Detail uživatele diskuzního fóra - vela

Datum prvního příspěvku
9.8.2010
Celkový počet příspěvků
17
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 2
Ptejte se vedení Bohemky 14
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Wo+dSfXk 3
TcZKM0I4 2
p6e4gGA4 1 dáda74

kolina napsal:

No teda, proč to teď vytahuješ?!? Ty zde snad čteš nebo jsi slyšel nějaký "pláč" nad včerejším rozhodčím?!? Včera byl rozhodčí jak má být, ale pokaždé to fakt není, takže až nám neuznají regulerní gól jako v ...

Protože mi ta naše "ubrečenost" už byla hodně protivná a četl jsem si, jak jdou všichni proti nám a chtějí nás poslat dolů (jmenovitě padl několikrát i p. Starka) a přitom včerejší fakta hovoří jednoznačně, protože pokud by nás chtěl dostat pod sebe, tak tam jsme a nebyl by ani potřeba nějaký "zářez", ale jen ukončení zápasu třeba v 92. minutě. Takhle to vidím já.......

Přátelé, až tady zase bude pláč nad tím, jak nám všichni ubližují, ti zlí rozhodčí, Berbrové, Starkové..... tak si prosím vzpomeňte na včerejší zápas. Kdyby nám někdo chtěl uškodit, tak v 95. minutě už by byli všichni hráči v kabinách, rozhodčímu by nikdo nemohl nic moc říct a Příbram by byla zachráněna.....

Dobrý den, níže píšete, že trenér má s hráči nadstandardní vztahy. Opravdu to myslíte vážně? Co na to říká třeba takový Pepa Jindřišek?

Bororo napsal:

Pokutový kop je 12 yardů(10,9723),proto hovorově "jedenáctka",  jednotka yard je 91,44cm. 10yardů je poloměr od značky pokutového kopu k oblouku před pokutovým územím. To taky asi není důvod k tomuto označení. Uvádí se, že původní ...

Značka pokutového kopu je vzdálena 11 m od brankové čáry, tedy 11 x 0,9144 = 10, proto hovorově "desítka"

klokan1974 napsal:

Dobry večer pane Baťa mám dotaz spíše otázku proč se říká penalte desítka ? Zeptejte se prosím v kabině těch našich cutalistu ať mám klid jinak ole Bohemka 

Protože 10 yardů