Detail uživatele diskuzního fóra - Bororo

Datum prvního příspěvku
20.04.2006
Celkový počet příspěvků
1546
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1409
Ptejte se vedení Bohemky 108
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 17
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4V6lA/6w 191 Hacko10
jenS1gh2 51 Hacko10
nDZPWD4v 15
1DThlnXV 8
qf0SjlIH 3
sWW7q5o+ 2
HMnHVEln 2
95upxjNz 2
0f8WMVtz 2
4S4RxFF5 2
oyoTfJhH 1
II0sr2L+ 1
HJViM8CL 1

Přiznejme si, že to píšeme hlavně v afektu s tím, jak Jarda Starka zase k první lize přišel….jinak si neumím představit jak by to mohl někdo „zařídit.“  Ten dotyčný musí následně při kontrole znovu na testy, ta krev se nadá podstrčit od jiného, okolo testů se motá hafo  lidí, vzorky jsou zapečetěny. Naočkovat se ten virus taky nedá. Nechat se schválně nakazit? To je sci-fi…. Jak tu někdo psal, největší chybou je nastavení tohoto systému, za těchto kriterií se nemůže dohrát ani další ročník.

pišta napsal:

no a ještě taky otázka, jak zareaguje LFA nebo jak se ten spolek jmenuje.-))...takhle se nedohraje ani příští sezona a kdo bude potřebovat, tak onemocní...

LFA ani Svaz podle mě nemají šanci, tady rozhoduje hygienik a pokud nasadil karanténu, tak bylo předem odsouhlaseno jak se bude v takovém případě postupovat.....a kdyby náhodou byly tendence to změnit, tak se objeví do víkendu další nakažený...z Karviné, Příbrami - variant je-:)

pišta napsal:

a komedie pokračuje...Opava karanténa a liga se nejspíš nedohraje....:-(((

To nemohlo nikoho překvapit...Jarda to zařídil "okolo". V Příbrami se bude slavit a na Julisce si dají černý pivo..-:)

JanProchazka napsal:

Koubek když v JIhlavě nastoupil na těch pár minut, tak dal gól nebo se aspoň dostal do šance. Proč těch minut dostal tak málo neví asi nikdo. Osmančik má dobrý výběr místa ve vápně a klid ...

Není důležité, jestli by si Osmančíka někdo víc představoval na hrotu nebo po straně, je to stále hlavně perspektiva. Ale my potřebujeme hotového hrotového hráče (Pulkrab taky neměl 190cm), pokud chceme hrát v lize slušnější roli.  

Lamas napsal:

Ještě jsi zapomněl na Osmančíka

Jenže Osmančík je spíš rychlostní typ na křídlo-halva, pokud se naučí poctivě vracet,  Marvis Ogiomade má potenciál, ale je takový lepší Keita. To jsou všechno hráči spíše do stran a využít jejich rychost, já měl na mysli hroťáka s fyzickými předpoklady typu Matěje Pulkraba nebo  Petara Musy ( toho nám před pár léty nabízela Slavie, hodně levně, hostoval ve Viktorce Žižkov , nikdo ho nechtěl, vrátil se na rok zpět do Interu Zaprešič, což je vlastně béčko Dinama Zagreb, pak zase přes Slavii do Viktorky.. škoda mluvit..). Puškáč je ten správný  typ, jen musí být fit, Ugwu má všechny předpoklady, od Koubka čekali v Jihlavě taky víc.

AFK11 napsal:

Já bych ještě vyzdvihnul, že pan Klusáček dostal skvělé věci z hráčů, kteří už byli z různých důvodů skoro odepsaní, myslím hlavně Schumachera (toho nesmyslně odstavil Hašek), ale i Bederku (ten se do jarního kádru ...

Nejsem na Levina „příkrý“, mě je fotbalově sympatický, ale jak píšete „špatně stál“ a to je o poziční hře (Navíc tu poziční chybu měl hasit Dan a nikoli Hůlka). Není to první zápas, kdy měl problém s taktikou. To musí sakra zlepšit. Chválíme Schumachera, jeho náběhy jsou fajn, ale poziční hra v defenzivě taky kulhá, to že jsme z těch chyb neinkasovali, není zrovna jeho zásluha. Jistě, každý má co zlepšovat, kdyby byli kvalitou někde jinde, tak kopou Bundesligu…  Bederka má díky své výšce velmi dobrou hru hlavou a  dobré dlouhé pasy, v posledním zápase mu to na Nečase vycházelo parádně,u něho bude hrát roli psychika.Ale jak jsem psal, vzadu je variant víc. O pozici útočníka můžeme zatím jen spekulovat, bohužel.

tomiisek napsal:

Co se budoucnosti tyka, kde sehnat noveho Jindriska? Nejperspektivneji se mi jevi Hulka, zaroven je ale velke riziko, ze po nem nekdo sahne... Mam tak obavy, ze Pepa je poslednim psanym i nepsanym KAPITANEM. Po Hulkovi ...

Dan Krch taky nebyl vzat do Bohemky jako stoper, on měl právě být tím  polodefenzivním záložníkem, v rezervě Sparty a v Táborsku to hrál a dobře (dal nám ve 2.lize taky  gól), při častém  zranění Martina Cseha musel trenér překopat zadní řady, v halvu začal hrát Marek Jungr, nedařilo se mu, tak tam  z beka přesunuli  Pepu Jindřiška (to byl skvělý tah Jožky Webera) a z Dana Krcha se stal stoper z leknutí. Neměl tu špatné sezony, ale co naplat, některé základní mechanizmy jako mají „vyučení“ stopeři už od žáků, tam prostě chybí. Na druhou stranu  to lze pochopit, odehrál s Erichem Brabcem za Klusáčkovy záchranné mise několik dobrých zápasů, tak oni věří, že se chytí. Já si to zrovna nemyslím, ale rád se budu mýlit. Jinak s Hůlkou ok, ale potom bude třeba stabilizovat stoperskou dvojici. Naštěstí je tam variant dost.

Každý náš fanda je určitě spokojený s právě skončenou sezonou. Po „Haškovském polopodzimu“ nebylo moc očekávání. Snad jen víra, že co se povedlo Klusáčkovi před  léty , tak to se třeba zopakuje…  Povedlo se a ještě něco navíc…. Nikdy jsem za ta léta nekritizoval trenéry až na pana Haška. Hlavně rozestavění hráčů a naprosto nesmyslný systém 3-2-3-2 s hráčským materiálem co měl.   Právě Klusáček dokázal, že trenérsky citlivým zásahem do sestavy dokázal s těmi hráči co má, zvolit až na malé výjimky  vždy herní systém, který si „sednul“.  Nelze ovšem přehlédnout, že dva aspekty mu velice pomohly: skvělá forma Pepy Jindřiška a  Lukáše Hůlky (až na zápasy na Slovácku) a veliký přínos Matěje Pulkraba.  Kromě skvělé trenérské práce to byly tyto momenty  co způsobily  ten kvalitativní obrat. Že také další hráči  potom hráli víc než dobře je už dáno oním známým „ když se daří tak se daří.“ Proto to ale píši, abychom zůstali při zemi… Skutečnost, že Pepa ve svém věku exceluje, není moc dobrá vizitka pro další hráče, třeba pro Levina. Mě nešlo o tu minelu při druhém gólu v MB, to se přihodí. Ale neschopnost se poctivě vracet jako při prvním gólu, kdy Búďa byl jeho hráč a u toho brejku jaksi chyběl, to jsem si všiml u Levina už v několikátém zápase. Konstruktivní záložník je taky otázka, Kamil Vacek i v diskutabilní formě je jediný, kdo dokáže dát hře nějakou myšlenku a stanovit tempo. To není dobře. A pozice hrotového útočníka může být v následující sezoně další problém. Puškáč se jevil v posledním zápase dobře, hlavně pohybem, ale po jaké době,snad se po zranění do toho dostane, spoléhat na návrat třeba M.Nešpora, tak na tom asi nelze stavět. Lze si proto jen přát, abychom v takovém stylu dokázali také vstoupit i do nové sezony.

Pro osvěžení: dnes je to na den 45let od sestupu Sparty,po naší „slavné“ porážce v Třinci. Psal jsem to už ve své knížce, celé vedení mělo nahnáno, vnitřně tam ale ta radost byla, nebudeme si nic namlouvat. Spartě jsme slíbili přes Frantu Jílka, že o víc než 3 góly neprohrajeme. Naši slovenští spoluhráči  však vstoupili do „děje“ s třineckým vedením tak nějak jinak…za přispění dalších dvou našich hráčů se rozjelo v Třinci neuvěřitelné divadlo. Nešel proud, nešly hodiny, výkop se opozdil o cca 20min., rozhodčí Korček se šel o poločase osprchovat, že má zpotenú košelu…výsledek známe. V 86min, dávno po konci utkání Sparta-Teplice, střílí Petr Svoboda pátý gól Třince a je vymalováno….připomenu „památnou sestavu“:  Kozinka-Loukota, Valent, Prokeš,Vejvoda- Ivančík, Mastník, Panenka,Jílek- Vokáč, Jarkovský.

Událo se 16.6.1975 v Třinci.

Bohemák12 napsal:

Jen co mě napadá - Kostl , Nečas , Schumacher , Levin , Vodháněl , Hůlka, Bederka. Za Tetteha jsme taky dostali nějakou korunu . Samozřejmě , že měl i omyly typu Puškáč - Keita ...

Tak to přece nefunguje, na vytipování hráčů je řada jiných a agenti, kteří hráče přímo někdy vnucují, aby byl pohyb a procenta z prodeje. I to finální rozhodnutí není jenom na trenérovi.Haška jsem vůbec nemusel, už pro debilní rozestavění.. Na druhou stranu Puškáč ani Keita nebyly vyloženě Haškovy omyly. Mentálně je Puškáč podobný jako Pulkráb, ale po zranění by potřeboval fotbalově "nakopnout", je to i o hlavě, ví že to není ono..taky mě nadzvedl, když v šanci tam dal dřív nohu Vacek než on co byl o půlmetru blíž, čtvrtý gól s Teplicema, bohužel...