Detail uživatele diskuzního fóra - Bororo

Datum prvního příspěvku
20.04.2006
Celkový počet příspěvků
1626
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1489
Ptejte se vedení Bohemky 108
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 17
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4V6lA/6w 191 Hacko10
jenS1gh2 118 Hacko10, Štefan
nDZPWD4v 15
1DThlnXV 9 Hacko10
4eUK+Qvt 5 Štefan
qf0SjlIH 3
sWW7q5o+ 2
HMnHVEln 2
95upxjNz 2
0f8WMVtz 2
HJViM8CL 2
4S4RxFF5 2
oyoTfJhH 1
II0sr2L+ 1
9KOL1uCa 1 venca_65
lYB7lhT5 1 Eastman, Scarsdale, DOLFI
pfqWePHo 1 DOLFI, Scarsdale, venca_65
kEKTbSj1 1
n9jaZP1n 1 Štefan, Hacko10
Sfl+APhI 1 Scarsdale, venca_65

damhA napsal:

Snad už mohu prozradit, že ten další svědek je direktor Epochy... :-) V Lidové demokracii psali, že Teplice k vedoucím brankám využili "velmi správně" prudkého větru, že ty góly měly být střely z 20 až 25 ...

Tak to se musím Zdeňka zeptat co všechno si z toho pamatuje až se uvidíme na fotbale, jen tak nejde o nic, ale v živém rozhovoru se vždy něco zajímavého objeví..-:))) Sedíme v jedné řadě.  Díky a mějte se.

damhA napsal:

Vím, že to neberete jako spor, ale žádné prohledané noviny neuvedly kam se střílelo, momentky nic neprozradily, neb i když bylo jasné odkud jsou, tak ne ze kdy jsou, míněno minutu či alespoň poločas...  ... nicméně ...

Jasně, to není spor jen vybavení dávných vzpomínek. Určitě to překopl(nedal to vedle apod.), asi budou platit ty topoly -:)) v jednom se shodneme s tím dalším svědkem, že potom hrál všechno, jak jsem psal. Z toho asi taky vyplývá ten pocit, že ho pořád vidím ač jsem byl taky na "dřevě" a ve druhém poločase kopal rohy na bránu pod dřevem-zase jen domněnka- že zahodil tu pentli na topoly v první půli...ale neřešme to, hezké vzpomínky. Sestoupili jsme a za rok jsme byli zpět...ale zase ne na dlouho .-:)))

Klokan z Černošic napsal:

:-)))) Tak to je nádhera, já to mám v hlavě opačně, že to šlo nad břevno (to je shoda), ale na sokolovnu:-))) Je to trochu jedno, ale je krásné, jak ta lidská paměť není dokonalá:-))

Já tu jistotu taky nemyslel vážně, měl tam být smajlík..ale byl ten pocit dán tím, že po té penaltě byl Kendy všude, házel auty, kopal rohy a přímé kopy...chtěl to odčinit a tak ho vidím všude-:)) jinak pro zajímavost žádný střelec penalt to nebyl, za svojí karieru (Dukla, Slavie atd.) kopal 14 penalt a jen 8 jich proměnil...

Klokan z Černošic napsal:

Ufuf, už jsem se bál, že jsem si celou historku vymyslel, moc děkuji. Jen nevím, proč jsem to v knize nenašel, asi jsem se blbě díval.  Ještě jednou moc děkuji!!!!!!!!!!!!

Ale tu penaltu zahodil Kendy(Knebort) na dřevo,tj na tramvaj. Alespoň mám ten pocit hraničící s jistotou, tam byl v té době kotel fandů a měl jsem to zblízka.... 

Klokan z Černošic napsal:

Prosba směřující k pamětníkům. Když jsem viděl gratulaci k 80. narozeninám Kendyho, tak jsem si vzpomněl, že někdy kolem roku 1962 - ??? jsem jako malý kluk seděl na stožáru ještě starého a nefunkčního osvětlení v ...

Zdravím,mám dost přesnou evidenci. Jirka Steinbroch mě s tím pomáhal, i když byl výrazně mladší…Sezony: 61/62 - 4.místo, sezonu 62/63 jsme skončili na 6.místě ,Teplice ligu nekopaly, 63/64 10.místo,taky bez Teplic, co píšete byla  sezona  64/65, prohráli jsme doma 1:2)odložené 14.kolo 31.3.1965,rozhodčí Galb, 14 tis.diváků, sestoupili jsme společně s Kladnem a Otrokovicemi. Za nás dal gól  Venca Horák.Sestava: Ředina-Horák,Trčka,Pohunek,-Packert,Novák,-Mottl, KnebortVojáček,Hák,Kolman.  Mimochodem to byla první sezona pod názvem Bohemians(před tím TJ ČKD Praha, ještě dříve Spartak Stalingrad)Mějte se.