Detail uživatele diskuzního fóra - angel

Datum prvního příspěvku
26.7.2007
Celkový počet příspěvků
455
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 325
Ptejte se vedení Bohemky 111
Družstvo fanoušků Bohemians 3
Tlachy a kecy 10
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Tda6/LIf 61
wRO4IHx0 30 angel1
Qdxossiz 3
Zp5vkplp 1

kníže napsal:

Tak na FB problikla zpráva, že na Julisce se hraje už v pátek 3.5. od 18:00 hod. Takže asi i televizní vysílání.

proti nám hraje v TV Autoškoda proti Teplákovicím ( škoda, už jsem tam viděl nás ), ale v sobotu hraje v Praze Baník a ACAB bude mít po prvomájových demonstracích podstav a Hamáček to už sám s obuškem moc neumí

Bohužel už v pátek 3.5. od 18h, takže beze mě,  všední dny fakt nedávám , stejně jako 14.5. úterý v 17 30

Bohužel už v pátek 3.5. od 18h, takže beze, všední dny fakt nedávám , stejně jako 14.5. úterý

albertusman napsal:

Sorry, ale mýlíš se. Mluvím o tom, jak to vidí soudnej člověk. Ačkoli to není mnohdy měřítko, tak i komentátor na konci první půle říkal, že Bohemka předvádí na hřišti Plzně sympatický výkon, ale bohužel ...

ale až od stavu 0:2, to se trochu probrali a konec půle už byl slušnej

Forever young napsal:

Dneska skvělej Puškáč ani bych ho nestahoval za Jusúfa ten mi přijde už takový poloviční a už se vidí ve Slavii. Super hrál i Vaníček, Hůlka, Pokorný, Pepa odčinil penaltu je to srdcař. Reiter i ...

náhodou dneska Jusuf super, co nastoupil, aspoň jsme vepředu začali déle držet míč před vápnem, taky by mě zajímalo, co by se dělo, kdyby s Puškou někdy hráli spolu, nechápu zařazení Závišky na beka a celkovou hru Bederky

super druhej poločas,  první raději nebudu komentovat ( zařazení Závišky  mi hlava nebere ), bohužel rozhodlo neproměňování tutovek a 2x ležérnost Bederky  podstoupit souboj, škoda, ale moc jsem ani v body nedoufal

vapno80 napsal:

Pánové, berme to z té lepší stránky. Dostali jsme jen jeden gól a nikdo se nezranil.

zranil se Záviška

kolina napsal:

Jaký názor mají akcionáři, sponzoři, obchodní partneři a vedení Bohemky na negativní vyjádření trenéra Haška do médií směrem k hráčům Bohemky a v podstatě i k celému klubu?!? Trenér Hašek je srdcem Sparťan, dobrá proč ne, ...

zdar, kdo by se sem hnal, když máme desetimiliónové dluhy ( dluhy u bank, půjčky od akcionářů ), to je v reálu ten vyrovnanej rozpočet a útok na poháry

Milé vedení, a už bez srandy, kde jsou slíbené posily !!!!

kolina napsal:

Co ten Lukáš Hůlka, ví se že "přichází" ale prosím jasnou odpověď na jak dlouho a zda na přestup nebo na hostování?!?

už jim nestojíš ani za odpověď !!!