Detail uživatele diskuzního fóra - Scarsdale

Datum prvního příspěvku
25.7.2018
Celkový počet příspěvků
114
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 107
Ptejte se vedení Bohemky 7
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
qkZbAU2F 51
YjBykqi9 34
7afYqmlr 29

Hrubajz napsal:

S tímto příspěvkem musí každý jen trochu soudný fanoušek souhlasit. Velmi dobře jste to napsal. Pod každé slovo i větu bych se podepsal. Ještě dodám, že se opravdu musí začít řešit mládež, protože tam je ...

Dík. Mně se Tvůj příspěvek taky líbil a cítil jsem potřebu to zformulovat po svém, aby se co nejdřív našlo kde je ten zakopaný pes.

Hrubajz napsal:

Máme zde dnes vyjádření sektoru 1905. Tito kluci podporují Bohemku doma i venku, dělají chorea, fandí a dělají atmosféru na utkání. A patří jim za to velký dík! Dále tady máme vyjádření předsedy představenstva pana ...

Považuji za správné, že se vytváří apel od fans k vedení, že se sportovními výsledky už nějakou dobu není něco v pořádku. Připomenout zodpovědným, že klubové tradice aktuálně nejsou dodržovány. Je fakt, že v posledních několika letech šly výsledky opravdu značně dolů a jen se pořád zachraňujeme. Trpí tím našimi předky těžce budovaná klubová prestiž. Jsme dnešní veřejností v lepším případě vnímáni jako průměr, spíš ale jako podprůměr. Přitom Bohemians jsou klub, který patří u nás pořád k tomu nejtradičnějšímu a dlouhodobě nejlepšímu. To je disproporce a až sem souhlas s kriticky laděnou vlnou. Vidím ale z hlediska vedení klubu mnoho dobrého, jsem za to vděčný a nemohu souhlasit s tím, že se rovnou a napřímo označuje viník v podobě ředitele DJ ml. Je tu presumpce neviny a každý má právo se před rozsudkem obhájit. Mohou existovat různé objektivní faktory, které by byly dejme tomu přijatelným zdůvodněním zdůrazňuji dočasného poklesu. Chce to ale asi trochu hlouběji nahlédnout do složité reality řízení klubu se všemi souvislostmi ve zdejších podmínkách. Bylo by proto vhodné - a to si tady dovoluji veřejně doporučit - aby ředitel osobním způsobem opravdu jednomu až dvěma delegovaným zástupcům klubově loajálních rebelů vyložil důvody toho sportovního poklesu z očí do očí. A také vizi, že toto není trend, ale byl to jen ojedinělý výkyv. Je škodlivé, aby se to dál veřejně ventilovalo tady na oficiálních stránkách. Stejně tak pergola je špatná. Na dobře formulované dotazy a kvalifikované odpovědi tam není klid. Může tam přijít úplně kdokoliv a vynášet. Úplně nejhorší je ale odsoudit člověka bez možnosti jeho obhajoby a k tomu ho někdy ještě sprostě urážet. Proti tomu se stavím, na tohle doufám v demokracii nikdy žádné právo nebude.

Hrubajz napsal:

Dobrý den.  Oni jsou dva pohledy na věc. Jeden je pozitivní a to je delší souvislé působení Bohemky v první lize, velké zlepšení tréninkových ploch, fotbalová akademie, široký kádr vlastních fotbalistů, relativní ekonomická stabilizace,ukončení konkurzu, získání ...

Ještě mě napadla jedna reakce: Ad ta špatná komunikace s fanoušky: Ono nemůžete tady na fóru napsat na rovinu jak se co v zákulisí klubu událo, protože sem bez pochyby chodí lovit informace lidi od konkurence. Ta by toho pochopitelně s gustem zneužila. Už teď si myslím, že se to občas děje... Když jsou pak nespokojení fanoušci zváni k ústní debatě s vedením, tak to někteří odmítají. Přece všichni asi tušíme, že při korektní debatě z očí do očí se dá vždycky toho víc vysvětlit, než v eufórii od klávesnice. Když byla ta setkání pod pergolou, tak to ani jednou podle mě nesplnilo účel. Kritizující fandové se nezmohli na ucelenou formulaci svých myšlenek. Viděl jsem tam spíš hodně nezkrocených emocí, občas i hysterie. Je mi to líto, ale zaznamenal jsem tam i diskutéry, kteří byli očividně pod vlivem. Nechápu to, když je to udělané pro ně.

Hrubajz napsal:

Dobrý den.  Oni jsou dva pohledy na věc. Jeden je pozitivní a to je delší souvislé působení Bohemky v první lize, velké zlepšení tréninkových ploch, fotbalová akademie, široký kádr vlastních fotbalistů, relativní ekonomická stabilizace,ukončení konkurzu, získání ...

Souhlasím. Velmi dlouho se potýkáme se zraněními, nerozehraností, nesehraností. Vidím v tom důsledek určité nákupní fikozofie, kdy zejména ofenzivní hráči jsou na trhu silně předražení a koupit někoho hotového, kdo stabilně rozhoduje zápasy je finančně asi nejen nad poměry Bohemky. Sleduji, že jdeme cestou jejich vykurýrování a víry, že alespoň někteří z nich se doho zas naplno dostanou. Teď je náznak zlepšení, ale zranili se zas jiní. Chudák Dan Krch, to už je fakt na hlavu... Tak bychom ho teď potřebovali... Alespoň kvituji, že se kádr rozšířil z 24 na 27 hráčů. Já bych osobně šel až na 29 - tak dlouho, dokud ta zranění konečně neskončí. Jako faktor číslo 2 vidím v těch zraněních skutečně mimořádnou smůlu. Jestliže si Pušky zlomí prst, půl roku se z toho sbírá a pak, když už byl zralej do sestavy, tak si zlomí další - no takovou smůlu prostě nechápu... A další a další podobné případy. Takže tohle strašně sráží ty snahy to konečně dotáhnout výš. Haška měl ředitel vyhodit včas, souhlasím. Dostal sem ale Jhona a to je silně plusový bod.

Fans napsal:

Silnej kádr?, to si snad děláš legraci, nebo si to nikdy nehrál... Všechno průměrný až podprůměrni hráči, kteří navíc nemají, nebo jsou po dlouhodobých zranenich, nebo bez dlouhodobé herní praxe.... A když někomu náhodou vyjde ...

Než něco zkritizuješ, tak se místo právě předvedeného hysterického výlevu radši nejdřív v klidu zamysli. Od nás hráči v poslední době pryč hned nejdou. V průměru ne. Udrželi jsme teď např. Vodhyho, což velmi chválím. On dal hned důležitý gól a to je odměna a taky negace celého Tvého příspěvku. V Liberci, Jablonci, v Teplicích odcházejí fotbalisti daleko rychleji, než od nás. Tam se mění kádr každého půl roku skoro od základu. Naopak my máme tvrdé jádro skalních Bohemáků, Jindřišek, Bartek, Dostál, Krch, Šmíd, kteří trhají ligové rekordy ve věrnosti a pomalu se k nim přidávají i další, Vaníček, Hůlka, Nečas, Schumacher. Takže reálný stav je defacto opačný, než jsi nám nastínil. Zůstávají mj. protože asi mají Bohemku rádi, cítí se tu dobře. Jsem rád, že to tak je. Já jako fanoušek se tu aktuálně cítím dobře taky. Nejlepší hráče prodávají všechny evropské kluby, když za ně někdo zaplatí aktuálně požadovanou částku. Notabene jak už tady někdo napsal, je otázka, jestli ti naši Jusufové a Tettehové nebyla náhodou něčí investice (projekt) mimo Bohemku. Odešel od konkurence i Souček, byť za cenu že se jim totálně rozpadla hra. Takže to, že např. od nás loni odešel Jusuf považuju za mistrovský tah vzhledem k tomu když vidím co teď předvádí. Naopak ten nenáviděný ředitel teď přivedl rozdílového hráče Mosqueru, na kterého stojí za to chodit do Ďolíčku... Máme v ofenzivě skvělého Hronka, na kterého si zvlášť potrpím. A další, Pulkrab atd. Myslím si, že naši hoši jsou na českou ligu velmi slušná parta, žádný podprůměr! Věřím, že to taky ještě dokáží.

Já také stojím za rodinou Jakubowiczů na čele Bohemky. Prosím věřte, že je nás opravdu hodně, kdo za Vámi stojí, a nenechte se otrávit. Smysl má v současné době jedině postupný a udržitelný vzestup klubu. Souhlasím i s veškerými lidskými názory předsedy představenstva zveřejněnými v nedávném rozhovoru. Máme silný hráčský kádr jaký už tu dlouho nebyl. Začnou-li se nám vyhýbat zranění, věřím, že už teď může jít sportovní stránka dost nahoru. Prosím všechny Bohemáky o omezení řevnivosti, o loajalitu, pokoru a trpělivost. Bylo líp i hůř. Máme titul, 10 let v evropských pohárech, ale i dlouholeté pendlování mezi ligami, zánik a znovuzrození. Chci věřit, že současnou éru "do stadionu" zvládneme a že může být nejen těžká, ale i třeba někdy příjemná. Až nový stadion v Ďolíčku konečně vznikne, prestiž Bohemians stoupne a spolu s novými obchodními partnery budu zvědavý na lepší sportovní výsledky.

poustmen napsal:

Žid je žid, černoch je černoch, žlutej je žlutej, bílej je bílej, nebo už to je jinak? 

Podstatná je kvalita člověka, úroveň indiviuální osobnosti, ne jeho rasa. Takové škatulkování se historicky neosvědčilo, dýchá z toho Himmler, Heidrich, Goebbels, apod.

sasek napsal:

Souhlas. Vodháněla a Hronka musíme mít na hřišti. Ještě přidám Nečase, který když má k sobě silného útočníka, umí zahrát skvěle.

Jo, Kuba Nečas je platnej. Jen se obávám, že je nově dalším z naší nekonečné marodky. Už je to zase tady... Krchy, Pokorňas, Pody, Dosty, Váca, Nečas, Ugwu... Po zraněních kromě Levina dalších pět nenatrénovaných a na ligovou úroveň nedostatečně rozehraných. To už je ale do nebe volající !!! Dva podzimy a dvě jara nonstop ta samá deprese. Kdybychom neměli už teď mírně početnější kádr, nedovedu si ligu bez Osmančíka a Nováka vůbec představit. Z hlediska investic do kádru je to do budoucna trenére, sportovní úseku a vedení na zamyšlenou! Buď začneme kupovat hráče, kteří nejsou po zraněních nebo budeme muset platit ne 27, ale 30 fotbalistů.

Hrubajz napsal:

Ještě chci dodat, jaké je pro mně příjemné překvapení hra Schumachera. Ten kluk šel opravdu hodně nahoru a patří jednoznačně k našim nejlepším hráčům. Ale o to víc jsem zklamanej z Vaníčka. Když nastoupí mančaftu ...

Naprostý souhlas. Schumi - za předváděné výkony velký potlesk! Je to teď ojedinělý tahoun. Jsem nadšenej že to tak dlouho na lavičce vydržel. A je dobře, že vydžel a že se dočkal. Vaníček je naopak opravdu dole, a to teda pořádně. S touhle "formou" má sotva na tu lavičku.

Hrubajz napsal:

Ano. To jsem měl přesně na mysli! Myšlenku hře u nás dle mého názoru mohli dát Vacek nebo Rada. Jenže Radu jsme poslali do Hradce a Vacek je opět zraněn! Nikoho jiného nemáme. Levin, Pepa, ...

Jo a já mám co se týče ofenzivního středu zálohy ještě takový jeden osobní postřeh z přípravy. Zkusit tam nechat hrát Hronka. Zdá se mi, že mu ten střed dost sedí. Když se kolem něj nahoře budou točit Vodháněl, Mosquera, Puškáč a Pulkrab, tak myslím, že to půjde.