Detail uživatele diskuzního fóra - Demínka

Datum prvního příspěvku
30.01.2021
Celkový počet příspěvků
337
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 332
Tlachy a kecy 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
mipzT3dZ 89
RkNCyVgc 9
wDIyFCfA 8
gxbzdPSw 7
wIcFRG5O 5
dk/V0HUS 4
uN9nF3Gp 4
SfO5MSug 3
hAEdHOM8 3
lbe1eaC4 3
sHi+TjAG 3
1fOk25jP 3
JtxwxIhN 3
VNg6qWQP 3
87N1EpdF 3
oecv26dn 3
eZ2KzQG4 3
VpTcKU4L 3
EUJF7WNw 3
W0KMV8Ov 3
roSINSnO 3
bTEgHvMA 2
uYSgksCX 2
4qYWcgSZ 2
QCHOHZVy 2
cEwwB+Zc 2
tdMx2vO1 2
oxrdSm9w 2
CpbLwsi7 2
EPyB+SGD 2
9n0DHAOK 2
1Fq36EI5 2
mbhnVezC 2
8Ywsj9Vi 2 Kody78
sGtDDEDz 2
lGrBEFoe 2
P8tdFedq 2
Me7kkbsN 2
5lGKQEvs 2
Y9FZO4Cx 2
rAbU5aSg 2
H/kBrGaF 2
8tpq6yG8 2
dyzGZBxD 2
ZlBWi99Z 2
4KRYvlw+ 2
Zg1bkThG 2
FW37p5As 2
S4VPS9TZ 2
JiFSkW4g 1
qZJnFMrK 1
KB6JGCH4 1
XIXFwFmi 1
G8w8ox0R 1
u8nV5V9g 1
n4wOhNrg 1
zrTYX3nP 1
YGI+93Xw 1
+Gt7qz88 1
ACc/YpE3 1
lR7vfEEM 1
o61dI5de 1
BL6JJQpS 1
AT6H5a2K 1
Zs9bKJ7/ 1
rq8fEYrJ 1
dj5Ik6cC 1
ZmMnPWS7 1
eUlL29c7 1
7RqRSK3z 1
b4Id8Y0B 1
8SfMfpfn 1
Gp9Js7D9 1
usxKrmmL 1
DzHys00v 1
a5VabBj5 1
syf0MGjR 1
xOhEB4aS 1
DmVMZ3Fg 1
Gxmp0XqZ 1
0acx80ts 1
Kd11mO51 1
prL0W85M 1
BLgQL34s 1
vk62k9lH 1
DQ8lbRH+ 1
Z957bmrS 1
h2zmB6P1 1
+/qS5coe 1
70ZXGsao 1
eMqBK4K/ 1
X1pawjBL 1
5i7zrmk0 1
K96An9BA 1
vWAomCWH 1
A1YrVdxT 1
Qe2qmG6f 1
0mQ8WXL/ 1
tPRmCyLk 1
48cs6ztS 1
2/a8LRsp 1
2ChAztrN 1
Ttxe4mSk 1
SJKS5iFA 1
ScAK3jHE 1
Jq+BOnoA 1
ZYxkAA32 1
yjjvsmu6 1
QHbrcWQW 1
bknRchQ9 1
IOmKVFNT 1
13SVUPoF 1
qsqNEmlE 1
H1tla9jZ 1
/kVkqHQ2 1
N9sIjWTd 1
CISRhZ1Q 1
n4snXY5U 1
TI6sAAbN 1
6Oja0Bm7 1
rG4R0rpC 1
6RQViphn 1
edhyVg/Y 1
xuj4Ykee 1
d4xNPrYz 1
9g9IJ9eR 1
TCyss7Sd 1
hipb7k6A 1
lD8YmjL5 1
DicwSNcE 1
TbRiim7x 1
JTWvkZdl 1
L+/PV2NM 1
zAb259Ma 1
gWX4SMVz 1
ImPsDjrG 1
WCk1qoRs 1
CO5fJndC 1
0PLVonZP 1
MySFiCwP 1
nu9jvW5O 1
IT5uAhvW 1
1I4jlvRi 1
roIsw11T 1
4tiNpMWm 1
unWrjuwI 1
5ardA23+ 1
it2tPXAU 1
RYzOFIzR 1
q2ucTSVt 1
1Ego/FFz 1
PodrBUtA 1
eN3AN5Tn 1
oJocjV3g 1
vAGku9g7 1
XBVv+5BU 1
MqMDeBlC 1
l5cNkrek 1
pawqeIpD 1
sclz3wBg 1
8tTwBZmx 1
djVvBei1 1

Nedá mi to, nenapsat pár mých postřehů z dnešního zápasu.

Vyzvedl bych dnes Prekopa, Soukupa a Hůlku. Naopak pomalost a neobratnost Křapky a Vondry -ve srovnání s těmi rudými šmejdy - je děsivá. Hála opět zápas odchodil - ten se snad ani nezpotí. Nerozumím tomu, že v 75. minutě (když chceme vyrovnat) je na hřiště poslán alibista Hrubý - to je snad úplný výsměch. Naši útočníci (vyjma Prekopa) jsou tu asi zbytečně - kde nic není, ani smrt nebere. Docela se mi ještě líbil Kadlec, zbytek asi průměr...

babus1966 napsal:

Bodový zisk ani postavení v tabulce nás radostí nenaplňuje. Ovšem pokud bychom nebyli diletanty, tak jsme některé zápasy zvládli za tři body a bylo vše v pohodě. Vážím si toho, že řada lidí pochopila, že je ...

Svatá prostoto. Jak jste na to s tím Valešem přišel? Vždyť jen stojí na lajně, kouká jak kolem něj lítaj centry a modlí se, aby to někdo netrefil. Obraně nepomáhá vůbec v ničem a v posledním zápase možná nic nezkazil, ale to jen proto, že na bránu - kromě gólů - takřka nic nešlo.

Klokan z Černošic napsal:

Na tom kecání tady se mi líbí, jak rozdílné názory tady máme. S hm71 se shodnu v zásadě ve všem, že je Huf na hřišti jsem nevěděl do té doby, než mi to řekl soused. ...

Jo jo. Taky jsem se byl dnes pokochat výkonem "B" v Ďolíčku. Když jsem viděl prvoligový útok Huf - Puškáč - Mužík, říkal jsem si, že KV dostanou bůra. Jaká naivita. Po deseti minutách jsem pochopil, že to mají za trest. Huf s Puškáčem se chtěli pouze nezranit. Mužík se snažil, ale je úplně marnej. První dva střídali kolem 60. minuty a za tu dobu nevystřelili na branku. To ostatně nikdo z Bohemky. Nejlepší Bartek - snažil se být všude. Jinak hrůza. To byli ještě v základu Dostál a Matěj Kadlec, který se zranili.

Těžko dávat góly v lize, když ani v ČFL nijak nevyčnívám, že?

Moc nerozumím tomu "úhlu pohledu", který na tiskové konferenci zmiňuje pan Veselý. Podle mě obhahuje neobhajitelné. Devět zápasů bez výhry je prostě devět zápasů bez výhry. Co na tom, že je z toho sedm remíz. Je to prostě 7 bodů z 27 možných. Hrůza. Na tom nevidím nic pozitivního. A když se k tomu ještě přidá to, že jsme z posledních sedmi zápasů doma dali pouze jeden gól, tak nechápu jeho ledový klid. Že se ten zápas líbil (po dlouhé době), je možné, ale od té doby, co se fotbal hraje na góly, je tahle "krása" celkem na h...o. Nevím, jak dlouho bude tohle "líbení se" divákům stačit. Zatím jsme se úspěšně propadli do bojů o baráž...

Robert napsal:

Když to zde čtu, tak skoro samá kritika. Ale proč? Vždyť jsem hráli 1:1 na hřišti Baníku a 2:2 na hřišti Olomouce. A potom, včerejší druhá půlka byla z naší strany velice dobrá. Proč stále ...

Třeba proto, že jsme od 11.11.2023 nevyhráli soutěžní zápas. Třeba proto, že máme sérii 8 zápasů bez výhry a z posledních 11 zápasů jsme vyhráli jen jednou a to 1:0 nad Karvinou. Třeba proto, že jsme z posledních 6 zápasů doma dali 1 gól. Remízy v Ostravě a Olomouci jsou sice krásné, ale nic neřešící, když nedáme gól doma Zlínu, Liberci, Budějovicím...

Když máme doma něco vytvořit, tak je to naprostá bezradnost a sterilnost. A za to je zodpovědná především hra zálohy.

Robert66 napsal:

Prej: "mít v brance gólmana a ne Valeše, mohlo to dopadnout jinak". :-) 

Neříkám, že Valeš za ty góly mohl, ale to, jak nemá ani snahu zareagovat, je do očí bijící. Oproti brankáři soupeře, který se může přetrhnout, aby na ten míč dosáhl - i když se mu to nepovede. Valeš není ligový brankář a nikdy nebyl. Co myslíte, že se za ten půlrok, co nechytal, změnilo? Moc nerozumím kritice Berana. Přijde mi, že je jeden z mála, který si chodí pro míč, nabízí se a většinou chce hrát dopředu. Oproti chodci a alibistovi Hrubému, který hraje výhradně do strany a dozadu, je to jako nebe a dudy.

FreeBeam napsal:

Mám pocit že bychom měli být s výsledkem, i výkonem v druhém poločase spokojeni. Ostrava je na 5. místě, a dělá si ambice na účast v pohárech. Na to můžeme letos zapomenou. V prvním poločase ...

Můj pocit je ten, že jsme neinkasovali víc gólů, jen díky nehoráznému štěstí a neschopnosti Chacharů trefit bránu. Pepovu chybu jsem samozřejmě viděl, ale problém vidím v tom, že se Pepa nutí do rozehrávky, která mu - jako defenzivní záložníkovi - není příliš vlastní. A vlastně z jeho potzice ani být nemá. Bohužel vidí nemohoucnost ostatních záložníků (Hrubý, Beran, Hála), tak se to snaží strhnout sám. Koho napadlo, aby na penaltu šel Hybš? Co tu je nedal gól - ideální střelec. Puškáče bych už nepostavil a odeslal ho s díky do Jablonce. Pochvalu si zaslouží Kadlec, Prekop a střelec Huf.

Docela mne pobavil rozhovor s Hrubým, který říká, že si musíme více věřit. Od hráče, který za celé svoje působení v Bohemce snad ani jednou nepřihrál směrem dopředu (trochu nadneseně), to fakt sedí. Přišel jako "tvůrce hry" a zatím je to největší alibista v týmu.

damhA napsal:

Tech 55 zápasů u Mužíka sice sedí, ale není to zápasů s velkým Z, ale ligových startů - v průměru bývá na hřišti čtvrt hodiny a vzato v "minutáži" za nás nesehrál ještě ani osm utkání...  ... ...

No, já jsem si ve statistikách přečetl, že v téhle sezoně dal v poháru 3 góly. A všechny třetiligovému Kolínu při výhře 7:1. A v minulé sezoně taky 3 - dva Třinci a jeden Hlučínu. To bude asi ten problém, že prvoligovým mužstvům góly dát neumí, že?

Klokan z Černošic napsal:

Já, než něco napíši, tak se snažím nějak opřít o fakta. Zkus to taky:-)) Pokud se dobře dívám, tak za A nedal ani jeden gól a má jednu přihrávku na gól. Když mu bylo 19, (sezona ...

Osmančík dal za Bohemku 1 ligový gól. To je přesně o 1 víc, než kdy dal Mužík. V Budějovicích letos další dva. Takže úplně přesně o 3 góly víc, než dal Mužík :-)