Detail uživatele diskuzního fóra - skrob

Datum prvního příspěvku
20.11.2001
Celkový počet příspěvků
8506
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 8240
Ptejte se vedení Bohemky 168
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Fotbal - ČR a zahraničí 4
Tlachy a kecy 66
Jiná komunita 11
Bug Reporting 10
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
a+ma69IJ 1471
mtzR3XoP 102
9LW+zG1N 20
gf/p3xJp 4
T75S12R+ 1
zycrRf0t 1
8aBzrRiP 1

dvo napsal:

Ahoj Klokani,  Ve čtvrtek se sešlo představenstvo DFB v kompletní sestavě. Probrala se změna na postu trenéra a asistenta, kterou vnímáme jako důležitou a věříme, že se také promítne do výkonu týmu a zisku bodů jak v Ďolíčku, tak ...

Dobré zprávy, ještě poopravit tu zelenou na webu a narovnat pruhy na dresech a celkem úspěšný týden, završený 3 body.

Lamas napsal:

Rozhovor s Klusáčkem

Luďku nenech si radit, postav to dle sebe, dejme tři fíky a jdeme domů.

U nás dostal o poločase klobásu nebo po zápase přes držku, mohl si demokraticky vybrat.

Vertigo napsal:

jen nechapu co dela na poutaku v prasecaku, kdyz ma studovat zaznamy nasich zapasu a delat si pripravu na trenink.

Tak někde ty posily získat musíme a pohled na tu Brexitpartu je taky celkem úsměvný.

Tak, samozřejmě jim to taky nepřeju, ale doufám, že budem účtovat podobný nájem jako oni nám. "Doba je zlá Kamile" jak říkal Jean-Paul.

Věřím, že staronový trenér prokáže svoji kvalitu a přeji mu pevné nervy a nadhled. Tak zítra běhat a kopat na branku, ať nám chlapci nezleniví.

Hrubajz napsal:

Vidíte a mně jeho výroky které Bohemku dehonestovaly docela hodně vadily. Možná měl ve spoustě věcí pravdu, ale shazovat Bohemku a své vlastní hráče na veřejnosti mi správné prostě nepřišlo a smát se tomu v ...

Myslím si, že tyto výroky by ve jmenovaných klubech vzhledem ke geografické poloze a skladbě obyvatelstva s ohledem na vlastní zdraví nepronášel.

sandy.kelt napsal:

Nevstoupíš dvakrát do téže řeky ? :-)

Být to na mně, je tam Slezi a basta. Co mu brání se tady odborně poradit, když by byl v problémech.