Detail uživatele diskuzního fóra - Bororo

Datum prvního příspěvku
20.4.2006
Celkový počet příspěvků
1525
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1388
Ptejte se vedení Bohemky 108
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 17
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4V6lA/6w 191 Hacko10
jenS1gh2 32 Hacko10
nDZPWD4v 15
1DThlnXV 8
qf0SjlIH 3
sWW7q5o+ 2
HMnHVEln 2
95upxjNz 2
0f8WMVtz 2
oyoTfJhH 1
II0sr2L+ 1
HJViM8CL 1

Cavalera napsal:

Pan Hašek hrál na dva povoláním útočníky tak možná v Teplicích (Keita, Ugvu). Jinak se tam chudák útočník vždycky motal sám...

No nemotal, on to v ofenzivě prohazoval, třeba v Karviné tam přebíhal Hronek, se Zlínem jiný krajní záložník. Smyslem debaty bylo ale to rozestavění vzadu   3 stopeři a dva halfbeci, to vůbec nefungovalo včetně defenzívy záložníků po ztrátě míče. Vepředu se to motalo různě, to mělo být variabilní, ale...  

Hrubajz napsal:

Jen se musím ohradit. Po porážce na Slávii jsem tady NENAPSAL ani slovíčko. Protože bohužel nebylo co napsat. A teď pár drobností. Zrovna na Slávii jsme nastoupili se dvěma stopery nikoli se třemi. Prohra na ...

Zdravím, o rozestavění jsem už psal o pár příspěvků níž, píšete správně. Taky si myslím, že pokud si mužstvo bude vytvářet svojí hrou šance, góly by měly přijít. Pokud se nevystřelí, gól nedáte ani náhodou a to je ten rozdíl. Tak věřme, že hráči dokáží vytvořené šance postupně proměňovat. Problém je taky v tom, že stopeři dělají hrůzné individuální chyby a to nevyřeší ani "správné" rozestavění i když si myslím, že pokud se hra na dva stopery stabilizuje, mělo by to postupně přinést svoje ovoce. Bude to asi běh na delší trať a v tom trenérovi nezávidím. 

rudd napsal:

Stejní lidé a dva různé pohledy. Hašek: proti nezastavitelné Slávii 4-0 (největší ostuda v dějinách), Bohemka je malý klub ( ostuda takhle mluvit o tradičním klubu, měli jsme smůlu (alibista Hašek), hra na tři stopery ...

Jen poznámka: nehráli jsme na Spartě na tři stopery, Hůlka hrál v záloze. Rozestavění bylo 4-2-3-1. Pan Hašek hrál 3-2-3-2. To jen pro upřesnění.

kolina napsal:

Teda na obhajobu trenéra Haška nutno uznat, že na to co chtěl hrát měl podstatně menší rozpočet na nákup do toho systému vhodně zapadajících hráčů, ale na druhou stranu Hašek měl být soudnej a musel ...

Jenže Trpiš hraje 4-4-1-1 s balonem a 4-5-1 při napadání (vysoko) bez balonu v defenzivě, to s Haškovým 3-2-3-2 nemá vůbec nic společného. To, že chtěl taky agresivně napadat, ano ale s kým… v “jeho“ rozestavění se 2 hlafbeci po ztrátě míče zatáhli ke třem stoperům(když to stihli) na půl hřišti byla díra  před ní Pepa ok, ale Rada,(Vacek) nejsou na takové kmitání typologicky vhodní, k nim se přidal pravý záložník a možná se vrátil jeden z útočníků na teoretické 5-4-1, ale to už bylo pozdě, bránilo se hluboko a pak se nediv, že ve středu hřiště byl průchoďák (viz.4 góly od Příbrami doma) a další nemá cenu připomínat. Tento systém hráli brazilci v sedmdesátých letech, jenže měli v průměru třeba 27let a každý včetně stoperů měli techniku na úrovni Tondy Panenky a fyzičku Jindříška, když mu bylo 30let…

t48 napsal:

pokud vim tak sel do kataru, kde je s haskem po dvou mesicich vyhodili .... (ale uz je to v roce 2013-4 tak si to tak nepamatuju :)

Přesně tak. On šel za Ivanem Haškem jako asistent do Katar SC a za dva měsíce skončili. Klusáček nastoupil v Jihlavě až v prosinci r.2014. 

vytrznik napsal:

Hasek uz tu neni a mistni chytraci z fora ho tu budou porad resit-) Ja jen cekam pokud ted Klusacek treba 3X prohraje tak ho budou hned vyhazovat Za me Klusacek ok protoze kvalitnejsi trener ...

S poslední větou souhlas. Jinak já třeba kritizoval Haška teprve jako prvního trenéra za všechna ta léta na foru. Dokonce si myslím, že je kvalitní trenér. Ale některé jeho kroky a výroky byly prostě ( v jeho pozici) přes čáru. Jinak jasně, že tu nebude mít nový trenér žádnou procházku růžovým sadem... ale tak platí: ví do čeho jde.

AFK11 napsal:

No ale právě o to jde. Jsme hrdí Bohemians a co to znamená? Třicet let hrajeme tužku. Jsme chudý a bereme buď starý, zraněný, nerozehraný nebo naopak velmi mladý hráče (i když se to v ...

A o tu Vaší poslední větu hlavně šlo.. Navíc byl zřejmě metodicky vazalem Sparty (Hřebíka). Kdy začala hrát Sparta na tři stopery a kdy my a proč? Sparta s tím před pár koly skončila a ejhle, v ČB už i my klasiku 4-4-1-1. Měli jsem před touto „ sparťanskou změnou“ obranu, která  se pohybovala na 6-8 místě v počtu obdržených branek. Čili slušný průměr. Dnes jsme v tomto ukazateli předposlední. Nižší produktivitu v útoku nelze svalovat jen na trenéra,(že sportovní vedení) ale herní systém co nám naprosto nevyhovoval a to nejen v defenzivní fázi ano.  Další, když bude zaměstnanec nespokojený, může přijít a vyříkat si to, navíc pan Hašek musel vědět do čeho jde. Pracovní problémy  se neřeší  přes media, i kdyby měl stokrát pravdu. To nemá s remcáním fandů na webu nic společného.

Martego napsal:

Vomáčka přišel do Bohemky ale v roce 1999 ve 21 letech (nebo 20 nevím úplně přesně), opravdu z Liberce a jako liberecký rodák s mládeží Bohemky nemá nic společného. Jinak s myšlenkou vašeho původního příspěvku ...

Čihák přišel určitě z Plzně, myslím, že ještě kopal u nás za dorost, může to být na hraně. Mám v té tabulce příchod  r.1986 a v r. 1991 odchod na vojnu (Cheb), potom v r.1994 přestoupil do Viktorie Plzeň a dál potom myslím Blšany...

Fans napsal:

Zdravím pane, tak abych uvedl na pravou míru. Od roku 2009 jsme "vychovali" tyto hráče :M. Havel, M. Hubinek(jeho otec), P. Nerad a M. Nešpor, (společně s J. Moravkem opravdový odchovanec),T.Vanicek, a mladej Koubek. Toť ...

To je na delší diskusi:Ve statistikách se uvádí hráči, které klub "vychoval" v dorostu na tolik, že jsou schopni té a té soutěže dospělých. Např.  Milan Škoda přišel z ČAFC v necelých 15ti letech, Honza Moravec ze Svitav ve 14 letech. Na soutěž dospělých (dokonce 1.ligu) je připravili na Bohemce. To by ani Petr Nerad nebyl odchovancem, přišel v 8letech ze Sokola Řepy.Ale znovu: to není téma. Téma byla výchova hráčů pro ligu, možná jsem to měl jinak nazvat, tam si pořád myslím že je produktivita vysoká. To srovnání s 80lety bylo myšleno ne jako kritika, že jsme tenkrát skoro nic "nevypěstovali", ale jako argument, že kvalitní mládež nemusí být zárukou zářné budoucnosti. Jistě, je to ta nejjednodušší, nejlevnější, ale zároveň nejsložitější cesta. Když vidím kluka, který dnes kope za Horní dolní a před 10ti lety měl víc než na ligu, obdivovala ho třeba Sparta a dnes? Holt někdo má to pivo radši...,( to si mohu dovolit já)...

Martego napsal:

Jak jste přišel na to že Benjamin Vomáčka je odchovanec Bohemky ?

Vím, že přišel z Liberce, ale snad ještě jako dorostenec (nar.1978), pokud ne omlouvám se. Znovu vysvětluji, dělali jsme tu databázi s Jirkou S., když jsem to po jeho odchodu převzal, nevylučuji, že jsou tam nějaké nepřesnosti. Cílem původního příspěvku bylo zdokladovat, že v daných letech jsme měli daleko menší "produkci" kvalitních dorostenců, než v posledních 10ti letech. Podklady mám doma, tady mám jen excelovou tabulku.. nemůžu to zkontrolovat. Ale pokud máte pravdu vy, tak to mojí argumentaci ještě posiluje, o dalšího odchovancev té době méně...podívám se na to doma, díky za připomínku.