Detail uživatele diskuzního fóra - VojtaM

Datum prvního příspěvku
28.5.2003
Celkový počet příspěvků
1247
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1076
Ptejte se vedení Bohemky 110
Družstvo fanoušků Bohemians 15
Tlachy a kecy 30
Jiná komunita 1
Bug Reporting 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
0w9O3cL+ 44
IxjnMmig 10 AFK11, afk11
su45oe24 8 vrana_GOG, Voooda
ds3o4lJE 6

rocknroll napsal:

"V zelenobílém neodehrál ani jednu soutěžní minutu, ale když procházíte Ďolíčkem, ještě dnes lze tu a tam vidět vidět dres s číslem 99." Vojto, jestli nosi dres Kelme, tak mas pravdu.  Jinak se za tim cislem 99 skryva ...

Díky, vyskytují se dresy obou, dokonce vím o minimálně jednom Gonosovi přímo se jmenovkou :) 

Díky, všem, co na to klikli. Na to, že to byl článek o Bohemce, se to celkem četlo. 

pišta napsal:

Zápasy hokejové extraligy se uskuteční dle plánovaného rozpisu. Počet diváků ale nesmí překročit sto lidí. Oznámil to Tomáš Král, prezident Českého svazu ledního hokeje. "Do tohoto čísla se nepočítají hráči ani lidé, kteří zajišťují zápas, ...

Král do toho slušně hodil vidle. Tohle pojetí by dávalo zapravdu Hrdinovi níž a já se omlouvám (jestli to tak dopadne). 

Ten rozdíl je v tom, že i samo mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví mluví ve dvou odstavcích pokaždý jinak, jednou mluví o "účasti" podruhý o "návštěvnosti", tím dalo ČSLH prostor k tomuhle právnímu rozboru. 

Vytisknem si 5000 jednorázovejch akreditací a je klid :-)

EDIT: Mluvčí ministerstva zdravotnictví řekla, že jde o "sto lidí" a je jedno, v jaké roli. Čímž do toho zase hodila vidle Královi. 

hrdin napsal:

Podle mne to stejně zruší. Kolik kol by odehráli bez diváků než by to přerušili. Dvě? Zítra zasedá LFA a Slavia tlačí na to, aby se bez diváků nehrálo. Na Slovensku přerušili. Ale na jak ...

Tvrdík tweetoval zajímavě, btw  poté, co LFA poprosila kluby, aby se moc nevyjadřovaly... :-D

hrdin napsal:

100 diváků, ostatní jsou v práci 

"S předpokládanou účastí vyšší než 100 osob". 

tomiisek napsal:

Doufam, ze se podari prosadit, aby proti Teplicim a Budejovicim mohlo dorazit alespon tech 100 nejhlasitejsich kotelniku. Mnohem lepsi dat sanci podporit hrace par vyvolenym, nez to odehrat zcela bez divaku.

Obávám se, že limit sto lse vztahuje i na účastníky zápasu, i fotbalisti jsou lidi :) A jen týmy + realizáky jsou 50, do toho rozhodčí, delegáti, kameramani... 

Co vím, tak se teď počítá, jestli jde ligovej zápas vůbec uskutečnit pod 100... 

cézar napsal:

Tady probíhala masáž, jak je Béčko v přípravě téměř neporazitelné a dneska s posledními Brozany 0-2. I o nás dost poškozuje v očích fotbalové veřejnosti.

Dnešní béčko bych fotbalově moc neřešil, tam byl problém trošku jinde. Aneb ta vesnice za Roudnicí si s náma už před výkopem vytřela prdel a nám nezbylo, než se na to s přiblblým úsměvem koukat...

Šel jsem se podívat primárně na Květa a teda zatím chápu, proč nehraje stabilně v áčku, byť ten zářez se odehrával primárně v jeho prostoru, tak v těch pár akcích, co si mohl dotáhnout, bych od něj čekal podstatně víc. Jestli mě někdo malinko zaujal, tak Osmančík, i tak nic extra výraznýho. 

Ale klobása ušla 

Hrubajz napsal:

Ano, Luděk to opravdu dokáže postavit na soupeře.... To se mi také líbí. Nevím jak se na tréninku jeví Květ, ale dal bych mu šanci.... Strašně nám totiž chybí střela na branku ze střední vzdálenosti ...

Jo, u Schumachera to podepíšu. Hodně rychle se dostává do formy, už proti Karviný mě hodně překvapil a dneska to, z toho, co jsem viděl, potvrdil. 

U Květa nevím. Asi se podepisoval, aby nějak zalátal díru při zranění Vacka a odchodu Rady (aneb jak se z postu s přetlakem stane post s nedostatkem snadno a rychle), ale bojím se, že to bude chvíli trvat. Zaslech jsem nějaký narážky na váhu, obecně asi nebude rozehraný... Uvidíme.

hrdin napsal:

Z Koh-i-noorky by to měl jednu zastávku tramvají nebo autobusem :)

Pokud jsem to dobře pochopil, tak vršovická a budějcká Koh-i-noorka jsou dva různé podniky... Jeden na tužky, druhej na knoflíky. 

Výhra ve Zlíně super, pomůže. Aspoň trošku zklidnit to, co se v posledních dnech vyplavilo za s****y. 

Líbí se mi "styl" pana Klusáčka, který umí postavit taktiku na soupeře. Neříkám, že je to navždy ten pravý trenér pro Bohemku, ale ohledně záchrany jsem s ním tak nějak klidnější. 

Hodně by mě zajímal zdravotní stav Vaníčka, Bartka a Köstla. Přecijen už máme v sestavě dost postů, kam musíme z nouze cpát další a další stopery :) 

ludvavestec napsal:

Je třeba poděkovat všem dnešním diskutujícím, za nevídané příspěvky. Pokud se totiž dnes nějaké mediální m.dky v touze po senzaci (viz.”válka v Ďolíčku”) podívaly na náš VD, musí být totálně zmatené a zřejmě se rozepíšou o ...

Hele budeš se ještě muset snažit, ale "sajrajt místo ňamky" už je skoro titulek, jen tak dál!  

Obecně bylo zajímavý sledovat, jak média reagovala, na Aktuálně už konečně vědí, jaký je rozdíl mezi otcem a synem, halelujá!

Na druhou stranu... takhle POSRAT PR, to už se dlouho nepovedlo a bohužel ještě zdaleka není konec. 

rvi napsal:

Už jsem dlouho nic na fóru nepsal, raději se věnuji historii klokanů, ale po přečtení vyjádření Ing. DJ musím něco málo napsat! V neděli jsem na zápase s Karvinou byl a vše, co se dělo ...

Tady se člověk nemůže odpojit ani na jeden večer... 
Nejvíc si vážím příspěvků Hrubajze a Rviho, hlavně kvůli jejich klidu. Jen pár připomínek: Bohemka bohužel dluží (i když naštěstí ne po splatnosti) a u rekonstrukce Ďolíčku bych zatím nepoužil slovo "chystá se", stejně jako jsem pořád přesvědčený, že to byl p. Jakubowicz, kdo stojí za stěhováním do edenu, minimálně byl jeho velkým obhájcem...

Jsem zvědavý, jak se to dál rozvine. Osobně nevěřím, že by Sektor vyhrožoval vniknutím na plochu, tak debilní fakt nejsou a věřím, že se vyjádří. 

Jestli se bude komunikovat, hurá! V komunikaci vidím největší problém dlouhodobě. Když se trošku uklidní ega, věřím, že si všichni uvědomí, že jim jde o to samé.