Příspěvek Diskuzního fóra

batoh napsal:

Velké díky za změnu obsluhy ve stánku na tribuně C. Dnes opravu super, kvalita obsluhy i prodávané zboží na jedničku. A možná jedna malá otázka na Fanshop. Nestálo by za to inspirovat se jak se dělá ...

Připravujeme akci Zelenobílý pátek, zrovna v tomto týdnu jsem ji s kolegou plánoval a první taková bude v lednu. Čepice Scratch a zelenobílá s bambulí jsou bez fotografie, protože čekáme na jejich naskladnění (prozatím jsme je z e-shopu stáhli). Pokud myslíte ta trika adidas (2 ks skladem) a zelené tréninkové mikiny adidas (5 ks skladem), ty tam nejsou z toho důvodu, že se jednalo pouze o vzorování několika málo ks a není to finální podoba těchto produktů.

Do Vánoc s Klokanem dorazí spousta nového zboží, které se objeví i na e-shopu téměř ihned. Současný model by měl být takový, že novinka ve fanshopu bude max. do týdne i na e-shopu. Třeba dnešní novinky budu dávat na e-shop hned v pondělí. Máte pravdu, že pár věcí tam není (odhadem 5 % nabídky), ovšem většinou z technických důvodů. Všechny nedostatky e-shopu mám poznamenané a postupně je odstraňujeme. Nyní se soustředíme na naskladnění zboží směrem k Vánocům a v lednu bychom měli dořešit právě ten e-shop. Nedávno proběhla úprava nastavení tak, aby nedocházelo k dlouhým výpadkům např. u velikostí triček, jako tomu dosud bylo.

Dejte mi tedy ještě pár týdnů a e-shop bude doplněn tak, jak by měl být. Za každý poznatek budu rád na svém e-mailu petr.koukal@bohemians1905.cz, díky :-)

V neposlední řadě se přece v Ďolíčku potkáváme pravidelně, ale vždy se jen s úsměvem pozdravíme. Rád s vámi prohodím pár slov a cokoliv vysvětlím.