Detail uživatele diskuzního fóra - Bororo

Datum prvního příspěvku
20.4.2006
Celkový počet příspěvků
1457
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1321
Ptejte se vedení Bohemky 107
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 17
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4V6lA/6w 159
nDZPWD4v 11
1DThlnXV 8
qf0SjlIH 3
sWW7q5o+ 2
HMnHVEln 2
95upxjNz 2
0f8WMVtz 2
oyoTfJhH 1
II0sr2L+ 1
HJViM8CL 1

11.rada napsal:

Jsem vděčný za každou posilu, která nám pomůže se zachránit, ale nikdy nepochopím, proč máme potřebu se neustále shazovat a na veřejnosti se doslova rochnit v tom, že patříme k finančně slabým klubům a bereme ...

Spíše to bylo míněno ve smyslu, že pokud by stabilně hrál v Odense, kde je pod smlouvou, tak by k jednání o hostovačce nedošlo ( a to s nikým). O příchodu Puškáče zveřejnil ale toto: „Jsem rád ,že se nám podařilo přivést urostlého útočníka a mou radost ještě zvyšuje fakt, že o Davida mělo zájem snad pět klubů z české ligy a my tu bitvu o něho vyhráli.“ To na shazování se nevypadá…

Hrubajz napsal:

Dobrý den. Já jen dodám, že Kamil Vacek byl v roce 2016 vyhlášen za podzimní část nejlepším ofenzivním hráčem Polské extraklasy! Bohužel pak jeho fotbalová kariéra nabrala směr dolů. Na druhou stranu vždy byl o ...

Zdravím, po té úspěšné sezoně se nechal zlákat do Haify, tam si moc nekopl. Vrátil se do Polska, hrál za Šlask Wroclaw (2017/18) a dobře. Tam si jej vyhlédnul dánský trenér a pěl ódy jakého budou mít rozdílového hráče. Přitom prakticky vůbec nenastupoval, ani nebyl na lavičce, mohl být  zpočátku sezony zraněný,nevím. Těch pár minut nabral až ke konci podzimní sezony…Na celou kariéru hráče má vliv také hodně jeho agentura, co si budeme namlouvat... On má Soccer-Solution, patří  holanďanovi, tam nikoho neznám..-J

dolíček napsal:

Jeste bych uvital informaci o jeho zdravotnim stavu. Jestli bude k dispozici hned na prvni kolo. Ale kazdopadne je to fotbalista a mam pocit, ze nahrada za Martina H. je vice nez adekvatni...

Zdravotní stav je ok, odehrál kromě "štěků" v lize dalších 8 zápasů za rezervu a pohár dohromady , dal jeden gól a na jeden přihrál. Spíš si myslím, že tam něco nesedlo (trenér, herní systém...) 

Hrubajz napsal:

Ahoj Svato. Dekuji, ze jsi to tady o Heinekenu napsal. Nevim jestli jsi cetl nejake diskuze na fb, ale snad jsem tam i par lidi presvedcil..... Ale byli u mne jiz nejaci fanousci co krusovice ...

Zdravím, kde je to "U Vás", rád bych zašel. Ne pro kontrolu Krušovic, ale i třeba na kus řeči  až budu v doma. Pokud to nemůžete zveřejnit z titulu skryté reklamy..třeba, napište na Bororo10@seznam.cz

Za Zdeňka Svobody jsem prožíval podobné chvíle. Internet nebyl (ještě že tak) a já chodil do Klokanklubu, (to bylo jediné místo pro širší kontakt s fanoušky) tam jednou týdně  vysvětlovat  některé kroky vedení..  Ujišťuji , že to bylo stejné: „Máte peníze (což byla pravda, v té době nadstandardní, ať už černé nebo legal.), ten náš bílej žid  ( to jako Zdeněk Svoboda) si koupí  novou bílou Dacii  a vy přivedete z béčka Teplic  nějakýho Chaloupku, k čemu?..,jindy:  odepsaného  (Spartou) důchodce  Čermáka, věčně zraněnýho ,co už i v Chomutově jen občas střídá. (u nás se vrátil i do repre..).z  Montáží -přeboru,to jste se zbláznili, tu pomalou línou lemru, toho nekopu  V.Hrušku “(později taky reprezentanta a nejrychlejší křídlo co kdy v Bohemce bylo s výjmečnou kopací technikou.).... Po čase ..“No Sloupa? To je vrchol, to si děláte pr..l, ten neumí ani běhat a celá Plzeň se nám směje ...a  toho poušťáka Poštulku ?, ze Sparty ho vykopli do Interu, ani tam už nechytal ,ani nebyl na lavičce (nám vychytal  8 zápasů jaro 1981 když byl Bóra na vojně a Zdenda Hruška zraněný)   I tak jsem ty fandy trochu chápal ,vyhlásil se útok na titul   a potom  v sez.1976/77  9 . místo, o rok později 6. místo, až ročník 79/80 trochu malinko uklidnění..3.místo, ale šílené skore 35:35 za 30 zápasů..čtvrtá Dukla měla skore 53:25, takže zase řev: „ 13té Košice daly taky 35 gólů, jak s tím chcete vyhrát ligu vy amatéři..“.   Jó šlo to pomalu a trpělivost  žádná..skoro sedm let to ještě museli „nejlepší fandové“ vydržet...

bedny napsal:

Bral bych i to letní kino co je vedle stadionu. Často jsme se vraceli z práce dost pozdě a jediné, kde měli otevřeno, byla benzínka vedle té pivnice. V lednici jsme tam dolovali alespoň trochu ...

V té pivnici, říká se jí Hokejka točí Kozla, Regenta a někdy Spartakovce (to je taky třebońský Regent,ale trochu upravený, začíná zájem o něj klesat..)  kromě Kozla se tam ale sortiment dost často mění. Mívají otevřeno do 22 hod., někdy i déle… Co není Corgoň liga, klesá taky na fotbale a okolních pivnicích  zájem o stejnojmenné pivo.. V rámci areálu City Arény je hospoda Bokovka, kde čepují Budvar10st., Cvikl nefiltr a Budvar 12st. (ten nečepují během fotbalu).

bedny napsal:

Letošní léto jsem trávil pracovně v Trnavě a chodil jsem kolem City arény docela často. Musím říct, že by mi podobná záležitost ve Vršovicích nevadila.

To asi nikomu,..  naproti je zimní stadion a pivnica, tam jsme se mohli potkat na pivu..-:) 

Je potřeba vnímat, že p.Poór je především obchodník, dokonce výborný obchodník. I  ten sponzoring váže na obchodní aktivity a toto je jedna z nich. Důležitější však budou některé tendry ČD a  plánovaná privatizace, nebo prodej určitého podílu do soukromých rukou části ČD Cargo. To se bude řešit v resortu letos a být tady u toho je logické. A vlastnit  tuzemský právní subjekt taky. Ale to se v této branži všeobecně ví, tak neprozrazuji nic proti ničemu…

ludvavestec napsal:

To je tak pozitivní článek, snad se mi z toho nezblázní cukr v krvi. :)) ( na co tady potom budeme nadávat? )

Tady po Trnavě se  tvrdí již dlouho , ža p.Poór v Praze zrealizuje stejnou obchodní kauzu: odkoupí pozemky a stadion za víceméně symbolickou cenu, plus  odkoupí pozemky vedle,  stadion zrekonstruuje, v prostoru parkoviště (plus Katovny) vybuduje obchodní a parkovací centrum. Za dohodnutých podmínek po určité době nájmu (třeba 10let i více) vrátí stadion a příslušné  pozemky Městu,které tím zhodnotí svůj majetek bez větší investice. Investor (p.Poór)  kdykoli OC dobře prodá . Pokud dobře počítám, vydělá na tom stavebník (investor) i vlastník (Město). Prostě trnavská City aréna a okolí smluvně přes kopírák..-J Místní si tu otevřeli mapy a letecký pohled…zajímavá dispoziční shoda.. může to být i jinak, ale ta podobnost k takovým úvahám prostě směřuje.

Hrubajz napsal:

Dobry den. Ja jeste neco malo pripojim z te doby kdy tady vladl tento trener..... Neda se zapomenout na prestup Martina Jiranka do Liberce a na uplny konec jeho vlady v Bohemce kdy i pomoci ...

Pavel Švarc jako majitel si ho nechal prostě přerůst přes hlavu. Švarc, ač původně slávista měl Bohemku jako vlastní dítě, ale i když byl vlastníkem tehdy finančně silné firmy Hospodářské služby tak nevím čím to, ale nebyl krevní skupinou byznysman..určitá obchodní naivita a až přehnaná důvěra udělala své. Nakonec nejen "trenér", ale hlavně zápasník si s ním prostě vytřeli p....