Detail uživatele diskuzního fóra - Frape

Datum prvního příspěvku
23.2.2008
Celkový počet příspěvků
1003
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 863
Ptejte se vedení Bohemky 103
Družstvo fanoušků Bohemians 5
Tlachy a kecy 29
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
64vkZNFZ 94
OpxY2YQ8 17
sY3Ddku5 16
gHOEQiKL 7
Ibb+zAi1 2
VC49yE8l 1
QlnLiON9 1

cézar napsal:

Bezva chlapi! Tak se bojuje za Bohemku Teprve jsem dojel domů a to jsem si ještě musel vzít taxi kvůli zpožděným vlakům z Vršovic. Mrzí mě jen, že se ve vlaku strhla mela s debily ...

jakou vlajku ?

kovalam napsal:

nechápu tady to fňukání...ano s dvěma S a Plzní nás rozhodčí patrně vždy zaříznou, ale... daleko větší průser je, že z nějakého nepochopitelného důvodu nehraje Pepa, po hřišti běhá z protekce syn trenéra a z posledních šesti ...

A ty zase pořád fňukáš, že máme trenéra na houby. Viděno tvojí " fňukací " optikou.

Pošlete pochvalu a poděkování na hlasatelnu. Najednou všem vadí, že se hlásí to či ono. Mají plnou hubu frází o úctě k soupeři, jitření emocí, fair play atd. To jsem "viděl" v neděli na vlastní oči. Jak na hřišti, tak u rozhodčích.

Tonda napsal:

Ahoj, ten sakralni kreten po lobotomii v twitter feedu uz otravovat nebude. Co se tyka krasnych dolicku ve tvari, tam je to tezsi v tom, ze slovo "Dolicek" je klicove slovo pro vyhledavani na twitteru ...

Paráda. Díky

Cavalera napsal:

Zdravím, občas se tady mažou dotazy a tak se tedy ptám, proč se mám celý den dívat v pravém twiterovém okně na pomatený vzkaz fanouška slavie po lobotomii...?

Připojuji se k dotazu. Klidně nechť kdokoliv napíše svůj názor či postřeh, ale tweet osoby Sešívanej křtitel tu otravuje již od rána.

Cavalera napsal:

Tak to jsem zásadně proti, tahat tyhle věci na bohemku... ...když je ještě zima. To je na nějakej slušivej kompletek z východní fronty.

:-)))

mall napsal:

Neřešme penaltu, ta i kdyby nebyla, tak stejně nevyhrajeme. Jelikož 1 střela na branku by nám body asi nepřinesla. Haška vedení nemůže vyhodit, má u nás smlouvu tuším ještě na 2 roky a tak kdyby ...

Bohemka by vedla 1:0 a bůhví co by se dělo.

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2018-19/359793/hasek-se-zlobil-var-je-destrukce-fotbalu-vzdycky-jde-proti-nam.html

Mně se rozhovor s Haškem st. líbí. Akorát nechápu nasazování Filipa Haška a Pepu na lávce. Jinak ok.

Za mě : penalta to nebyla, protože jinak bych jich muselo být v každém zápase 15.

4Kdy do hry vstupuje videorozhodčí?

Musí se držet stanoveného protokolu (góly, penalty, červené karty, identifikace hráče) a ve chvíli, kdy hlavní sudí na hřišti učiní rozhodnutí. („Učinit rozhodnutí“ znamená i to, že po zákroku nechá pokračovat ve hře.) Videoasistent vstoupí do zápasu v situaci, kdy si je naprosto jistý. Pokud podle něj bude zákrok v pokutovém území například padesát na padesát, nechá rozhodnutí na hlavním a do utkání nezasahuje.

Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/video-ve-fotbale-videoasistenti-protokol.A171024_145219_fotbal_min" target="_blank">https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/video-ve-fotbale-videoasistenti-protokol.A171024_145219_fotbal_min