Detail uživatele diskuzního fóra - Martin Kurka

Datum prvního příspěvku
06.05.2019
Celkový počet příspěvků
354
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 134
Ptejte se vedení Bohemky 208
Družstvo fanoušků Bohemians 10
Tlachy a kecy 1
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCLaE5i2 272 petr.koukal, wayne, Bohemians Praha 1905, Darek.Jakubowicz, Bark99, Svatoslav.Bata, t.mutinsky, Martin.Hasek, Miroslav.Drzmisek, dankr87, packa1809, dareiosIII, ludvavestec
z+KxhXoe 52 DFB představenstvo, petr.koukal
INs8LPL+ 6
T0MlH99P 5
7lw2nAaw 4
3tpL1w+0 4
InlQd3ys 3
DGIPZw6R 2 petr.koukal, DFB představenstvo
dhMHu785 1
jQ4pyX9W 1
cNIWsSRX 1
k5RG5wKI 1
2TwjwMOZ 1
TbeZlba9 1 ludvavestec

Wenca napsal:

Ahoj, já zareaguju k té části o Praze 10, jelikož jsem tím jediným zástupcem, konkrétně na 11. místě kandidátky Vlasta. Jsem přesvědčen, že to je místo volitelné, tudíž jakýkoliv hlas nebude ztracený. Co se týče ...

Vašek, celým jménem Václav Vlček, zastupitel a člen představenstva DFB, je ve svém příspěvku velmi skromný. Měl by se více pochlubit, ale skromnost a týmový duch je prostě jeho styl. Udělal toho pro projekt přípravy rekonstrukce hrozně moc. Bez jeho odbornosti, analýzy všech politický dokumentů, tisků, procesů na radnici nebo magistrátu bychom nikdy nebyli tam, kde jsme. Nebrali by nás politici vážně nebo jako někoho, kdo se nenechá opít rohlíkem. Přijďte se někdy podívat do kanceláře DFB v Ďolíčku na všechny ty šanony dokumentů, kterými nás politici zavalili a někdo je musel přečíst a udělat na danou problematiku rešerši. Bez kontaktů Vaška na zastupitele, senátorku P10 nebo poslance si naši práci na Ďolíčku nedokážu představit. Vašku děkuji a slibuji, že vedení DFB udělá maximum, aby Ti tvoji práci pro Ďolíček aspoň trochu splatil.

Avatov napsal:

Nespolehejme na volby. Publikum se vždy těší.na dobré zprávy. Nabizi se jim chléb a hry. Ale po volbách skutek utek. Nesmíme.všemu.věřit. Kde jsou ty doby, kdy DFB mělo tři zastupitele. Měli jsme jinou váhu... Dnes ...

Zdravím, a dovolím si pár poznámek k politikům, DFB, síle DFB, a vyhlídkám rekonstrukce Ďolíčku. Ano, chtěli jsme být blíže k rekonstrukci, a ano mělo se to už vyhlásit! S tím souhlasím a jsem asi člověk, kterého to nejvíce poznamenává. 12 let boje za Ďolíček už je fakt dlouhá doba. To leštění klik politiků na MHMP je neuvěřitelně únavná a frustrující práce, ale nekoukejme na výsledky práce fanoušků v DFB a stav příprav rekonstrukce pouze negativně. DFB si získalo respekt, nechávají nás na tom pracovat, zvou nás i na neveřejné Rady HMP, máme prostor se vyjádřit a věci ovlivňovat. Radní, náměstci primátora i primátor sám se semnou o Ďolíčku baví a posouvá se to, je to málo, dost, hodně? Nevím, ale soutěž je defacto schválena a PDSka na ni dostala dostatečný (významný) rozpočet. Není to na oslavu, ale taky se to nezazdilo a projekt pokračuje. Bude-li mít kdokoliv z Vás jakýkoliv nápad, jak to dělat lépe a rychleji, tak může přijít do Ďolíčku a můžeme to probrat. Ještě lépe si to může autor nápadu odmakat. Tým DFB, který na tom pracuje, se začíná úspěšně rozrůstat a jsou v něm zapálení a fundovaní členové DFB, nespíme a nenecháváme nic náhodě. Před velkou rekonstrukcí zatím snad dokončíme „meziprojekty“. Po demolici zastavárny, po stavbě nové zdi, krásného MURALu Bohemians, snad brzy odšpuntujeme byrokraticko-technický problém u montované tribuny a do další sezóny bude už stát na jihu. Současně už snad i poběží architektonická soutěž. DFB na MHMP vnímají jako silného a seriózního partnera. O tom jsem přesvědčený!

Mejla napsal:

Díky, je to borec, viděl jsem to před týdnem, velký posun ...Co se s ním domluvit a nechat to natisknout na trika. ..? Myslím, že by se prodavala.

Práva u MURALu na merch (trička) drží dle dohody DFB, respektive klub. Nevylučujeme spolupráci. Díky za zájem

petr.koukal napsal:

Ahoj, dovolím si odpovědět za Martina, protože “tady jde o čas” :-) Na plastové kartě je ten údaj vytištěný vzadu, v PKPASSu se dají také zobrazit podrobnosti. Mám iPhone, tam stačí ve Wallet u PKPASSu ...

Díky!

hrdin napsal:

Tak to je z TOP09 asi jedinej, ne? :)

Můj osobní pohled na věc. Byl jsem to já, kdo vedl s Petrem Hlaváčkem všechna jednání. Je nezpochybnitelné, že bez Petra Hlaváčka by jsme nebyli ani tam, kde jsme. On to celé táhnul, ale byl po hříchu sám. Musel překonávat jiný pohled na věc ostatních, např. Prahy Sobě nebo nedostatečnou aktivitu jiných. On, i přes neskutečně nabitý program a tisíce věcí na řešení, tak vždy zvednul telefon, odepsal na sms a nebo navštívil Ďolíček, aby si stadion sám prohlédnul. Za to mu patří velké díky. PDSka také odvedla kus dobré práce, ale Ti o projektu nerozhodují a ani to není v jejich gesci nebo primární náplní. Že ta práce s MHMP bude náročná, jsem věděl od začátku, ale nakonec to je ještě náročnější! A bylo by to náročné i bez ekonomické krize nebo covidu. Snad nám to nebude trvat jako Hradci, kde se o tom mluvilo snad 15 let. MHMP to řeší teď asi 3 roky. Zklamání a emoce po 1/8 již trochu odeznívají. Musíme se soustředit na to pozitivní, připravit se na další práci a dotáhnout to k soutěži asap. Mezi tím zkrášlíme Ďolíček a zeď u tramvaje, postavíme snad novou tribunu na jihu a hlavně udržíme Ďolíček v provozuschopném stavu pro 1. ligu. Klub i DFB nedovolí, aby někoho napadla nějaká blbost!

dolíček napsal:

Starosta Prahy 7 a kandidat na primatora Cižinsky se chlubil na facebooku... Pred 2 hodinama

Hodně zjednodušuje. Prosím fanoušky, aby vydrželi na tiskovou zprávu představenstva DFB. Čert je skrytý v detailu a určitě práce nekončí.

dolíček napsal:

v te euforii tu jeste ani nezaznelo ze na magistratu dnes schvalili architektonickou soutez na novy stadion...

Já bych brzdil nadšení a počkal na oficiální tiskovou zprávu DFB nebo klubu. A to jsem na té Radě byl osobně.

Fan1905 napsal:

Bude to muset jít do zastupitelstva ?

Jak je to připravené, tak nemusí jít do zastupitelstva. Po 1/8 už by to měla být "technikálie" a pouze na straně úředníků, kteří budou muset konat. Jsem na Radu pozvaný jako host, podrobnou zprávu zveřejníme 1/8.

Info k nové tribuně jih. Ano, jednám s pověřením a podporou klubu i DFB o přemístění tribuny z Viktorky, která již tuto tribunu nepotřebuje a bude na místě této tribuny stavět nové zázemí. Celý proces lobbování jsme nastartovali již před rokem a stále není vše vyřešené. Každopádně si myslím, že se nám to nakonec povede. Dnes jsem měl schůzku s projektantem, který má pověření MHMP. Většina fanoušků si asi těžko dokáže představit, kolik se toho musí zařídit, vymyslet a nebo vyjednat. Splněním 1 úkolu si vytvoříte 2 nové. Každopádně z „právního“ hlediska se nebude jednat o mobilní tribunu, ale plnohodnotnou tribunu, která musí mít všechna razítka, povolení, revize atd. Ještě bych dodal, že stavba této tribuny svým způsobem pomáhá i budoucí velké rekonstrukci a v žádném případě to neznamená, že se projekt velké rekonstrukce odsouvá (určitě ne klubem). Naopak. Už od začátku jsme chtěli postupnou rekonstrukci Ďolíčku a proto potřebujeme 4. tribunu a udržet si minimální kapacitu pro 1. ligu, kterou požaduje LFA. Stavební povolení pro novou tribunu JIH odhaduji, že potrvá asi 6-9 měsíců. Reálně ji tedy můžeme otevřít nejdříve někdy na jaře 2023.

cara napsal:

dobrý den, může prosím někdo z klubu nebo DFB dát info ohledně plánovaného stěhování tribuny ze Žižkova do Ďolíčku? Stačí toto info potvrdit a sdělit plánovaný termín. V rozhovoru to zmínil i DJ, že se ...

Info k nové tribuně jih. Ano, jednám s pověřením a podporou klubu i DFB o přemístění tribuny z Viktorky, která již tuto tribunu nepotřebuje a bude na místě této tribuny stavět nové zázemí. Celý proces lobbování jsme nastartovali již před rokem a stále není vše vyřešené. Každopádně si myslím, že se nám to nakonec povede. Dnes jsem měl schůzku s projektantem, který má pověření MHMP. Většina fanoušků si asi těžko dokáže představit, kolik se toho musí zařídit, vymyslet a nebo vyjednat. Splněním 1 úkolu si vytvoříte 2 nové. Každopádně z „právního“ hlediska se nebude jednat o mobilní tribunu, ale plnohodnotnou tribunu, která musí mít všechna razítka, povolení, revize atd. Ještě bych dodal, že stavba této tribuny svým způsobem pomáhá i budoucí velké rekonstrukci a v žádném případě to neznamená, že se projekt velké rekonstrukce odsouvá (určitě ne klubem). Naopak. Už od začátku jsme chtěli postupnou rekonstrukci Ďolíčku a proto potřebujeme 4. tribunu a udržet si minimální kapacitu pro 1. ligu, kterou požaduje LFA. Stavební povolení pro novou tribunu JIH odhaduji, že potrvá asi 6-9 měsíců. Reálně ji tedy můžeme otevřít nejdříve někdy na jaře 2023.