Družstvo fanoušků Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Packa1809 napsal:

Samozřejmě, že v tom byl úmysl. Je snad nabíledni za koho ti dva kopou. Ono, když je DJś vozej na venkovní zápasy, pak je tam protáhnou do VIP, kde se jak idioti ještě fotěj.... To se ...

Přesně... Dobře napsané. Jasný zneužití funkce. Tady se nedá napsat zneužití pravomoci, protože tu pravomoc ani neměli. Ještě by mě zajímala analýza, na jejíž základě ti dva tahají do kabiny kde koho.

ludvavestec napsal:

Vážení klokani, včera odpoledne proběhla důležitá schůzka vedení DFB. Sešli jsme se ve třech, protože Jožo je teď v Bardejove a Petr v Chomutově. Bylo nutné se sejít po nepříjemných událostech v minulém týdnu a vše si ...

Samozřejmě, že v tom byl úmysl. Je snad nabíledni za koho ti dva kopou. Ono, když je DJś vozej na venkovní zápasy, pak je tam protáhnou do VIP, kde se jak idioti ještě fotěj.... To se pak vedení špatně kritizuje. A to lezení do kabiny hráčů po zápase to je taky dost přes čáru. Jste prostě oba dva absolutně nepolíbení fotbalem, neznáte ani nepsaná pravidla a chcete někoho zastupovat? Proč se prostě neseberete a v klidu neodtáhnete dopr..., a být alespoň jednou klubu prospěšní!

Proste strucne DJ se nezamlouvalo ze se na nej obcas na foru nadava tak rekl tem dvoum at to zrusej.Neva i formou transparentu na stadione se da dat nejevo nespokojenost na vedeni .A ta  analyza tech dvou ze ostatni kluby nemaji fanouskovskou diskuzi na svych webech co to je ? To jako ze ji nemaj oni tak Bohemka ji mit taky nebude?Podraz na fanousky nic vic!!!

jb1 napsal:

Ludva s Jožem by měli okamžitě odstoupit!!!! Ty našemu klubu spíš víc škodí než by byli užiteční!!!

To sis spletl, tohle jsi měl psát na to Kůrovo fórum 

Vážení klokani, včera odpoledne proběhla důležitá schůzka vedení DFB.

Sešli jsme se ve třech, protože Jožo je teď v Bardejove a Petr v Chomutově.

Bylo nutné se sejít po nepříjemných událostech v minulém týdnu a vše si vyjasnit. Nebylo možné s sejít dřív, nejdříve kvůli zahraniční cestě Martina a Davida, potom kvůli negativním emocím, které mě opouštějí jen velmi pozvolna.

O zrušení a následném spuštění diskuzního fóra se vyjádřím v připravovaném otevřeném dopise, s kterým mi po faktické i gramatické stránce velmi pomáhá Roman a Vojta. Cítím totiž potřebu klokanům osvěžit paměť a to se jednomu blbě daří, když si už sám prdlajs pamatuje nebo přesné údaje nezná ;). Zmíněný text zveřejním doufám už v pondělí.

Ale zpět k včerejší schůzce. 

1.  Nejdříve jsme probrali běžné úkoly, které je třeba splnit, aby DFB fungovalo dál, jako zavedená organizace ( proběhla změna adresy, tak jsou ve výrobě razítka, probíhá inventura kelímků a dalšího majetku, dávají se do pořádku různé papíry)

2. Shodli jsme se na konání mimořádné volební valné hromady, která bude březnu (nebo i v únoru) aby nebyla v kolizi s nějakým utkáním našeho Atýmu.

3. Dohodli jsme se, že do konce našeho působení v DFB budeme spolupracovat ku prospěchu DFB a samozřejmě Bohemky

4. Nejvíce času ale zabralo vysvětlování odpojení diskuzního fóra z VD a jeho přesun kamsi do virtuální bažiny. 

Bylo velmi náročné najít v tomhle tématu shodu. My jsme jí našli jen částečně. 

Martin s Davidem byli přesvědčeni, že šlo o správný krok. Já s Jožem v tom ale pořad vidíme podraz na klokany, DFB a nás dva, jako kolegy a kamarády! 

Martin s Davidem neviděli ve fóru na VD význam. Já s Jožem tam naopak poŕád vidíme jeden s pilířů vyjímečného vztahu Bohemky a jejich příznivců (rodinný klub, jak se Bohemka často veřejně prezentuje, přece neodkopne své fanoušky z VD kvůli pár exotům na diskuzi)

Martin s Davidem viděli ve změně komunikace pozitiva, vycházeli z analýzy toho, že i ostatní kluby nemají fanouškovskou diskuzi na svých webech ( o majiteli webu bude také v otev.dopise)

Martin s Davidem byli přesvědčeni, že měli k svému kroku podporu klubu a celého vedení DFB, ale to nebyla pravda a na tom jsme se včera shodli.  Došlo k nešťastnému nepochopení slova ne a chtěl bych věřit, že tam nebyl úmysl - nejde mi to, ale dokážu pochopit, že klubu může vyhovovat stav, kdy mu nikdo na webu nenadává. (Tak si říkám, jestli není lepší učinit kroky, aby ke kritice nebyl důvod? )

5. Dále jsme si ještě promluvili o naší budoucnosti v DFB.
Jak to mají ostatní, v tuhle chvili naprosto přesně nevím. Vím jen,  že určitě potěším všechny své kritiky, když prozradím, že se v budoucnu již nebudu ucházet o žádnou funkci v DFB. Stejný názor mi před chvíli potvrdil i Jožo.  Nedokážu si v tuhle chvíli představit, co by se muselo stát, že by se to mohlo změnit (nejspíš světový mír nebo Fanda Straka působící v představenstvech Sparty a Slávie najednou :))  ).

Moc se těším, až z nás  spadne pomyslný balvan odpovědnosti za DFB  a budeme si v Ďolíčku užívat jen gólů Bohemky do sití soupeřů a ne “vlastní góly od kamarádů”. 

BOFOR! Přeji hezký zelenobílý den Ludva

Ivek napsal:

Také mám svůj názor na sprostá slova a nadávky, nechápu proc se každéj tady může přihlásit a anonimne komentovat, nadavat a sprosté urážet každého kdo má jinej názor. To nejde zařídit aby účastník fóra byl ...

Klid, Tvojí češtinu tady opravoval jen spisovatel Albert, kterej nevěděl, že jsi skvělej klokan od Zagrebu ;)

Také mám svůj názor na sprostá slova a nadávky, nechápu proc se každéj tady může přihlásit a anonimne komentovat, nadavat a sprosté urážet každého kdo má jinej názor. To nejde zařídit aby účastník fóra byl viditelni a aby se vedelo kdo to dělá, kdo je tak chytrej a kdo je hulvat a schovává se za nějakim nikem..... Mislím že je normální aby člověk něco komentoval, a když  řekne nebo napíše něco co někomu nesedí, bylo by dobre aby ten člověk věděl kdo mu to říká,a ne že mu nadává, uráží ho  a pak ho potká na bohemce a dělá ze jsou kamarádi. Třeba komentáři na bejvaleho trenéra Haška, jeho děti, to teda byl vrhol  lidské podlosti na tom fóru.... No a teď mi také můžete napsat že se mám zlepšit v češtině, kašlu na to jsem Chorvat a jsem na to pišni, a komu se to nelíbí jak píšu je to jeho problém. DFB 338

co kdyby dfb zřídilo účet pro lidi z bohemky v nouzi prostě když se někdo dostane do problému ať je kam šáhnout

jb1 napsal:

Ludva s Jožem by měli okamžitě odstoupit!!!! Ty našemu klubu spíš víc škodí než by byli užiteční!!!

Dneska jsem nějakej pomalejší, myslíš to ironicky, viď?

jb1 napsal:

Ludva s Jožem by měli okamžitě odstoupit!!!! Ty našemu klubu spíš víc škodí než by byli užiteční!!!

Ještě to budeš muset pár týdnů vydržet ;)

ludvavestec napsal:

Davide, jen to trošku upřesním a doplním, aby tuhle informaci zase někdo špatně neuchopil;) Ludva s Jožem viděli řešení v zachování diskuzního fóra ve své historické  podobě na VD, v mazání vulgárních příspěvků a "banování” zlobivých nicků. 

Ludva s Jožem by měli okamžitě odstoupit!!!! Ty našemu klubu spíš víc škodí než by byli užiteční!!!

dvo napsal:

Jsou zde dva problemy s mazanim nevhodnych prizpevku: 1- kdo to bude pravidelne sledovat forum a mazat prizpevky 2- kdo bude urcovat, ktere prizpevky jsou hanlive, nepravdive, zavádějící, zkreslující fakta, ci vulgární. Urcovat zda se prizpevek smaze, nebo ...

Nedá mi na tyto položené řečnické otázky nereagovat.

1) Kdo bude pravidelně sledovat fórum a mazat příspěvky? Pokud bude fórum spravovat DFB, měla by to být osoba určená DFB. Pokud bude fórum spravovat klub, měla by to být osoba určená klubem. Technicky vzato není třeba vůbec sledovat fórum. Když tato zodpovědnost ležela na mě, domluvil jsem se s Tondou a jakýkoliv nový post ve fóru mi okamžitě přistane v mailu, takže mi přijde notifikace do telefonu. Když mám volnou chvilku, dodnes si posty projedu a nemusím sem vůbec chodit. V případě nevhodného příspěvku (spamový robot, nově založený uživatel s minimem příspěvků a hanlivým obsahem) přímo z mailu jedním klikem možno smazat příspěvek a případně rovnou i zablokovat uživatele. To jsem taky příležitostně dělal až donedávna, než mi byla kýmsi odňata práva správy fóra. Stejně tak to dělal doublefish, zda práva má nadále, netuším. Seznam asi deseti lidí, kteří tato práva měli, jsem zde někdy v první polovině tohoto roku zveřejnil. Netvrdím, zda je dobře nebo špatně, že těch lidí bylo tolik, jen shrnuji stav věcí.

2) Hanlivý a vulgárni příspěvek pozná snad každý - je to příspěvek obsahující vulgarismy či příspěvek vyhrožující nějakou konkrétní újmou. Vždy jsem razil pravidlo, že pouze takové příspěvky mají být smazány. Příspěvky, které jsou podle názoru správců fóra nevhodné či škodí Bohemce, by neměly být smazány, ale argumentačně vyvráceny a znevěrohodněny. To je můj soukromý názor a právě v tom je ten zakopaný pes, protože právě tohle je ta nejhorší práce s fórem, žrout času a nervů správců a leckdy takové příspěvky mají třeba i částečnou pravdu a ne každému se chce lhát a ne každý to umí tak okecat, aby lhát nemusel. Taková komunikace je náročná a není pro každého. Jak se však ukazuje, pokud se to nedaří, vztahy na ose fanoušci-klub se rapidně zhorší na všech frontách.

Proč nám tady už neodpovídá vedení ???!! už je to nebavilo ? Toto forum mi přijde jako k ničemu jen se tu budou tlachat keci . Je vidět jak si nás vedení jako fanoušků váží - jde to celé i s Bohemkou pěkně do KOPRU !!

SIJOZ napsal:

Davide nezamotavajte sa do svojích klamstiev viac a viac....1.najprv ste vymysleli, že DFB si dalo spracovať analýzu...klamstvo!!! 2.nie sme v komunizme, aby sa tu posudzovali, ktoré príspevky sú pravdivé, skresľujúce fakty....to kto bude posudzovať?....zmazať len ...

Až mi z těch slov,přeběhl mráz po zádech.Ano!Všichni odchazí,my fanoušci zůstáváme.

dvo napsal:

Jsou zde dva problemy s mazanim nevhodnych prizpevku: 1- kdo to bude pravidelne sledovat forum a mazat prizpevky 2- kdo bude urcovat, ktere prizpevky jsou hanlive, nepravdive, zavádějící, zkreslující fakta, ci vulgární. Urcovat zda se prizpevek smaze, nebo ...

To je legracni.  Forum bylo sledovano a nektere prispevky se presouvaly (nebo dokonce mazaly) od pocatku tohoto fora.  Doublefish byl myslim jednim z tech, kteri k tomu meli autorizaci.  A najednou je to problem (nebo dokonce dva problemy)?  Problem je nekde jinde a to ve vas dvou - komu vlastne slouzite?  Muzete uverejnit tu analyzu, kterou se ohanite?

dvo napsal:

Dobry vecer, precetl jsem si ted nekolikrat vas prispevek a premyslim jak na nej odpovedet. Cokoliv napisi bude ostatnimi ted nepochopeno a pouzito proti me. Pokud mate zajem, tak mi zitra zavolejte na telefonni cislo ...

Pane Vodehnale, Vy už raději neodpovídejte vůbec na nic. Vaše názory jsou obtížně přijatelné. Zvažte, zda stále ještě reprezentujete členskou základnu DFB. Já bych řekl, že ne.

Muj telefon 602 694 280 je k dispozici vsem, kteri chteji mnou zodpovedet jakykoliv dotaz. David Vodehnal

hm71 napsal:

A co reakce na můj příspěvek by nebyla? Nebo je to jako u Vašeho kolegy?

Dobry vecer, precetl jsem si ted nekolikrat vas prispevek a premyslim jak na nej odpovedet. Cokoliv napisi bude ostatnimi ted nepochopeno a pouzito proti me. Pokud mate zajem, tak mi zitra zavolejte na telefonni cislo 602 694 280. Velmi rad vam vsechny vase otazky osobne zodpovim. Dekuji za pochopeni.

dvo napsal:

Jozko, nebudu tady na foru na tvuj prispevek reagovat a komentovat jednotlive body. Vse si rekneme osobne na nasi planovane schuzce.

A co reakce na můj příspěvek by nebyla? Nebo je to jako u Vašeho kolegy?

SIJOZ napsal:

Davide nezamotavajte sa do svojích klamstiev viac a viac....1.najprv ste vymysleli, že DFB si dalo spracovať analýzu...klamstvo!!! 2.nie sme v komunizme, aby sa tu posudzovali, ktoré príspevky sú pravdivé, skresľujúce fakty....to kto bude posudzovať?....zmazať len ...

Jozko, nebudu tady na foru na tvuj prispevek reagovat a komentovat jednotlive body. Vse si rekneme osobne na nasi planovane schuzce.