Příspěvek Diskuzního fóra

dinamozg napsal:

muzstvo hralo jak hrala osa Dostal - Reiter. Masek obcas dal nejaky gol. Pepa to drzel v stredu. Ted je Reiter najednou a bez vysvetleni na lavicce, Masek na lavicce, Jusuf na lavicce, Pepa na ...

Pod tohle se i já podepíšu. Nevidím trenérovi do kuchyně, ale některým hráčům nevyjde jeden zápas a slehne se po nich zem a jiní jako např. Vodháněl nezahrají několik zápasů vůbec nic a stejně jsou v základu. Mladý Hašan má podle mě podobné privilegium, ale tam si myslím nějaký potenciál je. Bohužel je mi úplně jasný co bychom dostali za odpověď..."oni totiž hrají poctivě dozadu, vykrývají dobře prostor apod a dobrý trenér je ten, který naučí tým bránit". Maškovi i Raiterovi sice občas nějaký zápas nevyšel, ale dodávali hře nějakou myšlenku a fotbalovost, která nám teď tak chybí. Vaníček byl také vždycky když dostal příležitost vidět. My ale sázíme pouze na pracovité běhavé hráče, jenže jenom o tomhle ten fotbal není a je vidět že už ani výsledky to nedělá, protože celou sezonu uběhat prostě nelze. Jo a Pepa by měl hrát dokud bude schopen dojít na hřiště.