Detail uživatele diskuzního fóra - Martin Kurka

Datum prvního příspěvku
06.05.2019
Celkový počet příspěvků
393
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 167
Ptejte se vedení Bohemky 208
Družstvo fanoušků Bohemians 16
Tlachy a kecy 1
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCLaE5i2 272 petr.koukal, wayne, Bohemians Praha 1905, Darek.Jakubowicz, Bark99, Svatoslav.Bata, t.mutinsky, Martin.Hasek, Miroslav.Drzmisek, dankr87, packa1809, dareiosIII, ludvavestec
z+KxhXoe 81 petr.koukal, DFB představenstvo
INs8LPL+ 6
T0MlH99P 5
W9cl3NcW 5
7lw2nAaw 4
3tpL1w+0 4
InlQd3ys 3
DGIPZw6R 2 petr.koukal, DFB představenstvo
QXPWuhas 2
dhMHu785 1
jQ4pyX9W 1
cNIWsSRX 1
k5RG5wKI 1
2TwjwMOZ 1
TbeZlba9 1 ludvavestec
NwsUMq2o 1 spyder
e+/iKBYx 1 DFB představenstvo
iE+KZqsl 1

cara napsal:

A ten sektor pod kotlem zustane prazdnej?

To bude poslední sektor, který by se otevřel. Totiž, kdo by tam chtěl jít? Když nemusí! Je to "akvárko" ultras Sparty. Tedy hodně izolovaný sektor pro aktivní fans Sparty. Žádná paráda. To mi věřte. Ale když by mělo být vyprodáno, nebo skoro vyprodáno, tak se i tento sektor otevře.

tomiob napsal:

proc je tolik sektoru na Bodo zasedlych a neda se do nich koupit listek?

Sektory na Letné se uvolňují postupně. Nemá smysl otevírat sektory, když by byly prázdné. Vstupenek a sektorů v prodeji je dost. Další se v případě potřeby mohou uvolnit do prodeje později.

Kotel aktivních fans je za brankou nahoře u Milady Horákové. Konkrétně sektory zde:

https://www.facebook.com/photo?fbid=239141108891446&set=a.128578993280992

spyder napsal:

Už jsem se bál, že jsem tupák, a vidím, že nejsem. Jediné číslo, které na elektronické permici v mobilu mám, je číslo pod QR kódem. Když si s ním chci odemknout možnost koupit lístky, tak hláška ...

Na plastové kartě najdete potřebné údaje na zadní straně, v mobilní verzi stačí rozkliknout detail elektronické permanentky (tzv. PKPASS)

Pro správné zadání kódu permice pro nákup vstupenek na BODO návod zde:

Příklad: Číslo permanentky je 1234567890 a ověřovací údaj ABCD, do systému se zapisuje ve formátu 1234567890ABCD

Klokan z Černošic napsal:

Martine, byl tu dotaz na to, zda platí permice a pokud ano, tak zda všechny a nebo jen Premium. Odpověď nevidím, díky (já jen, abych si vzal drobné, stejně půjdu :-))

Všechny permice platí, diky

URI napsal:

Nazdar kamarádi Klokani,nevíte někdo,kdy se začnou prodávat lístky na Košice,přece jenom se už středa blíží?

Ahoj, až v den zápasu na pokladně.

Martak napsal:

Kde jsou fotky?

https://prazsky.denik.cz/fotbal-prvni-liga/podivejte-se-misto-vlajek-stetce-fanousci-zvelebovali-dolicek-20230702.html

Tady je velká fotogalerie z brigády.

Moc děkuji účastníkům:

Sisa Fanatik, Matej Čipera, Martin Janyš, Seidl Tomas, Jan Hrnčiřík, Ilona Krupova, Jarda Chudý, Petr Wunsch, Marcela, Vítek,  Lenka Vítkova, Jan Vítek, Jan Vosátka, Lukajda, Lípa, Martin Slavík s dcerou, Jiří Balcar, Viktor Michalík, Dan Hrůza, Jan Limberský, Ivan Djabljuk, Milan a Matěj Stříteský.

Vstupenky do jiných sektorů v BODO jsou v prodeji, ale klub BODO upozorňuje, že "markanty" Bohemians u fans povolí pouze v našich sektorech. Naprosto standardní podmínka. My a další kluby se chovají z důvodu bezpečnosti naprosto stejně.