Příspěvek Diskuzního fóra

Ach jo, to je zase rozhovor s trenerem, fakt toho cloveka nemam rad, nemuzu si pomoct, podle me je spojeni Haska s Bohemkou nestastna vec, mozna fotbalem zije, ale jede predevsim na sebe. Uznavam ze ma vysledky, jeho urputny fotbal prinasi body takze ho dost fanousku bere a ja se to budu dal snazit respektovat. Ty jeho alibisticky rozhovory mi ale davaj zabrat, dava hrozne najevo jak spatnej tym ma, jak chudy jsme, jak tezky to ma a jak je teda on timpadem skvelej trener kdyz s touhle luzou dokaze delat body. Neni to bohuzel prvni jeho rozhovor v tomhle duchu. A kdyz uz sem pisu tak jeste pridam dalsi vec (i kdyz to uz povazuju za svuj rekneme neobjektivni pohled).. prijde mi ze za Haska jsou prosazovany predevsim hraci kteri nejvic ze vseho nabehaj na hristi hodne kilometru a predevsim ty kilometry znamenaji Haskuv uspech, neznamenaji ovsem hezky fotbal a ja proste nechodim na Bohemku na atletiku ale na fotbal. Obavam se az odejde Tetteh ze te fotbalove krasy uz moc neochutname. No nic, omlouvam se priznivcum Haska, ale aspon jsem se vypovidal a budu zas nejakej mesic v klidu.