Detail uživatele diskuzního fóra - Martin Kurka

Datum prvního příspěvku
6.5.2019
Celkový počet příspěvků
274
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 59
Ptejte se vedení Bohemky 208
Družstvo fanoušků Bohemians 5
Tlachy a kecy 1
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCLaE5i2 257 wayne, petr.koukal, Bohemians Praha 1905, Darek.Jakubowicz, Bark99, Svatoslav.Bata, t.mutinsky, Martin.Hasek, Miroslav.Drzmisek, dankr87, packa1809, dareiosIII, ludvavestec
INs8LPL+ 6
T0MlH99P 5
InlQd3ys 3
dhMHu785 1
jQ4pyX9W 1
cNIWsSRX 1

Klokani, vstupenky do kotle v Bolce 4/7/2020 stále jsou! Fandící fans pište si o vstupenku na martin.kurka@bohemians1905.cz

Klokani, dnes od 18hod v Ďolíčku nastoupí tým Jirky Havroše Havránka a fanoušků z řad DFB proti sešívkám z Edenu, Latkovi, Šenkeříkovi a Blažkovi. Přijďte také do Ďolíčku na Sportovní den DFB! Stánek s pivem bude otevřený.

Klokani, máte-li problémy s "nákupem" vstupenek na Ticketportálu, tak mi můžete napsat na martin.kurka@bohemians1905.cz

Ověřím u dodavatele, jaký tam může být problém. Díky

petr.koukal napsal:

Možnost byla i na Teplice. Visela tam flaga PDW, DFB, Louny a ještě jedna. Spíš jde o to, že skupiny je nemají pod osobním dohledem, tak je logicky nedají z ruky. Ale možnost je, řeší ...

Je to tak, bohužel podmínku skupin fans, že delegují na zápas jednoho "hlídače" jejich vlajky z kapacitních důvodů nemůže klub splnit. Každopádně kdokoliv, kdo klubu svěří svoji vlajku, tak ji na zápasu v kotli uvidí. Stačí zavolat 773 999 695. Díky

jenda napsal:

Hezký den,  Jak velkým/rychlým obratem odepíšete? Psal jsem vám před 2 hodinami a zatím nic. Díky H.  Edit: - kód právě dorazil...

Výborně, na všechny poptávky jsem odpověděl, pokusím se i nadále do začátku zápasu reagovat na všechny žádosti.

Děkuji

Ahoj klokani, v pondělí jsme rozeslali emailem nabídku O2 TV pro fanoušky Bohemky. O2 TV nabízí našim držitelům permanentky, členům fanklubu a DFB sportovní balíček po slevě za 299Kč na 3 měsíce, který vám umožní se koukat na Bohemku alespoň v TV. Kdo má zájem o unikátní kód pro uplatnění slevy a nedostal nabídku emailem, tak mi může napsat na martin.kurka@bohemians1905.cz Kód vám obratem přepošlu.

Aktuální dění okolo rekonstrukce městského stadionu Ďolíček

V minulém týdnu se s doktorem Vítem Šimralem, zastupitelem a radním hl. m. Prahy,  sešli zástupci Družstva fanoušků Bohemians, kteří se zajímali o aktuální informace ohledně rekonstrukce Ďolíčku.

https://youtu.be/Q_lamt7pPKk

kolina napsal:

Jojo... ...ono je takové pořekadlo: "žádný strom neroste až do nebe"... Teď po prvním poločase prohráváme v Olomouci 2:0 a komentátoři tu Olomouc zatím dost vychvalují, jak to tam nakonec asi dopadne?!? :-) Mimochodem, neměla být teď někdy  ...

ad architektonická soutěž, proces směřující k vyhlášení soutěže běží, jedná se velmi pravidelně a myslím si, že rekonstrukce má podporu celé koalice MHMP. Termín vyhlášení teď ale nedokážeme odhadnout. Jednání přes WEBEX nebo SKYPE není úplně to pravé ořechové. Navíc se musí perfektně připravit stavební program, aby samotná soutěž proběhla úspěšně. Je to poměrně náročná a odborná práce. Nedílnou součástí stavebního programu je i předpokládaná investice, řešení lokality a pozemků (Botič a biokoridor), koordinace s projekty v okolí. IPR na tom všem, ve spolupráci i s Bohemkou, začal pracovat letos na jaře. Jsem optimistický, ale opatrný.