Detail uživatele diskuzního fóra - Martin Kurka

Datum prvního příspěvku
6.5.2019
Celkový počet příspěvků
180
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 38
Ptejte se vedení Bohemky 140
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCLaE5i2 169 petr.koukal, Bark99, Darek.Jakubowicz, Svatoslav.Bata, t.mutinsky, Martin.Hasek, Miroslav.Drzmisek, dankr87, packa1809, dareiosIII, ludvavestec
INs8LPL+ 6
T0MlH99P 5

hrdin napsal:

Za špatné výsledky v Ďolíčku můžou fanoušci. A fanoušků máme míň než Dukla.

Klasická hrdinova dezinformace a manipulace.

Jsem rád, že včera fanoušci přišli a mohli to slyšet na vlastní uši, ...teda kdo chtěl a poslouchal.

Pan hrdin asi píše o odpovědi trenéra na otázku, zda na některé hráče může mít vliv nadávání fanoušků, když se nedaří? Odpověď, ano, na některé hráče to vliv má. (zkráceno)

Hrdinovo překroucení: "za špatné výsledky mohou fanoušci"

Druhé větě vůbec nerozumím.

baca napsal:

budeme mít v jablonci vůbec v čem hrát? mě už tady nic nepřekvapí. ze všech kroků našeho vedení amatérismus úplně stříká. 

Budeme a nové dresy (potisk) se myslím budou líbit. DFB děkuje klubu, že na rukávu zůstalo logo DFB. Vážíme si toho!

Maxa napsal:

Dobrý den, Bude vedení reagovat na odchod Marhůna přivedením nějakého ofenzivního hráče?

Přestupní období ještě neskončilo, a případné další příchody sportovní manažer včera kategoricky nevyloučil, ale nový hráč by musel být přínosem a být lepší, než je hráč, který už v týmu je. Bohemka má v současnosti široký kádr a 4 útočníky.

games napsal:

Dobrý den. Kolik už klub prodal permic. Děkuji 

Prodej permanentek je podobný jako před loňskou sezonou.

kníže napsal:

Dle informací Pokorný stále žádné angažmá v zahraničí nesehnal, je stále v hledáčku nebo už není perspektivní ? 

Nic se nezměnilo, hledá si zahraníční angažmá a trénuje s B týmem SKS. Když nebude úspěšný, tak bychom o jeho hostování uvažovali. 

hrdin napsal:

Na jednu stranu máš pravdu, na druhou stranu, v zimě si mohl v Trnavě vybrat asi z jedenácti hráčů, mj. i reprezentantů svých zemí a vybral si ... Vondru. Vybral si jen mladého Oravce, který ...

Tento post je trošku dezinformace a trošku manipulace. A ten počet taky nesouhlasí. Nabízeli, co nemohli dodat.

baca napsal:

budeme mít v jablonci vůbec v čem hrát? mě už tady nic nepřekvapí. ze všech kroků našeho vedení amatérismus úplně stříká. 

Dobrý den baco, minulý týden jsem měl možnost strávit 3 hodiny v autě s Jakubem Radou a povídaní s ním mi udělalo velkou radost. Mluvil velmi otevřeně a neměl vůbec žádný důvod být "diplomatický".

O podmínkách a fungování klubu mluvil velmi pozitivně a žádný amatérismus nenaznačoval. Naopak srovnával dnešní Bohemku s Bohemkou z doby jeho prvního působení a nebál se říct, že se klub ohromně posunul a podmínky se zlepšily. Je tady moc rád.

cara napsal:

Kdy zacne mala rekonstrukce a ceho se bude tykat? Co vite o velke rekonstrukci? Muzete to nejak priblizit? Budou uz ted v lete hajzliky u kotle po rekonstrukci, jak bylo slibeno?

Dobrý den, rekonstrukce WC u kotle je ve finální fázi. Zvýší se kapacita a celkově to bude mnohem kulturnější a komfortnější prostředí.

Dále se upravil kotel pro domácí. Z velké části bude na stání. Nová kapacita stadionu bude 6300. Kotel hostí 315.

Velká rekonstrukce a její příprava je na úplném začátku. Jednáme s vedením Magistrátu a určitě budeme o průběhu informovat. Já osobně jsem optimista.

Vedení DFB je v tomto projektu velmi aktivní. Chystáme na podzim veřejnou debatu a chceme naše fanoušky aktivně zapojit do procesu příprav. Bohemka se bez slušného stadionu a zázemí bude jen těžko posouvat a zlepšovat. Nový stadion je nutnost a DFB opět bude spoléhat na fanoušky, že nám pomohou rozhýbat "pomalé" politiky.

Dobrý den klokani,

připomínám, že dnes DFB pořádá tradiční pergolu v Ďolíčku. Začínáme v 19.05hod. Pozvání přijali Darek Jakubowicz, Míra Držmíšek a Martin Hašek.

Přijďte a využijte příležitosti se zeptat na vše, co vás zajímá o našem klubu.