Detail uživatele diskuzního fóra - Martin Kurka

Datum prvního příspěvku
06.05.2019
Celkový počet příspěvků
294
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 78
Ptejte se vedení Bohemky 208
Družstvo fanoušků Bohemians 6
Tlachy a kecy 1
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCLaE5i2 272 petr.koukal, wayne, Bohemians Praha 1905, Darek.Jakubowicz, Bark99, Svatoslav.Bata, t.mutinsky, Martin.Hasek, Miroslav.Drzmisek, dankr87, packa1809, dareiosIII, ludvavestec
INs8LPL+ 6
T0MlH99P 5
InlQd3ys 3
z+KxhXoe 3 petr.koukal, DFB představenstvo
DGIPZw6R 2 petr.koukal, DFB představenstvo
dhMHu785 1
jQ4pyX9W 1
cNIWsSRX 1

hrdin napsal:

Přesněji ale stále asi nepřesně, 51 % Darek,  9 % pantáta, 22 % CU, 10 % DFB, 5 % "drobní" (Ondra Novotný, Fráňa, tuším Emil Buřič), 3 % na doručitele (což nevím, jestli je podle ...

Já teď sice nemám čas na blbosti, ale tohle si zaslouží pořádný „dementi“ , ani nevím, kde začít?!

Předkupní právo na akcie samozřejmě DFB má, rodina Jakubowiczů nevlastní 63%, žádné akcie na doručitele v BP1905 nejsou, a ta částka, pane, taky nesouhlasí!

Panenko skákavá, co se ještě nedozvím?!

Žádné konkrétní jednání komentovat nebudu, ale podíl v klubu serióznímu, solventnímu a průhlednému partnerovi, který chce Bohemce pomoc, je na prodej!

cara napsal:

"Já to nezarazím" je alibismus. Snad to tam má někdo na starosti. Někdo, kdo dostal úkol to dotáhnout do konce. Myslím, že jste ho i v nějakém článku představoval. Ten člověk dostal i podporu města, ...

Ten jeden člověk existuje a má to na starosti, tisk je hotový a předložený, teď se musí prohlasovat celou koalicí a v součinnosti nejen s MČP10. Už před radou to musí podepsat X dalších politiků a úředníků. DFB intenzivně lobbuje na všech místech. Lobbuje za projekt, který bude dávat smysl pro Prahu, klub, MHMP i MČP10. Těch zainteresovaných stran je fakt hodně. Neděje se nic, co bychom nečekali, ale vše trvá fakt dlouho. Covid se neřeší, zatím ne.

pekulka napsal:

Děkuji všem, kdo se zasloužili o získání Auto Jarov jako našeho nového hlavního sponzora. Bude tato skutečnost mít ještě v této sezoně vliv na vzhled našich dresů, nebo sezonu dojedeme ve starých? A ještě poznámka ...

Na dresech A týmu nebudou, určitě ne první rok spolupráce, ale jako generální partner Akademie Bohemians, tak budou na 1 sadě dresů u mládeže.

Benefity pro fanoušky Bohemky připravujeme.

cara napsal:

díky moc za odpověď. Nezávidím a věřím, že děláte maximum. Bohužel to vypadá, že si musíme delší dobu počkat, ale na to jsme zvyklí. Tak blízko jsme nikdy nebyli, přitom je to pořád daleko. Pro ...

Verbální podporu máme, ale já už bych chtěl vidět konkrétní "směroplatné" kroky. Nejčastější větu, kterou od radních slyším, je: Já to nezarazím! Ale je velký rozdíl mezi: já to nezarazím a tvrdě pracovat a projekt sebevědomě posouvat! Mám vůli a trpělivost to dotáhnout do úspěšného konce, ale blíží se moment, že se klokani budou muset ukázat na radnici.

Mám nápad, že si na radnici přineseme sebou "tribunu" štafle. Symbol věrnosti fanoušků a zároveň zmar naší situace.

Jediné "zbraně", které máme, je naše věrnost, soudržnost a jednota. Generace fanoušků dlouhá léta trpělivě čekají, ale teď už asi budeme muset všichni ukázat, že nám další sliby už nestačí a že je za 5min 12!

MK za DFB

cara napsal:

je nějaký posun v otázce stadionu? Někdy na začátku roku proběhly informace, že se vše připravuje a brzy bude vyhlášena architektonická soutěž. Je nějaký posun také v jednání se Sokolem ohledně odkupu pozemku? díky za ...

Posuny jsou menší, než bychom si v DFB přáli. Vyřešíte 1 věc a hned se objeví na řešení jiné 2! Teď se hlavně musí domluvit MHMP a MČP10 na "škváře" a "tržišti" naproti. Sice to není úplně Ďolíček, ale ty projekty souvisí. Tisk do Rady je připravený, DFB odvedlo svou práci, ale musíme v tom pokračovat. NSA ještě taky nedala výzvu ven, stejný problém mají v PCE a HK. Jo a kuře furt otravuje, sice mu to je prd platný, ale otravuje. Zjednodušeně bych to napsal takto: všichni chápou, že se se stadionem musí něco udělat, ale ta cesta k řešení je strašná byrokracie a vysvětlování.

kolina napsal:

Ahoj! No, ale otázka zní zda pozemní komunikace v ulici Sportovní musí být tak široká a zda vůbec nebude vhodnější přeměnit Sportovní na pěší zónu... Magistrát s P-10 řeší Dolíček komplexně s celou okolní oblastí, řeší se ...

Jinými slovy navrhuješ změnu územního plánu. Chceš změnit veřejnou komunikaci na stavební parcelu. To by znamenalo nastartovat hodně dlouhý proces s velmi nejistým výsledkem. Vlastně jistým výsledkem, neprošlo by to! To se spíše zvažovalo „narovnat“ Botič nebo zrušit biokoridor a tím zvětšit parcelu na západě. No a to se vyhodnotilo stejně, nejistý výsledek a určitě proces na dlouhéééé roky. Já říkám ne, a pracujme s tím, co máme a rychle můžeme rekonstruovat. Studie MČP10 nám dokázala, že tady lze postavit krásný, útulný stadion pro 9000+ fanoušků.

nohava napsal:

tak na Letne to stoji  takhle vic nez 50 let, tak predpokladam ze se stavební předpisy od te doby nekolikrát zmenili. Navic tam jeste zbejva nekolik metru volneho chodniku. tam je místa habadej

Asi tak!

bedny napsal:

Dobrý den. Nepochopil jsem tuto formulaci, ze které by se mohlo zdát, že se stadion Sparty snad nenachází v Praze: Vystavět tribunu nad chodníkem, jako má třeba Sparta na východní straně Letné, není možné. My se ...

Konkrétně na tento případ jsem se ptal! Nelze srovnávat se situací ve Vršovicích. Nad veřejnou komunikací si prostě ani MHMP nemůže jen tak něco postavit. Tribuny na Letné jsou +/- na pozemcích Sparty.

SIJOZ napsal:

Ahoj. Ten termín výsledku architektonickej súťaže môžeš nejak prosím upresniť? Očakáva sa v 1.štvrťroku alebo kedy? Lebo termín "někdy v r.2021" je aj Prosinec 2021...ďakujem. Nech žije BOHEMKA!!!

Omlouvám se, věštil bych, přípravy arch. soutěže se posouvají a není dne, kdy se něco "technického" neřeší, ale přesný termín vyhlášení soutěže neznám a nezná ho přesně nikdo. Hlavní je, že to teď nikdo, kromě COVIDu, nezdržuje. Musíme si uvědomit, že jde o velmi komplexní projekt, kde se neřeší pouze Ďolíček, ale celá lokalita Vršovic. Když to začne někdo bojkotovat (a nepočítám Vejsadu), tak to zástupci vedení DFB budou hned vědět.

kolina napsal:

Ahoj, prosím můžeš napsat jak to aktualně vypadá ohledně rekonstrukce Dolíčku?!? Touto dobou už snad měla být vyhlášena Architektonická soutěž, kdy bude vyhodnocena?!?                             ...

Zdravím Kolino a klokani, dovolím si odpovědět za Petra, protože na MHMP chodím já a mám informace z první ruky. Přípravy soutěže jsou ve finále a tedy skoro hotové. Poslední dílek do mozaiky, který zatím chybí k vyhlášení arch. soutěže, tak je odkup pozemků Sokola Vršovice. Nejsou potřebné, ale každý metr dobrý. Já osobně jsem opatrně optimistický a věřím, že se vše vyřeší a dopadne dobře. Výsledky architektonické soutěže očekáváme někdy v roce 2021.