Detail uživatele diskuzního fóra - kýsa

Datum prvního příspěvku
21.3.2007
Celkový počet příspěvků
474
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 411
Ptejte se vedení Bohemky 43
Družstvo fanoušků Bohemians 6
Tlachy a kecy 14
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
2ERXWBBW 36 Klokan1960, sasek, klokan1960
Q7aDJgci 6

Seela napsal:

a právě proto si zaslouží pravidelně hrát, chápu že místní odborníci by ho raději nechali leštit lavičku ale aktuálně máme tři útočníky, Keita, Ugwu a Nečase po uzdravení ještě Puškáč, jako teoretický 5. útočník tady ...

Na to pátý jsi přišel jak ? Podle mě má dál sbírat čas v lize

Koubek určitě není horší než Puškáč, a hlavně je to odchovanec

Děkuji všem hráčům za dnešní zápas. Takto se bojuje za Bohemku. Po dlouhé době jsem mohl jet domů s hrdostí a spokojeností. Haškovi kritika evidentně prospěla, dneska poprvé beru sestavu i střídání.

Jednou z podmínek Haškova dočasného setrvání v Bohemce měl být zákaz komunikace s médii. Já osobně se za něj stydím už minimálně rok

Jednou z podmínek Haškova dočasného setrvání v Bohemce měl být zákaz komunikace s médii. Já osobně se za něj stydím už minimálně rok

Cavalera napsal:

Jj, souhlas. MH do béčka Sparty, tam si s těmi mladými Hřebíkovými akademiky bude rozumět, a honem plně využít oba naše licencované trenéry... ;-)

Jsem rád, že se o tom začíná mluvit. Vzhledem k našim finančním možnostem dost pravděpodobná varianta

dolíček napsal:

Trener Hasek: nemel jsem pocit, ze by nas nejak Matousek zlobil, krome toho ze dal dva goly...

Hašek a jeho soudruh Franz mají zřejmě stejnýho dealera

baca napsal:

můžeš mi prosím napsat dejme tomu 5 hráčů o které by stálo za to se přetahovat? myslím hráče kteří jsou kmenovými hráči bohemky 

Poslední prodejný hráč je Tonda Vaníček.

fcklokan napsal:

A Jakub Rada

Jen doufám, že není stále zraněnej. A proč ho MBoule pustila a dneska nehrál