Družstvo fanoušků Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Zdravím klokani,

pomalu opravuji chyby v databázi DFB (vklady i členy). Prosím, jestli najdete jakoukoliv chybu, tak nám napište na nový email:

druzstvofanouskubohemians@gmail.com

Děkuji

MK

773 999 695

Boh/Opa děsnej fotbal, zřejmě proto i dnes slabši vklady 14.100,-Kč

Děkujeme věrným klokanům za podporu DFB

Boh/Sla

327 bb

468 odnos domů

 Vklady po utkání jsou 39.750,- Kč.

Moc děkujeme všem klokanům za podporu! 

32.500,- Kč jsou dnes vklady fanoušků v utkání Boh/Olo

Bednyho bedna 215 ks a odnos domů 435 ks

DFB děkuje všem klokanům za skvělou podporu i přes mizerný fotbal.

BOFOR! 

ludvavestec napsal:

Minulý týden mi volal JD3 a budou se některé věci měnit. 

OK, díky (y)  Zmátli mě ty neustálé řeči o říši zla. Asi jsem to špatně pochopil ;)

hrdin napsal:

K b. 2. - tuším, že změnu sídla družstva schvaluje členská schůze, tak doufám, že tento, dle mého názoru ne zcela komplexně uvážený krok, bude tam ještě v zájmu DFB projednáván a to zejména s ...

Minulý týden mi volal JD3 a budou se některé věci měnit. 

dvo napsal:

Vážení klokani, máme pro Vás po delší době jedno stručné psaníčko.  Minulou středu v 19:05  se užší vedení DFB (David a Martin) sešlo na neformálním setkání se zástupci Sektoru a dalšími věrnými a spravedlivě rozhorčenými fanoušky Bohemky. ...

K b. 2. - tuším, že změnu sídla družstva schvaluje členská schůze, tak doufám, že tento, dle mého názoru ne zcela komplexně uvážený krok, bude tam ještě v zájmu DFB projednáván a to zejména s těmi, kdo sídlo minimálně donedávna ještě hájili - např. JD3. 
K tomu směřuje i b. 3., tedy hledání vhodného termínu.
Ergo, zatím bych asi notáře nesháněl :)  
Změna sídla stejně nevyřeší to, že nečtete, popřípadě neodpovídáte na maily, to že jsi ještě nepřečetl stanovy (doporučuji verzi co je zde na webu), to že se 14 let nesáhlo na koncepci, cíle a činnost družstva.... Pokud by se věci přizpůsobily 21. století, ubylo by 95 % problémů se sídlem družstva, které, si dle zkušeností myslím, ale významné stejně nejsou.

doublefish napsal:

Ahoj Martine a Davide, bezva práce, díky za informace. Rád bych se zeptal, zda můžete blíže specifikovat "DFB bude v úzké spolupráci s vedením Bohemky pracovat na vylepšení informovanosti fanoušků a PR Bohemky vůči veřejnosti. Chceme pečovat ...

Ahoj, 

omlouvam se za pozdni reakci. 

Zavolej mi prosim na telefon 602 694 280. Zodpovim ti tve otazky.

David

Vážení klokani, máme pro Vás po delší době jedno stručné psaníčko. 

Minulou středu v 19:05  se užší vedení DFB (David a Martin) sešlo na neformálním setkání se zástupci Sektoru a dalšími věrnými a spravedlivě rozhorčenými fanoušky Bohemky. Čekalo nás čtyřhodinové grilování, kdy jsme byli pod palbou otázek ohledně současné situace Bohemky a její budoucnosti. Skupina 10 fanoušků byla velmi dobře připravená a otázky se týkali hlavně odchodu hráčů, jejich zpeněžení a vlivu na budoucí financování Bohemky a nákup posil. Otázek bylo velké množství a snažili jsme se dát na ně konkrétní a hlavně pravdivé odpovědi. 

Např. prodej Jusufa do Slavie.  Za daných okolností to byla nutnost a vedení Bohemky na této transakci získalo maximum možného. Ať již v peněžním plnění, či možností poskytnutí kvalitních hráčů Slavie na hostování. Celková částka řečena nebyla (je to součást tajného ujednání a ve smlouvě je výslovně zakázáno zveřejnění detailů!), ale pro Bohemku odchod Jusufa byl nakonec velmi výhodný. Dalším důležitým tématem byli nové posily, jejich zdravotní stav a momentální výkonnost. Samozřejmě některým novým hráčům může chvilku trvat než se s týmem sžijí a budou dosahovat očekávané plné výkonosti, ale nově sestavený tým na jarní část ligy je kvalitnější než ten co hrál na podzim. Fanoušci by mohli být při troše dobré vůle ještě chvilku trpěliví, hlavně v prvních pár kolech,  než se získané posily a jejich kvalita projeví. Důležité je, že sportovní úsek připravuje další posily na novou sezónu, aby tým byl ještě silnější než ten, který je připravený na jarní část.

Vedení DFB se chce více zaměřit na to, aby fanoušci a členové družstva byli lépe a v čas informováni o dění v Bohemce. Potřebujeme šířit potřebné informace  oficiální cestou, přesné a velmi srozumitelné, aby se zabránilo dezinformační panice a katastrofickým spekulacím. To je v tento okamžik staronový úkol pro vedení DFB. Rádi bychom pravidelně pořádali taková to setkání s fanoušky, kde se v menším kruhu mohou zeptat na konkrétní otázky. Dále bychom také chtěli častěji dělat setkání pod pergolou pro větší skupinu fanoušků.

Na následné schůzce vedení družstva ve čtvrtek  jsme ještě řešili další záležitosti

1. administrativu DFB - vklady, připisování a registraci nových členů, tak tuhle agendu bude mít od února na starost jeden člověk, místopředseda DFB Martin Kurka. Odbourá jistou “několikakolejnost” administrativy, zavede přísný a přesný režim. Martin garantuje, že od března se nestane, aby byla vklady připsány později než do 10.dne následujícího měsíce. Teď bude mít celý únor na převzetí agendy a dotažení restů z loňského roku.

 2.připravujeme změny doručovací adresy, stejně jako oficiálního sídla DFB. 

3. hledáme termín výroční členské schůze, pokusíme se najít shodu do týdne

BOFOR! 

———————————————————————————————————————
P.S.: Pokud budete mít jakoukoliv otázku, tak nám prosím zavolejte, David 602 694 280, Martin 773 999 695, Ludva 602 338 571

dvo napsal:

Vážení Klokani, Vydali jsme se na soustředění s naší Bohemkou do Turecka. Před odjezdem se sešlo vedení DFB, kde jsme si s Ludvou sepsali notičky, co je potřeba na soustředění probrat a vyřešit. Samozřejmě jsme se zaměřili ...

Ahoj Martine a Davide,

bezva práce, díky za informace. Rád bych se zeptal, zda můžete blíže specifikovat

"DFB bude v úzké spolupráci s vedením Bohemky pracovat na vylepšení informovanosti fanoušků a PR Bohemky vůči veřejnosti. Chceme pečovat o dobré jméno a image Bohemky."

Znamená to konečně řádnou digitální strategii? Kdo ji garantuje? Pravidelné informace z DFB v daných intervalech zde (ve stylu bývalých "psaníček")? Změna formátu Magazínu Klokan? Vytříbení pokleslého jazyka, tzn. určení copywritera pro VD? Prostě by (nejen) mě určitě toto téma zajímalo rozpracované v bodech.

Díky moc. M.

Vážení Klokani,

Vydali jsme se na soustředění s naší Bohemkou do Turecka. Před odjezdem se sešlo vedení DFB, kde jsme si s Ludvou sepsali notičky, co je potřeba na soustředění probrat a vyřešit. Samozřejmě jsme se zaměřili na kvalitu týmu před jarní částí ligy, s vizí na další sezónu. Tak tedy několik postřehů…..

Mezi hráči panuje dobrý týmový duch, ale zároveň zdravá konkurence. Každý z hráčů ví, že musí o místo v A-týmu zabojovat. Na kluky byl při tréninku hezký pohled a bránu trefit umí, jen nám to musí v zápasech také předvést.  Do tréninku dali maximum a nikdo se nezašíval a nešetřil své síly.

Posily ….. určitě očekáváte konkrétní jména, ale opravdu je říct nemůžeme. Každá informace či spekulace, která unikne do éteru, komplikuje vyjednávání. Každopádně si je sportovní úsek plně vědom, že je nutné posílit hlavně útok a má plnou podporu majitelů klubu. Na nových hráčích se intenzivně denně pracuje a jsou na listině zajímavá jména, ať již na jaro či na příští sezónu. Určitě není potřeba podléhat panice, která je tady některými „odborníky“ vyvolávána.

DFB bude v úzké spolupráci s vedením Bohemky pracovat na vylepšení informovanosti fanoušků a PR Bohemky vůči veřejnosti. Chceme pečovat o dobré jméno a image Bohemky.

Klub má jasnou vizi i vysoké sportovní cíle a vedení DFB se s nimi ztotožnilo. Nic se neudělá přes noc, ale věříme, že jsme na dobré cestě!

Další dobrou zprávou je, že do DFB vstoupili čtyři noví členové. A to hráči A-týmu. Chtěli bych tímto v řadách DFB přivítat Jirku Bederku, Martina Dostála, Lukáše Pokorného a Honzu Závišku. Věřím, že další hráči se rádi přidají.

Pokud jste nenašli v tomto článku odpovědi na vaše otázky, tak je to tím, že jsme touto formou více informací sdělit nemohli. Každopádně nás můžete kontaktovat a dozvědět se více osobně.

Martin Kurka a David Vodehnal

Bohemka - Liberec

V dnešním mrazivém a vyloženě nefotbalovém počasí nám kelímky přinesly 12.050,- Kč vkladů

bedna 161

odnos 80

DFB moc děkuje všem klokanům! 

Včera odpoledne byla v sídle advokátní kanceláře Judr.Fráni valná hromada Bohemky, kde jsem byl za DFB. 

Všechny informace, které můžu, dál předávám fanouškům. Mimo takové ty akcionářské bla,bla, bla procedury, co stejně nikoho nezajímají se řešily finance, partneři současní i budoucí, hráči A týmu i mládež a akademie ve Velvarech. Dalším tématem byl Ďolícek a s ním související komunálni politika.

Zhruba za 2,5 hoďky jsme se rozešli do svých domovů. 

Boh/Duk

———————————————-

117 bedna

89 odnos domů

10. 300,- vklad do DFB, moc děkujeme. 

Opravdu slabá návštěva utkání se zoufalým soupeřem, tomu odpovídající výkon našich borců, odporné deštivé počasi okolo nuly a “index žízně” v téměř záporných hodnotách, způsobily nejhorši výsledek “kelimkového hospodářství”.

Jen díky tomu, že na mytí vezeme pouhých 1400 kelímků, budeme i po tomhle mizerném utkání, po odečtení všech nákladů, v mírném plusu. 

BOFOR! 

Bohemka/Přibram

Včera fanoušci svými vklady zachránili kelímkové hospodaření. Pokud by totiž nevhodili do bedny 181 ks nebo si neodnesli domů 288ks, tak máme velký problém! Faktura za mytí totiž nečeká a už ve středu ji máme v emailu.

Včera jsme převzali jen těžko uvěřitelnou, nebývale vysokou částku 23.450,-Kč

DFB děkuje všem, kdo i přes velemizerný výkon našich chlapců podpořili náš kelímkový projekt svými vklady! 

Dobrý večer klokani.

Vedení DFB se rozhodlo “utnout” negativní diskuze, které jako bojový plyn naleptávaji mozkové závity a paralyzuji zdravý úsudek už i celkem rozumným fanouškům.

Včera jsme se dohodli s vedením klubu a na příští středu 14.11. od 19,05h.připravili setkání “Pod Pergolou”. S ohledem na počasí bude setkání ve V.I.P. prostorech Ďoličku. Jsou vítáni všichni fanoušci Bohemky, kteří chtějí na vlastní uši slyšet od vedení klubu, že náš oblíbený útočník Júsuf nikam neodcházi a že Martin Hašek jun. není magor, aby šel do Slávie a kdy můzeme v Ďolíčku čekat majitele Trnavy ;)

Samozřejmě bude prostor na veškeré dotazy směrem k “pantátovi”Darkovi, sportovnímu řediteli a snad i trenérovi Martinovi Haškovi. 

Zvlášť se těšíme na dotazy od pana Hrdiny, ktery může konfrontovat vedení a usvědčit konečne ze lží. Rádi uvítáme také experty vika, 11.radu a dykovku. Zláštní pěči si zaslouží i jb1, tak doufám, že zmínění kverulanti dorazí a představí svou vizi, jak dál s tou naší Bohemkou.

Přeji všem klokanům hezký, po včerejším utkání i pohárově postupový,  zelenobilý večer! 

P.S.: Ještě jsem chtěl napsat, že před třemi lety jsem se zvedl ze “smrtelné postele” v Thomayerově nemocnici, paradoxně proto, abych při posledním rozloučení stál u rakve skvělého kamaráda klokana. To bylo opravdové neštěsti a zoufalstvi! 

Nezlobte se prosím na mě, ale opravdu nemíním propadat depresím z fám, paranoidních vykřiků na VD a novinářských žvástů. Mám už trošku jinak srovnaný život a záležitosti kolem Bohemky dnes opravdu nevidím tak dramaticky, jako v době bojů za záchranu Ďoličku před demolicí nebo nuceněho exilu v Edenu nebo v době konkurzu a soudních sporů s “říší zla”...

Dobrý den, je to po výsledkové mizérii posledních dní opravdu neuvěřitelné, ale náš “kelímkový barometr spokojenosti” předvedl po utkáni s Teplicemi  velmi zajímavé hodnoty. 

Bednyho bedna              272ks

odnos domů                   334ks

—————————————————

celkem vkladů        30.300,-Kč

Děkujeme všem klokanům za Vaše vklady do DFB.

Boh/Plz

Bednyho bedna - 400 ks

odneseno - 527 ks

Celkem 46.350,-Kč vkladů do kasy DFB! 

Moc děkujeme a věříme, že se nový kelimek “legendy” líbí. Máme ve výrobě dalších sedm kelímků “legend” na rozšířeni sbírek ;)