Detail uživatele diskuzního fóra - VojtaM

Datum prvního příspěvku
28.5.2003
Celkový počet příspěvků
1218
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1048
Ptejte se vedení Bohemky 110
Družstvo fanoušků Bohemians 14
Tlachy a kecy 30
Jiná komunita 1
Bug Reporting 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
0w9O3cL+ 25
su45oe24 8 vrana_GOG, Voooda
ds3o4lJE 6

Fousic napsal:

Neco pro pamětníky.To byla paráda

Vlastně nepotřebuju hned nutně vidět Bohemku v jarní části evropskejch pohárů. Na začátek bude stačit, když budou smět a chtít chodit do soubojů a střílet na bránu. Ten zbytek - góly, plnej Ďolíček, hrdost, radost, úspěchy - pak přijde...

berjir napsal:

Mohl bys prosim konkretizovat hrace? Kdo prekvapil (cim), kdo (a jak) utvrdil? To by me dost zajimalo, sam se na trenink nedostanu, ale tyhle veci bych rad mel priblizene. Moc dik!

Nechci nikoho kritizovat, byl jsem na jedný fázi, tak by nebylo fér říct, že tenhle a tenhle je línej dřevák :) Ale jestli mi při zápase někdo přišel míň důraznej v osobních soubojích, potvrdil jsem si, že to tak možná je. 

Závi právě fakt v enormnim nasazení. U takovejch těch starejch dobrejch pracantů (Bartek, Dostál...) známe svý lidi, ale tenhle mě fakt překvapil. 
Hodně fotbalovej mi přišel Vodháněl, kterýho jsme zatím v akci skoro neviděli. A těším se na Puškáče. 

Jinak obecně - tréninky jsou v Uhříněvsi otevřený, nikoho nevyháněj. Jen dost blbě odhaduju přesnej čas :)

Byl jsem se kouknout na tréninku, neherní ale zajímavý, hodně v tempu, rozmanitý, důraz na typický Haškův styl a zakončování. Kluci nevypadají nijak přehnaně dole, fotbal uměj, bránu občas taky trefěj. Trenér s nimi hodně mluví, motivuje dost - sektorákům by se líbilo slovo "fanatismus". 
Asi mi tam chyběl trošku fyzičtější nácvik, souboje a tak. Myslím, že to Bohemku trápí i na hřišti a pak odpadávaj i od takovejch kopyt jako je Vepřek... Ale to mohlo být součástí jiného tréninku. 

Na pár hráčů jsem si trošku upravil názor, musím zmínit Závišku, kterej dřel jako kůň. Někteří mě v názoru na ně utvrdili.

Občas se z dálky dají zaslechnout i mimofotbalové věci, takže trenére, to správné heslo je "demarkační linie" :)  

klokon napsal:

Dobře ,Ljovin po zranění, Pokorný po zranění, Puškaš po zranění, Vacek bez herního zatížení, jsou chvíle, kdy by se měli pesimisté popravovat:-)Snad to dobře dopadne .

Jen drobná oprava - Puškáč není po zranění, je ještě pořád zraněnej. Do toho je zřejmě nadobro out Juliš a není jasný stav Vodháněla. Júsuf ještě včera nebyl s týmem. To jen co je veřejné. 

První zápas za 11 dní, moudřejší budeme po generálce, snad ne pesimističtější. 

Vacek je, na naše poměry, fakt bomba. Už že se povedl a ještě větší bude, jestli se osvědčí, uvidíme. Celkem by mě zajímaly finanční podmínky, spíš podmínky obecně, a jaký to může mít vliv na kabinu. Škoda, jestli je to jen naše klasická hostovačka bez opce, smlouvu v Dánsku má do roku 2020. 

suicideblond napsal:

Karviná je z toho asi venku, docela posílila, a ty černoušci, ty bývají docela pro český kopyta tvrdý oříšek..teda pokud se aklimatizují na čecháčství...a to v tam nebude problém, je jich tam docela parta...asi to tak ...

Karvinou bych z tý naší dolní skupiny ještě úplně nevyndaval. Už na podzim měla druhej největší počet cizinců se startem v lize a že je "černoušek" ještě neznamená záruku kvality.... Spíš se mi zdá, že nabírání x neznámých cizinců by mohla být známka, že šetří. 
Stadion pěknej na oblastní poměry, fanoušky maj, ale i v tomhle ohledu by jim druhá liga taky slušela. Samozřejmě na Duklu pořád spoléhám :)

Na druhou stranu, proč musíme zas a znova před jarem hledat, kdo se v tý lize najde ještě  slabší než my? 

skrob napsal:

Nejsi  v přízni se sirem Humprey Applebym:-))))

Jistě, pane ministře :) 

Ale fakt nemám rád tyhle okecávky. 

Kamil napsal:

Před chvílí trenér ve FB vysílání řekl něco ve smyslu, že (parafráze) "Bucha je jednou asi z deseti osmiček, o kterou se zajímáme, ale není to ten, kterýho chce přivítat příští týden a na kterého se těší. Nesledujeme ho, nejednáme s ním." 

Ten článek na isportu se dá posoudit tak, že už se po lize ví, že při našem stavu kádru berem cokoli, takže se nám dá bez problémů vnutit hráč bez herní praxe na půlroční hostovačku na rozehrání bez opce a ještě se jim dostane úklony s poděkováním. 

Mimochodem, Lukáš Juliš dnes (nebo v posledních dnech, dneska to dal na instagram), podstoupil v Antverpách operaci (nártu, nebo kotníku). Takže stav "našich" útočníků: Jsou 4, dva, možná tři jsou zranění (z toho dva de iure nejsou naši), z těchto tří je jen jeden (ten najisto zraněný) aktuálně s kádrem, tomu poslednímu je 19 a i když chci věřit, že to je talent, čísla (55 minut v lize, 0 střel na bránu, 0 gólů) aktuálně hovoří proti němu.