Detail uživatele diskuzního fóra - VojtaM

Datum prvního příspěvku
28.5.2003
Celkový počet příspěvků
1230
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1059
Ptejte se vedení Bohemky 110
Družstvo fanoušků Bohemians 15
Tlachy a kecy 30
Jiná komunita 1
Bug Reporting 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
0w9O3cL+ 35
su45oe24 8 vrana_GOG, Voooda
ds3o4lJE 6
IxjnMmig 2 AFK11, afk11

ludvavestec napsal:

DFB předá na charitativní účet 30.000,-Kč Po utkání s Ostravou byla “Bednyho Bedna” 292 kousků a domů se odneslo 142ks. Velmi si ceníme všech kdo podpořili skvělou akci a částku 21.700,- zaokrouhlíme směrem nahoru na výše uvedených ...

Snad mi Patrik Le Giang promine, když se podělím o jeho reakci: "To nemyslíte vážně? Som v šoku a dojatý zároveň." 

Ludvo, díky. A všem z bedny samozřejmě taky! Bez ohledu na počet ponižujících porážek, být Bohemákem má smysl. 

PS: nepošleme Chovancovi fakturu na dalších 15? :)  

hrdin napsal:

A co podle tebe jako zrovna on dělá v zbylých 80 %? (Jízlivá otázka: Manipuluje Mračka?)

To by ti musel odpovědět on :) Což je mimochodem dobrej námět pro budoucí znovusblížení klubu s fanoušky - snad si to tu někde čte :-D 

Jinak s Milanem bych v nějaké blízké budoucnosti rád mluvil. Nezapomeň, že začíná hledání nového předsedy DFB...

A Košile: S prací pro Bohemku zadarmo bych byl po vlastních zkušenostech dost opatrný :) Nemá to cenu, v klubu peníze přeci jsou. 

berjir napsal:

Ono je celkově vtipný, že máme honosnou pozici SLO (jak někde v korporaci), u které nikdo neví, co to znamená a jaká je reálná náplň. Je prezentováno, že je to osoba pro komunikaci s fanoušky. ...

Ono je to malinko těžší. Mít SLO je, co já vím, pro každej klub v lize povinný, ale není to tak, že by člověk neměl na starosti nic jinýho, než komunikaci s fanoušky. Střízlivým odhadem je to v bohemáckých poměrech tak 20 % úvazku (jízlivá poznámka: a pak to podle toho vypadá).

Pořád je potřeba vidět, že má Bohemka násobně míň zaměstnanců než ostatní kluby (a mnohonásobně míň než kluby, se kterými bychom se my chtěli srovnávat). Před lety jsme se s tehdejším ředitelem bavili o pozici, kdy by byl v Ďolíčku člověk, kterej by nedělal nic jinýho než vymejšlel jak zachovat sepětí klubu s fanoušky. Není ani člověk a pomalu už ani ti fanoušci. 

kyselina napsal:

Na 100% jsem věděl, že se ozveš :-). Já se Filipa Haška nezastávám, ale vzhledem k tomu, že přesně ví co si o něm a o tátovi fanoušci  mysleli, tak jsem přesvědčen, že četli fórum. ...

Můžu jen pár drobných poznámek? 
1) Příspěvky od Pernsteina ukázaly, že existují nástroje, jak fórum moderovat. Jsou v kódu fóra implementované a funkční. Dokonce jsou připravené další, které ho můžou ještě zpřehlednit. Jen v poslední době nebyly využívány. 

Proč? 

2) Myslím, že Pavel už členem vedení DFB byl. Jeho pohled na Bohemku považuju za užitečný, jen ho posluchač musí brát jako jeden z většího spektra názorů. Nemusím s ním vždy souhlasit, nemusím mu vždy věřit, ale občas má cenu vyslechnout, co si myslí. 

3) Mám za to, že na "obrovské množství demagogie, polopravd a lží" by se nemělo reagovat stejnou mincí. Jsem přesvědčený, že to škodí Bohemce bez ohledu na jakýkoli náhled na ni. 

sandy.kelt napsal:

Bez komentáře :-( target="_blank">

Jeden komentář bych si dovolil: Pasáž "Paradoxně to začali řvát ve druhém poločase zrovna v momentě, kdy Bohemka hrála hodně zajímavý fotbal"  je lež. Ano. "Hašek ven" se ozvalo už během  zápasu, ale bylo to právě a jen v minutách, kdy jsme dostali druhý gól. Pak šel kotel do tak dobrý atmosféry, že si ji situace snad ani nezasloužila. A pokračovala do konce zápasu, minimálně do gólu na 3:1, pak už šli někteří nevěřící Tomášové na klobásu (díky, byla dobrá).

To jen až tu zas budem zas číst něco o šíření negace :) 

Trošku s odstupem a chladnější hlavou: Vypadnutí v Chlumci nad Cidlinou je největší ostuda za posledních 6 let a potupy od střížkova v příbrami. I když to asi nemůže projít bez následků, nevím, jestli je nejvhodnějším řešením odvolání trenéra. Sice kdyby byl nějak extrémně kvalitní kouč, tak netrénuje v Bohemce, ale nevím, jestli v tuhle chvíli máme na lepšího.

Jsem hodně zvědavý na tu seanci vedení DFB. Jestli bychom měli „my“ odvolávat trenéra, je třeba přijít s nějakým „pozitivním“ řešením. Nejen koho ne, ale taky koho jo… A jestli si klub může dovolit někoho takového najmout nebo sehnat z vlastních zdrojů. V klubu máme pány Hrušku a Petrouše. A Sleziho samozřejmě. Všech si vážím, ale ani u jednoho nejsem přesvědčený, že dozráli k vedení áčka.

(edit: osobně se bojím, aby výsledek mimořádného zasedání vedení DFB nebyl nějaká nicneříkající fráze o varování a důvěře a ocenění... Tím by se Družstvo fanoušků Bohemians samo připravilo o funkci hlasu fanoušků Bohemians) Jestli by mi něco udělalo radost, bylo by to uvědomění vedení a manažerů klubu, že je teda něco fakt špatně. Že naštvání a frustrace má trošku hlubší kořeny než je jedna prohra v nějakym Chlumci. Proher ještě bude…

Nebudu zpochybňovat, že za posledních 14 let se fungování klubu v mnohém vylepšilo, ale zatímco se pomalu vylepšovalo, ostatní nás předběhli. Dělali větší kroky. A to nemluvím o Slavii, kde je to jasný, ale Baník, Zlín… Nebo třeba Liberec. Bohemka je brutálně podfinancovaná, zanedbaná, plochá a sterilní v komunikaci s fanoušky, kteří i kvůli tomu přestávají být její největší devizou.

Když se k tomu přidá nepřesvědčivý herní projev, vloni doma, letos venku, dopadá to takhle. Základ je nějaká sebereflexe, konec plácání se po ramenou, jak je všechno dobře, jak má pár lidí jedinou pravdu a jakýkoli protinázor je trapnej, lživej, hysterickej  etc. x posledních generací Bohemáků je zvyklých trpět, jde o to, jak s tím zacházet. Postavení Sektoru proti bojkotům a organizace supervýjezdu do Budějovic i v aktuální situaci je ten nejlepší důkaz, že potenciál je.

Komuniké ze zasedání KR FAČR ze dne 20. 8. 2019

1) Bohemians Praha - Olomouc

V 55. minutě se rozhodčí Ondřej Lech dopustil chyby, když nesprávně nařídil pokutový kop ve prospěch hostujícího družstva.

Takže bylo špatně rozhodnutí, které vidělo, konzultovalo a odsouhlasilo video?!? 
Mimochodem - výkon sudího Lercha mi nepřišel nijak hroznej. 

kolina napsal:

Teda částečně s tebou souhlasím, ale zamysleme se nad tím proč za trenéra Haška do Bohemky přicházejí převážně hráči nějak propojení se Spartou?!? Nešlo stopera sehnat i jinde a nechat ho sehrát s týmem, bylo nezbytně ...

No, je pravda, že Vojtovi Brakovi bysme takovou blbost odpouštěli snáz...