Příspěvek Diskuzního fóra

ludvavestec napsal:

Vážení klokani, s lítostí Vám oznamuji, že jsem před pár minutami zrušil akci na parníku Tyrš.  Důvodem je nesplnění slibů od Sváti Bati ( dva měsíce a nic...) Storno poplatek zaplatím ze svého, jako daň za blbost, ...

Hmmm, pěkný. Dlouho jsem zvažoval jestli má smysl sem napsat, ale když jsem si prečetl tohle tak se také přidám. Moje zkušenost se Sváťou respektive zkušenost našeho Bohemackýho fanklubu je velmi špatná. Nechci se v tom pitvat, ale stručně řečeno bylo nám mnohokrát neco slíbeno, dokonce aniž bychom o to nějak usilovali, ale všechno se následně hrozně vleklo nebo z toho nakonec sešlo úplně a to takovým způsobem že se to nekolikrat odkládalo, měnily se podmínky za pochodu nebo už nám Sváťa jednoduše přestal brát telefony. Hlavní problém byl v tom, že do toho bylo někdy zapojeno i více lidi, kteří si podle aktualních slibů přehazovali program, organizovali společné akce a následně zase rušili.... takze kromě toho že se nakonec ta akce zrušila, tak byl člověk sám před ostatníma ještě za pitomce. No doufal jsem a doufám, že to byla u všeho jen souhra nešťastných náhod a o ty ostatní důležitější věci se Sváťa stará úplně jinak = lépe.