Detail uživatele diskuzního fóra - Dr.Brutalergin

Datum prvního příspěvku
30.10.2003
Celkový počet příspěvků
336
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 273
Ptejte se vedení Bohemky 35
Družstvo fanoušků Bohemians 21
Tlachy a kecy 2
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
gqr5/TvM 10
/8kc+Amn 8 MS58
j3wuIawV 3
FqOs6KTh 3
XyfdAHE9 3
92LeTn+1 2
RFGrYgoo 2
zIxwfYNJ 2
AbqbhIg8 2
S0eYzyvd 1
0r7JkmkU 1 CarlUweSteeb
UCd73xzZ 1
5K1wL3q7 1
qCHEmc7w 1
iim9fEJa 1 berjir
HiEnjne0 1
NhWUtTGR 1
32ncmVa3 1 berjir
Ib4tkOIq 1
hB+mu8Md 1
JWGjlnpm 1
csFqHsE3 1
Y1MWRxPh 1
yL+4EeWB 1

kíša napsal:

To množství zraněných hráčů už fakt není normální, hlavně to u nás není poprvé. Za posledních 5 nebo 6 let jsme měli jednu jedinou sezonu, kdy jsme měli velmi malé množství zraněných - a to ...

Myslím že už je to v dnešním fotbale naprosto běžné a nemůžeme na to vůbec brát ohled, naopak, s takovým množstvím zranění se musí počítat a adekvátně stavět široký kádr. Zrovna si čtu kolik má zraněných Liverpool a přesto vede anglickou ligu, Real Madrid má zraněné dva klíčové stopery a možná nejlepšího brankáře Evropy a přesto vede s náhradníky ligu. Pět střídání zásadně mění taktiku, už nejde tolik o základní sestavu jako o silnou lavičku a široký kádr na utahnutí celé sezony, v tom jsou práve zminena muzstva a treba Man City skvele. Treba Barcelona ted nema prachy tak nema dobre nahradniky a kadr se jim porad sype stejne jako nam a podobne i vysledky. Kvaltini siroka lavicka je dnes nutnost.

Koukám na tým co odlétá do Turecka. Působí celkem silně! Jen ta záloha je strašně slabá. Když se zraní Jánoš už to nikdo neudrží pohromadě. Ještě je tam jeden kvalitní záložník potřeba.

jase napsal:

Dobrý den, směřuji dotaz na Petra Koukala...je možné dostat info od fiziotýmu o zdravotním stavu Hály, Jánoše,Shejbala, Petráka a Vondry?  Myslím že by to spoustu fanoušků mohlo zajímat. Předem moc děkuju Jakub 

Hala nehraje od zapasu s Bodo, kde hral velmi dobre, dokonce bych rekl ze jediny predvadel na nasi strane fotbal evropske urovne

muj tajny tip je, ze si toho bohuzel nekdo vsimnul, a nehraje proto ze jedna o prestupu, ale moc doufam ze se mylim ...

rocknroll napsal:

Asi si predstavujes Hubinka tak, jak odsud odchazel.  Dnesni Hubinek je urcite jiny, kdyz ho nepodepisou ani v druhe polske lize.  A zpusob, jakym odsud odesel si zadne fandy neziskal.

Tak uvidime v nedeli - i kdyz to asi jeste nenastoupi - nebo dal v lize - jaky je to hrac.

Jinak ja jsem jeho odchodu naprosto rozumel, nebot ho vystval (ne)trener Hasek preferovanim sveho syna v sestave. Povazuji to dodnes za selhani mgmtu Bohemians a naopak je mi Hubinek sympaticky tim ze si to nenechal libit.

berjir napsal:

Jinak teda k příštímu soupeři - jak ten Podroužek tvrdil, že budou klub omlazovat a rozvíjet, krásně drží směr. Podepsali Ondráška (30+) a teď jsou před podpisem Hubínka, kterej po sezoně v druhý polský lize ...

Spatne zpravy. Hubinek je presne hrac ktereho bychom ted do sestavy potrebovali ... tajne jsem doufal.

Hrubajz napsal:

Teď je absolutní priorita brankář!! Vše ostatní už by byl jen bonus.

Přesně! Na idnes píší že Nita se nedohodl s Pardubicemi. Tak třeba se dohodl s námi?

JohnZ napsal:

Tahle situace je na palici.Nechci být v kůži ředitele.Vybereš Ďolíček a přijedou Bruggy nebo Turci.Vybereš Letnou a dostaneme Maltu či Gruzii.Vy si někdo dokážete představit v současným Ďolíčku fanatický Turky?Zbylo by ze stadionu něco?Kdyby aspoň ...

Dle meho soudu, jestli chceme uvazovat alespon vzdalene o postupu, musime hrat v Dolicku.

Jsou vpodstate dve moznosti: (a) mene atraktivni souper - jasne lepsi hrat v Dolicku, neplatime najem a zaplnime stadion; (b) atraktivnejsi souper s mnoha fanousky - rekneme treba to Fenerbahce nebo Bruggy - pokud budeme hrat na Sparte, bude to jako hrat dvakrat venku. Fanousci soupere (v pripade Fenerbahce Turci z Nemecka) si udelaji paradni vylet do Prahy, vykoupi Spartu a souperi vytvori domaci prostredi i na Sparte, navic hraci si budou pripadat jako na cizim stadionu tak jako tak. V Dolicku by dostali divaci hosti jen malou kvotu, zbytek vykoupime, domaci pozene kotel a hraci budou opravdu doma. Za mne je to no-brainer a Dolicek mnohem mensi risk nez riskovat prazdnou Letnou.

JohnZ napsal:

Na zápas s Kolínem nad Rýnem si vzpomínám.Pokud mě paměť neklame,tak návštěvu ovlivnilo jasný vítězství Kolína v prvním zápase a v odvetě už nebylo téměř o co hrát.Sportovně jsme na ně neměli.Ničil nás hlavně Pierre ...

Jj, na zapase s 1.FC Koeln na Sparte jsem take byl a stalo to za velke h... . Atmosfera zoufala, Bohemaci se tam necitili dobre, jak fanousci tak, mne prislo, i hraci. Jasne, nebylo moc o co hrat, ale presto se mohl tym treba predvest. Otevrenejsi tribuny nasemu fandeni nesvedcily, fans ani poradne nevedeli kde ma byt kotel - no zkratka v Dolicku urcite, i treba s Fenerbahce, vzdyt uz tam jednou dostali bura :-)

kolina napsal:

Jojo, snad to vše už konečně klapne! Mimochodem, předpokládám ohledně té reorganizace vedení klubu, že tam nechávají to jedno volné místo pro zástupce nějakého obchodního partnera, uvidíme...            BOHEMKA DO TOHO!!!

Jo jo, tak to asi bude.

Mmchdm na zapase s Olomouci jsem videl na tribune jednoho opravdu prominentniho ceskeho byznysmena, ktereho jsem tam dosud nevidel, mel novou salu a tasku s vecmi Bohemians a poskakovalo okolo nej dost lidi, dost mne to prekvapilo, tak treba to bude ono. Nechci zverejnovat o koho jde at neco nepokazim, ale pokud by to nahodou vyslo tak toho cloveka vzdalene znam a bylo by to paradni.

tomiisek napsal:

Vzdyt byl pres pul roku zraneny. A i v minulosti byl opakovane zraneny.

Tak koukal jsem ze v B-cku odchytal na stridacku cely podzim. Nemeli jsme nahodou problemy s golmany uz na podzim? O predchozich sezonach nemluve ...