Detail uživatele diskuzního fóra - bob.in

Datum prvního příspěvku
16.04.2012
Celkový počet příspěvků
634
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 620
Ptejte se vedení Bohemky 4
Tlachy a kecy 10
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
EQkv/Voc 140
i3ShiaNn 133
XOc8ENdT 16
sS7G39uS 3
4JJPa59h 2
/RXw2EYE 2
RFj76frg 1
QP2KJxYt 1
3Vsma/Jx 1
GtHi9mra 1
RjBCZVQZ 1
XgqXZAYj 1
sO79iU3i 1
YbVu55bv 1
T9H1LXqp 1
IrCywBvR 1

rocknroll napsal:

To patri spis do rise baji, povesti a bachorek.  Tenhle clovek se o Johna nezajimal a kdyz byl John slavny, zasel za nim jeste s nejakym novinarem (asi na tom chtel neco vytriskat).  Videl se ...

Je to možný, psal sem skalnímu fanouškovi, aby mi to zjistil a tohle mi poslal. Vubec se nemužu přít, vim o tom prd.

Upřímně díky, tyhle perličky miluju.

https://www.goal.com/en/news/the-beatles-the-football-teams-paul-mccartney-john-lennon/1lf5q2t2ba4t11uk82qbesxil1

borůvka napsal:

Dik za info. Zajímavý. Ja mel za to ze i John byl modrej

Čoveče ne. Jeho táta byl fanatickej elefcéčkař a doslova přinutil Johna, aby na obal Sgt.Peppera vyobrazil jistýho Alberta Stubbinse, výbornýho poválečnýho centrforvarda.. Navíc písnička Dig It je kupodivu o Mattu Busbym, kterej strávil na Anfieldu mnoho let jako hráč (než se proslavil jako trenér pár kiláků vedle). To sou věci.

borůvka napsal:

Nechci kecat, ale co si pamatuju,tak bítlsáci měli blíže k Evertonu, než FC.

Tak nakonec to je jinak: Paul je modrej, Johnovi to bylo v podstatě fuk, George ani nevěděl, co je ofsajd (ale jeho syn je vášnivej fanoušek LFC) a Ringo fandí Arsenalu. Noprosim.

borůvka napsal:

Nechci kecat, ale co si pamatuju,tak bítlsáci měli blíže k Evertonu, než FC.

To je pravda. Údajně snad jenom muj miláček George inklinoval k LFC. 

berjir napsal:

Teď nevím, jestli je to ironie, nebo tě to vážně zajímá. :) Samozřejmě remíza neni výhra a utrápenej Liverpool měli šmiknout, ale co se dá dělat... Potěšil me Shaw, že si strčil Salaha do kapsičky. ...

Já sem bítlsák a za včerejší výkon se upřímně stydim. Mnoho měsíců to k tomu směřuje, cejtim, že nabíráte na síle a my deme pomalu dokytek. Salaha mimochodem nemužu ani cejtit.. Letos to je ale bohužel pro nás oba City.

berjir napsal:

To nebylo nijak citově zabarvený. :) Jen jsem si celkem jistej, protože kromě fandění Bohemce sleduju ManU a Rooney patří k mým oblíbencům, takže oslavu samozřejmě znám a zároveň si živě vybavuju, že to tenkrát ...

Co řikáš na včerejšek? Nesmírně mě zajimá tvůj pohled na NW derby.

Vjetnamský spoluobčan v liberecký kase na mě působí daleko fotbalovějc než ten náš. A Jhonova oslava byla naprosto v pohodě. Jo a Jiřík na stoperu je obrovskej omyl světovýho prvoligovýho fotbalu.

nohava napsal:

Tak chyba jo ale ne rozhodujicí. Nemci byli tenkrat hodne silní a Littbarski v zivotní forme. Na jare vyprovodili  1-5 reprezentaci za kterou nastoupilo 7 nasich hracu

...a ty góly...

petrh napsal:

Jo pamatuju jak jsem celý zápas u televize trnul. Ubráněný postup do SF. Unikátní je taky sestřih (s francouzským komentářem) ze zápasu 2. kola poháru UEFA 1982 Bohemky se Saint Etienne. Za soupeře hráli tři reprezentanti ...

Od Kölnu už to šlo pomaličku, zato velmi jistě, dokytek.

Lamas napsal:

Nejdřív to byl interpohár, později to přejmenovali na intertoto cup.

Zajimavostí je to, že původně tenhle pohár sponzorovaly sázkový kanceláře, aby měly v létě z čeho žít.