Družstvo fanoušků Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

DFB oceňuje gesto se vstupenkami, ale je to pro nás, jako akcionáře klubu jen slabá náplast za zpackané jaro! 

Družstvo fanoušků proto iniciuje svolání mimořádného představenstva klubu na příští týden, bez ohledu na výsledek utkání v Karviné. David Vodehnal, jako zástupce DFB v představenstvu dostane přesné zadání, dle kterého bude postupovat. Můžeme fanouškům slíbit, že nemíníme pasivně přihlížet současné mizérii. 

—————————————————————————————————————————

Předem odpovím na dotaz, proč jsme něco neudělali dříve - protože se obvykle do sportovních záležitostí nepleteme. 

ludvavestec napsal:

Mizérie Boh/Příb  BB ......................................136  odneseno............................. 131  Vklady..............................13.350,-Kč  Děkujeme, že nám pomáháte s kelimkovým hospodářstvím i v této těžké chvíli.  Díky Vám bude i po odečtení nákladů na mytí pár kaček převedeno na účet DFB. 

Předpokládám, že značnou část kelímkového hospodářství dnes tvořily kelímky naházené na hřiště. Soudný a příčetný fanoušek nemohl do BB hodit či si odnést byť jediný kelímek. Mimochodem, hodlá DFB z pozice minoritního akcionáře klubu zaujmout k aktuální situaci nějaké stanovisko, případně jakkoliv aktivně vystupovat?

Mizérie Boh/Příb 

BB ......................................136 

odneseno............................. 131 

Vklady..............................13.350,-Kč 

Děkujeme, že nám pomáháte s kelimkovým hospodářstvím i v této těžké chvíli. 

Díky Vám bude i po odečtení nákladů na mytí pár kaček převedeno na účet DFB. 

Dobrý den všem, sháním urputně šálu ze sektoru1905, a sice Vršovičtí patrioti. Tato šála už není v prodeji, proto bych se chtěl drze zeptat, zda někdo nemá nějakou navíc na prodej. Je to dárek pro známého, kterému tato šála jako jediná chybí ve sbírce. Za jakékoli rady, náměty a cesty vedoucí k téhle šále předem děkuju :-)

Boh/Slo 

bedna...............201

odneseno.........214

Pokud uvážíme s ohledem na počasí mizernej index žízně a k tomu tragickej fotbal, tak je 20.750,- Kč včera nejlepší výkon ve Vršovicích!

DFB moc děkuje. 

Dnes po vítězném utkání s Jabloncem očekávám kelímkovou smršť! ;)

bb....................352

odnos...............337

celkem............34.350,-Kč

DFB moc děkuje! 

Sakra, zjistil jsem, že není napsaný stav kelímků po utkání s Bolkou 

bb...........238

odnos......351

celkem.....29.450,-Kč

Dodatečně velký dík! 

ludvavestec napsal:

Rychlé psaníčko: Včera večer proběhla v Ďolíčku náhradní schůze DFB. Její průběh přesně kopíroval program na pozvánce. Moderování se ujal Milan, který přivítal skalní družstevníky a předal slovo Davidovi, který přednesl zprávu o činnosti v roce ...

"Půjde o velmi důležitý výjezd. Jako srovnáni se nám nabízí snad jen postupové utkání na HFK Olomouc, kam dorazila z Prahy nevídaná zelenobílá parta. "

Na HFK 11 autobusů DFB, 2 chuligánské. V Ďolíčku v předprodeji prodáno 900 lístků... A to jsme v Holici hráli v PONDĚLÍ.

Je čas 12 let starou událost trumfnout a zhusta vést kampaň za zelenobílou pohárovou středu.

Rychlé psaníčko:

Včera večer proběhla v Ďolíčku náhradní schůze DFB. Její průběh přesně kopíroval program na pozvánce. Moderování se ujal Milan, který přivítal skalní družstevníky a předal slovo Davidovi, který přednesl zprávu o činnosti v roce 2018. Po něm dostal slovo Martin Kurka, který měl připravené hospodaření. Při schvalování došlo k jednohlasnému odsouhlasení. Na závěr proběhla diskuze, která se týkala zejména Ďolíčku a samozřejmě fotbalu. Po hodině besedování jsme se rozešli. 

Poděkování patrí všem přítomným a zejména panu Suchému, který otevřel stánek a vytvořil tim skvělou atmosféru náměstička.

P.S.: mám tady ještě dva body, které se netýkají schůze DFB, ale budou se v nasledujicích dnech řešit

1. v úterý 30.4. bude DFB v součinnosti s klubem další setkání ”Pod pergolou”. Datum není vybrané náhodou. Bude se jednat o větší akci, než obvykle a určitě se klokanům vyplatí dorazit. Podrobnosti budou brzy zveřejněny na VD.

2. Sektor,DFB a Bohemka připravují “Zelenobílý vlak”, který vyrazí pro pohárový postup do Ostravy/Vítkovic. 

Půjde o velmi důležitý výjezd. Jako srovnáni se nám nabízí snad jen postupové utkání na HFK Olomouc, kam dorazila z Prahy nevídaná zelenobílá parta. 

Obětujte jeden den volna v práci na výlet za Bohemkou! Jsme opravdu jen dva krůčky od vytouženého postupu do evropských pohárů. Mladí klokani konečně budou moc zažít to, o čem vyprávíme my, staří pamětníci - vidět slzy vyřazených hráčů Ajaxu, vztek tureckých nekopů z Fenerbahce, atd... :)))

Klub vyjednává cenu za vlak s dopravcem. Sektor přišel s návrhem na dotaci jízdného a DFB se připojuje. (DFB využije svých kontaktů a sežene peníze na vlak i od spřátelených firem , že je to tak Jožo? :))  )

Chceme zvláštní vlak zaplnit a proto se uvažuje o jízdném 190,5 Kč! 

(vagonů se může připojit hodně...)

BOFOR!

Pohárová radost s Olomoucí

Bb259 a odnos 201

celkem 23.000,-Kč

DFB děkuje všem přispěvatelům! 

Zdravím klokani,

pomalu opravuji chyby v databázi DFB (vklady i členy). Prosím, jestli najdete jakoukoliv chybu, tak nám napište na nový email:

druzstvofanouskubohemians@gmail.com

Děkuji

MK

773 999 695

Boh/Opa děsnej fotbal, zřejmě proto i dnes slabši vklady 14.100,-Kč

Děkujeme věrným klokanům za podporu DFB

Boh/Sla

327 bb

468 odnos domů

 Vklady po utkání jsou 39.750,- Kč.

Moc děkujeme všem klokanům za podporu! 

32.500,- Kč jsou dnes vklady fanoušků v utkání Boh/Olo

Bednyho bedna 215 ks a odnos domů 435 ks

DFB děkuje všem klokanům za skvělou podporu i přes mizerný fotbal.

BOFOR! 

ludvavestec napsal:

Minulý týden mi volal JD3 a budou se některé věci měnit. 

OK, díky (y)  Zmátli mě ty neustálé řeči o říši zla. Asi jsem to špatně pochopil ;)

hrdin napsal:

K b. 2. - tuším, že změnu sídla družstva schvaluje členská schůze, tak doufám, že tento, dle mého názoru ne zcela komplexně uvážený krok, bude tam ještě v zájmu DFB projednáván a to zejména s ...

Minulý týden mi volal JD3 a budou se některé věci měnit. 

dvo napsal:

Vážení klokani, máme pro Vás po delší době jedno stručné psaníčko.  Minulou středu v 19:05  se užší vedení DFB (David a Martin) sešlo na neformálním setkání se zástupci Sektoru a dalšími věrnými a spravedlivě rozhorčenými fanoušky Bohemky. ...

K b. 2. - tuším, že změnu sídla družstva schvaluje členská schůze, tak doufám, že tento, dle mého názoru ne zcela komplexně uvážený krok, bude tam ještě v zájmu DFB projednáván a to zejména s těmi, kdo sídlo minimálně donedávna ještě hájili - např. JD3. 
K tomu směřuje i b. 3., tedy hledání vhodného termínu.
Ergo, zatím bych asi notáře nesháněl :)  
Změna sídla stejně nevyřeší to, že nečtete, popřípadě neodpovídáte na maily, to že jsi ještě nepřečetl stanovy (doporučuji verzi co je zde na webu), to že se 14 let nesáhlo na koncepci, cíle a činnost družstva.... Pokud by se věci přizpůsobily 21. století, ubylo by 95 % problémů se sídlem družstva, které, si dle zkušeností myslím, ale významné stejně nejsou.

doublefish napsal:

Ahoj Martine a Davide, bezva práce, díky za informace. Rád bych se zeptal, zda můžete blíže specifikovat "DFB bude v úzké spolupráci s vedením Bohemky pracovat na vylepšení informovanosti fanoušků a PR Bohemky vůči veřejnosti. Chceme pečovat ...

Ahoj, 

omlouvam se za pozdni reakci. 

Zavolej mi prosim na telefon 602 694 280. Zodpovim ti tve otazky.

David

Vážení klokani, máme pro Vás po delší době jedno stručné psaníčko. 

Minulou středu v 19:05  se užší vedení DFB (David a Martin) sešlo na neformálním setkání se zástupci Sektoru a dalšími věrnými a spravedlivě rozhorčenými fanoušky Bohemky. Čekalo nás čtyřhodinové grilování, kdy jsme byli pod palbou otázek ohledně současné situace Bohemky a její budoucnosti. Skupina 10 fanoušků byla velmi dobře připravená a otázky se týkali hlavně odchodu hráčů, jejich zpeněžení a vlivu na budoucí financování Bohemky a nákup posil. Otázek bylo velké množství a snažili jsme se dát na ně konkrétní a hlavně pravdivé odpovědi. 

Např. prodej Jusufa do Slavie.  Za daných okolností to byla nutnost a vedení Bohemky na této transakci získalo maximum možného. Ať již v peněžním plnění, či možností poskytnutí kvalitních hráčů Slavie na hostování. Celková částka řečena nebyla (je to součást tajného ujednání a ve smlouvě je výslovně zakázáno zveřejnění detailů!), ale pro Bohemku odchod Jusufa byl nakonec velmi výhodný. Dalším důležitým tématem byli nové posily, jejich zdravotní stav a momentální výkonnost. Samozřejmě některým novým hráčům může chvilku trvat než se s týmem sžijí a budou dosahovat očekávané plné výkonosti, ale nově sestavený tým na jarní část ligy je kvalitnější než ten co hrál na podzim. Fanoušci by mohli být při troše dobré vůle ještě chvilku trpěliví, hlavně v prvních pár kolech,  než se získané posily a jejich kvalita projeví. Důležité je, že sportovní úsek připravuje další posily na novou sezónu, aby tým byl ještě silnější než ten, který je připravený na jarní část.

Vedení DFB se chce více zaměřit na to, aby fanoušci a členové družstva byli lépe a v čas informováni o dění v Bohemce. Potřebujeme šířit potřebné informace  oficiální cestou, přesné a velmi srozumitelné, aby se zabránilo dezinformační panice a katastrofickým spekulacím. To je v tento okamžik staronový úkol pro vedení DFB. Rádi bychom pravidelně pořádali taková to setkání s fanoušky, kde se v menším kruhu mohou zeptat na konkrétní otázky. Dále bychom také chtěli častěji dělat setkání pod pergolou pro větší skupinu fanoušků.

Na následné schůzce vedení družstva ve čtvrtek  jsme ještě řešili další záležitosti

1. administrativu DFB - vklady, připisování a registraci nových členů, tak tuhle agendu bude mít od února na starost jeden člověk, místopředseda DFB Martin Kurka. Odbourá jistou “několikakolejnost” administrativy, zavede přísný a přesný režim. Martin garantuje, že od března se nestane, aby byla vklady připsány později než do 10.dne následujícího měsíce. Teď bude mít celý únor na převzetí agendy a dotažení restů z loňského roku.

 2.připravujeme změny doručovací adresy, stejně jako oficiálního sídla DFB. 

3. hledáme termín výroční členské schůze, pokusíme se najít shodu do týdne

BOFOR! 

———————————————————————————————————————
P.S.: Pokud budete mít jakoukoliv otázku, tak nám prosím zavolejte, David 602 694 280, Martin 773 999 695, Ludva 602 338 571

dvo napsal:

Vážení Klokani, Vydali jsme se na soustředění s naší Bohemkou do Turecka. Před odjezdem se sešlo vedení DFB, kde jsme si s Ludvou sepsali notičky, co je potřeba na soustředění probrat a vyřešit. Samozřejmě jsme se zaměřili ...

Ahoj Martine a Davide,

bezva práce, díky za informace. Rád bych se zeptal, zda můžete blíže specifikovat

"DFB bude v úzké spolupráci s vedením Bohemky pracovat na vylepšení informovanosti fanoušků a PR Bohemky vůči veřejnosti. Chceme pečovat o dobré jméno a image Bohemky."

Znamená to konečně řádnou digitální strategii? Kdo ji garantuje? Pravidelné informace z DFB v daných intervalech zde (ve stylu bývalých "psaníček")? Změna formátu Magazínu Klokan? Vytříbení pokleslého jazyka, tzn. určení copywritera pro VD? Prostě by (nejen) mě určitě toto téma zajímalo rozpracované v bodech.

Díky moc. M.