Detail uživatele diskuzního fóra - angel

Datum prvního příspěvku
26.7.2007
Celkový počet příspěvků
449
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 319
Ptejte se vedení Bohemky 111
Družstvo fanoušků Bohemians 3
Tlachy a kecy 10
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Tda6/LIf 55
wRO4IHx0 30 angel1
Qdxossiz 3
Zp5vkplp 1

vapno80 napsal:

Pánové, berme to z té lepší stránky. Dostali jsme jen jeden gól a nikdo se nezranil.

zranil se Záviška

kolina napsal:

Jaký názor mají akcionáři, sponzoři, obchodní partneři a vedení Bohemky na negativní vyjádření trenéra Haška do médií směrem k hráčům Bohemky a v podstatě i k celému klubu?!? Trenér Hašek je srdcem Sparťan, dobrá proč ne, ...

zdar, kdo by se sem hnal, když máme desetimiliónové dluhy ( dluhy u bank, půjčky od akcionářů ), to je v reálu ten vyrovnanej rozpočet a útok na poháry

Milé vedení, a už bez srandy, kde jsou slíbené posily !!!!

kolina napsal:

Co ten Lukáš Hůlka, ví se že "přichází" ale prosím jasnou odpověď na jak dlouho a zda na přestup nebo na hostování?!?

už jim nestojíš ani za odpověď !!!

Milé vedení,mančaft už je jednou nohou v letadle a posila ( raději nepíšu posily ) jako každý rok NIKDE !!! Super, jen tak dál !!!

Budvar napsal:

Sural sel ted do Turecka za 4 mio, jestli mam spravne informace ...

zase vydělali slušně jinde, hlavně na nás

atletiko napsal:

Já se musím předně zastat nicka Hrubajz, protože jeho názory jsou konsistentní, s Bohemkou to myslí dobře a je pravdou, že hodně lidí i v mém okolí jsou současnou situací značně znepokojeni. Ono prodat každého hráče o kterého je jen ...

úplně s tebou souhlasím, chápu, že od nás budou ještě roky odcházet hráči za lepším, ale né, za tak směšné částky, když Zlín, Jablonec, Příbram, Liberec Opava prodává své hráče pražským S, Plísni a Bolce za desetimilióny, to je ta podpora bohatých klubů na rozvoj ostatních, spíš vykupujou konkurenci, všichni mají 6 až 10 útočníků a stejně hrajou na jednoho

kolina napsal:

Co ten Lukáš Hůlka, ví se že "přichází" ale prosím jasnou odpověď na jak dlouho a zda na přestup nebo na hostování?!?

zeptej se raději mě, chodím s jeho tátou na oběd

Budvar napsal:

Snažím se ty informace najít, vždy ale narazím na Vaše komentáře a dál nemám sil. Pokud vím z Pergoly a rozhovorů s DJ, tak se platy navysuji, poměr hostování vs. přestup jsou taky úplně někde ...

on ani bojkot být nemusí, stačí, kolik fandů už se vždy po další sezóně do Ďolíčku nevrátí, stačí, když se podívám kolem sebe na poloprázdnou tribunu, Ty které tu napadáte, jako jsem třeba já, ještě o Bohemku jde, není jim to lhostejné, a kde se nyní krčí mě moc mrzí, mnoho fandů už to bohužel vzdalo a přestalo chodit a že by jsme měli za ně náhradu, když už dnes vůbec nejsme v kurzu a sami si na chudáky ještě hrdě hrajeme

koukám, že mazat příspěvky " někdo " čas má, ale slušně odpovědět, to už se v našem chudém " rodinném " klubu nějak nenosí