Detail uživatele diskuzního fóra - teaman

Datum prvního příspěvku
21.9.2005
Celkový počet příspěvků
233
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 143
Ptejte se vedení Bohemky 50
Družstvo fanoušků Bohemians 9
Tlachy a kecy 2
Bug Reporting 26
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
mvi8vs6t 19
buyQC69t 1
74BszlEC 1

při čtení článku v chromu mi přetejká text do obrázků - například dnešní Do Zlína bojovat o potřebné body. Případně někomu mohu poslat printscreen. mkropac na gmail.com

Toto je důvod, proč se huláká na soupeřova brankáře. Za mě to nemusí bejt tak sprostý - tu část vynechávám, ale řvu na něj taky: ...z rozhovoru Pokorného: 

V Ďolíčku panuje při zápasech bouřlivá kulisa. Jak se vám v něm hrálo jako soupeři?

Nebylo mi tady příjemně. Pamatuju si, že když brankář Ondra Kolář chytal tehdy za Liberec pátý nebo šestý zápas v lize, tak na něj začali na tribuně řvát a vím, že se z toho úplně podělal (úsměv). Doteď si z toho děláme srandu. Pro domácí hráče to ale musí být hrozný motor, moc se těším.

11.rada napsal:

Tak tak. Zdá se, že se lidem už začínají otevírat oči a nechtějí ze sebe dělat donekonečna blbce. Snad není pozdě. Hodně tomu pomohl Karolko, jeho námluvy s p. Poórem a to, že tisk vše zveřejnil. ...

Číňany nebrat, cokoliv jen né čínské nebo ruské státem vlastněné firmy, to bychom mohli rovnou požádat KSČM, aby nás koupili od Barev Laků.
...uplynulo skoro 30 let od doby, kdy jsem byl poprvé na Bohemce, uplynulo skoro 15 let od znovuzrození.
JÁ CHCI ZAŽÍT BOJ O POHÁRY, JÁ CHCI ZAŽÍT SOUBOJ O VEDENÍ V PRVNÍ LIZE. Myslím, že čekám trpělivě docela dlouho ;-)

...já zvládnu, že hrajeme hrozně. Zvládnul jsem i pády do druhý ligy, ...vlastně jeden i do třetí. Je to samozřejmě pro klub špatně, ale s tím se vyrovnám. Co mě sejří nejvíc je to totální ignorování, ten nezájem o fanoušky. Ta lhostejnost vedení. Souhlasím s tím, že čas dozrál. Je na čase ukázat, že tu jsme.

Tak tady čtu na fóru, že nebudeme na Tipsport lize - zklamání,velký. Proč tam nebudeme?  ...když čtu, že by vše bylo hrazeno Tipsportem? Termín jsme přeci věděli dopředu. A proč nám to nedáte vědět tady na VD? Zase se vše dozvíme odjinud - a tady neplatí argument: "Nemohli jsme to říci dopředu" jako při příchodu hráčů, kde by hrozilo neuskutečnění/zdražení přístupu.
A druhý dotaz: to fakt jako fanoušci jsme tak málo důležitý, že nestojíme za pár odpovědí tady na fóru Ptejte se vedení? Nebojíte se, že se Vám toto chování k fanouškům vrátí tím, že to naštve zase dalších x% lidí a ty si nekoupěj permici, nenakoupěj na eshopu? Vás bude bavit dělat fotbal jako na Dukle a v Příbrami pro 500 lidí? Pokud ano, tak nám to řekněte rovnou...

sektor1905.cz napsal:

Pokud máte gmail, můžete si přidat (vpravo dole znéménkém +) tento kalendář, který jsme zřídili, a budete mít přehled o všech utkáních. Pokud si to na svém účtu nastavíte, budou vám chodit emaily, při jakékoliv ...

Jaký tento? Mám gmail a o kalendář mám zájem. Díky

kíša napsal:

Informace o tom, že bude Ruda v Tiki-taka, byla zveřejněna na Facebooku, tuším že tak 2 hodiny předem. Rozesílat to mailem nebo nedej bože SMSkou s tím, že by měl mít každý nějaké preference co ...

Právě že nestačí, na VD prostě nechodím každý den. Facebook nepoužívám, twitter ano (ale tam ta informace tak rychle zapadne dolů...). Mail má ale každý. Pokud by mi přišlo avízo, online, ocenil bych to.  Tak ať se to posílá jen tomu, kdo se zaregistruje, že tyto informace chce. Žádný diference.
To samý ten kalendář. Ladím víkendy, něco s prací, něco s rodinou, něco s kamarády... chtěl jsem, abych při plánování víkendů měl všechny zápasy (potvrzené) v kalendáři. Pokud by se zadávaly pouze zápasy áčka, tak je to program na jednu minutu týdně. To přece není žádný časově náročný úkolování. Prokouří se mnohem víc času. A může se to dělat při kouření přes mobil :-)
Co takhle se poptat, co by lidi chtěli, pokud zůstanu sám, nechám to bejt.
Kdy se vlastně naposledy vedení klubu nebo vedení družstva ptalo fanoušků na názor, co by chtěli? Já si pamatuju ankety na VD, vášnivý diskuze na fóru...
Pořád tu zůstává velká skupina lidí, která fandí, kupuje permice, ale na schůze (vyhlašované čtrnáct dní dopředu) se nedostane.
Mmch nevěřím, že i Ruda věděl dvě hodiny dopředu, že půjde do televize. To se přece vědělo dřív... Zkrátka při tom málu času co máme/mám mne mrzí, že se ke mně takové informace dostanou pozdě, přitom je jednoduchá cesta jak je sdílet, tedy když je vůle.

Chtěl bych mít bližší vazbu na klub. Proč mi info o tom, že bude Ruda v televizi nemůže přijít do mailu? (Možná do SMS, jestli je to ještě pro někoho potřeba) ...přečíst si to druhý den na webu je na prd. Každý by si určil, jak často chce takové info dostávat...Jak to dopadlo se sdíleným gmail kalendářem termínů Bohemky? Jasně, někdo by se o to musel starat, ale udělá to výbornou službu fanouškům...a možná i lidem v klubu?

11.rada napsal:

Přesně tak, do písmene! My musíme potenciálním fandům naproti, ne naopak! Je tu konkurence nejen pražských S, ale hlavně jiné zábavy, takže představa, že lidi, kteří by se zašli rádi podívat na fotbal a třeba ...

Toto je pravdivý příspěvek.