Příspěvek Diskuzního fóra

petr.koukal napsal:

Ahoj, rád ti odpovím sám. V minulé sezóně to bylo z 15 zápasů 7 výher a 6 remíz, tedy 27 bodů ze 45 možných. Letos bohužel z 8 zápasů pouze 1 výhra a 3 remízy. ...

děkuji za odpověď Petře,znovu opakuji že mi vůbec nevadí tvoje moderování nebo jak to nazvat naopak se mi libí že máš nějaký sen a jdeš si za ním-v tom ti držím palce a přeju ti jeho splnění.Co mi vadí je tvé zanašení edensko-letenské-mc donald kultury na Bohemku.Co se týče statistiky a zahlaseni spatneho strelce je doufam jasny ze jsem to myslel ironicky,je snad jasny ze na pocet viteztvi nemuzes mit zadny vliv a chyba se vzdycky stane.proc na Bohemce moderujes je snad kazdymu jasny,ono v profesnim zivotopise to nevypada zle,to ze to delas zadarmo je dany tim ze darek by za to stejne ani korunu nezaplatil.Petre prosim te proved sebereflexi sam od sebe a ty golove oslavy zrus,moc te o to prosim.Je zajimavy ze na florbale kam by se tohle hodilo o tisic procent lip to nedelas.Prostě tohle na Bohemku nepatří a tečka.Už nebudu zasírat forum a pokud sebereflexi neprovedeš začnu proti tomu bojovat aktivne jinde než na foru.