Tlachy a kecy

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

No twl, já prostě nevim !!!  Já prostě nevim, co vy tam jste za lidi, že v okamžiku, kdy jde Bohemka do druhé ligy, trenér do Sparty a vy jako vážně uveřejněníte na oficiální stránce klubu , že Hůlka chová králíky?

...

hurvínek napsal:

Jaké vyvodíte důsledky ze situace, že váš externí spolupracovník pan Baťa soustavně přesouvá mé pro vás nepříjemné otázky někam jinam, na což jsem upozorňoval a dnešním dnem po sedmi letech ukončuji sponzorství klubu?

vulgární vzkazy jsem přesunul ze stránky určené dotazům pro vedení klubu se všemi důsledky já, dřevěná loutko.

spyder napsal:

Přijď mi toho blbečka říct osobně do očí na zápase se Slávií.

Mile rád, pusinko :) A ještě mile raději ti to povím ve Zlíně, ale to ani nevíš, kde je na mapě, že?

hurvínek napsal:

Vážně, ty blbečku? To by ses divil, jak o mé dukáty vedení Bohemky stálo :)

Přijď mi toho blbečka říct osobně do očí na zápase se Slávií.

Jaké vyvodíte důsledky ze situace, že váš externí spolupracovník pan Baťa soustavně přesouvá mé pro vás nepříjemné otázky někam jinam, na což jsem upozorňoval a dnešním dnem po sedmi letech ukončuji sponzorství klubu?

spyder napsal:

Fajn, seber se a pakuj, o hulváty tvého typu tady nikdo nestojí.

Vážně, ty blbečku? To by ses divil, jak o mé dukáty vedení Bohemky stálo :)

hurvínek napsal:

pro Darek Jakubowicz, ředitel : TÁHNI !!!!! Táhni z Bohemky a už se tady nikdy neukazuj, fotbalovýho manažera si můžeš hrát u táty ve firmě na hajzlíkách. Je nad slunce jasný, že někdo jako ty ...

Fajn, seber se a pakuj, o hulváty tvého typu tady nikdo nestojí.

pro Darek Jakubowicz, ředitel : TÁHNI !!!!! Táhni z Bohemky a už se tady nikdy neukazuj, fotbalovýho manažera si můžeš hrát u táty ve firmě na hajzlíkách. Je nad slunce jasný, že někdo jako ty naprosto nechápe, o co ve fotbale jde a nemáš tady co dělat. Nejseš další Příba , jak si sám přiznal, ve fotbalových kruzích se ti všichni jenom smějí, absolutně nemůžeš vést prvoligový fotbalový klub. Výsledky tvého dlouhodobého neumětelství se naplno projevily a jakožto ředitel svoji práci naprosto nezvládáš a za výsledky jseš odpovědný jako ředitel hlavně ty.

pro trenéra Haška : Jako vážně, trenére ? Co takhle kdyby jste si vyklidil skříňku a šel do prdele ???Jedna poznámka pod čarou, víte že Bohemka měla ve svém jménu slova FC?Ono totiž AC (atletický klub) má ve znaku Sparta, tak já jen jestli jste si nespletl Vaši trenérskou odbornost a místo působení.

pro majitele Dariuse : Jak dlouho bude ještě Váš neschopný syn prznit ředitelské křeslo ???

TAKZE VAZENI, JESTE JEDNOU MI NEKDO PRESUNE MOJE CELKEM SLUSNE POLOZENE OTAZKY NEKAM JINAM A OD PONDELI MOJE FIRMA PRESTAVA PO 7 LETECH BYT SPONZOR KLUBU !

skip napsal:

Sváťa, když Tetteh prestupoval do Sparty říkal ,ať mu přejeme úspěch, že pro Bohemku z případného přestupu,plynou zajímavé procenta . 

5‰ je zajímavý hlavně při dechový zkoušce ;)

kníže napsal:

Myslíš, jako když Sparta prodala tuším Siegla (nevím jistě) přes FC Košice za 1,-Kč, aby hned za pár dní šel jinam? 

Nedvěda.

pekulka napsal:

Vážené vedení, na tuto otázku mě přivedl můj kolega "nedůvěřivec", když jsme se v práci bavili o možném přestupu Tetteha do zahraničí a tím pádem o možném finančním profitu pro Bohemku. Otázka - jak má ...

Myslíš, jako když Sparta prodala tuším Siegla (nevím jistě) přes FC Košice za 1,-Kč, aby hned za pár dní šel jinam? 

ludvavestec napsal:

O půli evidentně nenakropili trávník, hajzlové turecký! 

Nebo o půli omylem nakropili turecký hajzly...

Víš jaký je rozdíl mezi Vejsadou a Dárečkem? Vejsada lidi spojil, Dáreček je od sebe rozděluje... to také o něčem vypovídá.

Svatoslav.Bata napsal:

Zkus to znovu a slušně. Nepřesouvá se kvůli negativitě, ale kvůli neslušnosti. V případě přetrvávajících vulgarismů a invektiv bude nick zablokován.

A kdo zablokuje vedení, které opakovaně lže???

No tak Svatoslave, ty máš taky dost. Komunikace klubu je minimální v porovnání s čím? V porovnání s tím, že tady ředitelovali OSOBNOSTI a ne nějaký protekční mazánek, který se hodí maximálně tak k tomu, aby se sjížděl v kabině s Kazmou, když je to tak strašně vtipný.

A do nějakého porovnání s ostatníma klubama se raději vůbec nepouštěj .... který jiný klub sockuje, když je potřeba opravit stadion, do kterého ostatního klubu fanoušci rvou dukáty horem dolem?

Divíš se, že jsou lidi nasraní? Každého půl roku jiný kádr, absolutně žádná koncepce, hlavně že nějaká hesla typu Zpátky na vrchol. Ale ono to vypadá, že zpátky do druhé ligy. Vedení lže o posilách, vymýšlí si termíny a dopadne to absolutně stejně jako každé přestupové okno, nějakej hudlař přijde ne za pět minut dvanáct, ale ve čtvrt na jednu.

A na závěr snad jako perla, když tady plácáš o tom, že veškeré info má DFB a Ludva jako dfbák tady pak píše věci, které se nezakládají na pravdě. Takže Ludva lže, dělá si z toho vzhledem ke svému zdraví a k tomu, že je už jinde, srandu, nebo jenom ventiluje ty lži, kterýma ho nakrmíte???

Bravo Svatoslave, všechno negativní přesuň do tlachů a dál se plácejte po ramenou, jak Bohémku skvěle vedete a jak si fanoušky hezky vodíte :)

hakky napsal:

A ta anketa by něco ukázala ? Když sem píše par lidi ... A hlavně čeho chceš dosáhnout ? ... Aby se na to vedeni vy... a hodilo bohemku pres palubu ? ... Mám pocit ...

Vládnout bolševik... ale to, že tady dělal ředitele zkurwenej prolhanej estébák, ti nevadilo?