Příspěvek Diskuzního fóra

hrdin napsal:

K "Pergole" bez žoviálnosti: 1.) Pro lidi, kteří se aktivněji zajímají o dění v klubu je pergola ztracený čas. Z dvou a půl hodiny je pro ně zajímavých možná tak 5 minut. Znění pozvánky mě ale ...

Bez zovialnosti:

1) byl jsi vyzván hned na začátku aby jsi sdělil co mas na srdci. Řekl jsi ze pockas, ale kromě par dotazu žádné grilování vedeni. Chápu od klávesnice se útočí daleko lépe než z očí do očí..

2) snad ani ty necekas, ze trena příbramské- mu protějšku nadiktuje týden dopredu sestavu, to dělá možná tak Tvrdík...

3) už neřekneš ze za tetteha kromě řekneme hracskeho polotovaru (5-6 ks) přestup, byl požadavek hostování útočníka do základu. První volbou byl drchal, ale urval si vazy. Takže přišel Juliš. Bylo taky zmíněno ze pomohl k vítězství se slováckém, a rozhodl s Duklou, at už tecoval či ne.víc zdraví nedovolilo...

4) zase to není úplně pravda, bylo řečeno ze nám chybí stoper. Čekalo se na hůlku, když to padlo, trh rozebrán. V zimě ideálně 4 novi hráči (2 pokud možno do základu, 2 na hraně) pokud možno do začátku zimní přípravy. Takhle nemluví kdo je super spokojeny s kádrem...

6) zase ne úplná pravda. Pan Poor  je jeden z davu zájemců o Duklu, tedy fiktivních, kterých běhá po městě davy. Napadá me jejich král, M.Vit, který zařídí vše... . Bylo řečeno ze fiktivní, neboť byl potřeba bič na město Trnavu. Když nedate peníze, tak já klidně půjdu jinam. ( neco jako Č.budejovicky hokej).Problém nastal když to  zklamání Pauknerove odpiskali... Nebylo strelivo, tak se použila Bohemka. Možná z toho pár drobaku bude....

Pavel by se výborné hodil do politiky, z řečeného vybere větu, co nejvíc vyhovuje jeho konstrukcím a tu pouzije . 

Smekam před tím borcem, co dohodil  Krušovice. To je podle me cesta. Jsem s něčím nespokojeny, tak se snažím klubu pomoci. Klub kontakt či pomoc vezme, či ne. Kdyz ne, Pak se da kritizovat.