Detail uživatele diskuzního fóra - VojtaM

Datum prvního příspěvku
28.05.2003
Celkový počet příspěvků
1266
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1094
Ptejte se vedení Bohemky 110
Družstvo fanoušků Bohemians 15
Tlachy a kecy 31
Jiná komunita 1
Bug Reporting 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
0w9O3cL+ 47
IxjnMmig 19 AFK11, afk11
su45oe24 8 vrana_GOG, Voooda
ds3o4lJE 6
ySZjVVxp 2
HDwBLu6O 1
hp32y8lg 1
aCgQog+v 1
/0MUsfEM 1
/uWSbTAR 1

Klokan z Černošic napsal:

Dobré jitro, zdá se mi, že můj příspěvek (a navazující diskuse) o tom, jak nejmenovaná radnice utrácí peníze za hudební představení (shodou okolností den před komunálními volbami) namísto například podpory mládežnického fotbalu byl patrně smazán, neboť ...

Dobré ráno, 

nejsem adminem, ale má to vysvětlení. Příspěvky, které jsou tematicky takhle daleko od Bohemky, jsou přesouvány do fóra "tlachy a kecy", kde je i následná diskuze a odpověď, protože mi ta situace něco připomínala a nemýlil jsem se. 

A když se to rozjelo i tady, tak díky Vaškovi za bundu! Bohemáci jsou zkrátka všude a táta strojvedoucí statečně stahoval zpoždění tak, že jsem dosprintoval přípoj:) 

Klokan z Černošic napsal:

Tak ještě zpět od ztracené a nalezené bundy do politiky :-) Peníze na sport nejsou, ale: Byl jsem odpoledne na golfu v Hostivaři. Na louce postavené podium, zkouší se repráky, za chvíli parkuje autobus SK s folklorním ...

Jak už už řekl Vašek, Praha 15 je něco jiného než P10. Jsem tu obyvatelem, takže pro osvětlení zdejších poměrů: Vládne tu koalice ano, ods, top09, ale všechno to jsou bývalí odéesáci. V čele jakýsi pan Wenzl, což je strašnej ****** jedoucí podle osvědčenejch babišovejch notiček, co měsíc (před volbama ob tejden) agitačka u důchodců a těsně před volbama tohle. Je to slávista, ale mám obavu, že jsem ho viděl i ve vipu na Bohemce :( btw zničili měcholupskej fotbal... 

Takže starý struktury, na desítce je to malinko jinak. 

ludvavestec napsal:

Dnes v noci se narodil a ráno stal členem DFB - Péťa Peroutka. Klokánek neztrácí čas, už  začíná zpívat z plných plic a zcela jistě se těší na tu naší Bohemku z Vršovic! Mladý družstevník zatím svěřil ...

Jestli to chápu správně a je z tebe dědek, tak moc blahopřeju! :)

Podle systému fačru dorost prohrál první zápas s Duklou 0:1... 

Panu Klusáčkovi se sluší za ty roky moc poděkovat. Měl jsem tu drzost zavolat mu to osobně a zněl úplně v pohodě. Jde mu o to samý, o co nám - o Bohemku. 

Zároveň - kdo je Jaroslav Veselý?

- v Bohemce od zimy, když už se dalo tušit, že Bohemka bude hledat trenéra.

- jako hlavní trenér v Česku jen ve druhé lize (Kolín, Chrudim), ALE

- dlouhodobě spolupracuje s Ivanem Haškem (stejně, jako pan Klusáček)

- měl být několikrát kandidátem na hlavního trenéra Hradce (i do první ligy)

- jdou o něm zprávy coby o člověku posedlém fotbalem, hlavně přípravou taktiky

- ve výstupech v zimní přípravě i na středečním setkání s fanoušky dělal dojem člověka, který ví, co a proč říká. 

Takže si nejsem úplně jistý, že jde o "dočasné" řešení. 

SIJOZ napsal:

.....tak to by sa Jardovi splnil sen, ako to povedal v podcaste s Tomášom Poláčkom. Ale to by zas polovicu kádra rozprášil, lebo nemajú podľa neho dostatočnú kvalitu. Škoda,že to nevidí aj naše športové vedenie. ...

Navíc jsou tu i okolnosti, za kterých z Bohemky naposledy odcházel... Ale ne, že by to případně nebyla cesta!

rocknroll napsal:

Vazeny Vojto, vim ze to s Bohemkou myslis dobre a proto si dam praci s tim, abych vyjadril svoji  opozici k Tvemu prispevku.  Kdybys nebyl fandou Bohemky, tak bych s tim neztracel cas. Puvodne jsem ...

Předně strašně moc děkuju za slušnou diskuzi, rozumím jí, jen si dovolím pár poznámek, proč mám odlišný názor (to neznamená, že tvůj je špatný, jen je máme každý jiný). 

1) Text, o který od začátku jde, je od začátku veden jako komentář, tedy trochu jiná forma textu, ve které autor k již řečenému přidává nějaký svůj postoj. Pro názorové texty platí (a vždy platila) odlišná pravidla. Například tam není nutnost na dva nezávislé zdroje, když jde zkrátka o názor. Zároveň ale musí být viditelně označen - to tady je. Svaté právo čtenáře pak je souhlasit či nesouhlasit. Klidně se i ohradit (což se stalo v reakci p. Jakubowicze). 

2) Přijde mi, že se na to zapomíná, ale autor toho textu je odchovancem a dlouholetým hráčem Bohemky. S trochou nadsázky se dá říct, že má za Bohemku víc startů než současný kádr (samozřejmě minus Barťas s Pepou) dohromady, proto jeho názory dlouhodobě považuji za expertní bez ohledu na to, jestli s nimi souhlasím. Pro srovnání - nedávno tu jely citace pana Levého, že je Bohemka klub bez ambicí. Dokážu si představit, že by nějaký novinář podobně udělal rozhovor s Robertem Neumannem coby bývalým hráčem a výsledek by mohl být vlastně podobný. 

3) Nebudu mluvit za kolegy, ale rozhodně se za influencera nepovažuju. Co jsem tím chtěl říct bylo, že novináři (žurnalisté, pisálci, vyber si), mají možnost nastolovat témata v prostoru, který je řádově širší, než jsou návštěvníci Virtuálního Ďolíčku. Příkladmo se jdu vsadit, že tady se 99 procent návštěvníků (čau Moniko), shodne, že se Ďolíček má rekonstruovat, ale rozhodovat se o tom bude v jiném prostředí. Tak jsem myslel to, že se "publicita hodí." A na  homepage Seznamu (kde má sport.cz pozice) zvláště. 

Ale moc díky za podněty, poznání jiného pohledu a názoru je hrozně užitečný, nejen pro práci v médiích, ale třeba i pro fungování tady. 

A ještě jednu poznámku si dovolím: existují novináři, kteří v minulosti Bohemce prokazatelně, úmyslně, podle a zákeřně škodili. Jeden z nich má dodnes nejprivilegovanější novinářské místo při zápasech v Ďolíčku... 

rocknroll napsal:

Melo se to samozrejme resit lepsi formou.  Co me ale vytaci jeste vic jsou tihle pisalci, co opajcujou z naseho webu clanek, krome svych slintu k tomu nepridaji lautr nic a vydavaji to za svuj ...

Aniž bych se chtěl zastávat konkurence, tak jestli někdo z "pisálků" věnujících se Bohemce má kredit na psaní kritických komentářů, je to zrovna Robo Neumann :) 

Ať se nám to líbí nebo ne, komentáře a obecně názorový texty jsou hodně žádaný a žádoucí. Něco jinýho je čistá informace a něco jinýho náhled na ni. Web je tak široký prostor, že unese v pohodě oboje. 

A ještě dvě věci: 1) I když se konce Kamila Vacka i PLG dají logicky zdůvodnit, tak jo, Bohemka má dlouhodobě problém s loučením se s hráči, kteří z nějakých důvodů přirostli fans k srdci. 2) Bohemka potřebuje být vidět ve veřejném prostoru. Myslím, že je naprosto nutný, aby se o ní psalo, protože VĎ to centrum zájmu není. A i tak je investice času do témat o Bohemce pro autory docela velkým rizikem.