Příspěvek Diskuzního fóra

Tak ja sem take prihodim svuj nazor at to trochu vyvazim. Jsem z tech fanousku, kterym jde predevsim o koukatelny fotbal a az v druhe rade o vysledky. A jak jsem na trenera na zacatku nadaval a neveril jsem mu, tak nyni je to presne obracene. I kdyz se ted treba nevyhrava, musim rict ze je skvele co s Bohemkou dokazal za tu chvili udelat a verim ze i vysledky se zase brzo dostavi. Jedine co bych mohl vytknout je ze stale nepodarilo najit nahradu za Pepu Jindriska, rekl bych ze byt na hristi on, tak par z tech golu nepadne. Svec, Bederka ani dalsi se Pepovi zatim ani nepriblizili. Doufam ze se da jeste do cajku a nejaky zapas odehraje. Za vcerejsek za me minimalne prvni polocas nadherny fotbal, byla tam bojovnost ale i rychlost, system, nic nahodneho, moderni fotbal. Jsem rad ze i Bartas konecne chytil zase slinu. Co vcera neklaplo a cim nas Teplice prehrali bylo paradoxne to co je nasi silnou zbrani, tedy hrat naplno a nic nepodcenit az do konce, at se dari nebo nedari, coz ale myslim trener uz priste nedopusti. Vysledek samozrejme chvalit nelze, ale ja se vcera rozhodne fotbalem pobavil a o to podle meho jde nejvic. Jedinou silnou kritiku a varovani vsem tak posilam pouze smerem ke stanku na namesticku kde jsem si dal po letech bramborak... komu je zivot mily nedelejte to, fakt humus :).