Detail uživatele diskuzního fóra - bob.in

Datum prvního příspěvku
16.4.2012
Celkový počet příspěvků
522
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 511
Ptejte se vedení Bohemky 4
Tlachy a kecy 7
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
i3ShiaNn 133
EQkv/Voc 42
XOc8ENdT 16
sS7G39uS 3

skip napsal:

Co jsem četl, tak ve Zlíně, jako hlavní trener zůstává dosavadní asistent Kameník.

Prej se to peče no. Mluvil sem se zeťákem Folprechta (kerej by se mě mimochodem moc líbil u nás) a údajně to je hotový.

košile napsal:

Ono ho odstrelilo především vedeni ktere neni schopno donest ani finance ani rovinu

Sem skálopevně přesvědčenej, že v Chlumci a Budějicích se dalo vyhrát i bez velmi profesionálního a tolik vzývanýho "zajištění roviny". 

Tohle napětí je podobný tomu, kerý nás čeká za dva roky při losování skupin evropskejch pohárů ty jo. 

sasek napsal:

Trenéra jsem měl rád, s jeho pohledem na fotbal vesměs souhlasím. Ale bohužel dobrý zápas jsme odehráli tak možná 1 z 5. Současná situace ale byla neudržitelná, přišlo mi to už jen jako křeč. A ...

Výborně.

ludvavestec napsal:

DFB neskáče! Co to meleš? Družstvo chtělo na pozici trenéra změnu, sklidili jsme za to kritiku na VD, ale přesto jsme na tom trvali. Vedení klubu si ale prosadilo, že dá trenérovi ještě možnost ukázat co ...

Hlavně nechť má nově přišedší trenér všech pět záložníků pohromadě! (3-2-3-2!)

jaryn66 napsal:

Honza Morávek nastoupil dnes v základu, dobrá zpráva. Špatná je, že Augsburg už v 13. minutě prohrával v Gladbachu 0:3. Abych udržel téma, hraje systém 4-2-3-1..:)

No bodejť..