Detail uživatele diskuzního fóra - Martin Kurka

Datum prvního příspěvku
6.5.2019
Celkový počet příspěvků
233
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 40
Ptejte se vedení Bohemky 189
Družstvo fanoušků Bohemians 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCLaE5i2 218 Darek.Jakubowicz, petr.koukal, Bark99, Svatoslav.Bata, t.mutinsky, Martin.Hasek, Miroslav.Drzmisek, dankr87, packa1809, dareiosIII, ludvavestec
INs8LPL+ 6
T0MlH99P 5
InlQd3ys 3
dhMHu785 1

jancar napsal:

Vedení Bohemians se opravdu nestydí za Mgr.Haška ???

Nemyslím si, že by se vedení mělo stydět. Pane jancare, prosím, máte konkrétní otázku nebo podnět, které by toto fórum obohatilo a zlepšilo informovanost fanoušků? Děkuji

PS Svoje názory a postoje můžete psát svobodně do fóra Fotbal.

sirkamil napsal:

Děkuji za odpověď, ale nenapsal jsem to přesně. Vklady u sebe i u jiných vidím. Toto je uvedeno v sekci Vklady. Pak je ale sekce Pravidelní plátci a ta je neměněna od roku 2015. 

Já děkuji, sekci pravidelní plátci bych mohl aktualizovat. V DFB si jenom musíme nadefinovat, kdo je pravidelný plátce. BOFOR!

sirkamil napsal:

Ahoj, nešlo by aktualizovat seznam pravidelných plátců? Již 3 roky nebyl aktualizován.. Člen 2091

Dobrý večer sirkamile, s připisováním vkladů se pletete, připisují se. Kouknu na vaše platby, ale prosím, pošlete mi detaily vašich vkladů a já dohledám případný problém. Posíláte je s Vaším číslem DFB jako VS?

email martin.kurka@bohemians1905.cz

sasek napsal:

Souhlasím. Kdybych si toho nevšiml na Fb, tak ani nevím, že se něco takového děje. Na hlavní stránce to sice bylo, ale jen v krátkých zprávách, které jsou velmi snadno přehlédnutelné. Tam jsem si toho ...

Myslím, že to nebude problém udělat znovu a pravidelně. Darek Jakubowicz rozhodně nemá problém odpovídat na konkrétní dotazy fanoušků.

Jenom to musíme rozdělit, v klubu má ředitel, SŘ a trenér jasně rozdělené kompetence.

Darek na vše odpovědět nemůže.

Omlouvám se ze přesunutí některých příspěvku na vedlejší fórum. Zde pište, prosím, pouze otázky. Pro vaše svobodné názory je prostor na fóru FOTBAL.

Děkuji

atletiko napsal:

Dobrý den,  bude náš ubrečený trenér hledat vždy chybu jinde, než u sebe? Pořád samé výmluvy, v tom je top v naší lize. Nikde žádná zmínka, že zápas mohl prokoučovat on, ať už základní sestavou, střídáním, ...

Dobrý večer, rozhovor se SŘ jsme dali na HP.

Ještě uděláme rozhovor s trenérem, protože většina otázek emailem směřovala na Martina Haška.

Zdravím Klokani, na otázky ohledně klubu bude dnes od 18hod odpovídat ředitel Bohemians, Darek Jakubowicz, na téma sportovní vyzpovídám SŘ, Míru Držmíška, během víkendu.

Otázky na Darka, prosím, pište do sekce vedle, Online chat s vedením, děkuji

Chat je již otevřený.

Koutak napsal:

Pane Kurko to samozřejmě vím,kdyby tam byl zápas napsán tak se neptám. Tak znova bude nebo nebude?

V této sekci na našich stránkách jsou všechny zápasy A týmu. Žádný přípravný zápas naplánovaný není. Děkuji

jimys napsal:

Dobry den, chtel bych se zeptat, zda na nabor muze prijit kluk narozeny 15.12.2015. V prispevku o naboru se pise: "Fotbalový klub Bohemians Praha 1905 pořádá nábor pro všechny kluky ročníku 2015 – 2010", ale jelikoz ...

Dobrý den, určitě přijďte. 

Angus napsal:

Diky za odpověď. Myslel jsem přesně něco jak napsal clockan1. Viděl jsem to nejen v bolce ale i Španělsku, Portugalsku a dokonce i Irsku... 

Myslím, že by taková plachta, alá MB, zacláněla výhledu z velínu, který je důležitý. Jinak ten prostor je celkem slušně využitý pro reklamy. Náš cíl ale je, aby tam co nejdříve vyrostla tribuna.

atletiko napsal:

Dobrý den, dříve tady bývalo zvykem, že se na dotazy odpovídalo chronologicky a rozhodně častěji. Avizované vysvětlení pohybu v kádru (2 hráči) od našeho SŘ okolo 13.9., což je cca za 10 dní, mně úplně nezapadá ...

SŘ nemá problém na všechny otázky odpovědět a svoje kroky vysvětlit. Všechny otázky můžete poslat na můj email: martin.kurka@bohemians1905.cz