Detail uživatele diskuzního fóra - Martin Kurka

Datum prvního příspěvku
06.05.2019
Celkový počet příspěvků
275
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 60
Ptejte se vedení Bohemky 208
Družstvo fanoušků Bohemians 5
Tlachy a kecy 1
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCLaE5i2 258 petr.koukal, wayne, Bohemians Praha 1905, Darek.Jakubowicz, Bark99, Svatoslav.Bata, t.mutinsky, Martin.Hasek, Miroslav.Drzmisek, dankr87, packa1809, dareiosIII, ludvavestec
INs8LPL+ 6
T0MlH99P 5
InlQd3ys 3
dhMHu785 1
jQ4pyX9W 1
cNIWsSRX 1

Klokani, vstupenky do kotle v Bolce 4/7/2020 stále jsou! Fandící fans pište si o vstupenku na martin.kurka@bohemians1905.cz

Klokani, dnes od 18hod v Ďolíčku nastoupí tým Jirky Havroše Havránka a fanoušků z řad DFB proti sešívkám z Edenu, Latkovi, Šenkeříkovi a Blažkovi. Přijďte také do Ďolíčku na Sportovní den DFB! Stánek s pivem bude otevřený.

Klokani, máte-li problémy s "nákupem" vstupenek na Ticketportálu, tak mi můžete napsat na martin.kurka@bohemians1905.cz

Ověřím u dodavatele, jaký tam může být problém. Díky

petr.koukal napsal:

Možnost byla i na Teplice. Visela tam flaga PDW, DFB, Louny a ještě jedna. Spíš jde o to, že skupiny je nemají pod osobním dohledem, tak je logicky nedají z ruky. Ale možnost je, řeší ...

Je to tak, bohužel podmínku skupin fans, že delegují na zápas jednoho "hlídače" jejich vlajky z kapacitních důvodů nemůže klub splnit. Každopádně kdokoliv, kdo klubu svěří svoji vlajku, tak ji na zápasu v kotli uvidí. Stačí zavolat 773 999 695. Díky

jenda napsal:

Hezký den,  Jak velkým/rychlým obratem odepíšete? Psal jsem vám před 2 hodinami a zatím nic. Díky H.  Edit: - kód právě dorazil...

Výborně, na všechny poptávky jsem odpověděl, pokusím se i nadále do začátku zápasu reagovat na všechny žádosti.

Děkuji

Ahoj klokani, v pondělí jsme rozeslali emailem nabídku O2 TV pro fanoušky Bohemky. O2 TV nabízí našim držitelům permanentky, členům fanklubu a DFB sportovní balíček po slevě za 299Kč na 3 měsíce, který vám umožní se koukat na Bohemku alespoň v TV. Kdo má zájem o unikátní kód pro uplatnění slevy a nedostal nabídku emailem, tak mi může napsat na martin.kurka@bohemians1905.cz Kód vám obratem přepošlu.

Aktuální dění okolo rekonstrukce městského stadionu Ďolíček

V minulém týdnu se s doktorem Vítem Šimralem, zastupitelem a radním hl. m. Prahy,  sešli zástupci Družstva fanoušků Bohemians, kteří se zajímali o aktuální informace ohledně rekonstrukce Ďolíčku.

https://youtu.be/Q_lamt7pPKk