Družstvo fanoušků Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Dobrý večer klokani.

Vedení DFB se rozhodlo “utnout” negativní diskuze, které jako bojový plyn naleptávaji mozkové závity a paralyzuji zdravý úsudek už i celkem rozumným fanouškům.

Včera jsme se dohodli s vedením klubu a na příští středu 14.11. od 19,05h.připravili setkání “Pod Pergolou”. S ohledem na počasí bude setkání ve V.I.P. prostorech Ďoličku. Jsou vítáni všichni fanoušci Bohemky, kteří chtějí na vlastní uši slyšet od vedení klubu, že náš oblíbený útočník Júsuf nikam neodcházi a že Martin Hašek jun. není magor, aby šel do Slávie a kdy můzeme v Ďolíčku čekat majitele Trnavy ;)

Samozřejmě bude prostor na veškeré dotazy směrem k “pantátovi”Darkovi, sportovnímu řediteli a snad i trenérovi Martinovi Haškovi. 

Zvlášť se těšíme na dotazy od pana Hrdiny, ktery může konfrontovat vedení a usvědčit konečne ze lží. Rádi uvítáme také experty vika, 11.radu a dykovku. Zláštní pěči si zaslouží i jb1, tak doufám, že zmínění kverulanti dorazí a představí svou vizi, jak dál s tou naší Bohemkou.

Přeji všem klokanům hezký, po včerejším utkání i pohárově postupový,  zelenobilý večer! 

P.S.: Ještě jsem chtěl napsat, že před třemi lety jsem se zvedl ze “smrtelné postele” v Thomayerově nemocnici, paradoxně proto, abych při posledním rozloučení stál u rakve skvělého kamaráda klokana. To bylo opravdové neštěsti a zoufalstvi! 

Nezlobte se prosím na mě, ale opravdu nemíním propadat depresím z fám, paranoidních vykřiků na VD a novinářských žvástů. Mám už trošku jinak srovnaný život a záležitosti kolem Bohemky dnes opravdu nevidím tak dramaticky, jako v době bojů za záchranu Ďoličku před demolicí nebo nuceněho exilu v Edenu nebo v době konkurzu a soudních sporů s “říší zla”...

Dobrý den, je to po výsledkové mizérii posledních dní opravdu neuvěřitelné, ale náš “kelímkový barometr spokojenosti” předvedl po utkáni s Teplicemi  velmi zajímavé hodnoty. 

Bednyho bedna              272ks

odnos domů                   334ks

—————————————————

celkem vkladů        30.300,-Kč

Děkujeme všem klokanům za Vaše vklady do DFB.

Boh/Plz

Bednyho bedna - 400 ks

odneseno - 527 ks

Celkem 46.350,-Kč vkladů do kasy DFB! 

Moc děkujeme a věříme, že se nový kelimek “legendy” líbí. Máme ve výrobě dalších sedm kelímků “legend” na rozšířeni sbírek ;)

Díky Packově obětavosti máme od 00,03h. přehled o vkladech z utkání Boh/Spa. 

Bednyho bedna..........405ks

nevráceno..................724ks

--------------------------------------

vklady celkem ..........56.450,-Kč

DFB děkuje všem klokanům, kteří tímto podpořili družstvo a klub! 

DFB zaregistrovalo naprostou anomálii!

V bednách dnes bylo 353 kousků, což odpovídá mizérii na place, ale... 

Ale celkem máme velmi působivé číslo vkladů -  64.000, -Kč!

To znamená, že 927 ks vratných kelímků dnes večer opustilo Ďolíček, aby potěšilo nového majitele. Děkujeme každému, kdo touhle formou podpořil DFB a Bohemku!

DFB děkuje za dnešní vklady 53.850,-Kč!

Zkušení skrutátoři Michal Holas s Packou dnes spočítali:

"Bednyho bednu" 425 ks a odnesené  domů 652 ks

Když se sekde vedení DFB, tak "řeší" nejen posily, ale hlavně možnosti, jak co nejefektivněji pomáhat klubu. Dlouhodobě se nám osvědčily peníze :))

 Proto náš virtuální pokladník DFB Martin "Kůra" v pátek převedl na účet Bohemky dalších 250.000,-Kč a zaokrouhlil tak finanční transakci "aby bylo líp" na 1mil.Kč za rok a půl. 

Děkujeme všem klokanům za vklady do DFB!

Kromě téhle částky jsme ještě na přelomu roku zakoupili Bohemce stroj na pískování trávníků, který spolu s verti drainem a vřetenovou sekačkou pomáhá Bohemce s vysokou kvalitou trávníků. Důležitá úspora je zejména v tom, že si stroje nemusí najímat s posádkou od trávníkářských firem, ale může vše provádět s vlastními školenými odborníky. 

Ve středu, kdy jsme se naposledy před prázdninami sešli jsme ještě na naší poradě řešili autobus na zelenobílé derby v Rakousku. Máme radost, že se tak rychle vyprodal/zarezervoval. Nebylo snadné na tenhle termín, kdy vyráží invaze českých autobusů do letovisek, zajistit kvalitni stroj. Prosím, chovejte se v něm kulturně, jinak už nám tahle firma nikdy nikoho neodveze. Dík. 

Vážení klokani, s lítostí Vám oznamuji, že jsem před pár minutami zrušil akci na parníku Tyrš. 

Důvodem je nesplnění slibů od Sváti Bati (2 měsíce a nic...)

Storno poplatek zaplatím ze svého, jako daň za blbost, že jsem uvěřil žvástům pana Bati! 

Omlouvám se všem, kdo o výletu na zelenobílém parníku uvažovali. 

(pokusíme se připravit podobnou akci na září, už bez pana Bati )

Vážení klokani, právě mi dorazila sms od hlavního skrutátora kelímků. 

"Bednyho Bedna" po skvělém utkání se Spartou vydala 449 kelímků. Domů se odneslo 661 vratných krasavců. 

Dnešní vklady DFB jsou 55.500,-Kč! Děkujeme všem klokanům. 

Malá zajímavost. Od minulého kola jsou vratné kelímky i v Edenu. Mají zatím jen jeden motiv (takovej divnej - červenobílej :))  ).  Rozdíl je ale v tom, že kelímky u nich provozuje cateringová firma a ne fanoušci, jako u nás. 

Hlavní rozdíl je v počtech. Eden je větší a fanoušků jim na tu bídu chodí víc a kelímků si hned po prvním prohraněm utkání odnesli nebo rozšlapali 3000ks!

To je samozřejmě ohromné čislo, ale...

...ale směje se jen catering, který slízne "smetánku" z radosti fandů nad pěkným suvenýrem.

Tohle píšu jen z jednoho důvodu. Chci tímto poděkovat. Poděkovat Vláďovi Sucháčovi do nebíčka a jeho synkovi, který teď rodinnou cateringovou "káru" tlačí dál za to, že nám, DFB umožnil provozovat kelímkový "byznys". Děkuji i klubu, že nás v tom podporuje a pomáhá nám s partnery na reklamní plochy kelímků. 

BOFOR & ĎOFOR!

Dnešní "Bednyho Bedna" je 473 ks! Když připočteme 835 ks odnesených kelímků, tak nám vychází 65.400,-Kč vkladů. 

DFB děkuje všem, kdo i přes dnešní nepříznivý výsledek podpořili tímhle způsobem Bohemku. 

Velký dík patří také Packovi za inventuru a odvoz kelímků na mytí, v tuhle pokročilou, skoro noční hodinu.

Ahoj všem fanouškům naší Bohemky,

zítra v úterý 8.5. (státní svátek) hrajou U19 a následně U17 (výkop 16:15.hod.) mistrovské zápasy proti FC Fastav Zlín v našem milovaném Ďolíčku!!

Nemáte co odpoledne dělat? Tak přijďte podpořit náš dorost a hezky si zafandit. Kluci si to určitě zaslouží a budou potřebovat vaší podporu.

Děkuji 

Dnes po utkání Boh/Jih "Bednyho bedna" 406 ks, odnesené kelímky 783 ks - to je absolutní rekord odnesených !!!

Celkem vklady do DFB 59.450,-Kč

Těžko si představit částku, "kdyby" hoši udrželi vedení. :))

DFB moc děkuje všem fanouškům! 

 

Vážení klokani, DFB velmi děkuje za Váš včerejší vklad. 

"Bednyho Bedna" byla 501 ks a domů se odneslo 659 ks !

Celkem máme za zápas s Plzní vklad do DFB 58.000,-Kč, děkujeme!

Peníze použijeme na pokrytí nákladů za mytí kelímků a hlavně na úhradu II.splátky (50.000,-Kč) za pískovací stroj na trávník, který jsme Bohemce zakoupili v prosinci loňského roku. Bude nám zbývat uhradit už jen poslední  III.splátku (50.000.-Kč) a stroj bude díky Vám, skvělým klokanům komplet zaplacen!

P.S.:  dnes jsme i díky vkladům na náš účet zaplatili II. a III. splátku. Skvělý stroj na údržbu trávníku je tedy komplet zaplacen! Děkujeme

Vážení mražení klokani!

Na dnešní mizerné návštěvě "1905" se podepsalo idiotské rozhodnutí, hrát pozdě večer pro ČT! 

"Bednyho Bedna" 92 ks je asi nejslabší, ale zároveň je výsledkem velké obětavosti

( pít pivo v tomhle počasí je pravé hrdinství :))  )

Stateční a s výhrou spokojeni klokani si navíc domu odnesli 363 ks!

Celkem tedy má DFB z dnešního utkáni 22.750,-Kč. 

Děkujeme, moc děkujeme!

DFB děkuje klokanům za 240 ks kelímků v "Bednyho bedně" a přeje hodně zábavy s 367 odnesenými kelímky! 

ludvavestec napsal:

Dobrý den, včera proběhla výroční členská schůze DFB. Účast byla přiměřená (56 členů) okolnosti, že se konaly volby prezidenta a také tomu, že s jednalo o formální a nevolební , ale ze zákona nutné setkání členů ...

Pekne napsani ,a at se dari ješte lepe než 2017 -)


Dobrý den, včera proběhla výroční členská schůze DFB. 

Účast byla přiměřená (56 členů) okolnosti, že se konaly volby prezidenta a také tomu, že s jednalo o formální a nevolební , ale ze zákona nutné setkání členů družstva.

 Zápis provedl Mgr. Milan Mraček a celou schůzi úspěšně vedl Martin Kurka. 

Drželi jsme se stanoveného programu:

1. Martin Kurka přivítal přítomné družstevníky a ředitele klubu Darka Jakubowicze, který dostal slovo a za klub pozdravil DFB a poděkoval za naší v ČR nevídanou podporu

2. Zpráva o činnosti DFB, kterou jsem si dovolil kopírovat a přiložit pod dnešní psaničko ( v tom fofru jsem včera přeskočil malý odstaveček o Jožovi Škriabovi, tak se mu tímto dodatečně omlouvám). Ve zprávě mám vyznačena místa, kdy jsem si od přítomných vynutil potlesk. Neberte to, jako důkaz arogance, ale jako pokus o nadechnutí před dalším čtením ;)

3. Martin Kurka nám oznámil zprávu o vyrovnaném hospodaření, kterou přítomní vzali na vědomí a nikdo ji nenapadl. Důležité je, že DFB nikomu nedluží a všechny peníze/vklady jsou použity na podporu Bohemky nebo na úhradu projektů, které s podporou Bohemky souvisi. Celkem se jedná částku vyšší, než 1.100.000,-Kč!

 4. David Vodehnal pěkně "spatra" hovořil o konkurzu, Ďolíčku a Magistrátu, o hospodaření klubu a jednáních na představenstvu klubu, o fotbalové akademii, a dalších příjemných záležitostech. Davida v jeho projevu velmi aktivně a věcně doplňoval Darek. 

5.Diskuze plynule navázala na výše zmíněné body a když se témata vyčerpala......

6.tak jsme se rozloučili.


Pokud jste to dočetli až sem a máte chvilku času, tak níže je zpráva o činnosti DFB v r.2017

BOFOR a ĎOFOR! 

-------------------------------------------------------------------------------------

Projev, zpráva o činnosti DFB


Dobrý večer kamarádi a kamarádky klokani, vážení družstevníci.

Než se pokusím jednou větou shrnout činnost DFB v minulém roce, tak jenom krátce připomenu proč vlastně družstvo fanoušků Bohemians máme. 

DFB je tady proto, aby pomáhalo Bohemce v těžkých časech. Nyní to konečně vypadá, že budeme mít opět Bohemku pro radost a ne, jako zdroj nervů nebo stresu. 

A kde beru víru v lepší časy? 

Zdroje jsou tři:

1.zdroj

Ohromná energie z fanoušků Bohemky, která člověka nabíjí a projevuje se nejen na stadionu, ale každodenním zájmem o dění v klubu a zejména velkou finanční podporou o které se bude hovořit podrobněji za chvíli

2.zdroj Informace

 Díky Vaší důvěře jsem získal možnost za DFB nahlédnout i do zákulisí dění kolem Bohemky a vidím ohromný pokrok od "znovuzrození" po současnost. Ty dobré zprávy často vím o chvíli dřív, než jsou zveřejněny, či potvrzeny  a je těžké nepodělit se o radost z menšího úspěchů a ještě sledovat často velmi zoufalé výkřiky oprávněně netrpělivých klokanů.  Z dění kolem klubu je vidět postupný vzestup a to nejen jen sportovní, který vnímáme všichni, dokonce si ho už všimla i běžná populace neznalá problémů klubu. Jde o to, že se pomalu, ale jistě daří řešit dlouho trvající problémy - konkurz a stadion. Ohromnou zásluhu na dnešním stavu má náš, jak říkal Vláďa Sucháč - pantáta Darek Jakubowicz, který dal v klubu do pořádku finance,  Bohemku zbavil "kostlivců ve skříních"  a drží jí v ekonomické rovnováze. Díky Darkovi a všem ostatním akcionářům je dnes Bohemka opravdu solidní firma! 

3.zdroj

Energii mi dává potřeba dotáhnout zaležitosti do konce za klokany, kteří se snažili ze všech sil makat pro Bohemku a DFB , ale už tady s námi nejsou - Lukáš Přibyl, Jirka Steinbroch/ dědek z Vršovic, Vláďa Suchý, pan Lišák a další...

Nestyďte se zatleskat klokanům, kteří jsou pořád v naších myslích

Teď tedy k té činnosti družstva v uplynulém roce.

Jak všichni dobře vědí, tak DFB je sice největší družstvo v ČR, ale nemáme žádné zaměstnance a všechno si děláme sami ve volném čase, často na úkor rodiny nebo což je pro někoho šílenější varianta na místo svých pracovních povinností . Zmiňuji to, aby se trošku zmírnila kritika naší neschopnosti rychleji zapisovat vklady, vyrábět členské průkazy, registrovat nové členy a uhánět členy, kteří zapoměli pár let zaplatit svůj členský vklad! Chceme to napravit, například David z rodinných zdrojů sehnal jednoho dobrovolníka, který Michalovi Holasovi pomůže s připisováním vkladů a za ty nevytištěné průkazky vynadám Sváťovi Baťovi. 

Tolik nastavené kritické zrcadlo a teď stručně, co se povedlo.

Nejdůležitější události loňského roku byly pro DFB 3 možná 4, tím sice trošku devalvuji slovo nejdůležitější, ale u Bohemky je jak víme všechno jinak ;)

1.událost - magistrát konečně rozhodl, sice na etapy, ale už to v současné chvíli jede na katastru a DFB opět bedlivě sleduje

2.událost - konkurz je ukončen, zaplacen - akorát.... akorát se čeká , jak jinak jestli z říše zla nepříjde další schválnost a také jak dopadne nějaké dovolání věřitelského výboru, který má už 100% zaplaceno, tak vlastně už není věřitelem. 

3.událost byla sportovní, jarní záchrana v první lize, tak nějak s odřenýma ušima a na to 

navazuje plynule 4.událost, tedy spíš blýskáni se na lepší časy, které s týmem všichni prožíváme celý podzim

Jak všichni jistě dobře vite, tak se  DFB velmi aktivně podílí na vedení klubu, kde máme Davida Vodehnala v představenstvu  a Martina Kurku v dozorčí radě. Oba berou svojí funkci velmi vážně a jsou v podstatě online schopni plnit všechny požadováné úkoly.

Jožo Škriab, má na starost sportovní záležitosti DFB. Na začátku roku se DFB už tradičně zúčastňuje turnaje fanklubů ve Varrnsdorfu - který jsme i díky jeho bojovném výkonu poprvé vyhráli. Jak podle kména každý pozná , tak Jožo je Slovák - troufám si říct, že pořád Čechoslovák bez pomlčky. Je velmi citlivý a protože mu v Praze chybí rodina, tak se dokáže lépe vžít do situace cizinců v ČR a si vzal na starost péči o zahraniční hráče Bohemky. Má dnes naprosto úžasný přatelský vztah s Žeňou, kterému pomáhal s bydlením, opravou auta a dalšími záležitostmi, které cizince v ČR trápí. 

Za to si všichni tři zmínění rozhodně zaslouží vyslovit uznání a Váš několikavteřinový potlesk.  , děkuji

 pro zajímavost : Na valné hromadě klubu v prosinci 2017 jsme v podstatě seděli u stolu všichni členové DFB. 

A máme tu další zajímavostV  roce 2016 jsme Bohemku podpořili částkou 1mil. Kč na úhradu konkurzního dluhu, který jsme se na valné hromadě v r.2015 zavázali uhradit. Po oznámení, že musíme zaplatit konkurzní dluh, se nám významně navýšily trvalé vklady družstevníků na účet ve Fio bance. Dále jsme získali nemálo prostředků za naše jakopeníze a taky se nám rozjel "kelímkový kolotoč", který velmi výrazně promluvil do našich vkladů.

Proč to opakuji, když vlastně hodnotíme rok 2017? Opakuji to, protože se nám v roce 2017 opět nebývale dařilo a to už je konkurz zaplacen. ;)Bohemce jsme tak mohli poukázat částku 750.tis. Kč , protože nám družstevníci i nadále posílají své trvalé vklady, protože každý zápas zmizí v průměru 400kelímků a protože se nám v přímé úměře s dobrým fotbalem plní i "Bednyho bedy". 

Bohemce jsme ale pomáhali i jinak. Například loňská brigáda na úklid a opravy Ďolíčku, byť s menší účastí vykázala neuvěřitelnou produktivitu a provedené práce Bohemce ušetřily více jak 200.000,-Kč. 

Další peníze Bohemce šetří naše stroje, vřetenová sekacka Jacobsen a provzdušňovač trávníku Vertidrain, ke kterým na sklonku roku přibyla i pískovačka, kterou má Bohemka opět od firmy Ittec za naše splátky, samozřejmě bez navýšení za 149,500,-Kč (čímž hodnota našich strojů pro Bohemku překročila za čtyři roky částku 1mil.Kč!)

Jsou tu ještě další drobnosti, které Bohemce velmi svědčí a to jsme zase, byť oklikou u těch našich vratných kelímků - víte že Bohemka vyprodukuje díky našim kelímkům o 120kubíků  odpadů ročně méně?! 

Prosím potlesk za náš podíl k záchraně planety!Děkuji

Na závěr mého kelímkového projevu ještě několik zajímavostí - zakoupili jsme v roce 2017 další čtyři série kelímků, lodní kontejner na kelímky a definitivně jsme vyřešili hygienické mytí kelímků u firmy NickNack. Majitel firmy Michal Hanák a jeho tým skvělých pracovníků nám velmi vychází vstříc, mytí dnes probíhá tak, že špínavé kelímky si přeloží z našeho přívěsu nebo ho zapřahnou za auto u nás ve firmě (kousek od D1) a nemusí jezdit do Prahy, do dvou dní na stejné místo přivezou čisté a my je vrátíme do Ďolíčku.  Do dnešního jsme odebrali 29.700 našich originálních vratných kelímků (r.2016-20.000 ks , r.2017 9.700 ks ) v tuhle chvíli nám NickNack vyrábí další kelímek (bohemácké notičky), aby byl v oběhu na prvním jarním utkání v počtu 2.500ks. 

A to je asi tak všechno, děkuji za pozornost.