je naopak zadupu do země. Jejich energie, chuť něco ukázat bude potlačena. Safra copak to nevidí? Copak takhle vychovával svoje děti? Jste polena, nikdy z vás nic nebude, tenhle zápas prohrajete, soupeř je na galaxie vzdálen svou kvalitou... šmarjájosef, tady se psalo, že je výtečný psycholog...OPRAVDU? Pokud ano, pak pracuje pro někoho jiného, než pro Bohemku. A dotaz, spíš pro fanshop: Už rok čekám na růžovou dětskou šálu, měla být do dvou měsíců, pak do dalšího čtvrtroku, Vánoce se taky nestihly, je červenec a slečna mi při koupi permice (jo, nakonec jsem permici koupil, nevyplatí se mi a chtěl jsem koupit až po nákupu posil, ale to už letos nebude) řekla, že v nejbližší době růžová šála nebude. Nebylo tedy fér říct rovnou před rokem, že vůbec nebude, abych koupil něco jiného? Nebo fakt jednou, za krásného slunného dne, růžová šála společně s růžovými zítřky dorazí?

6.6. článek Hodnocení uplynulé sezony 2018/19
Samostatnou kapitolou letošní sezony byly právě domácí vystoupení. 
...byla...

Pouhé dvě vítězství doma bohužel znamenali jednu z nejhorších sezon v Ďolíčku. S průměrnými výsledky na 

Pouhá dvě vítězství znamenala

především kvůli množství fanoušků, kteří s námi do Ostravy dorazili“ řekl pro klubový web ředitel klubu Darek Jakubowicz.
...k množství, které dorazilo
Různé zbloudilé čárky, které někdy chybějí a někdy přebývají, to už neřeším.

Mach napsal:

Ozveme se také? 

Moc bych si to přál, abychom se ozvali, přidávám se: najdeme odvahu říct pravdu a postavit se na stranu těch, kteří už tu špínu nechtěj? Nebo budeme vyčuraně mlčet a čekat na kostičku ze stolu vládců českého fotbalu?

...dneska to fakt byl hnus. Zrovna s tou zkorumpovanou Příbramí. Na rovinu? Nemuseli nic platit, jestli něco dali rozhodčím, tak to bylo zbytečný. Vůbec žádnej zápal od našich hráčů...běhá se, aby to nebylo blbý, ale bojovat? ...to se nikomu nechce. Sestava? ...viditelně hráli ti, kteří za trenéra bojovat nechtěli. Ale on si je zvolil. Tak kde je chyba? No a dotaz na zástupce DFB ve vedení: Co bude dělat DFB z pozice 10ti procentního vlastníka? Nic? A není čas křičet? Není čas si dupnout? Není čas nepodávat pomocnou ruku (brigády), není čas říct: "Od roku 2005 uplynulo 14 let. Proč se pořád plácáme, trápíme, platíme, kupujeme permice, věci z fanshopu...zkrátka my, fanoušci, děláme první poslední, ale výsledek není?"  Pokud na to nemáte sílu/pozici, tak rovnou Luďku zahlašte: Necháme je bejt, a vy, fanoušci, mlčte a fanděte zase v druhý lize. Ok, já si holt jen nekoupím permici a budu mít svatej pokoj. Mirek

Nejsem žádný odborník na fotbal. Kopal jsem jen jako žák za Naftový motory. Pak už jen amatérsky. Ale jsem už 28 let fanoušek Bohemky. Moc prosím, aby někdo z Vás, kdo má možnost mluvit s trenérem Haškem, mu řekl, aby se jen zamyslel nad tím, jak hraje Bohemka S PEPOU JiNDŘIŠKEM a bez něj. Nic víc, nic míň. Děkuju.

při čtení článku v chromu mi přetejká text do obrázků - například dnešní Do Zlína bojovat o potřebné body. Případně někomu mohu poslat printscreen. mkropac na gmail.com