Fotbal - Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Velké díky za úžasné jaro všem, kdo se o něj zasloužili. 

Včerejší děkovačka byla úžasným vyvrcholením nádherného zápasu. Víc takových zážitků!!!

Teď dovolená, zaslouži si ji, přitom liga ještě pobeží. Snad Nešpor nepromarodi své účinkovani v.Bohemce. 

Bororo napsal:

Každý náš fanda je určitě spokojený s právě skončenou sezonou. Po „Haškovském polopodzimu“ nebylo moc očekávání. Snad jen víra, že co se povedlo Klusáčkovi před  léty , tak to se třeba zopakuje…  Povedlo se a ještě ...

Co se budoucnosti tyka, kde sehnat noveho Jindriska? Nejperspektivneji se mi jevi Hulka, zaroven je ale velke riziko, ze po nem nekdo sahne...

Mam tak obavy, ze Pepa je poslednim psanym i nepsanym KAPITANEM. Po Hulkovi nejspis do roka a do dne nekdo sahne, pro eru po Pepovi tak nejspis musime hledat nekoho jineho...

U Bartka si nejsem jisty, jestli to po odchodu Pepy bude na zakladni sestavu, zvlast jestli se sportovni cile budou dal posouvat.

Krch je trojka v odehranych zapasech a po nem nikdo sam od sebe nesahne, pro vyssi sportovni cile ho ale opravdu nevidim jako perspektivniho.

Kdyz slo v Boleslavi o vsechno, tak Krch jako sef obrany tymu nepomohl, a vcera mi prisel, jako by se do noveho pojeti nasi hry vubec nehodil, ac prisel nejodpocatejsi, tak pusobil nejlineji, minimalni pohyb a nic smerem dopredu. V soucasnem pojeti fotbalu by smerem dopredu mela umet hrat a prihravat cela obranna rada a vsichni by meli byt rychli a pohyblivi. Hra Bohemky se rok od roku zlepsuje, ale Krch hraje tak nejak porad stejne bez jakehokoli progresu...

Každý náš fanda je určitě spokojený s právě skončenou sezonou. Po „Haškovském polopodzimu“ nebylo moc očekávání. Snad jen víra, že co se povedlo Klusáčkovi před  léty , tak to se třeba zopakuje…  Povedlo se a ještě něco navíc…. Nikdy jsem za ta léta nekritizoval trenéry až na pana Haška. Hlavně rozestavění hráčů a naprosto nesmyslný systém 3-2-3-2 s hráčským materiálem co měl.   Právě Klusáček dokázal, že trenérsky citlivým zásahem do sestavy dokázal s těmi hráči co má, zvolit až na malé výjimky  vždy herní systém, který si „sednul“.  Nelze ovšem přehlédnout, že dva aspekty mu velice pomohly: skvělá forma Pepy Jindřiška a  Lukáše Hůlky (až na zápasy na Slovácku) a veliký přínos Matěje Pulkraba.  Kromě skvělé trenérské práce to byly tyto momenty  co způsobily  ten kvalitativní obrat. Že také další hráči  potom hráli víc než dobře je už dáno oním známým „ když se daří tak se daří.“ Proto to ale píši, abychom zůstali při zemi… Skutečnost, že Pepa ve svém věku exceluje, není moc dobrá vizitka pro další hráče, třeba pro Levina. Mě nešlo o tu minelu při druhém gólu v MB, to se přihodí. Ale neschopnost se poctivě vracet jako při prvním gólu, kdy Búďa byl jeho hráč a u toho brejku jaksi chyběl, to jsem si všiml u Levina už v několikátém zápase. Konstruktivní záložník je taky otázka, Kamil Vacek i v diskutabilní formě je jediný, kdo dokáže dát hře nějakou myšlenku a stanovit tempo. To není dobře. A pozice hrotového útočníka může být v následující sezoně další problém. Puškáč se jevil v posledním zápase dobře, hlavně pohybem, ale po jaké době,snad se po zranění do toho dostane, spoléhat na návrat třeba M.Nešpora, tak na tom asi nelze stavět. Lze si proto jen přát, abychom v takovém stylu dokázali také vstoupit i do nové sezony.

venca_65 napsal:

Tak jsem si dal včerejšek ještě jednou v tv, a opravdu se nemáme za co stydět :-) Děkuji Všem za tuhle podařenou sezónu. Těším se na další! BOHEMIANS forever!!!

Prohrát 3:0 v Bolce byl zbytečnej úlet... 

Tak jsem si dal včerejšek ještě jednou v tv, a opravdu se nemáme za co stydět :-)

Děkuji Všem za tuhle podařenou sezónu.

Těším se na další!

BOHEMIANS forever!!!

Celému mančaftu včetně realizačního týmu patří VELKÝ DÍK za celou sezónu. Chci taky poděkovat vedení za minimum hostovaček a věřím, že snad budeme praktikovat ofenzivní fotbal i v příští ligový ročník. Těch připosranejch, nudnejch zápasů a celejch sezón bylo zbytečně dost... Tohle je fotbal kterej sluší takovému klubu jako je BOHEMKA! MOC DĚKUJU! 

Klobouk dolů, jarní jízda zahřála u srdce, diky

Hráč sezony Lukáš Hůlka, talent Honza Vodháněl, překvapení Petr Hronek (příjemné), potlesk vestoje pro naše dva srdcare Bartase s Pepou,zklamani vyřazení Šmidaka, ale on ještě vokáže. 

Chtít hrát evropské poháry by od nás asi přecejenom bylo zatím troufalé, ale jsem rád, že se trenér dívá do příští sezóny po vyšších místech. Jsme asi jediný z týmů dlouhodobě působících v lize, co si poháry v posledních desetiletích nezahrál, takže je načase s tím něco udělat. 

Korona krize výrazně ovlivnila náš “kelímkový byznys”. Zcela jistě nám “ukradla” rekordní kelímkové vklady, v jinak velmi úspěšné jarní šňůře. 

Včerejší vítězné hořkosladké rozloučení se sezonou přineslo DFB skvělých 21.500,-Kč ! 

DFB všem klokanům moc děkuje za podporu našeho kelímkového hospodářství. Příjmy z kelimků tvoří v ideálním čase bez omezení vstupu na stadion, až polovinu naší hotovosti !
O tom jak důležité jsou pro Bohemku peníze našeho družstva se příští týden dočtete v psaníčku po schůzce vedení DFB (nejspíš v pátek 17.7.).

BOFOR! 

—————————————————————————————————————-
včerejší večer ve zkratce:

Boh/Bol

BB  272ks

Od 158ks

Chci se rovněž přidat k poděkování za vydařenou jarní pasáž. Velký dík patří celému realizačnímu týmu a především trenérům! Moc děkuji všem hráčům, ale zvláštní poděkování si zaslouží Pepa Jindřišek, Hůlka, Vacek, Vodháněl, Nečas ale i další, kteří na hřišti nechávali své srdce. Jako dlouholetý fanoušek jsem si konečně, po mnoha letech mohl vychutnat vysoké nasazení, odvahu - a také i úspěšnou střelbu! Takhle má hrát naše opravdová BOHEMKA! I když jsme nyní ještě nepostoupili, dokázali jsme, že fotbal hrát umíme! Že to s námi nemají jisté ani ty nejslavnější a nejbohatší týmy! Už se těším, až zase začne nový ročník. Jsem přesvědčený, že Bohemka všem ještě ukáže, že má na to být mezi nejlepšími!

Přidávám se k velkým díky díky díky všem hráčům za výkony, bojovnost a skvělý fotbal - tak hraje BOHEMKA . - Příští sezónu hlavně ať vydrží forma a bojovnost . Velký respekt kapitánovi !!! včera opět ukázal svoji neuvěřitelnou formu a sílu . Poděkování též trenérovi - po pravdě jsem moc nevěřila, že něco změní, ale to co dokázal je skvělá práce!!!! Velké díky všem fanouškům za obrovskou podporu a věrnost. Už se těším na další sezónu. BOHEMKA JE NEJLEPŠI !!!!!

Tak a teď si hlavně kvalitně odpočinout a rozjet to na další sezonu. Montovně to přeju, dali víc golů, bohužel s nima zametou tak, že stát se to nám, nedopadlo by to dobře. Naraážím na včerejší paskvil v případě nedohrání soutěže a ta se nedohraje, nikdo to nechce. Navíc všichni budou tlačit Liberec k postupu, aby se zametlo to svinstvo po Královcovi.

rocknroll napsal:

Hm, zdravy Martin Nespor by se hodil, ale on to ma s tim zdravim vachrlaty.

Dobře napsaný článek. Hodil by se, pamatuji si přesně jaký je to v útoku rváč - typický Bohemák! Když tu hrála Olomouc, tak jsem si z tribuny všiml, že sportovní ředitel šel směrem k Olomoucké lavičce a s Nešporem pěknou chvíli živě diskutovali. Hned mě něco napadlo... Jisté místo na place nemá dneska v Bohemce nikdo a důležité je mít natolik široký kádr, aby i hráči, kteří se potřebují doléčit, nás svými absencemi neoslabovali. Viz Puškáč, který se včera nečekaně zjevil a hned úřadoval.

Přidávám se s poděkováním všem, kteří se zasloužili o to, že po bídných časech připosraného a sterilního fotbalu, opět mohu hrdě chodit mezi ostatními fans a slýchat od nich slova uznání. Tohle je přesně ta Bohemka jakou si představuju. A jak je vidět, tak k tomu není potřeba vyhrát ligu, nebo být v pohárech. Fanoušci tady umí ocenit snahu a nasazení a při včerejším aplausu vestoje na konci zápasu jsem byl vážně hrdej, jak na hráče, tak na lidi v hledišti. V minulých sezónách jsem se přistihl, že jsem na Bohemku chodil tak nějak ze setrvačnosti, ale včera i přesto, že jsem spal 4 hodiny, jsem neváhal, jestli jít nebo ne a těšil se jako před léty. Ještě jednou moc a moc za tohle jaro děkuju. 

pekulka napsal:

Všem hráčům, celému realizačnímu týmu i vedení velké díky, jsem na vás hrdý !!! 

Ano, i za mě díky všem Tebou jmenovaným. Teď jsme se semkli a všechno konečně začíná fungovat podle mých náročných, i když realistických představ dlouholetého fanouška. Speciálně bych za dobrou práci a obětavost také chtěl poděkovat těm v klubu, kteří ještě před pár měsíci o fanouškovské podpoře mluvit nemohli a já jsem trnul, aby to na svých špičkových postech ustáli... Díky!