Příspěvek Diskuzního fóra

PrasatkoPepina napsal:

Kriminálka Holas opět úřaduje. Víc z blízka to točit nešlo? (Ikdyz ty máš splneno, všichni jsou vidět). Jasně jsem ti několikrát rekl, že nechci být focen / natáčen stejně tak dalších x lidi. A ty ...

Můžeš mi vysvětlit, jak mám v hodinu a půl trvajícím videu zamazávat obličeje? To bohužel neumím. Na fotkách samozřejmě. U některých lidí vím, že nechtějí být na fotkách, tak je raději ani nefotím, zrovna u Tebe nevím o koho se jedná, když se schováváš pod tak příhodným nickem ... :-) Ale jsi - zatím - jediný, komu to vadí, jinak mám spíše z FB pozitivní ohlasy. Protože lidi jsou rádi, že je vidět, jak kotel skvěle fandil, v sektoru se nedělo nic, co by zajímalo cajty (pyro apod.), takže se nikdo nemusí ničeho bát. Pravda jen lidé, kteří nemají nejčistější svědomí. A jestli se jedná o "družbu" s SKS, tak si myslíš, že seshitky většinu "aktivních" lidí z našeho kotle neznají? Při nedávném derby v Ďolíčku jsem se divil, kolik jejich fandů, co se dostali na hlavní tribunu na A1 mě "přátelsky" zdravilo, když jsem prošel pod nimi ... A to už nejsem přes osm let aktivní, co týká pořádání zájezdů, do kotle už také nedocházím. Tak nevím, proč strašákově mateřince tolik vadím ... Až budu dělat fotky dnes večer, budu se snažit vyřadit ty, kde najdu někoho, kdo nechce být viděn na fotkách anebo mu zamažu jeho milý obličej. Jinak - zblízka to nebylo točené, jen přiblížené slušným objektivem, kterým jsem ale nemohl fotit, protože není kompatibilní s druhým tělem Nikonu