Detail uživatele diskuzního fóra - bob.in

Datum prvního příspěvku
16.04.2012
Celkový počet příspěvků
582
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 571
Ptejte se vedení Bohemky 4
Tlachy a kecy 7
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
i3ShiaNn 133
EQkv/Voc 95
XOc8ENdT 16
sS7G39uS 3
4JJPa59h 2
RFj76frg 1
QP2KJxYt 1
3Vsma/Jx 1
GtHi9mra 1
RjBCZVQZ 1

tomiisek napsal:

Zrovna se Spartou si za velmi dlouhou dobu vybavuji jen jeden jediny zarez, a to neodpiskany faul na naseho hrace, jinak byly vsechny dulezite okamziky odpiskane v souladu s pravidly. Kdyz jsme driv Spartu jeste obcas ...

Všechny ostatní podvodný týmy dohromady se eště mnoho let musej hodně snažit, aby se v součtu leváren dostaly aspoň na půlku sparťanskýho konta. 

Naším cílem by mělo bejt velkolepým způsobem zesměšnit Spartu před zraky celýho národa. Poctivě, fotbalově, bez pomoci leváren jakýhokoliv typu a především navzdory jim. 

Vypadá to jako utopie, ale já se týhle myšlenky nikdy nevzdám. Nedokážu si představit (a to sem viděl a zažil leccos) slastnější fotbalovej pocit, než dostat na kolena odpradávna podivně se chovajícího a nesympatickýho soupeře, kterýho fanoušci mě ničili svým pohledem na svět už od školky. 

Nějakou dobu sem si začal myslet, že jim křivdim, že se změnili a podobný bludy. Ne. Je to vřed.  

cossacs napsal:

Ona ta defenziva a potažmo brankář bez fungující zálohy a útoku taky moc nepomůže. Max se tak bude prohrávat o gól.

Barák se staví od základů. Ofenzívu máme fotbalovou, tam vyložený neligový kopyto není. Brankář musí bejt fotbalista, né vyražeč. Stoper (jeden) by měl bejt chytrej, tvrdej, technicky na úrovni a chápající hru jako celek. Né vidět prvního volnýho a hned to na něj automaticky cpát. Krajní obránce nemůže bejt pomalej odkopávač, aspoň né v první lize. 

Vidím jednoznačně problém v defenzívě a brankáři. Tam se musí začít. A neodvolám to ani kdyby stávající (sobotní) sestava udržela třikrát po sobě čistý konto. Mám je přečtený.

bonano30 napsal:

A kdo s týmu ji podle tebe má?

Z hráčů, který momentálně pravidelně hrajou základ, ji nemá právě Patrik a Jirka, pomalu do ty kategorie padá David, ale u něj bude čím dál víc hrát roli věk. Řikám, neni to jejich chyba..

Angus napsal:

Doufám že si to myslel jako takovej nedělní vtípek... Fryšták byl hodně marnej a kdyby měl ligovou kvalitu, tak ji chytá dál v kterémkoli ligovém týmu. A to se jak víme neděje... 

Patrik ji taky nemá.

Plzeň je velmi silný mužstvo a na každým postu hrajou prvoligoví hráči. U nás se to o všech říct opravdu nedá, to je jediný objektivní hodnocení dnešní situace. Kluci, který na ligu nemaj, nemůžou za to, že tady kopou, není na místě se na ně zlobit. Drtivá většina z nás hrála nebo hraje fočus, takže dobře ví, jaký utrpení je hrát s nefotbalisty v mančaftu. Nic víc v tom fakt není.

dáda74 napsal:

Svatá pravda. Ale co je nakoplo, gol s rukou do šatny...

Tohle bych jaktěživ nefouknul. A doufám, že ani nikdo jinej normální.. 

skrob napsal:

Přesně tak, celý je to kolosální podvod a musím říct, že jsem to sežral taky i s navijákem a vizí spravedlnosti, jsem pitomec a naivní blb.Co bylo dříve?- možná zaplacenej sudí, který dostal notičky- měl ...

Olomouc vyhrála, neboť byla jednoznačně lepší.