Detail uživatele diskuzního fóra - Bororo

Datum prvního příspěvku
20.4.2006
Celkový počet příspěvků
1404
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1268
Ptejte se vedení Bohemky 107
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 17
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4V6lA/6w 115
1DThlnXV 8
qf0SjlIH 3
sWW7q5o+ 2
HMnHVEln 2
95upxjNz 2
0f8WMVtz 2
nDZPWD4v 2
oyoTfJhH 1
II0sr2L+ 1
HJViM8CL 1

SIJOZ napsal:

....ja som počul niečo o nejakom investorovi z Nemecka na ktorého je napojená skupina okolo Karhana, ale nakoľko to je pravda neviem posúdiť. Nech žije BOHEMKA!!!

Z Trnavských mailov - objektivne pohľad z oboch strán bez komentárov...

Prvý za primátora (bacu)

https://www.spartak.sk/forum.asp?limit_pocet=12&jmeno=ekvalizer&id_catg=207" target="_blank">ekvalizer

https://www.spartak.sk/forum.asp?limit_pocet=12&datum_vypis=2018-12-17&id_catg=207" target="_blank">17.12.2018, 09:21

Staronoveho primatora volilo najviac obcanov Trnavy v historii komunalnych volieb, to po prve. Je chrapunstvo od vas nazyvat ho bacou, ked vobec nic o nom neviete a len ste to prevzali od niekoho menom kasch, ktory tu je na diskusii (za Poora) kolko? Čo Poor:  treba si pozriet ako skoncili JEHO fabriky Sklarne Poltar, Goša, Naftu Gbely ... K tomu druhemu, pozri si pripsevky  Poora na facebooku, ked sme pri tom skodeni... 
Majitel odchadza pre viacero veci, napr. zakon o sporte, prehra v komunalnych volbach, predosla prehra pri volbach do VUC, privatizacia flotily ZSSK Cargo, kde uz nevycuca tolko pri opravach vagonov v ZOS, ako ked boli vozne statne, a niekde na vzadu je to nevola obcanov Trnavy a okolia voci jeho osobe... 
Za dalsie, ktory normalny podnikatel by isiel do spolocneho podniku s takymto "podnikatelom"? Alebo ktora zahranicna firma? Sak to mozu rovno zebrat prachy a hodit ich do priepasti... 
PS: Konkretne na majitela cize p. Poora sa zacalo nadavat az uplne na konci jeho ery v Spartaku Trnava, dovtedy boli vinny vsetci ostatni. Ale ryba smrdi vzdy od hlavy... 
A v neposlenom rade, p. primator bol oceneny ako Osobnost roka 2018.

druhý za Poóra...

https://www.spartak.sk/forum.asp?limit_pocet=12&jmeno=Kasch&id_catg=207" target="_blank">Kasch

https://www.spartak.sk/forum.asp?limit_pocet=12&datum_vypis=2018-12-18&id_catg=207" target="_blank">18.12.2018, 11:04

Majitel nechal vsetky peniaze co prisli a este pridu z UEFA v klube. T. j. do konca jarnej casti na vyplaty bude. Co bude v lete je uz vec budto noveho majitela, ak sa najde, co ale zatial vyzera ze sa nenajde, alebo krizoveho manazmentu. Urcite sa ale obratia ten manazment na vas na vecnych hejterov, mudrlantov a kritikov, na vas co ste rozbili svojimi zlomyselnostami na socialnych sietach klub. Uvidime, cim prispejete. Uvidime co vas baca a hlavne co jeho baca. Lebo ako iste vies, vas baca trci z p.dele este vacsieho bacu

dolíček napsal:

Ja bych se k tomu Poorovi tolik neupinal...

Nevím kde se berou  ty fámy,jako“pan Poór proklamoval,že zainvestuje“..Jestli někdo něco napsal tak to byly noviny a to ještě slovy Pavla Hoftycha. Kdo tady občas čte, ví  že  působím už dlouhá léta taky v Trnavě a Bratislavě a mám kontakty mimo jiné  na zastupitele města.   Pan Poór má jiné starosti, klub ještě neprodal, z čínských kupců  ŽOS se stala taky politická kauza ,z izraelského kupce klubu se vyklubala fáma, navíc svoje obchodní aktivity přesouvá částečně do Prahy. Myslím si, pokud se s naším vedením letos ještě sejde, tak to bude formální seznamovací schůzka a jestli k nějakému řešení co týče sponzoringu,( nikoli majetkové účasti) dojde, tak to bude asi běh na delší trať. Ale v obchodě nikdy neříkej nikdy..Jinak jsem zahlcen maily  z Trnavy od kolegů, jak se byl Poór loučit s úspěšnou sezonou na stadioně (před měsícem údajně řekl, že tam už nikdy nevstoupí..). Ve sportovních kruzích  se tam uzavírají sázky, jestli chce Poór tím co se pustilo do světa, změnit přístup většiny zastupitelstva ke klubu a pojede se dál, nebo skutečně odejde. Zájemci o klub se nějak nehrnou, jedu tam ve středu nebo ve čtvrtek, na konci týdne napíšu, bude-li co...  

ludvavestec napsal:

Dík za širší záběr. Zajímavá je ta část s komunální politikou. 

OK, psal jsem to, hlavně  aby někteří pochopili, že  vzít někoho do akcionářské struktury (o sponzoringu nemluvím) je složitá a pro rozhodování  někdy dlouhodobá záležitost. Historie a živé causy některých firem se neprůhledně táhnou léta. A to si myslím, že Poórovy firmy jsou celkem majetkově  transparentní, oproti jiným , jejichž majitelé tu byli prezentováni. TCHAS před asi14ti léty chtěl koupit SUBTERRU, několik let se to táhlo a vylézali další a další kostlivci ze skříní…nakonec to vzdal. Jen jako příklad.

hrdin napsal:

Myslel jsem, že CEFC už skončila definitivně.

Ještě koncem listopadu se tam byli opět vyptávat.., ale to pro nás nemá žádný význam. Navíc u Číňanů platí, že obchod potřebuje čas, čím víc tím líp.. Spíš ten pokles zisků u ŽOS je zajímavý. Paradoxně když má firma větší zisky tak investuje a modernizuje. Když ten objem zisku je menší , tak se část šoupne na sponzoring, protože na rozsáhlejší projekty je to málo...to je takové obecné pravidlo, ale samozřejmě to neplatí vždy.

tomiisek napsal:

Vlastnik Dolicku Hl. m. Praha by mel byt vuci Poorovi velmi vstricny, kdyz v ni bude odvadet dane...

Které firmy přesune do Prahy, zfúzuje, u kterých zřídí organizační složku v ČR, nebo pokud ty výnosově lepší prodá, to si musí rozhodnout on sám... 

ludvavestec napsal:

Média jsou plná žvástů. Pisálkove píšou, co chtěji lidé slyšet.  Ano, pod pergolou zaznělo, že jsou šéfové v kontaktu, mají na sebe tel.čisla ;) Sejdou se za pár dní. Ovšem krotil bych trošku ten všeobecný optimismus ...

Nedávných 10-15 let jsem byl víc v Trnavě  a Bratislavě  než doma, máme tam byty, občas zůstanu i přes víkend na fotbal. Úspěšně působit  v zakázkách  železničních koridorů v řádu  miliard EUR, znamená také  kontakty s politiky.  Pamatuji poslední tři primátory Trnavy ( pány Bosňáka, Butka a Bročku) Bosňáka jsem poznal osobně  u dalších primátorů více lidi kolem  a samozřejmě šéfy na Železnicích (ŽSR) v Bratislavě. Firmy PhDr.Vladimíra Poóra, ( vím asi o 15ti firmách),  ty rozhodující ) působí také v resortu železniční dopravy. Znám proto názory  obou stran „barikády“ této kausy . Primátoři  z různých politických stran, měli problémy s „Poórovou  Trnavou“ dlouhodobě. Za Butky došlo k realizaci přestavby stadionu a k uzavření komplikovaných smluv s městem (pozemky za 1 Euro proti dotacím za výstavbu 27milioů EUR) a různá memoranda o spolupráci. Skončit v Trnavě  už plánuje od počátku  r.2017…Asi konečným důvodem jeho odchodu z Trnavy a ze Slovenska vůbec, byly poslední volby do zastupitelstva ( v Trnavě 10.11.2018). Přitom město Trnava soud s PhDr Poórem prohrálo, majetková struktura celého komplexu (komerční část loni Poór prodal...) je komplikovaná a město se cítí „doběhnuto“… Jeho rozhodující firmy ŽOS  které chce prodat mají podle oficiálních zdrojů (proto to můžu napsat)výrazný pokles zisků, jednání s čínskými  CEFC však údajně neskončila. Zajímavé  je, že  původně součást  prodeje byl také fotbalový klub. Takže „bielí anjeli“ by měli šikmé oči..To už dnes neplatí…Pán přesouvá svoje obchodní aktivity i trvalé bydliště do Prahy, tak uvidíme.

11.rada napsal:

Já to zapomněl vložit Na první pohled se mi to zdálo kolem deseti. Vemte si, že při kapacitě 16 500 by tedy Ďolíček při uvedených 8600 byl poloprázdný. Ale máte pravdu, v tom záznamu není ...

Když se pozorně na ty záběry podíváte,tak zjistíte, že z první půle je tam jen chvíle kdy útočí Trnava na dřevo  je to tam hodně řídké, ve druhé půli s penaltou a dalšími záběry vypadá dřevo slušně zaplněné a naopak levý kout dlouhé protilehlé , který byl v první skoro zaplněn tak zeje prázdnotou, při protiútoku Trnavy je to vidět. . A to je právě o čem jsem psal, když pár stovek z tribuny jde k stání a ti se ještě přelévají podle toho kam který poločas kopeme, tak to opticky mate.

11.rada napsal:

Dík. Jinak k tomu Fenerbahce. Tu chabou návštěvu jsem nebral jako ostudu ani tehdy. Přijel Turek, který v té době vůbec nic neznamenal, porazit ho se bralo jen jako nutná a nepříjemná povinnost. Pamatuju si, že ...

Jistě, Turci tenkrát to jméno neměli, ale vyhráli jsem u nich jen 1:0 a hlavně to byl první domácí zápas v Lize mistrů - PMEZ v historii Bohemky. Přiznám, že na vedení a i u hráčů zavládlo trochu zklamání. Přece jen se to bralo, že účast v této soutěži je tak trochu odměnou pro všechny...

jsem to odkliknul moc brzo. ..platily odbory. No jo namítnete, ale to je v počtu vstupenek zahrnuto, Jistě, ale pokud bylo hezky, tak znám plno permanentkářů, hlavně co měli permice od firem, že chodili mezi party kamarádů k stání, on ten "kotel" byl tak nějak roztažený, jeden čas bylo "jádro" na dřevu. A když potom tisícovka s permicema byla po různu  na stání je to  zkreslené. Nažeňte je na hlavní tribunu a máte tu protilehlou poloprázdnou, uvádím jako příklad.. Asi tak.    

11.rada napsal:

Pane Bororo, tady je ona Trnava, mrkněte. Fakt to nebylo pod osm. S Vámi se v tomto ohledu samozřejmě nelze přít, ale konce protilehlé tribuny jsou slušně plné a i za brankou našeho gólmana je v ...

Na Svaz nahlášeno dne 22.5.1983  počet 8 612 diváků, to je taky ve statistice ČSF ze sezony 82/83, vím, že to bylo po dubnovém zápase s Anderlechtem a neubrali jsme z obavy kontroly ani vstupenku. Měl jsem možná napsat "kolem 8 tisíc", ale taky pozor, nemáte pohled na hlavní a v té době odebíraly firmy v rámci ROH po více než desítkách permanentek, jen ŽS v Perucké mělo 45 permic a těch firem bylo. Koukám, že to byla neděle od 17hod.,já sám pamatuji, že jsem se kolikrát od lavičky při zápasech (nemyslím zrovna Trnavu) otáčel nahoru a těch prázdných řad, až jsem se divil,permice platily Odbory....