Detail uživatele diskuzního fóra - Scarsdale

Datum prvního příspěvku
25.07.2018
Celkový počet příspěvků
192
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 185
Ptejte se vedení Bohemky 7
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
7afYqmlr 70
qkZbAU2F 51
YjBykqi9 34
KWyC214/ 30
KasQqcrZ 7

kíša napsal:

Tak standardní opce znamená předem stanovené podmínky přestupu, které jsou neměnné a v případě její aktivace nemůže mateřský tým ten přestup nijak stopnout. Takže tipuji, že v případě hostování Koska to znamená: předem domluvené podmínky ...

To je teda ze strany Slávie odporná vyčůranost. Jestli v tom klukovi něco je, tak nás to přirozeným způsobem tlačí do pozice nechat ho celou tu dobu hnít na lavičce. Aby nevyčníval, aby na něj Slávie zapomněla a aby si ho ani nikdo jiný nevšiml. Nebude-li na krajích vysloveně vážná personální nouze, tak ho na rok a půl prostě zazdít. V tom případě pak může (a taky nemusí) být náš. Otázka je, jaký vztah si k zelenobílým barvám kvůli tomu vytvoří. Nikdo by se na nás nemohl zlobit, že nehrál, myslet na vlastní zájem je přirozené, když tam máme vlastní hráče pod smlouvou. Pokud se mu tím ovšem náhodou trochu nezkazí kariéra. Je-li opravdu šikovnej, tak to bude on, kdo u nás pak nemusí chtít podepsat. Slušně řečeno - opravdu byznys století. Pro nás, i pro něj.

sasek napsal:

Souhlas, po Hůlkovi je to určitě náš nejlepší stoper. Na jaře byl excelentní. Ten kluk neuhne z žádného souboje, věří si a chce vyhrávat, to je vidět. A že někdy udělá chybu? Stejně tak chyboval ...

Pitbulteriér s kapsou.

Představa, že v rámci budování dobrého bohemáckého mančaftu zásadně nebudeme občas rozehrávat mladé pražským S je při vší úctě v dnešní době idealistická. Ta Eska koukají na Evropu a skupují pro ně cenově výhodné hotové hráče po české lize i zvenku. Vzhledem k tomu, že zároveň mají i dobrou mládež, tak se děje to, že se u nich do áčka ta mládež nevejde. Je poslána se nějam rozehrát na hostování. No a co je toho logickým pokračováním? Jejich mládež jde hostovat k nám (nebo k jinému ligistovi). A naše mládež? Ta zas se jde rozehrát o patro níž do Jihlavy, do Ústí apod. A tak dál a tak dál. Takovej kolotoč je to. Celé to kolo je o jeden zub pootočené. Holt realita dnešní doby... Je v silách Bohemky tohle nějak měnit? My jsme to nevymysleli. Co když pak v lize ta Esková mládež na hostováních v různých Jabloncích, Budějovicích a Boleslavích bude porážet ty naše zelenobílé odchovance, které si budeme úzkostlivě držet? Nebude pak pozdě si přiznat, že jsme byli idealisté? Je to úplně elementární věc a je jasné, že naše vedení když si občas někoho od Esek jako vhodný typologický kamínek do naší sestavy půjčí, tak to není ani naivní ani neekonomické ani nebohemácké, naopak. Tohle podle mě nevadí v růstu klubu (když se to nepřehání). Nedá se nic dělat. Ta čára klubismu vede jinudy.

CarlUweSteeb napsal:

S tim souhlasim kvalitni hrace je potreba zasazovat do sestavy,ale ty k nam primarne moc nechodi.A v dane situaci ve ktere ted jsme je potreba sundat ruzove bryle a byti realisti a rici si - ...

ad. kvalitni hrace je potreba zasazovat do sestavy,ale ty k nam primarne moc nechodi -

Tady bych si dovolil přátelsky trochu nesouhlasit. Myslím, že k nám díky dobré práci sportovního úseku, díky hlavnímu městu a díky klubových tradicím dobří hráči chodí. A nemálo. Teď ještě abychom to dokázali herně a bodově prodat. Hrajeme dosti pod své možnosti. To vidím jako hlavní aktuální problém. Konec technické poznámky :-)

kolina napsal:

Jojo... Jako pražská "S" naše mládežnická základna tolik kvalitních hráčů logicky  neprodukuje (teda mimochodem,  jakou soutěž také kope naše elitní dorostenecké mužstvo, že?!?) nicméně občas naše mládež  kvalitního vyprodukuje, ovšem ono také často se  stává že ...

Takže se asi shodneme, že je třeba neopomenout na žádného vlastního dobrého talenta, dát mu šanci, proťuknout ho, zkusit ho a celkově využívat naší mládež jako jeden z vítaných a příjemných zdrojů pro budování áčka. Nicméně hlavním smyslem A mužstva je špička českého fotbalu, reprezentace zelenobílých vršovických klubových tradic. Tomu se musí všechno podřídit.

CarlUweSteeb napsal:

S tim souhlasim kvalitni hrace je potreba zasazovat do sestavy,ale ty k nam primarne moc nechodi.A v dane situaci ve ktere ted jsme je potreba sundat ruzove bryle a byti realisti a rici si - ...

Ano, když už rozehrávat mládež, tak radši vlastní než cizí. To zní správně. Ale ruku na srdce: Produkuje naše mládežnická základna tolik hráčů a hlavně v takové kvalitě jako ta od pražských S? Oni je díky svým možnostem vychovají na vysoké úrovni a pak nevědí co s nimi, protože se jim do áčka nevejdou. Ti mladí jsou fotbalově hodně dobří a jsou k dispozici. Když si je nevezmeme my, vezme si je jiný. A pak s nimi vyrukuje i proti nám. A přijde holá řežba o body. A končí idealismus... My s našimi cenově výhodnými, často jen na lavičce proti "jejich" v základu. Proto říkám, vlastní odchovanci ano, ale musí to být opravdu kvalita tak, aby šla hra nahoru.

CarlUweSteeb napsal:

Tak se tu lidi dockali Hasek odchod.Ale proc k nam tahame slavistu na stopera - stejne hrat nebude.Lehovec je vyborna zprava - je treba pomalu zarazovat odchovance.

Je třeba především průběžně zařazovat kvalitní hráče. V rámci diplomacie a finančních možností tak, aby se viditelně pozvedl churavějící herní projev. Ať už to odchovanec je nebo není. Když to odchovanec je, tak fajn, tím lépe. Ale aby to opravdu do budoucna znamenalo progres. To je zásadní vsuvka. V opačném případě to totiž nemá smysl, protože na nejvyšší úrovni soutěží zkoumat co se nachází v hlavách vlastních talentů, (když je jim 17-19 let), to taky může znamenat zadělat si na další nekonečné plácání se mezi 10. a 14. místem.

https://www.ruik.cz/jak-by-vypadala-tabulka-fortuna-liga-dle-trzni-hodnoty-tymu/

Zajímavá tabulka. Podle ní bychom tedy měli být alespoň 8. a s příslovečnou Bohemáckou bojovností, tvrdostí a hrdostí ještě výš. Na podzim jsme náš celkový potenciál prodali špatně. Nezbývá, než se zamyslet. Za co může covid/zranění plus rozhodčími zmanipulované zápasy a za co venku chcíplé herní nasazení respektive špatná taktika (donebevolající neschopnost se poučit z propadáků v úvodních minutách).

Jinak ale musím říct, že se mi tohleto peněžní porovnávání ve sportu prach vůbec nelíbí a jsem zastáncem toho, že největší žůžo je, když se rozhoduje výhradně na hřišti. Když pomáhá i faktor, že my jsme Bohemka, vy nejste nic :-)