Detail uživatele diskuzního fóra - Scarsdale

Datum prvního příspěvku
25.07.2018
Celkový počet příspěvků
170
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 163
Ptejte se vedení Bohemky 7
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
7afYqmlr 70
qkZbAU2F 51
YjBykqi9 34
KWyC214/ 8
KasQqcrZ 7

zeli napsal:

Nezlobte se, ale na tohle nejde nereagovat. Napsal jste to samozřejmě do určité míry správně. Mo to ovšem jedno veliké ALE... Berbr, ač vypadá silně a nedotknutelně je jen a pouze pěšák, který tady desetiletí operuje ...

Určitě zajímavé a přínosné. Taky že tam píšu, že je možné, že se jen vymění figura za figuru. I když si myslím, že to vždycky chvilku trvá, než ta žumpa začne zase pořádně smrdět. Je to strašné pomyšlení ta marnost a doufám, že se budou ti zhovadilci alespoň nějaký čas cítit nekomfortně.

Co se týče toho zahraničního rozměru, jak si vysvětlujete, že je fotbal u nás až na výjimky podfinancovaný, protože se pořád znova a znova mluví o zdejší mafii a korupci a o tom, že to tady za daného stavu (kromě komunistické strany Číny) jednoduše nikdo nechce podporovat?

Zatímco v převážné většině zahraničních lig (nemyšleno na východ) mají kluby daleko větší finanční možnosti, přestože je to tam taky. Jak to? Že by tamním sponzorům ta korupce tolik nevadila oproti našim?

Jsme chudší země, ano, nejsme Německo ani Francie, ani Dánsko. Ale proč od nás hráči odcházejí kolikrát do úplně rozvojových zemí, kde HDP na hlavu je podstatně nižší, než u nás?

Jsou snad západní policie oproti té naší natolik neschopné (pomalé / líné / zkorumpované / bez pravomocí), že to tam jen zatím jen neprasklo? Nebo že by naopak byl Berbr a jeho klika tak hloupý a na rozdíl od svých západních kolegů to dělal hůř?

Nic nevyčítám ani neoponuju, zajímám se.

Slamak napsal:

Presne. On ktery o tech vsech praktikach musel vedet se tvari jako pan cestny, ktery chce vratit kredit ceskemu fotbalu. Doufam, ze velci sponzori ho donuti k rezignaci. Co nejdriv 

To o čem se zatím píše a mluví, to je jen špička ledovce. Těch případů úplatků, ovlivńování zápasů a poškozování soutěží a jejich subjektů je obrovské množství a my na Bohemce o tom léta můžeme psát romány. Jestli se podaří najít dostatek prokazatelných důkazů a usvědčit celou tu mafii především včetně jejího kmotra z organizovaného zločinu, budu pozitivně šokován. Není názornější příklad obsahu sousloví organizovaný zločin než to, co se děje ve fotbale kolem úplatků a ovlivňování zápasů. Zveřejnění toho, že se vyšetřuje, a uvalení vazby prozatím na první čtyři delikventy, to je jenom možný začátek. Je to potenciální naděje. Stejně tak je ale možné, že se nestane skoro nic a po nějaké době bude jen Petr vyměněn za Pavla a pojede se dál. Bude záležet na tíze důkazů, co se podařilo nashromáždit. Věřím státní zástupkyni Lence Bradáčové. Ta je ostrá jak břitva a neovlivnitelná, ničeho se nebojí, půjde do toho tvrdě. Jsem opravdu zvědav, jak se tohle bude dál vyvíjet. Jinak můj osobní názor je, že Berbr je nebezpečná bezcitná svině, dá se říct bestie, která nezaslouží sebemenší slitování. Bude-li trest, tak by měl být na horní hranici, protože ta zvrhlost, která se ve fotbale děje, degeneruje celou společnost, bere to lidem víru ve spravedlnost. Ti pak v apatii propadají do pocitu marnosti. A to nemluvím o tom, že to fotbalu bere potenciální sponzory. Kdo rozumný a ani jednou nohou v kriminále by taky do takovéhoto kanálu házel své peníze, že... Kromě Rogoze a možná ještě několika málo dalších psychopatických tvrďáků se na tom systému odshora dolů podle mě podílí převážně masa ubohých zbabělců. Naprostých nul, které poslouchají každého, kdo jim ze stolu shodí pár drobků nebo kdo jim pohrozí. Doufám, že toho vyšetřovatelé dokázali patřičně využít...

rocknroll napsal:

Kdyz uz jsme u tech prislovi, je jedno ruske, ktere si uz bohuzel nepamatuju, ale rymuji se v nem dve slova: molodec a ovca (ovce po rusky).  A zni to tak, ze kdyz nastoupi proti ...

Ano, je to hezké téma. Naši předkové měli malebnou mysl. Nadbytečný čas spotřebovávali vymýšlením nadčasových průpovídek. Dvě další mě byť poloironicky, ale z hlediska Bohemky velmi realisticky napadly ve vztahu k Pulkrabovi: "Kdo si počká, ten se dočká" nebo "Lepší holub na střeše než vrabec v hrsti" :-) A když už jsem u té ironie, tak na závěr přidám ještě jednu bonusovku, teď už bez vztahu k Matějovi: "Kdo nejí, ať nepracuje" :-))

skrob napsal:

Nebo taky Brzké honění, ruky brnění:-)))

Což by si měl Tvrdík a ta jeho čínská kumpanie vážně uvědomit.

kolina napsal:

Ono se říká: "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá"  nějak jsem tomu nevěřil, ale už začínám věřit...         BOHEMKA DO TOHO!!! Mimochodem, doufám že se nyní na zápase v Doličku ...

Nebo taky "Co nechceš, aby ti činili jiní, nečiň ty jim" nebo "Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá" :-)

sasek napsal:

No, jsem rád, že jsem včera nic nenapsal, byl bych asi víc rejpavej, než teď. Nicméně obrana nám začíná trochu hořet. U tří gólů byl vždycky minimálně jeden ze tří stoperů někde na výletě. U ...

Přesně tak. Puškáč byl to lepší. Tvořil akce, byl obětavý, nekazil. Vynikal spolu s Vaníčkem, Květem a Pepou. Mohlo se to všechno vyvíjet i jinak při troše štěstí. Kór kdyby hrál naplno Hronek. Solidní byli ve 2. půli i Nečí a Schumi. Vůbec - všechna střídání pomohla. Na zamyšlenou je statický a kazicí střed zálohy ze základní sestavy. Něco hrozného... Ani tahle obrana se neosvědčila, Dosty s Hůlisem ani Bárt nebyli ve své kůži a Bederka nezvládal celkově. Pepa to sice zametal slušně, ale chyběl jinde. Tuhle základní sestavu už prosím ne. Základ si zaslouží Schumi, Květ a možná i Nečas. S Hronkem bych promluvil. Chápu, že mimino dovede dát v noci zabrat, ale tohle je strašnej sešup. Patrika radši nekomentuju...

Ziimakk napsal:

Zde celý rozhovor.

Nikdo nemůže vědět jak to všechno přesně bylo, ale rozhodně věřím víc Hašanovi, než arogantním sparťanským potentátům s novináři za zády. Už jenom to, jak to nechali mediálně proběhnout, že vlastně on je úplnej magor, mi bylo silně podezřelé. U nás si odvedl velmi slušnou práci a podle mého názoru v Ďolíčku není důvod se na něj mračit.