Detail uživatele diskuzního fóra - Bororo

Datum prvního příspěvku
20.04.2006
Celkový počet příspěvků
1554
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1417
Ptejte se vedení Bohemky 108
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 17
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4V6lA/6w 191 Hacko10
jenS1gh2 58 Hacko10
nDZPWD4v 15
1DThlnXV 9 Hacko10
qf0SjlIH 3
sWW7q5o+ 2
HMnHVEln 2
95upxjNz 2
0f8WMVtz 2
4S4RxFF5 2
oyoTfJhH 1
II0sr2L+ 1
HJViM8CL 1

Je to fajn, že podepsal prodloužení smlouvy. Musí hodně věřit. Je to stoper paar excelant a může hrát i defenz.halva. Svým způsobem ho obdivuji, protože hrát v tomto složení  některé zápasy na tři stopery musí vyžadovat  hodně víry v lepší zítřky. V Karviné a v ČB stejně , včetně tzv. halfbeků (tam je v tomto systému největší problém) nevěděl vůbec v prvních poločasech o co go….

samett napsal:

Naprosto souhlasím, moderní fotbal už to vyžaduje. Dá se s tímto rozestavením téměř okamžitě reagovat na soupeřův styl. Je to hodně o elasticitě beků a zálohy . Tenhle zápas je musím všechny pochválit, myslím tu ...

Hra na 3 stopery není žádná moderní novinka, to už se hrálo v letech 1973 a výše v Anglii, kde to moc neuspělo a hlavně v Jižní Americe, hrál tak i nár. mančaft Brazilie – ale zápas od zápasu. Herní systémy se obměňují. Má to jen tu vadu, že málokdo má na každý  systém typově vhodné hráče. My to můžeme hrát proti slabšímu soupeři, protože je to útočnější a halfbeci jsou více vysunuti a tím se „zkracuje“ hřiště. Ale právě vysunutí halfbeci jsou v defenzivě problém, protože jejich postavení je jiné než u klasických beků(nechávají kolen větší prostor, netlačí se k lajnám ). Bylo to vidět, když se na chvíli  Zlín vzpamatoval, po příchodu Janetzkého po 65min. to hráli po křídlech a problémy jsme viděli. Schumacher i Dostál v tomto čase nestíhali. A to ještě Poznar a Čanturišvili (toho nám nabízel Vlado Poor) de facto „nepřišli“….  Nevím, jestli s kvalitnějším soupeřem to trenér riskne….Hašek i na to (kromě jiného) dojel. Na průběh zápasu se dá reagovat v každém systému. Možná i lépe.

hrdin napsal:

No jak myslíte, ale M. Hašek tu hrál v kopačkách Nike ;)

Psal jsem, že kopačky nejsou v tomto sporu rozhodující problém, to jsem měl na mysli.

Scarsdale napsal:

Nikdo nemůže vědět jak to všechno přesně bylo, ale rozhodně věřím víc Hašanovi, než arogantním sparťanským potentátům s novináři za zády. Už jenom to, jak to nechali mediálně proběhnout, že vlastně on je úplnej magor, ...

Psal jsem to už v lednu,když tu někdo na Martina Haška ml. nasazoval.  Verzi Sparty nebrat, právní zástupkyně Martina H. paní  dr.Markéta  Haindlová ,jediný skutečný expert na sportovní právo v Česku svoje spory v této branži neprohrává. Zvláště, když tam jde o vážná pochybení v postupu Sparty, kopačky a Kotalík  jsou jen okrajová témata, o tom hlavním nepsal, chtěl se jen mediálně připomenout…

kolina napsal:

Teda, spíš fotbalisti co za to Béčko hrajou:-) Mají se tam ukázat a snažit se svým výkonem propracovat do základu A mužstva, ale takto ukazují pouze marnost, teda fakt nic proti nim - jejich výkon je ...

No uvědom si, že Hůlka,Květ,Hašek,Ugwu a Keita se vrátili z karantény,víc jak týden téměř netrénovali a Dan Krch je po zranění. Tak těžko čekat nějakou nadstavbu, opravdu se tam přišli rozehrát a bylo to tím pádem vidět. Taky nevím proč se volalo po repre,když by mohla nastoupit max. obranná čtveřice, k tomu Pepa a Hronek (golman a Levin jsou další "nečeši") Osmančík a Vojta neodehráli dohromady ani jeden ligový zápas a Puškáč na hrotu se Skotskem...nevím (mimochodem čekal jsem, že přece jen půjde s výkonem nahoru) 

Marek napsal:

4:0 po polocase 2:0 jsme vyhrali v prvnim domacim zapase mistrovske sezony 82/83 proti Lokomotive Kosice. Bylo to sice uz druhe kolo, ale treba je to i tak nejake znameni... 

A to mohl mít s tou Lokomotivou Vláďa Hruška historický zápis za nejrychlejší hattrick v lize, těžko by ho někdo překonal: dal góly v 10min, v 11min. a ve 13min. zahodil penaltu, protože byl občas slušně řečeno hodně volný hráč.... 

suicideblond napsal:

tak jestli mám Vodháněl do konce roku, tak to je v hajzlu z toho nebude zase ani vorel... komu to tenkrát končilo a na podzim skoro nehrál... zranění...ne forma... Dominik Mašek, sezonu před klíčový plejer...? jinak Moskyt bude ...

Od spolupracujícího agenta agentury p. H. Schiestla je potvrzeno, že Vodháněl má u nás platný kontrakt do 31.12.2021, tak klid....

Pro oživení paměti uvádím úryvky ze svých příspěvků na přelomu let 2018/19:

Nedávných 10-15 let jsem byl víc v Trnavě  a Bratislavě  než doma, občas zůstanu i přes víkend na fotbal, znám se s funkcionáři vč.lidí kolem Vlada Poóra i místními politiky……

…..asi konečným důvodem jeho odchodu z Trnavy a ze Slovenska vůbec, byly poslední volby do zastupitelstva ( v Trnavě 10.11.2018). Přitom město Trnava soud s PhDr Poórem zatím prohrálo, majetková struktura celého komplexu vč.stadionu (komerční část loni Poór prodal) je komplikovaná a město se cítí „doběhnuto“…

Z loučení p.Poóra na webu Spartaka Trnava:

Čo ma mrzí najviac, že sa lúčim s futbalom takýmto spôsobom. Nemal som o tom takúto predstavu. Asi je ale najvyšší čas, aby to Spartaku neškodilo. Sústavne potrebujú niektorí ľudia mať nepriateľa, majú ho vo mne. Treba im povedať, aby ho nemali. Myslia si, že hráči, manažéri, tréneri a aj majitelia odchádzajú, ale Spartak i Trnava zostávajú. Nevidím teda problém.

Z webu fanoušků Spartaka Trnava

k tej Bohemke len tolko, bude otazne, za predpokladu, ze tam tento vagabund pojde, ako ho prijmu fans Bohemky nakolko svoje si uz tiez uzili...

Můj názor:  podnikatel Vlado Poór je velice komplikovaná osoba, za mě dobře, že se s DJ nedohodli.

Přiznejme si, že to píšeme hlavně v afektu s tím, jak Jarda Starka zase k první lize přišel….jinak si neumím představit jak by to mohl někdo „zařídit.“  Ten dotyčný musí následně při kontrole znovu na testy, ta krev se nadá podstrčit od jiného, okolo testů se motá hafo  lidí, vzorky jsou zapečetěny. Naočkovat se ten virus taky nedá. Nechat se schválně nakazit? To je sci-fi…. Jak tu někdo psal, největší chybou je nastavení tohoto systému, za těchto kriterií se nemůže dohrát ani další ročník.

pišta napsal:

no a ještě taky otázka, jak zareaguje LFA nebo jak se ten spolek jmenuje.-))...takhle se nedohraje ani příští sezona a kdo bude potřebovat, tak onemocní...

LFA ani Svaz podle mě nemají šanci, tady rozhoduje hygienik a pokud nasadil karanténu, tak bylo předem odsouhlaseno jak se bude v takovém případě postupovat.....a kdyby náhodou byly tendence to změnit, tak se objeví do víkendu další nakažený...z Karviné, Příbrami - variant je-:)