Detail uživatele diskuzního fóra - Scarsdale

Datum prvního příspěvku
25.07.2018
Celkový počet příspěvků
275
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 268
Ptejte se vedení Bohemky 7
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
7afYqmlr 70
qkZbAU2F 51
KWyC214/ 48
YjBykqi9 34
IiYB064Z 34
KasQqcrZ 7
O4zb0PZN 4 venca_65, DOLFI
4sYKguEK 3 venca_65
FCI0hilg 3 pekulka, venca_65
KJdvqARg 2 DOLFI
GOUEjSTf 2 venca_65
UTJp6vlg 2 venca_65
3Kj8AMxg 2 DOLFI, venca_65
Km0Jdw9a 2 venca_65
IHRX9UMr 2 venca_65
zSSC50TG 1
tMc6J1Ak 1
J9NtW4y1 1 venca_65
BKYyBdfj 1 venca_65
CrTyHnqD 1
pfqWePHo 1 venca_65
Oif8lSO/ 1 venca_65, DOLFI, pekulka
JVdm7P2s 1
uSPCtPx8 1 venca_65, DOLFI

CarlUweSteeb napsal:

Ten Drchal ten utok jeste vysperkoval.Skoda,ze jen do zimicky.Jinak nadhera a ted uz konecne i bodiky doma.

Jestli se nepletu, hostování je včetně jara pokud si ho z nouze v zimě nestáhnou. Takže uvidíme.

Otázka pro majitele:

https://www.bal.cz/

Máte to opravdu rozmyšlené? Ten dřevák, to jako má být fotbalista Bohemians?

Pro Barvy a Laky možná účinná negativní reklama, ale ve vztahu k našemu klubu - není to trochu moc?

Podle mě to moc je. Když to uvidí fotbalová konkurence, rozesměje se. Když to uvidí někdo, kdo nemá přehled, řekne si - aha, to je ta Bohemka, holt klokan na prsou, tak to jsou opravdu asi pěkní dřeváci, ona to Máňa taky povídala. Proč takhle střílet sami do sebe? Nevím co na to ostatní fans, ale já touto cestou vedení prosím, aby byl ten sympaťák převlečen. Tohle mi přijde jako pro Bohemku ponižující.

Předem děkuji za pochopení.

Demínka napsal:

Abych nebyl jen negativní - i v té příšernosti se dalo najít pár dobrých věcí. Opět nadprůměrný výkon Jindřiška. Po vstřeleném gólu se okamžitě zvedl výkon Hronka a Puškáče, kterým to v 1.půli moc nešlo. ...

Přesně vyjádřeno. Nerad bývám názorově negativní, ale musím se přidat. Problémy hry začínají v obraně. Brankář je jednoznačně podprůměrný. To na Bohemce dneska vidí už asi každý. Škoda mluvit... Pravá strana je velmi průchozí, Köstl je sice snaživý a sympatický, nicméně toporný a nešikovný. Jeho zbrklost nás stojí body. Nestíhá, chybuje, je toho na něj moc, není na něj na tomhle fleku spoleh. Obranu je tudíž třeba přeskupit = naléhavý ukol! Petrák je zatím velké zklamání vážený realizační týme. Předpokládám, že tohle co u nás v záloze hraje ho do Bundesligy asi nepřivedlo. S jeho hrou by teď v Německu neuspěl ani ve druhé lize, to jsem si jist. Brzdí to, nemá pohyb, často jen chodí a otáčí se za míčem. Šance, do kterých se dostal, zmařil. Pohled na tohoto hráče je strašný, sledovat ho znamená trpět. A samozřejmě nalevo je už notoricky vyhaslý hráč Kovařík, který si u nás prostě asi už jen výhodně prodloužil kariéru prvoligisty. My to vidíme, je to na první pohled dost jasné, ale dál to trpíme. I on je spalovač, čímž to všechno korunuje, protože ty góly z jeho postu občas prostě potřebujeme. Tohle už není jen psychikou pane trenér. Tři domácí ztráty nejsou náhoda! Problém je jinde. Sestava je nehomogenní, potřebuje větší změnu. Někteří hráči evidentně zaostávají a když se nic nezmění, nebude naděje na zlepšení.

Lamas napsal:

Tak Květ to má za 3. Kdo by ho mohl nahradit?

Puškáč asi taky mimo, takže koho do ofenzívy?

Protézu původního trojzubce musíme kromě Hronka nějak sestrojit ze dvou z následujících čtyř komponentů: Mužík, Bartek, Beran, Novák. Má holt trenér o čem přemýšlet. Může ale přijít i s nějakým překvapivým tahem např. s některým ze stoperů nebo s málo využitým Jánošem. Hlavně doufám, že už definitivně a pevně přišroubuje na lavičku Koubka. Jeho totální laxnost, neplodnost a neschopnost se nahoře se soupeřem pořádně porvat, jít do toho vší silou, mi už delší dobu hodně štve.

dolíček napsal:

v te euforii tu jeste ani nezaznelo ze na magistratu dnes schvalili architektonickou soutez na novy stadion...

No nádhera! To jsou teď dobré dny... Užívejme si je. Nějak je akumulovat, aby bylo později odkud brát...

JohnZ napsal:

Pánové nechci tu házet moudra.Ale,dokoukal jsem Spartu na Vikingu.Tak tohle je česká cesta ve špičkový podobě.Jestli jsou Čvančara,Daněk,Karabec a další největší naděje našeho fotbalu,tak potěš.Ten Viking není ani evropský průměr.A pořád dokola ty samý nedostatky.Čvančara ...

Trachta: „Tak mi, Oulíku, popiš, jaké máš pocity?”
Oulík: „Pocity? No teď mám pane inspektore pocit, že mi teče do bot.”
Trachta: „Správně, teče ti do bot, chlapče. Tak už to vyklop a nezdržuj.”

https://www.ruik.cz/vitrina-dneska-kretinsky-vysava-stat-dalsi-tresty-pro-viniky/

Vysává a teče mu asi do bot...

Křetínského skládka: veřejnoprávní televize v pořadu Reportéři odhalila, co znalcům je známo už dlouho – brněnský podnikatel Daniel Křetinský si z českého státu dělá skládku, lidově řečeno smeťák. Jeho firma AVE neplatí za odpad, škoda všem občanům jde už do miliard korun.

V Čáslavi se té špinavé hoře říká West Ham Hill. Křetínský na ní kašle. I na zákony, na životní prostředí, na všechno, nakonec i na tu Spartu. Podle toho ten jeho klub č. 2 hraje. Za obdobnou částku, kterou dluží státu za tu svojí čáslavskou špínu, si koupil klub v Anglii. Myslí si asi, že si se špinavými penězi může dělat co chce. Někam je naleje - a ono nic...

Poražme tyhle ubožáky z Letné v Dukláckých dresech. Úplně si o to říkají, bylo by to pěkné zadostiučinění - a to nejen ve fotbale.

Při vědomí hrdosti na svůj klub by podle mého názoru bylo nedůstojné nějakému hráči, který odešel jinam, ať už za jakýchkoli okolností, dávat najevo svou nevoli. Mohu si soukromě leccos myslet, popovídat si to tom s kamarádem, ale na hřišti ho uraženě vypískávat nebo mu tady písemně vyhrožovat, to mi osobně přijde jako hluboce trapná věc. Každý to má uvnitř jinak, ale u mě - kdo za klub s klokanem ve znaku hrát nechce, ať za něj nehraje, a to klidně hned. Bohemka je úplně zvláštní klub, je to životní styl, způsob myšlení. Klub srdcařů, kteří to tu mají rádi a za zelenobílé barvy se bez váhání obětují. Kdo za ní hraje a navíc třeba i vyjádří radost že to tak je - to je podle mě úžasné a to je to, co stojí za řeč! Vodhy je jen minulost, spadané listí, odteklá voda...

rio napo napsal:

Ještě drobná technická: Olomouc u nás hraje 15.10. a tak tomu zmetkovi doufám nakopou. Všem případným humanistům, kteří se nad mým názorem pohoršují: čím víc tím líp! Na hrubý pytel, atd ...!! 

Psalo se tady, že celá ta kauza byla práce jeho agenta.

pišta napsal:

To si tyhle pofidérní stránky vycucaly z prstu. Žádná tiskovka s takovýmhle cílem neproběhla. Dosty přece říkal, že jdeme na titul!

Miklik napsal:

taky nějak z tohohle sponzora nejsem úplně uchvácenej.... subjekt působící na českém trhu obnovitelných zdrojů energie a jejího financování...v době,kdy se od obnovitelnejch zdrojů energie zase začíná upouštět...? joo,to kdyby nás jako hlavní sponzor dotoval takovej ...

V době, kdy se od obnovitelných zdrojů energie začíná upouštět?...

Jak jsi prosím na tohle přišel? Vždyť se stačí nepatrně rozhlédnout po internetu a všude se dočteme, že právě ještě větší důraz na obnovitelné zdroje může pomoci překonat současné těžké období, něž se vytvoří nové kontrakty a trasy pro konvenční energii na bázi fosilního spalování.