Fotbal - Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

CarlUweSteeb napsal:

No to se schopny brankari dost tenci.Tak snad Jedlicka( ale kdyz - tak to bude hostovani).

No já osobně si myslím, že vedení o brankáři ani neuvažuje.

No to se schopny brankari dost tenci.Tak snad Jedlicka( ale kdyz - tak to bude hostovani).

CarlUweSteeb napsal:

Vorel chce ze Sparty - tak snad chce taky zustat v Praze.Co vedeni?

Z isport.blesk.cz 

„O Vorla má velký zájem trenér David Horejš i majitel Miroslav Pelta. Situace se aktuálně řeší,“ shodují se zdroje z okolí obou klubů. 

K nám asi ne. 

Nejdůležitější posty,které nemáme kvalitně obsazené je pozice gólmana a stoperů,Matoušek herně padá dolů a je to další hráč menšího vzrůstu,na druhou stranu v dresu Příbrami si s ním naši borci nevěděli rady,nyní je na 30% své tehdejší výkonnosti,já tady omílám jméno A.Kadlece na stopera, mně se ten kluk líbí a pokud přijde ze Slavie mladý Prebsl asi by opět na Adama nezbylo místo,2 mladé stopery trenér nepostaví. 

Několikrát jsem tu uváděl Matouška jako příklad hráče,co doplatil na nekonečný hostování.Velký talent,který postupně uvadl.Snad by ho nakopla pevná smlouva.Předností je jeho rychlost.Náš útok:Drchal,Mužík,Necid,Prekop,Puškáč,k tomu Matoušek.To by byla neuvěřitelná síla.Ještě před lety by mě tohle ve spojení s Bohemkou nenapadlo.Jenom doufám,že sportovní úsek hlavně řeší gólmana a obránce.

Matousek je taky porad zranen a vykony upadaji,upadaji az upadli.Tak snad by ho Vesely rozbehnul i kdyz se snazime poridit dalsiho Puskace.

Lamas napsal:

Petr Hronek 29 let, Bohemians 29letý ofenzivní univerzál už má mít od Slavie nabídku smlouvy, oba kluby se přiblížily definitivní dohodě. Kromě peněz by do Ďolíčku ze Slavie měl putovat útočník Jan Matoušek, kterému by ale „sešívaní“ ...

No, proč ne...

Když někoho místo Hronka ještě naučíme házet auty tak to je "dobrá volba" teda když to fakt bude na přestup...

   BOHEMKA DO TOHO!!!

Petr Hronek

29 let, Bohemians

29letý ofenzivní univerzál už má mít od Slavie nabídku smlouvy, oba kluby se přiblížily definitivní dohodě. Kromě peněz by do Ďolíčku ze Slavie měl putovat útočník Jan Matoušek, kterému by ale „sešívaní“ museli nejdřív přerušit probíhající hostování v Liberci, Matoušek by pak v Bohemians mohl zůstat natrvalo. V jednání je i hostování talentovaného stopera Filipa Prebsla ze Slavie, jenž taky na podzim nastupoval za Liberec, a má o něj velký zájem kouč „klokanů“ Jaroslav Veselý.

Tak mě napadá, jak je to letos s přestupním oknem vzhledem k časnému zahájení "jarní" části ligy. Cca za měsíc a půl zahajujeme a čas k získání a oznámení nějakých posil - ať už ve spojitosti s odcházejícími či nikoli - se krátí. Do toho vánoce. Snad dostaneme nějaký hezký dárek hlavně do vlastního vápna. 

Jakyho jinyho brankare nez Jedlicku ci Markovice muzem vydundat.Jinak hrace tu nechavat na silu nema cenu.

K přestupovým spekulacím.Nenechat ze sebe dělat voly.Květ k Šádkovi za plnou cenu nebo hráčská kompenzace(Jedlička do brány nebo Tijani do obrany).Kašu určitě ne.To samé platí o Hronkovi a Slavii.Markoviče tolik neznám,hodně lidí ho tu preferuje.Do obrany prý nabízí Prebsla.Mladý kluk,co má odehráno jen 7 zápasů za Liberec.Nevím,to už můžeme do áčka povýšit Kadlece.Kdyby šli oba za plnou cenu,tak snad seženeme odpovídající kvalitu.Úplně krajním řešením je oba nechat v kádru do skončení smlouvy.Není to dobrý,ale lepší než být Šádkům a podobným pro smích.

Tak jsem opět omylem zavítal na zdejší fórum.Proč omylem?již delší dobu zde vévodí názory odborníků a urážky jejich oponentů.Osobne se domnívám že nikdo z nás nedovedl fotbalové mužstvo do poháru ani netahá za nitky ve fotbalovém zákulisí přesto by nezasvěcený navstevnik mnohdy mohl nabýt dojmu že CMFS řídi někteří pisatele VD.Jelikoz mne tyhle hádky moc neříkají málo kdy se jich účastním.Rad bych se ale vrátil k některým poznámkám na adresu Martina Kůrky kterého si osobně moc vážím a podle mého je jeden z mála co místo řeči koná ve prospěch Bohemky.Bylo by bláznivé myslet si že někteří místo řeči budou zjišťovat co vše Martin i v tichosti dělá pro fanoušky i klub samotný mne by postačilo kdyby Martina a jemu podobné nikdo neurazel.pokud máte zlost tak napadejte třeba mne mnozí víte kdo jsem děkuji Bohemians Berserk na vzdy

Demínka napsal:

Doufám, že nikoho z vedení nenapadne, aby součástí jakéhokoli přestupu od nás k finančně silnějším klubům, byla kompenzace hostováním. A tím méně hostováním bez opce. Tyhle vychcánci nejen, že nám seberou hráče s nejlepší formou, ...

Přesně popsáno...

Doufám, že nikoho z vedení nenapadne, aby součástí jakéhokoli přestupu od nás k finančně silnějším klubům, byla kompenzace hostováním. A tím méně hostováním bez opce. Tyhle vychcánci nejen, že nám seberou hráče s nejlepší formou, ale ještě nám nacpou někoho po zranění. Toho jim rozehrajeme a oni si ho stáhnou zpátky. Nejhorší pro Bohemku, co se může stát. To radši peníze...

Petr Hronek je stále pro Slavii ústředním tématem.

Kromě peněz mají červenobílí půjčit do Ďolíčku i nadějného stopera Filipa Prebsla,“ informuje iSport. Prebsl ale musí být nejdřív stažen z hostování ve Slovanu Liberec.

Pokud to tu čte někdo z vedení mám velkou prosbu neberte jako hráčskou kompenzaci hráče Kašu. Je po zranění a navíc i díky němu Plzeň vypadla v poháru s Hlučínem. My potřebujeme hráče co je schopen rovnou nastoupit. Ne co se bude rozehrávat v béčku. Děkuji alespoň za zvážení všech pro a proti.

Robert napsal:

Včera střídal Morávek již ve 24 minutě z důvodu zdravotních? Nevíte někdo o co šlo a jestli není jeho zranění vážné?

Prý natažený sval, teda neoficialně, včera večer se o tom mezi fanoušky  mluvilo v Dolíčku...

Takže možná jen  drb, ale třeba fakt,  snad nám to někdo kompetentní  upřesní...

              BOHEMKA DO TOHO!!!