Detail uživatele diskuzního fóra - Martin Kurka

Datum prvního příspěvku
6.5.2019
Celkový počet příspěvků
27
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 4
Ptejte se vedení Bohemky 23
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCLaE5i2 27 Darek.Jakubowicz, petr.koukal, Svatoslav.Bata, t.mutinsky, Martin.Hasek, Miroslav.Drzmisek, dankr87, packa1809, dareiosIII, ludvavestec

Fanoušci Bohemky, kteří vyrazí do Karviné a chystají se do sektoru pro hosty, prosím, nekupujte si vstupenky.

Vyhledejte mne u vchodu do sektoru, všechny vstupenky vám zaplatí klub.

Budu je mít u sebe.

V Karviné budu minimálně hodinu před zápasem.

Můžete mne případně kontaktovat na tel 773 999 695 nebo emailem na martin.kurka@bohemians1905.cz

Fanoušci Bohemky, kteří vyrazí do Karviné a chystají se do sektoru pro hosty, prosím, nekupujte si vstupenky.

Vyhledejte mne u vchodu do sektoru, všechny vstupenky vám zaplatí klub.

Budu je mít u sebe.

V Karviné budu minimálně hodinu před zápasem.

Můžete mne případně kontaktovat na tel 773 999 695 nebo emailem na martin.kurka@bohemians1905.cz

Dobrý den klokani, chtěl bych zde poděkovat všem fanklubum Bohemky!!! Volají, že na Opavu přijedou!

Volné vstupenky pro fankluby si můžete rezervovat na emailu

martin.kurka@bohemians1905.cz

supermozek21 napsal:

Aha, takže vstupenky nejsou pro všechny, ale pouze pro nejrychlejší :-) ... Martine, kolik si ty osobně myslíš a kolik si myslí klub, že Bohemáků (čti bláznů/fanatiků) pojede do Karviné? Má klub propočítáno na kolik ...

Děkuji za přání. Máš pravdu, že začátek není jednoduchý. Těžko se mi reaguje na dotazy fanoušků, kteří jsou právem nespokojení s výsledky, hrou atd.

DFB požádalo o rychlé setkání, určitě se sejdeme velmi brzy. Teď ale žádné rychlé řešení a změny v personální otázce nečekejme. To je realita.

vapno80 napsal:

Dobrý den. S Opavou jde o rizikový zápas, že nejsou vstupenky k dispozici na ticketportálu?

Dobrý den, rizikový zápas to bude, zástupci Opavy přepokládají vyprodaný sektor hostí. On line prodej se spustí dnes.

fischer napsal:

Naprostý souhlas. I já, po téměř 40 letech zvažuji nákup pernamentky na další sezónu. Ztráta identity je to, co mně nejvíce mrzí. Fanoušek je poslední dobou dobrý akorát jako zdroj příjmů a to v klubu, ...

Musím nesouhlasit. Výsledky jsme letos v Ďolíčku neměli dobré, to nikdo nezpochybňuje a určitě se nikdo nezříká odpovědnosti, včetně trenéra. Viz jeho veřejná vyjádření.

Nesouhlasím, že klub vnímá fanoušky jen jako zdroj příjmů.

DFB má místo ve vedení, máme přístup ke všem informacím a můžeme kontrolovat kroky vedení klubu. Upřímně, který klub v Čechách je více otevřený a naslouchá svým fanouškům?

Rozhodně ale neomlouvám dosažené výsledky a neříkám, že je vše v pořádku. Po sezóně bude čas i prostor skládat účty. I směrem k vedení DFB.

Teď ale máme před sebou 2 až 4 důležité zápasy. Ty musíme zvládnout!!!

Přeji si, že to všichni zvládneme s podporou fanoušků!

Vždycky jsme s vámi!

Klokanekst napsal:

Jak to je? Když mám permanentku premium, tak musím si lístek na Opavu také vyzvednout ve fanshopu na BOHEMCE? Já to chápu tak, že místo na tribuně zůstává podle permanentky a  můžu si ještě vyzvednout ...

Dobrý den, ano permice normálně platí plus můžete dostat další 4 vstupenky na volná místa kamkoliv. Vaše místa máte samozřejmě rezervovaná. Děkuji že přijdete a podpoříte hráče. Letos to bylo v Ďolíčku utrpení, ale ještě není konec. Vždycky jsme s vámi!

kolina napsal:

Položil bych k tomu dodatkovou otázku: Nedluží klub hráčům nějaké peníze, dostávají hráči peníze včas?!? Bylo mužstvo před tímto důležitým zápasem nějak mimořádně finančně motivováno, teda myslím tím samozřejmě ze strany Bohemky?!? Teda, včerejší výkon (nejen) našeho brankáře ...

Dle mých informací klub hráčům nedluží a mimořádné prémie byly vypsané. Nepomohlo to.

kolina napsal:

Ahoj, omlouvám se specialně tobě že do toho zde docela reju, ale jsem nehorázně vytočenej... Přeji ti pevné nervy a hodně trpělivosti, jsi maldej, ty to zvládneš, doufám! Nicméně, sice ve 2 Lize fakt ještě nejsme, ale ...

Upřímně, horší náladu v klubu jsem nikdy nezažil. Já bych to srovnal snad jenom s "posledním" zápasem v Ďolíčku před stěhováním do Edenu.

Teď to musí spravit 6 bodů. Já v Karviné budu.

šaolin napsal:

Tak znova, třeba to teď Šimáček nesmaže : Kdo je vůbec to vedení klubu, které o něčem rozhoduje? Zajímala by mě konkrétní jména . Bohemka totiž žádné vedení nemá.

Je to představenstvo klubu.