Detail uživatele diskuzního fóra - paxel

Datum prvního příspěvku
22.4.2017
Celkový počet příspěvků
92
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 65
Ptejte se vedení Bohemky 27
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
7K5Jy8zw 53
IQ9ofTKR 32
YIMWE9LJ 7

tlučhuba napsal:

Četl jsem jenom to, co se týká nás. Pan Hašek by ty špekáčky s LSD už asi neměl konzumovat.Vybrané perly : Svoji práci tam mám strašně rád. Těším se do ní a považuji ji za úspěšnou. ...

Jestli on ty špekáčky nekonzumoval ve společnosti Franze a jeho tataráčku... ti dva by si spolu určitě rozuměli. 

Jirka77 napsal:

Obzvláště když zůstal trenér a vyžaduje kondičně připravené hráče z toho pak jsou i ta zranění které nás tak trápí.

No, jestli ono to není s těmi posilami jako s tím legendárním a neexistujícím článkem Ferdinanda Peroutky, který tak usilovně a dlouhodobě hledá jistý hradní špílmachr :-)  Trochu mám obavy, že to dopadne úplně stejně, jako v předchozích letech a vyzobeme opět zbytky v podobě hostovaček, případně nerozehraných a odložených hráčů nebo fotbalistů po zranění. Lze alespoň, pane Kůrko, odpovědět, kolik hráčů a na jaké posty v létě dorazí? A kdy přesně?

rudd napsal:

Měl jsi někdy příspěvek kde by nepadlo jméno Hašek?

Vzhledem ke skutečnosti, že jde o trenéra týmu, nic nelogického. Pro někoho asi stěží pochopitelné...

Ještě bych k těm TOP výrokům Haška s dovolením přidal do užšího výběru tyto povedené kousky:

„Je v tom nekvalita, občas se hráči nedohodnou. Na druhou stranu, kdyby nechybovali, nehráli by v Bohemce.“

„Připadám si, jako bych sledoval klacek, který se žene korytem po průtrži mračen. Reálně s tím moc nezmůžu, musím počkat, až opadne voda.“ 

„Trvám na tom, že charakter týmu je zdravý. V týmu mám spoustu perspektivních hráčů s velkým srdcem a určitě nejsme dole proto, že bychom málo pracovali." 

„Druhá věc je hřiště: trávník byl na únor skvělý, přesto míč občas skočí." 

„V kontextu situace, v které dlouhodobě jsme, úplně zklamaný nejsem, výsledek mě ani moc nepřekvapil. Pořád máme dost zraněných a nedotrénovaných hráčů.“ (Po ostudné prohře doma s Olomoucí 0:1)

CarlUweSteeb napsal:

Me nevadi baraz ani moznej sestup,ktery jsem cekal a stale cekam,ale tohle neni Bohemka ten fotbal s ni mema nic spolecnyho.Na posledni dve kola Slezak a Hoftych a od podzimu postavit hrace co budou hrdy ...

Přesně tak, vrátit žoldáky Pokorného, Juliše a další zpět tam, kam patří a nechat hrát srdcaře...

Já to mu vlastně docela rozumím, II. liga se dá dělat s nižším rozpočtem, což pro naše přitroublé šetřílky ve vedení klubu v čele DJ je přesně to, co chtějí. A ty zápasy s Vlašimí, Varnsdorfem, Sokolovem, Ústím nebo Třincem budou taky moc pěkné...

Kdy skončí trenér Hašek? A dostane mužstvo podle vzoru Teplic za tuto hanebnost pokuty?

Dobrý den, jak dlouho ještě bude mít trenér Hašek důvěru vedení? I po baráži a případném sestupu?