Detail uživatele diskuzního fóra - babusek

Datum prvního příspěvku
02.04.2010
Celkový počet příspěvků
147
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 139
Ptejte se vedení Bohemky 3
Tlachy a kecy 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
l6vbE2BD 51
QRhCm82R 40
cY/1ZZzu 8
zJi55PsR 5
xAOWkrGe 5
V+CBZNbG 4
qsTg0g5v 4
5ACFRDw+ 3
rZkXg3rU 3
mUzlUbRP 3
gzZslyOs 3
DfzvvzXV 2
aX3NaoUx 2
YHix8BKq 2
SRu5FBVn 1
+Zm4VPeA 1
IRDYsUMG 1
II6Rm4Va 1
fA4DXUUN 1
Nw5Grejm 1
2K5he5t8 1
DOrY+Mmj 1
DcLofEIJ 1
ubhFPw+Q 1

Je to tu neustále dokola a je to již hodně trapné. Valda je slušný gólman a dobrej chlap a jako dvojka si rozhodně svoje odchytá. 

tomiisek napsal:

Muzik 55 zapasu 0 + 0Osma 37 zapasu 3 + 1Osma vekem o 2 roky perspektivnejsi.

Podíval bych se na to prakticky. Můža nastoupí rád v jakékoliv /minimální/ minutáži a jezdí doslova po zadku.

Osmančík chtěl plnou minutáž a šel za "lepším". V ČB zjistili, že to není ani na tu malou minutáž v I.lize.

Tím pádem o nějaké perspektivě vzhledem k věku není vůbec potřeba mluvit.

bofalos napsal:

Myslíte si,že to takto nefunguje? Myslíte si,že jsem někoho urazil nebo byl nějak sprostý? Já bych byl samozřejmně spokojen aby jsme kádr doplňovali pomocí skautingu a ne pomocí nabídek manažerů aj. V Trnavě nějak moc ...

Dobrý den, nemáte se zač omlouvat, prostě jste napsal svůj názor a já k tomu měl poznámku, že bychom měli být pozitivnější a vedení i hráčům více věřit. Něco se nepovede, něco povede, ale věřím, že v našem klubu zodpovědní lidé pracují na maximum. Skutečně se nedalo čekat, že zopakujeme to co vloni...Hodně týmů velmi podporuje region, což u nás už vůbec není a tak bychom mohli pokračovat. Snad nás čekají lepší časy.

Mějte se fajn!

Miklik napsal:

shrnuto-nezaslouženej bod...ale je tam ..!...já ten hnus viděl od začátku a vydržel až do konce....nezaslouženě ale bodik dobrej !!!

Ale zaslouženej!!!

Demínka napsal:

Otřesná holomajzna zakončená šťastným vítězstvím. Čekal jsem, že  Prekopovi pískne před gólem faul.

Takhle bych to teda nenazval. Vyhráli jsme krásným gólem, upřeli nám pentli. Chlapi hráli poctivě, zodpovědně, byli jsme jasně lepší a téměř celé utkání jsme hráli do plných. Za mě dobrý výkon.

kacrrr napsal:

Ahoj Klokani, když se podívám dva roky zpátky, cítil jsem beznaděj že můj milovaný klub bude hrát pořád jenom o záchranu, že jeho maximum je v klidu odehrát ligu a za cíl bylo vyhnout se ba-ráži! Pak ...

Odborník žasne a laik se diví.

Každopádně pochvala, že jste k tomuto názoru konečně dospěl.

Robert66 napsal:

Ahoj. Čtu "práce jen na cca 6-8 stránek o celé dlouhé slavné historii Bohemky, sexta na gymplu"? OK téma! Pak struktura práce:    1. AFK Vršovice (do roku 1927)   2. AFK Bohemians (1927-1940)   3. AFK Bohemia (1940-1945)   4. ...

super!

Stramox84 napsal:

Píši to na Gymnáziu v Klatovech a jsem v sextě. Seminární práce pro druháky byli na naší škole zavedeny teprve před rokem. Asi právě proto je jen 6 stránek. Vyučujícímu jsem nahlásil téma: Historie Bohemians ...

Dobrý den, myslím, že pokud Vaše práce nemá být příliš obsáhlá, tak je skoro zbytečné číst celé knihy. Existují například Almanachy - jeden byl vydaný k 80 letům Bohemky v roce 1985, další byl vydaný v roce 2000 k 95 letům, asi existují i další. Jsou přehledné, základní informace o Bohemce v nich jsou a info od roku 2000 již lehce dohledáte v současných materiálech. A na webovkách kenguru.cz je toho popsáno také mnoho.

doublefish napsal:

odposlechnuto v Kolíně:první poločas: "Hele vole, není to Láďa Mužík? Já myslel, že je v Chrudimi? On je v Bohemce? Že je to von!" - "Jo, už asi rok tam je." - "No ale to ...

Tak asi na tom je dost pravdy, ale svými desetiminutovkami je používaný spíše na presink než na střílení gólů a asi bych se nad tím tak nepozastavoval. Kozák má větší předpoklady a ještě u nás nic nepředvedl.

V drtivé většině naše hráče obhajuju a kritiku brzdím i zde na fóru. Ale náš hráč č.88 /vím jak se jmenuje/, to je opravdová katastrofa. Ztráty míče před šestnáctkou, fauly těsně u ní, možná byl jeden i v ní, pomalý, neposune včas míč - nejhorší chlap na hřišti a nejen dnes.