Příspěvek Diskuzního fóra

Dobrý den. Ačkoliv mě pochopitelně také zajímá posílení našeho mužstva, tak bych měl trochu jinou otázku ohledně stadionu. Mluví se zde o rekonstrukci, tomu ale samozřejmě předchází projekt a tomu zase studie. Majitelem stadionu je město, ale předpokládám, že o konkrétní podobě se bude jednat společně. A nyní moje dotazy:

1) Je již vypracovaná studie, případně bude použita některá již dříve vypracovaná nebo se teprve bude zadávat?

2) V případě, že se teprve bude zadávat, neměl by ji nechat vypracovat po dohodě s magistrátem klub s ohledem na své požadavky (tribuna u tramvaje, zastřešení nekrytých tribun, úprava tribuny východ, VIP prostory, potažmo boxy, televizní prostory, šatny, rehabilitace atd., atd.)?

3) Nějaká již konkrétní jednání ohledně stadionu s magistrátem začala?

Samozřejmě, že dílčí rekonstrukce jako např. WC při dostatku financí od magistrátu lze provádět okamžitě, ale mě spíš zajímá celková rekonstrukce (dostavba, přestavba stadionu).

Vždyť dva lídři z pražské vládnoucí trojkoalice před volbami plně podpořili rekonstrukci stadionu, tak proč jim to diplomaticky nepřipomenout?

Děkuji.