Detail uživatele diskuzního fóra - Kelik

Datum prvního příspěvku
06.06.2022
Celkový počet příspěvků
4
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
A9dQ1iI/ 1
OkLS0P18 1
T1CF4tkU 1
8pNIaH3s 1

Tak se nám Darek vyjádřil a nastolil pravidla....

Malá poznámka k jeho prohlášení...

Zaujalo mě info o vstupu zdarma pro řádově desítky osob z řad ultras....

Jako dlouholetému držiteli několika permic mě tato informace trochu zvedla tepovku....hrajeme si na bohemaky ale kačku nepustíme?

Ještě asi před pěti lety jsem měl permice na hlavní,kterou jsem s nárůstem ceny a počtem permic z jednoho rozpočtu vyměnil za permice do kotle ...už tehdy mě zaujal počet lidí na hlavní s lístkem na kterém byla cena 0.....ano...0....

Teď se dozvídáme že čtvrtka kotle taky neplatí.... trošku mě napadá myšlenka....kolik teda je na stadionu lidí co ty prachy za lupen opravdu reálně dala....

Další věc co je k zamyšlení...kontroly u stadionu....

Necháme se osahavat a kontrolovat dámské kabelky od podivných členů sekurity  u vchodu a při tom to co nemá být na stadionu už je tam dávno přineseno bez kontroly....????

Vzpomínám když jsem měl ještě dítě v kojeneckém věku a přemlouval jsem členku ochranky že plastová  kojenecká láhev plná čaje pro dítě opravdu neskončí na hrací ploše.....

Přijde mi trochu že normální člověk je tak trochu ojebáván.....

Nemáš známosti,tak si v klidu jezdí 100 km daleko,plať vstupný ,fanšopik navštěvuj a klub vyvolených si bude hrát na bohemaky zdarma....

Pro mě všechny  ty permice za roky zpětně v šuplíku ....řádově přes sto kulí mají teda osobní hodnotu.....a jsem na to hrdej.....

Až zase někdo bude chtít majiteli co to platí že svého bude chtít určovat pravidla....měl by se nad sebou zamyslet....

Fandi...ale zůstaň člověkem!!!!

CarlUweSteeb napsal:

Dneska byla reportaz na CT a  kdyz se neco bude dit na stadionu tak jedine na Jihu.Celej stadak by se posunul zas o roky.Jinak pohar na Sparte - neni zazemi pro novinare a Vipky.

A o tom celém je moderní fotbal... novináři a VIP...podívejme se pravdě do očí...kdo je dnes novinář... kdejaký ňouma který jen hledá senzace a publikuje fake news na netu? Těch seriózních je jen pár...no a VIP....když vidím kolik lidí se pohybuje po hlavní v Dolíčku s lístkem za cenu 0 nebo různobarevnou páskou s těma pivečkama v kelímku bez zálohy... jasně...proč né...pokud firma nacpe do klokani kapsy pořádnou raketu....ať se promenadují ve Sky boxech.....ale kamarádi kamarádů a lidi co přijdou jen na S nebo Plzeň? Obyčejný člověk co si koupí permice pro celou rodinku je vlastně za trumpetu....jen doufám že těch VIP a podobných přijde na Letnou aspoň 5000 jinak to bude provar...pouze dva zápasy venku....tak snad to kluci na hřišti zmaknou a budem zase hrdý...