Detail uživatele diskuzního fóra - kýsa

Datum prvního příspěvku
21.3.2007
Celkový počet příspěvků
469
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 407
Ptejte se vedení Bohemky 42
Družstvo fanoušků Bohemians 6
Tlachy a kecy 14
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
2ERXWBBW 33 Klokan1960, sasek, klokan1960
Q7aDJgci 4

Cavalera napsal:

Jj, souhlas. MH do béčka Sparty, tam si s těmi mladými Hřebíkovými akademiky bude rozumět, a honem plně využít oba naše licencované trenéry... ;-)

Jsem rád, že se o tom začíná mluvit. Vzhledem k našim finančním možnostem dost pravděpodobná varianta

dolíček napsal:

Trener Hasek: nemel jsem pocit, ze by nas nejak Matousek zlobil, krome toho ze dal dva goly...

Hašek a jeho soudruh Franz mají zřejmě stejnýho dealera

baca napsal:

můžeš mi prosím napsat dejme tomu 5 hráčů o které by stálo za to se přetahovat? myslím hráče kteří jsou kmenovými hráči bohemky 

Poslední prodejný hráč je Tonda Vaníček.

fcklokan napsal:

A Jakub Rada

Jen doufám, že není stále zraněnej. A proč ho MBoule pustila a dneska nehrál

fcklokan napsal:

Nezapomeňte, že to je teprve začátek přípravy a já očekávám posily ještě do odjezdu na soustředění. Buďme rádi, že po dvojutkání nemáme z mančavtu lazaret. A krom toho na takhle promáčeném trávníku se kombinovat nedá...už ...

Jsem úplně v klidu, jelikož na Bohemce jsem prosr.. mládí. Ovšem druholigista kombinovat a střílet góly umí

Miklik napsal:

vim,že todle sice bylo jako Béčko,ale výkon(a vlastně i výsledek) jako nedávno s Příbramí...

To nebylo béčko, sestavy byly namíchaný.Odchody ze základu : Pokorný, Vacek, Reiter, Jusuf. Příchody : Rada, ??? Na někoho jsem zapomněl ?

Nebudu se pouštět do debat o posilách, protože žádné nepřišly. Už máte nabídku na Vaníčka a Reitera ?

Haza napsal:

Chtěl bych se zeptat, jestli si hráči myslí, že je adekvátní mít po takhle zkurv*** sezóně několikadenní rozlučku? Jim snad přijde, že máme co slavit? Už poněkolikáté se zeptám - kdy konečně odejde neschopný Darek, který tráví ...

Tak jednoho buřta na Haškovu rozlučku bych jim povolil