Detail uživatele diskuzního fóra - teaman

Datum prvního příspěvku
21.9.2005
Celkový počet příspěvků
237
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 144
Ptejte se vedení Bohemky 52
Družstvo fanoušků Bohemians 9
Tlachy a kecy 2
Bug Reporting 27
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
mvi8vs6t 21
Sf6iEWvT 2
buyQC69t 1
74BszlEC 1

6.6. článek Hodnocení uplynulé sezony 2018/19
Samostatnou kapitolou letošní sezony byly právě domácí vystoupení. 
...byla...

Pouhé dvě vítězství doma bohužel znamenali jednu z nejhorších sezon v Ďolíčku. S průměrnými výsledky na 

Pouhá dvě vítězství znamenala

především kvůli množství fanoušků, kteří s námi do Ostravy dorazili“ řekl pro klubový web ředitel klubu Darek Jakubowicz.
...k množství, které dorazilo
Různé zbloudilé čárky, které někdy chybějí a někdy přebývají, to už neřeším.

Mach napsal:

Ozveme se také? 

Moc bych si to přál, abychom se ozvali, přidávám se: najdeme odvahu říct pravdu a postavit se na stranu těch, kteří už tu špínu nechtěj? Nebo budeme vyčuraně mlčet a čekat na kostičku ze stolu vládců českého fotbalu?

...dneska to fakt byl hnus. Zrovna s tou zkorumpovanou Příbramí. Na rovinu? Nemuseli nic platit, jestli něco dali rozhodčím, tak to bylo zbytečný. Vůbec žádnej zápal od našich hráčů...běhá se, aby to nebylo blbý, ale bojovat? ...to se nikomu nechce. Sestava? ...viditelně hráli ti, kteří za trenéra bojovat nechtěli. Ale on si je zvolil. Tak kde je chyba? No a dotaz na zástupce DFB ve vedení: Co bude dělat DFB z pozice 10ti procentního vlastníka? Nic? A není čas křičet? Není čas si dupnout? Není čas nepodávat pomocnou ruku (brigády), není čas říct: "Od roku 2005 uplynulo 14 let. Proč se pořád plácáme, trápíme, platíme, kupujeme permice, věci z fanshopu...zkrátka my, fanoušci, děláme první poslední, ale výsledek není?"  Pokud na to nemáte sílu/pozici, tak rovnou Luďku zahlašte: Necháme je bejt, a vy, fanoušci, mlčte a fanděte zase v druhý lize. Ok, já si holt jen nekoupím permici a budu mít svatej pokoj. Mirek

Nejsem žádný odborník na fotbal. Kopal jsem jen jako žák za Naftový motory. Pak už jen amatérsky. Ale jsem už 28 let fanoušek Bohemky. Moc prosím, aby někdo z Vás, kdo má možnost mluvit s trenérem Haškem, mu řekl, aby se jen zamyslel nad tím, jak hraje Bohemka S PEPOU JiNDŘIŠKEM a bez něj. Nic víc, nic míň. Děkuju.

při čtení článku v chromu mi přetejká text do obrázků - například dnešní Do Zlína bojovat o potřebné body. Případně někomu mohu poslat printscreen. mkropac na gmail.com

Toto je důvod, proč se huláká na soupeřova brankáře. Za mě to nemusí bejt tak sprostý - tu část vynechávám, ale řvu na něj taky: ...z rozhovoru Pokorného: 

V Ďolíčku panuje při zápasech bouřlivá kulisa. Jak se vám v něm hrálo jako soupeři?

Nebylo mi tady příjemně. Pamatuju si, že když brankář Ondra Kolář chytal tehdy za Liberec pátý nebo šestý zápas v lize, tak na něj začali na tribuně řvát a vím, že se z toho úplně podělal (úsměv). Doteď si z toho děláme srandu. Pro domácí hráče to ale musí být hrozný motor, moc se těším.

11.rada napsal:

Tak tak. Zdá se, že se lidem už začínají otevírat oči a nechtějí ze sebe dělat donekonečna blbce. Snad není pozdě. Hodně tomu pomohl Karolko, jeho námluvy s p. Poórem a to, že tisk vše zveřejnil. ...

Číňany nebrat, cokoliv jen né čínské nebo ruské státem vlastněné firmy, to bychom mohli rovnou požádat KSČM, aby nás koupili od Barev Laků.
...uplynulo skoro 30 let od doby, kdy jsem byl poprvé na Bohemce, uplynulo skoro 15 let od znovuzrození.
JÁ CHCI ZAŽÍT BOJ O POHÁRY, JÁ CHCI ZAŽÍT SOUBOJ O VEDENÍ V PRVNÍ LIZE. Myslím, že čekám trpělivě docela dlouho ;-)

...já zvládnu, že hrajeme hrozně. Zvládnul jsem i pády do druhý ligy, ...vlastně jeden i do třetí. Je to samozřejmě pro klub špatně, ale s tím se vyrovnám. Co mě sejří nejvíc je to totální ignorování, ten nezájem o fanoušky. Ta lhostejnost vedení. Souhlasím s tím, že čas dozrál. Je na čase ukázat, že tu jsme.

Tak tady čtu na fóru, že nebudeme na Tipsport lize - zklamání,velký. Proč tam nebudeme?  ...když čtu, že by vše bylo hrazeno Tipsportem? Termín jsme přeci věděli dopředu. A proč nám to nedáte vědět tady na VD? Zase se vše dozvíme odjinud - a tady neplatí argument: "Nemohli jsme to říci dopředu" jako při příchodu hráčů, kde by hrozilo neuskutečnění/zdražení přístupu.
A druhý dotaz: to fakt jako fanoušci jsme tak málo důležitý, že nestojíme za pár odpovědí tady na fóru Ptejte se vedení? Nebojíte se, že se Vám toto chování k fanouškům vrátí tím, že to naštve zase dalších x% lidí a ty si nekoupěj permici, nenakoupěj na eshopu? Vás bude bavit dělat fotbal jako na Dukle a v Příbrami pro 500 lidí? Pokud ano, tak nám to řekněte rovnou...