Detail uživatele diskuzního fóra - Scarsdale

Datum prvního příspěvku
25.7.2018
Celkový počet příspěvků
86
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 79
Ptejte se vedení Bohemky 7
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
qkZbAU2F 51
YjBykqi9 34
7afYqmlr 1

MarekC20 napsal:

Pokorny good ale cekam,ze minimalne jeden z dvojice Bederka/Krch odejde. Tipoval bych spis Dana. 

Proboha kapitán ne. Měl sice vleklá zranění, ale určitě se do toho zas dostane. Navíc dneska už ikona patřící do kabiny.

fanda_n napsal:

Pánové a dámy, máme tu novou sezónu, pojďme být optimisticky naladěni. Vše podstatné ( i nepodstatné ) jsme tu řešili. Nechme na vedení týmu, aby nás přesvědčilo, že se někdo mýlí nebo že je "žvanil", a ...

To jsou zlatá slova.

Bohemák12 napsal:

Hele tak ve 12cti by jsme možná byli silnější no :-)

Aha :-)) Takže: Valeš - Bartek Krch Hůlka Šmíd Podaný - Hronek Vacek(Levin?) Jindřišek Vaníček(Vodháněl?) - Nečas(Keita?)

misaspisa napsal:

Ad 1) obecne souhlas, ale nekteri hraci maji vyjimku. Treba ti, co se v budoucnu muzou lukrativne zpenezit - tedy velesikovni mladici. Nebo ti, kteri jsou psychickou oporou a vzorem pro ostatni - jako Pepa. Ad ...

ad 1) Jj, i když hlavně ať je spravedlnost. Pepa i Bárt se loni ukázali jako neskuteční Bohemáčtí srdcaři. Zelenobílí Blaničtí rytíři! Když nám teklo do bot, tak ti dva to tak nenechali a podrželi nás. Jako vždy. Kluci - VELKÉ DÍK !!!

ad 2) Myslím, že teď ho aktuálně nepotřebujeme a do půl roku se asi nevrátí. Já osobně ho ale tady zase rád uvidím. Hlavně když ho necháme hrát na křídle, pak bude skvělej. Ne ho utápět v hloubi pole. Je náš a už je čas ho i trochu podpořit, už toho schytal od nás dost.

ad 3) Já tomu nerozumím, ale myslím si, že ti stopeři musí mít nějaké návyky, automatismy, což asi vylučuje to pořád měnit. Hraje tak hodně mančaftů.

Já to realisticky vidím takhle: Valeš - Bartek Krch Hůlka Šmíd Podaný - Hronek Vacek Jindřišek Levin Vaníček(Vodháněl?) - Nečas(Keita?)

misaspisa napsal:

Já doufám, že jsme se poučili z loňska a splněním následujících 3 bodů to na tu prostřední skupinu dá: 1) v základu nesmí chybět Pepa, pokud je zdráv 2) trápící se Filip naopak na hřiště nesmí - ...

Kdyby to bylo tak jednoduché, že splněním 3 bodů by rázem přišly lepší zítřky...

ad 1) V základu obecně ať hrají vždycky ti hráči, kteří vykazují aktuálně nejvyšší výkonnost.

ad 2) Filip Hašek odešel na hostování a není momentálně v kádru.

ad 3) Na 5 obránců znamená podle potřeby hrát buď na 5 nebo na 3, krajní se v případě ofenzívy pohybují vepředu. Střídat zápas od zápasu se to podle mě nedá.

skip napsal:

Kámo 12 otázek v jednom článku, to je unikát. A ještě v takové věci, která je celkem jedno. .....

Čeština má pro to krásné slovo hnidopich.

kíša napsal:

Já bych ještě zmínil Kubu Nečase, který je podle mě dost nedoceněný. Celou druhou půli dřel do ofenzivy i do obrany když bylo potřeba, dokázal míč vybojovat, udržet i rozdat, skoro nechyboval. Bojovností je podle ...

Souhlas. Kuba Nečas je dobrej Klokan, bojuje a umí. Za mě Kubo palec nahoru a ať se Ti daří !!!

Jeden ze sportovních problémů současné Bohemky vidím v tom, že čím víc našich hráčů chce odsud odejít, tím víc jich sem nechce přijít. Bojí se, že jsme až moc slabí. Nikdo nechce prožívat jen nerváky o udržení a nemít žádné realistické evropské ambice. My je sice máme, ale jenom na papíře. To má ale asi každý. Kdybychom sem měli dostat někoho opravdu kvalitního, zdravého, rozehraného, vítězný typ ze zdejší ligy, tak musíme paradoxně zaplatit víc, aby kývnul právě nám. A na to nepřistoupíme. To je spirála smrti.

MarekC20 napsal:

My jdeme prece vlastni cestou....cestou oddelene mladeze, s amaterskymi (to nemyslim zle, povetsinou jsou to srdcari) trenery, nejnizsim rozpoctem na A muzstvo v lize a stadionem, ktery by meli idealne fanousci udrzovat sami. V cele toho ...

Střílíš do vlastních řad a silně přestřeluješ. Barvy a laky nejsou regionálního významu.