Detail uživatele diskuzního fóra - Bororo

Datum prvního příspěvku
20.4.2006
Celkový počet příspěvků
1462
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1326
Ptejte se vedení Bohemky 107
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 17
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4V6lA/6w 164
nDZPWD4v 11
1DThlnXV 8
qf0SjlIH 3
sWW7q5o+ 2
HMnHVEln 2
95upxjNz 2
0f8WMVtz 2
oyoTfJhH 1
II0sr2L+ 1
HJViM8CL 1

ludvavestec napsal:

ČD by na připojeném pivním/jídelním vagónu zřejmě dost vydělaly, ale není součástí soupravy. Zbývají jen hoši z Krušovic/Heinekenu, jestli nemají někde zbytečnej vagónek, kterej by operativně zapřáhli za naše...

Jídelní vozy vlastní JLV,a.s. (Jídelní a lůžkové vozy), jsou samostatným právním subjektem  se sídlem na Chodovská 228/3, mail: jlv@jlv.cz Obávám se, že smluvní podmínky nájmu vozu budou pro tento případ nepříznivé a navíc poskytované služby(ceny) jsou mimo představy našich fandů.

kolina napsal:

To by měl, teda tím spíš když se snaží odpovídat a vysvětlovat, no tak by si při troše snahy mohl o tom něco zjistit, třeba i na té Wikipedii jsou alespoň základní fakta... To, že Bohemka ...

Napsal jsem to i vedle,ale tam mě smáznou...Od federalizace 1969/70 se hrál samostatně Český a Slovenský pohár. Vítězové se utkali o Čs.pohár a vítěz tohoto souboje nás reprezentoval v PVP (Pohár vítězů pohárů). My jsme vyhráli Český pohár v r.1982  vitězstvím nad Duklou 4:0 a ve finále Čs. Poháru jsme se Slovanem Bratislava remizovali 0:0 i po prodloužení a prohráli jsme na penalty, neproměnili Standa levý a Tibor Mičinec. Tak vtomto roce hrál PVP za Československo Slovan Bratislava.  Takže žádná jiná soutěž a jiná mužstva, to je absolutní blábol..

kolina napsal:

Teda, pro pořádek, zde se píše že Bohemka v roce 1982 vyhrála Český fotbalový pohár...  Jo, viděl jsem to tenkrát na vlastní oči... > Tak jak to teda vlastně je?!?

Od federalizace 1969/70 se hrál samostatně Český a Slovenský pohár. Vítězové se utkali o Čs.pohár a vítěz tohoto souboje nás reprezentoval v PVP (Pohár vítězů pohárů). My jsme vyhráli Český pohár v r.1982  vitězstvím nad Duklou 4:0 a ve finále Čs. Poháru jsme se Slovanem Bratislava remizovali 0:0 i po prodloužení a prohráli jsme na penalty, neproměnili Standa levý a Tibor Mičinec. Proto v tomto roce hrál PVP za Československo Slovan Bratislava.  

albertusman napsal:

Tak jsem to teda skouknul celý, ale i bez předplatnýho se z těch volnejch ukázek dá odvodit totéž, co jsem tvrdil předtím: Ten tebou opěvovanej Zavadilův trestňák nebyl ani desetinově tak nebezpečnej jako Vackův na ...

Pár připomínek k Vašemu komentáři: Schaffartzikova hlavička byla tutovka, že to poslal doprostřed brány je jiná věc. Smola měl ve druhé půli góla na hlavě, těsně vedle pravé tyče Fryšťáka a poté po zemi pravačkou  do boční sítě pro změnu u druhé tyče. Sám Hašek uznává, že jsme přežili ve druhé půli dvě šance soupeře…Mě osobně hra na tři stopery u Bohemky nesedí, beru to v zápasech venku a proti dejme tomu Slavii.. Jinak nám v tomto rozestavění  5-4-1 chybí dopředu jeden hráč. Navíc v hlubokém bloku vzniká moc prostoru ve středu hřiště a pokud nebudou Vacek a Levin v top formě (Pepa to taky nevytrhne) bude střed hřiště patřit soupeři. I když budu brát v potaz Vaší statistiku tohoto zápasu, je tu ještě jedna a podstatnější. Doma 13 zápasů ,1 vítězství, 7 remíz a 5 porážek. Tak hrůznou bilanci nemá nikdo, na podzim těch zranění moc nebylo, jiné kluby  měly nějaké bolístky taky. A venku jsme něco ukopali, ok. Ale skutečně většinou ukopali….o fotbale to moc nebylo, což právě (ne)efektivita v domácích zápasech dokládá, tam bychom měli tvořit. A není to 13 kol o smůle. Přijela například Olomouc, měla vykartovaného jediného góĺového útočníka Nešpora (8 gólů) ti zbylí tři dali za sezonu jen 2góĺy a stejně nás dostali a to i herně. Takže ten problém není v jednom nebo třech nevydařených zápasech.

kolina napsal:

No, po zápase s Opavou mi manželka po tom průběhu zápasu řekla "Mě už to přestává bavit sem s tebou chodit, má to vůbec nějaký smysl?"... Já jsem také zastánce toho, že soupeř se musí bát ...

Na rozhodčí bych to nesváděl. Bartek měl jít včera v11.min. ven, na tom jsme se shodli všichni klokani na tribuně okolo mě a to je co říct. Sudí stál od toho  5 metrů…Mohli jsme hrát v 10ti skoro celý zápas. A co má pro nás fouknout( i kdyby chtěl),když se dostaneme 2-3krát za zápas do vápna? Když jsme se došourali před vápno  tak nám trestňák taky fouknul, vyloučení bylo jasné, ještě to konsultoval s pomezním jestli byl  Šmíďák poslední. Ta naše hrůzná bilance není o rozhodčích, nenalhávejme si to. Proti Bolce už nastoupí  Krch s vykartovaným Šmídem (po snad jednom zápase trestu), přidáme Jirku Bederku a budeme hrát na 5 stoperů, k tomu dva beky a systém 7-2-1 (v útoku plážový pochůzkář Yusuf) a to by bylo aby nebylo...on nám to trenér po zápase zase dobře vysvětlí.

11.rada napsal:

Jsem vděčný za každou posilu, která nám pomůže se zachránit, ale nikdy nepochopím, proč máme potřebu se neustále shazovat a na veřejnosti se doslova rochnit v tom, že patříme k finančně slabým klubům a bereme ...

Spíše to bylo míněno ve smyslu, že pokud by stabilně hrál v Odense, kde je pod smlouvou, tak by k jednání o hostovačce nedošlo ( a to s nikým). O příchodu Puškáče zveřejnil ale toto: „Jsem rád ,že se nám podařilo přivést urostlého útočníka a mou radost ještě zvyšuje fakt, že o Davida mělo zájem snad pět klubů z české ligy a my tu bitvu o něho vyhráli.“ To na shazování se nevypadá…

Hrubajz napsal:

Dobrý den. Já jen dodám, že Kamil Vacek byl v roce 2016 vyhlášen za podzimní část nejlepším ofenzivním hráčem Polské extraklasy! Bohužel pak jeho fotbalová kariéra nabrala směr dolů. Na druhou stranu vždy byl o ...

Zdravím, po té úspěšné sezoně se nechal zlákat do Haify, tam si moc nekopl. Vrátil se do Polska, hrál za Šlask Wroclaw (2017/18) a dobře. Tam si jej vyhlédnul dánský trenér a pěl ódy jakého budou mít rozdílového hráče. Přitom prakticky vůbec nenastupoval, ani nebyl na lavičce, mohl být  zpočátku sezony zraněný,nevím. Těch pár minut nabral až ke konci podzimní sezony…Na celou kariéru hráče má vliv také hodně jeho agentura, co si budeme namlouvat... On má Soccer-Solution, patří  holanďanovi, tam nikoho neznám..-J

dolíček napsal:

Jeste bych uvital informaci o jeho zdravotnim stavu. Jestli bude k dispozici hned na prvni kolo. Ale kazdopadne je to fotbalista a mam pocit, ze nahrada za Martina H. je vice nez adekvatni...

Zdravotní stav je ok, odehrál kromě "štěků" v lize dalších 8 zápasů za rezervu a pohár dohromady , dal jeden gól a na jeden přihrál. Spíš si myslím, že tam něco nesedlo (trenér, herní systém...) 

Hrubajz napsal:

Ahoj Svato. Dekuji, ze jsi to tady o Heinekenu napsal. Nevim jestli jsi cetl nejake diskuze na fb, ale snad jsem tam i par lidi presvedcil..... Ale byli u mne jiz nejaci fanousci co krusovice ...

Zdravím, kde je to "U Vás", rád bych zašel. Ne pro kontrolu Krušovic, ale i třeba na kus řeči  až budu v doma. Pokud to nemůžete zveřejnit z titulu skryté reklamy..třeba, napište na Bororo10@seznam.cz

Za Zdeňka Svobody jsem prožíval podobné chvíle. Internet nebyl (ještě že tak) a já chodil do Klokanklubu, (to bylo jediné místo pro širší kontakt s fanoušky) tam jednou týdně  vysvětlovat  některé kroky vedení..  Ujišťuji , že to bylo stejné: „Máte peníze (což byla pravda, v té době nadstandardní, ať už černé nebo legal.), ten náš bílej žid  ( to jako Zdeněk Svoboda) si koupí  novou bílou Dacii  a vy přivedete z béčka Teplic  nějakýho Chaloupku, k čemu?..,jindy:  odepsaného  (Spartou) důchodce  Čermáka, věčně zraněnýho ,co už i v Chomutově jen občas střídá. (u nás se vrátil i do repre..).z  Montáží -přeboru,to jste se zbláznili, tu pomalou línou lemru, toho nekopu  V.Hrušku “(později taky reprezentanta a nejrychlejší křídlo co kdy v Bohemce bylo s výjmečnou kopací technikou.).... Po čase ..“No Sloupa? To je vrchol, to si děláte pr..l, ten neumí ani běhat a celá Plzeň se nám směje ...a  toho poušťáka Poštulku ?, ze Sparty ho vykopli do Interu, ani tam už nechytal ,ani nebyl na lavičce (nám vychytal  8 zápasů jaro 1981 když byl Bóra na vojně a Zdenda Hruška zraněný)   I tak jsem ty fandy trochu chápal ,vyhlásil se útok na titul   a potom  v sez.1976/77  9 . místo, o rok později 6. místo, až ročník 79/80 trochu malinko uklidnění..3.místo, ale šílené skore 35:35 za 30 zápasů..čtvrtá Dukla měla skore 53:25, takže zase řev: „ 13té Košice daly taky 35 gólů, jak s tím chcete vyhrát ligu vy amatéři..“.   Jó šlo to pomalu a trpělivost  žádná..skoro sedm let to ještě museli „nejlepší fandové“ vydržet...