Detail uživatele diskuzního fóra - babusek

Datum prvního příspěvku
02.04.2010
Celkový počet příspěvků
54
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 49
Ptejte se vedení Bohemky 3
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
l6vbE2BD 30
cY/1ZZzu 8
V+CBZNbG 3
5ACFRDw+ 3
qsTg0g5v 2
DfzvvzXV 2
SRu5FBVn 1
+Zm4VPeA 1
IRDYsUMG 1
II6Rm4Va 1

Mates87 napsal:

Dpc zlomte už někdo tomu Valesovi nohu,to je snad nejhorší gólman,co jsme u nás meli

Ty nejsi fanoušek Bohemky, ty jsi kokot!!!

síva napsal:

Možná doběhl, ale taky mohl Pušky dát na Hronka,  který by šel sám na branku

Přesně tak. Dle pravidel je to červená. A pokud řeší teorii, tak musí řešit nejen to, zda by ho Zelený nedoběhl ale i to, zda by nepřihrál Hronkovi, kterého by neměl šanci doběhnout. 

Takže červená jasná!!!

vapno80 napsal:

Já jsem to vypnul, protože s tím, jak do druhé půle nastoupili, jsem tušil zabíjačku. Bod je určitě fajn, ale naši borci opět předvedli, že neodehrají dva vyrovnané poločasy. 

Není to od Vás vůči hráčům trochu, řekl bych hodně nefér? Všichni to odmakali nadoraz a jakou za to od Vás dostali odměnu? Hloupý řeči.

rio napo napsal:

Já budu mít příští rok výročí - 50 let. Od zápasu Boh - Inter 2:2 , sezóna 1972/73.

Jsme na tom s tou padesátkou stejně.

kolina napsal:

No, já se Slovácku přece nevysmívám, ale přesně naopak! Jen s troškou nadsázky jsem chtěl ať si každý sám porovná jak se v té době bezvýznamný fotbal ze Starého Města/Uherského Hradiště  za poslední desítky let posunul ...

V tom případě naprostý souhlas!

kolina napsal:

Jen tak mimochodem:           BOHEMKA DO TOHO!!! Teda co to je to Slovácko  za klub, nějaký pokračovatel podprůměrných Slavie Uherské Hradiště spojené s FK Staré Město či co?!?

Já bych se na Vašem místě Slovácku nevysmíval. Každý nějak začal a v posledních letech je to velmi stabilizovaný klub o čemž svědčí i výsledky. A jejich partnery není jen tak někdo...např. rodina Valentova a podporu v regionu mají obrovskou.

vytrznik napsal:

Dobre napsano dodam jen Drzmisku odejdi!!!

Pokud sportovní ředitel vykonává bezezbytku úkoly mu určené rodinou DJ, těžko s tím někdo něco nadělá.

Nemám nic proti Valdovi, ale není to jednička pro ligový tým. Zase nás to bude stát spoustu bodů. A kvalitní a zdravý útočník nám taktéž chybí. Ale oboje snad DJ a MD ví? Nebo ne???

CarlUweSteeb napsal:

Nespor neni Necid!

Přesně tak! Je u nás spousta hráčů náchylných ke zraněním a nemají přitom vůbec žádný vztah k Bohemce. S Nešporem se to mělo každopádně zkusit a i kdyby odehrál jen polovinu utkání mohl pomoci trenérům v kabině, přece jen je Pepa na některé dacany moc hodný.

Neangažování Nešpiho je velká chyba!!!

JohnZ napsal:

Ještě malý příspěvek k jinému odchovanci.Trenér si dle svých slov,chtěl v prvním přípravném zápase otestovat navrátilce z hostování a kluky z B týmu.Nastoupilo jich spousta.Hlava mi potom nebere,proč tuhle šanci neměl Osmančík a na hostování ...

Souhlasím s Vámi, je to divné. Vyjádření bylo jasné - dostane také šanci....Což se nestalo, tak by to mohl někdo objasnit - třeba to chtěl sám hráč, nebo je tam jiný pochopitelný důvod. V opačném případě to zase přináší nedůvěru sportovnímu úseku...