Detail uživatele diskuzního fóra - skrob

Datum prvního příspěvku
20.11.2001
Celkový počet příspěvků
8586
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 8320
Ptejte se vedení Bohemky 168
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Fotbal - ČR a zahraničí 4
Tlachy a kecy 66
Jiná komunita 11
Bug Reporting 10
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
a+ma69IJ 1542
mtzR3XoP 102
9LW+zG1N 24
gf/p3xJp 4
j+cE3LOy 3
T75S12R+ 1
zycrRf0t 1
8aBzrRiP 1
XQseGQhs 1
5bneNxRK 1

Vertigo napsal:

Něco mi říká, že nás i letos zachrání Pepa v posledním možném okamžiku. Je to démon!

Pepa pracuje na vakcíně:-)?

kolina napsal:

Jojo, doba je zlá, ale chce to k tomu přistupovat tak, že vše špatné je pro něco dobré - teda já si plním resty, Lemmy by měl radost, poslechl jsem si 22  alb Motorhead postupně ...

Tak to je kvalitní relax, já jsem se rozhodl, že solo Megadeth - Tornado souls zahraji jako Kiko. Takže kdybych 15 let nepsal, neumřel jsem, ale cvičím:-))))

kolina napsal:

Jasně, Bohemku nějak podpořit určitě, ovšem je otázka kolik z nás momentálně přišlo o výdělky či část výdělků, že... Nicméně, minimum toho co můžem udělat je že nikdo z nás nebude požadovat vrácení peněz za vstupné/permanentky... Otázka ...

Zdravím Tě Kolino,

pokud si vzpomínám, a je to už dlouho, sháněl to Příba na ČT v archivu a myslím, že mu řekli, že při digitalizaci to prostě ti dementi smazali a zůstali jen šoty v BBS. Bohužel. Rád bych se pletl.

Tak doufám, že naše zelenobílá mysl je ve střehu a nepropadá depresím. Situace není jednoduchá, ale kdo zůstane v letargii a smutku, nebude připraven na věci budoucí a Ty budou. Pracujme na sobě, jako ta naše "Zelenobílá parta se sportestery". Nebude to dlouho trvat a budeme muset zase zabrat, abychom tu naši Lásku udrželi. Bude zle, ale dáme to. Vydrží ti věrní a to JSME.  

Bude velká prdel, až zjistíme, že individuální trenink je mnohem výživnější a že trenéry vůbec nepotřebujeme.Sestava se dá anketou na netu a hrajem.

sandy.kelt napsal:

Jako oheň : dobrý služebník,ale zlý pán.Díky naší osvětové práci už je ovšem a jenom skvělou společnicí všech znalých a obeznámených  :-)

Mráz kopřivu nespálí, ale kamarádi, nejsem panikář, ale je to opravdu v prdeli, fakt nechci plašit, ale tentokrát je Praha jako Ústí, ne že ne.