Detail uživatele diskuzního fóra - Bororo

Datum prvního příspěvku
20.04.2006
Celkový počet příspěvků
1621
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1484
Ptejte se vedení Bohemky 108
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 17
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4V6lA/6w 191 Hacko10
jenS1gh2 118 Štefan, Hacko10
nDZPWD4v 15
1DThlnXV 9 Hacko10
4eUK+Qvt 5 Štefan
qf0SjlIH 3
sWW7q5o+ 2
HMnHVEln 2
95upxjNz 2
0f8WMVtz 2
HJViM8CL 2
4S4RxFF5 2
oyoTfJhH 1
II0sr2L+ 1
9KOL1uCa 1 venca_65

FreeBeam napsal:

Jestli se nepletu, tak van Buren je už hráč Liberce, nebo je to zase jen hostovačka ? Ale Prekop je podobný buldočí typ, ten ještě v Bohemce dokáže spoustu věcí. A Beran, i když mu ...

Mick van Buren je hráčem Sešívek, v Liberci mu končí hostování 30.6.2023

kolina napsal:

Jasně, asi jsem se nepřesně vyjádřil, ale myslel jsem cca jak to píšeš... Architektonická soutěž jako celek, následně rekonstrukce začít po etapách v ulici Sportovní, no a koloudační řízení pro vždy aktualně vybudovanou novou tribunu by ...

Já bych spojil do jedné etapy Sportovní a Vršovickou (branka u tramvaje). Jednak by to konečně dalo nějaký architektonický a funkční „polocelek“ a Ďolíček by vypadal jako uzavřený objekt a navíc by to stavebně  a organizačně bylo v návaznosti nejkomplexnější. U Sportovní může být problém jak se projektant popere (a dohodne s MěČ) s veřejným chodníkem a u Vršovické asi požadavek Městské části o  vybudování komerční části za novou tribunou za brankou. A nechci pomyslet na požadavky na parkování….  

kolina napsal:

No, tak si říkám, že když se má nyní vyhlásit ta architektonická soutěž tak zda by nebylo vhodné jako jednu z priorit zadat nejdříve stavbu tribuny u POŠTY, teda když se má budovat po etapachách... Stejně ...

Architektonická soutěž se ve smyslu stavebního zákona musí připravit pro celou stavbu, v našem případě stadion a případné přilehlé plochy. Nelze vyčlenit část, právě z důvodů návazností dalších částí, ty musí být známy stavebně jako celek. Jiná věc je realizace, po arch. soutěži následuje po dalších krocích  projekt stavby pro stavební povolení a tam lze rozdělit stavbu na etapy. Etapizace občas vyřeší některé dílčí problémy (např. postupné financování) , ale ve finále stavbu zpravidla prodraží.

berjir napsal:

V Jedenactce kola jsou obcas i hraci, kteri by se objektivne nevesli ani do Stovky kola. :) Celkem by me zajimaly kompletni cisla Hulky (obranne, utocne statistiky apod.) pred a po zraneni, od pohledu je ...

Statistika je dostupná. Ovšem v lečems taky zavádějicí a zkreslující.Příkladem je Roman Valeš 73,3% úspěšných je na 4.místě z těch co odchytali  všech 900min. je pořadí Reichl, Vliegen, Hanuš, Valeš.  A víme, že žádný nadstandard nepodává. To samé je u jiných statistik. U Hůlky je třeba nízká úspěšnost v hlavičkových soubojích 59,5% , Křapka na tom není o mnoho lépe 63,6%. Úspěšnost v obraných soubojích celkem má Křapka  3.místo 74,6% , Lukáš Hůlka  67.místo 65,3% a Koestl 87.místo s 62,2%. Opět počítám jen hráče s  900 min. Ale zase v jiných ukazatelích je Hůlka lepší. Navíc si myslím, že u Hůlky se jedná o některé mimořádné mega kiksy (s Plzní dva  prakticky gólové jak tu někdo psal, to že to oni neproměnili je jiná věc) a tam ty procenta nic nevypovídají. U Lukáše Hůlky  se jedná - doufejme o dočasnou horší orientaci v prostoru, když jsem viděl jak skáče na balon co letí metr nad ním, tak to není normální. Ale po úrazu hlavy(ucha) se to údajně stává.  Věřme, že co uměl, tak  nezapomněl.

Kolda napsal:

A proč by nešel ? Měl by na výběr chytat v týmu ze špičky ligy, nebo sedět na tribuně ve Spartě.

Zrovna Nita může být příklad. Jeho se nikdo v prvním kole neptá. K názoru hráče se samozřejmě přihlédne, ale hlavní slovo má  agent(agentka) a následně klub. Třeba mají jinou představu.  , ale záleží na okolnostech.  Ty v jeho případě nemusí být vůbec příznivé.  Údajně se řeší jeho přestup v zimním termínu, pokud je pod smlouvou (06.2023) .

Avatov napsal:

Dobrých hráčů je dost, jen je chtit hledat, podivat se na venkov, do nižších soutěži ... nečekat až je objeví S+S+P. 18 letý kluk dostane šanci u nás dříve než ve Slavii... Nečekat co nám ...

Končím, externě, pro jednu hráčskou agenturu (po skoro 20 letech), tak zkusím něco  dovysvětlit. Je to víc než 15let, co jsem  zdůrazňoval  Vláďovi Suchému s Jirkou Steinbrochem, že „Nový“ systém vše převálcuje: Původní zažité: vyhlédnu hráče pro klub (zjednodušeně vyjádřeno) už téměř neplatí. Dnes má každá zaběhlá hráčská agentura řadu spolupracovníků v krajích, regionech – jak chcete. Každá má třeba 5-10 spolupracovníků v terénu. A tak platí systém hráč-agentura a až nakonec  klub . Hoši z agentuty naslibují rodičům kluka ( něco mateřskému klubu)vše možné (slibem neurazíš), něco málo z toho splní , investice  řádově v tisících  se v globálu tohoto systému vždy vyplatí a hráč je podchycen (jako nezletilý přes rodiče) s určitou agenturou. Vypadá to potom tak, že většina hráčů zhruba od 10-12 let jsou už pod agenturami a ty je potom podle toho nabídnou klubům. Ti vyspělejší ( nebo v té chvíli  nadanější) jdou do  klubů s kterými  mají obchodní či jiné vazby (je to různé). A ostatní potom klubům 2 a 3. ligy kde taky od dorostu potom mají svůj vývoj a dál se uvidí….ale hráč je pořád pod tou agenturou!!. To jsou smluvní dohody mimo rámec přestupů. Po nabytí svéprávnost v 18 letech se smlouvy hráče s agenturou mění a bývají mnohem tvrdší, důvody uvádět nebudu. Takto je „podchyceno“ 90% registrovaných hráčů už od mládežnických kategorií. Např. Petr Nerad nar. r.1994 byl v hledáčku Bohemky od svých sedmi let, v osmi letech(2002) už byl jako vyhlédnutý talent z SK Řepy  v Bohemce… a to byla doba, kdy mnou popisovaný systém se  teprve  rodil…Samozřejmě se čas od času najde výjimka, najde se talent ve vlastních žácích ligového klubu, ale takto to prostě dnes funguje. Já měl třeba r.2019 (před Covidem) pro nejen slovenské kluby asi portfolio 120 hráčů (většinou ve věku 12-15let) a to jsem to dělal jako externista po práci hlavně o víkendech…. Co píši, možná víte, jen si to neuvědomujete.

Hrubajz napsal:

Ano. Naštěstí je vše pořád při starém a určitě bych Vás zase rád viděl! Jinak co se týče stěhování Bohemky,tak pořád slyším pana Steibrocha jak mi říkal,že když půjde Bohemka jinam(tehdy do Edenu) tak on ...

Jistě, Jirka ani Vláďa Suchý by to nepobrali a já taky nikoho konkrétního neznal Ale vzhledem k tomu, že "někde" na Bohemce tato myšlenka byla, tak chtěli odborné  posouzení a já jsem se nabídnul s tím, že dám na tu studii kulaté razítko, a o to šlo...jinak se k Vám budu těšit, určitě se ozvu.

Pardik napsal:

Proboha živýho,co blbnete?!!Ďolíček je přece a bude jediný a jedině tam,co stoji!Ve Vršovicich!!!Nic jinýho neberu!!!Tak neblázněte klokani a v ne 3body z Brna!!!

Celý nápad se stěhováním je nesmysl. Já jsem jen chtěl v r.2011 dokázat tuto blbost na ekonomicko-technických údajích odborně podložených, genius loci šlo stranou, jen tvrdá fakta...

Pro Vás ještě info: recenzi nebo korekturu jak chcete ,na 2.díl "Bohemka je a bude" dokončím příští týden, pokud ještě nepříjdou další změny. Teď nad tím taky sedím...Potom to bude na dalších....

Hrubajz napsal:

Dobrý den. Pokud se tady bavíte o nějakých variantách stadionu,byla tady možná ještě jedna o které jsem kdysi s panem Steinbrochem mluvil a to byl sportovní areál na Praze 4 Děkanské Vinici.

Zdravím, ono těch variant bylo víc, Děkanka padla tuším pro rozšíření přilehlé komunikace(už nevím přesně). Já uváděl variantu nového stadionu t.zv. na zelené louce. I ta zmiňovaná Karviná je jen rekonstrukce (hlavní tribuna tam zůstala) .kapacita je tam pod 5 tis.diváků, já měl cca 10tis. diváků a poloha kdekoli v Praze  se stavebně a finančně nedá vůbec srovnávat..... mimochodem ještě fungujete jako dřív, že bych přišel na pivo?. Jsem ze Slovenska definiitivně v kanceláři Praze .....

Ještě pro Klokana z Černošic: V hospodě jsme si jen řekli osnovu zadání.  Jinak jsme na tom s kolegou,taky  klokanem (on dělal technologii a elektro část , já stavařinu a rozpočet dle OTSKP), makali po večerech skoro měsíc...