Detail uživatele diskuzního fóra - kýsa

Datum prvního příspěvku
21.3.2007
Celkový počet příspěvků
486
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 422
Ptejte se vedení Bohemky 43
Družstvo fanoušků Bohemians 7
Tlachy a kecy 14
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
2ERXWBBW 45 Klokan1960, sasek, klokan1960
Q7aDJgci 8
MHyGcI1t 1

dvo napsal:

Nikým mi to nebylo sděleno. Každý rozumný člověk, který čte naše forum s tím snad musí souhlasit. Rozpor ve vedení DFB byl ve způsobu řešení. Já s Martinem jsme chtěli zachovat fanouškům svobodu projevu, ale jinde ...

Tak to tobě a Kurkovi došlo, sbalte se  a vypadněte

dvo napsal:

Vážení klokani, Jako členové vedení DFB je naší povinností hájit dobro Bohemky a zároveň umožnit členům DFB a ostatním fanouškům vyjádřit svobodně svůj názor na dění kolem Bohemky, proto jsme se rozhodli přesunout fórum pod křídla ...

Díky za odpověď. Dobré vědět, kdo je co zač v dalších volbách do vedení DFB.

Tak H(Š)ašek je naštěstí uzavřená kapitola. Vítej Luďku a hodně úspěchů

misaspisa napsal:

Uff, tak nejpalcivejsi problem je vyresen. Ulevu ale vystridalo napeti, protoze napr. Holoubek je v podstate nezkusenej Hasek... Mne by se libil treba Svedik. Dobrej trena neni nikdy volnej:) Zasadni bude vyreseni kabiny. Uspechy bez tymovyho ...

Svědík je i můj kůň, ale jak ho získalo Slovácko ? Zaplatili Jihlavě 2M odstupného  za vyvázání že smlouvy. Byli na tom podobně jako my teď. Takže ...

Nevěřil jsem, že to dokážete udělat. Teď by to chtělo zkušenost nejlépe s bohemáckou historií. A pak vyrazit toho kašpárka DJ ml. povoláním syna

Co je za problém napsat, že se zatím na pozici hlavního kouče posouvá asistent ? Náhradu za narcistního tlučhubu budeme dále řešit, atd.

.Doufám, že to byla poslední tiskovka toho píč..se. Tentokrát změnil rozestavení, ale zase netrefil hráče, což de facto přiznal. Ale fotbal se vám líbil  ne ? Táhni !!! a Pokornýho si zabal na cestu

Seela napsal:

Ano to je možné, ale z toho co jsem tak pochopil prostě Šmíd chtěl hrát a tady by prostě nedostával takový prostor. To přece člověk musí chápat. Tak Záviška byl asi trochu znouzectnost, dovolím si tvrdit ...

Kolikrát jsi Puškáçe viděl hrát ? Koubek zlatej a hlavně odchovanec

Hrubajz napsal:

Ale on by tam byl lepší i ten Šmíd...... I on má mnohem větší zkušenosti než Kostl a hlavně už nějaký ten gól hlavou dal! Takže on či Bederka měli odejít na hostování. Bartek byl ...

Kdo je Puškáč ? 

Mates87 napsal:

Toho se bohužel nedočkáme,daji Haškovi ultimátum aby porazil Opavu,tu porazime a jede se dal,dal se budeme plácat po ramenou jak je vse vlastně v poradku atd,hnus velebnosti

Neporazíme