Detail uživatele diskuzního fóra - teaman

Datum prvního příspěvku
21.9.2005
Celkový počet příspěvků
242
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 146
Ptejte se vedení Bohemky 55
Družstvo fanoušků Bohemians 9
Tlachy a kecy 2
Bug Reporting 27
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
mvi8vs6t 26
Sf6iEWvT 2
buyQC69t 1
74BszlEC 1

petrh napsal:

Např. 2. liga 24.10.2004 Bohemka - Pardubice 3:3, v Ďolíčku dle Sportu 734 diváků...

Tak buď jsem to přecenil, nebo jsem na těch Pardubicích ani nebyl...ona se špatně hledala motivace, už se mluvilo o odpojovaní vozu s hnojem, málem jsme byli Opava, neměl už skoro kdo hrát, majitel střídal majitele...uf, ještě že je to pryč, to je jak zlej sen. Vlastně asi proto jsme na to vedení tak hodní a máme malé nároky, zažili jsme klinickou smrt Bohemky a díváme se na to holt jinak, než sparťani nebo slávisti :-)

Nejmíň lidí? Rok cca 2003 nebo 2004, druhá liga podzim, pršelo. Pod hodinama tak 500 lidí, na tribuně cca tisícovka. Ale s kým, to už říct neumím.

6.6. článek Hodnocení uplynulé sezony 2018/19
Samostatnou kapitolou letošní sezony byly právě domácí vystoupení. 
...byla...

Pouhé dvě vítězství doma bohužel znamenali jednu z nejhorších sezon v Ďolíčku. S průměrnými výsledky na 

Pouhá dvě vítězství znamenala

především kvůli množství fanoušků, kteří s námi do Ostravy dorazili“ řekl pro klubový web ředitel klubu Darek Jakubowicz.
...k množství, které dorazilo
Různé zbloudilé čárky, které někdy chybějí a někdy přebývají, to už neřeším.

Nejsem žádný odborník na fotbal. Kopal jsem jen jako žák za Naftový motory. Pak už jen amatérsky. Ale jsem už 28 let fanoušek Bohemky. Moc prosím, aby někdo z Vás, kdo má možnost mluvit s trenérem Haškem, mu řekl, aby se jen zamyslel nad tím, jak hraje Bohemka S PEPOU JiNDŘIŠKEM a bez něj. Nic víc, nic míň. Děkuju.

při čtení článku v chromu mi přetejká text do obrázků - například dnešní Do Zlína bojovat o potřebné body. Případně někomu mohu poslat printscreen. mkropac na gmail.com

Toto je důvod, proč se huláká na soupeřova brankáře. Za mě to nemusí bejt tak sprostý - tu část vynechávám, ale řvu na něj taky: ...z rozhovoru Pokorného: 

V Ďolíčku panuje při zápasech bouřlivá kulisa. Jak se vám v něm hrálo jako soupeři?

Nebylo mi tady příjemně. Pamatuju si, že když brankář Ondra Kolář chytal tehdy za Liberec pátý nebo šestý zápas v lize, tak na něj začali na tribuně řvát a vím, že se z toho úplně podělal (úsměv). Doteď si z toho děláme srandu. Pro domácí hráče to ale musí být hrozný motor, moc se těším.

11.rada napsal:

Tak tak. Zdá se, že se lidem už začínají otevírat oči a nechtějí ze sebe dělat donekonečna blbce. Snad není pozdě. Hodně tomu pomohl Karolko, jeho námluvy s p. Poórem a to, že tisk vše zveřejnil. ...

Číňany nebrat, cokoliv jen né čínské nebo ruské státem vlastněné firmy, to bychom mohli rovnou požádat KSČM, aby nás koupili od Barev Laků.
...uplynulo skoro 30 let od doby, kdy jsem byl poprvé na Bohemce, uplynulo skoro 15 let od znovuzrození.
JÁ CHCI ZAŽÍT BOJ O POHÁRY, JÁ CHCI ZAŽÍT SOUBOJ O VEDENÍ V PRVNÍ LIZE. Myslím, že čekám trpělivě docela dlouho ;-)

...já zvládnu, že hrajeme hrozně. Zvládnul jsem i pády do druhý ligy, ...vlastně jeden i do třetí. Je to samozřejmě pro klub špatně, ale s tím se vyrovnám. Co mě sejří nejvíc je to totální ignorování, ten nezájem o fanoušky. Ta lhostejnost vedení. Souhlasím s tím, že čas dozrál. Je na čase ukázat, že tu jsme.