Příspěvek Diskuzního fóra

Za Zdeňka Svobody jsem prožíval podobné chvíle. Internet nebyl (ještě že tak) a já chodil do Klokanklubu, (to bylo jediné místo pro širší kontakt s fanoušky) tam jednou týdně  vysvětlovat  některé kroky vedení..  Ujišťuji , že to bylo stejné: „Máte peníze (což byla pravda, v té době nadstandardní, ať už černé nebo legal.), ten náš bílej žid  ( to jako Zdeněk Svoboda) si koupí  novou bílou Dacii  a vy přivedete z béčka Teplic  nějakýho Chaloupku, k čemu?..,jindy:  odepsaného  (Spartou) důchodce  Čermáka, věčně zraněnýho ,co už i v Chomutově jen občas střídá. (u nás se vrátil i do repre..).z  Montáží -přeboru,to jste se zbláznili, tu pomalou línou lemru, toho nekopu  V.Hrušku “(později taky reprezentanta a nejrychlejší křídlo co kdy v Bohemce bylo s výjmečnou kopací technikou.).... Po čase ..“No Sloupa? To je vrchol, to si děláte pr..l, ten neumí ani běhat a celá Plzeň se nám směje ...a  toho poušťáka Poštulku ?, ze Sparty ho vykopli do Interu, ani tam už nechytal ,ani nebyl na lavičce (nám vychytal  8 zápasů jaro 1981 když byl Bóra na vojně a Zdenda Hruška zraněný)   I tak jsem ty fandy trochu chápal ,vyhlásil se útok na titul   a potom  v sez.1976/77  9 . místo, o rok později 6. místo, až ročník 79/80 trochu malinko uklidnění..3.místo, ale šílené skore 35:35 za 30 zápasů..čtvrtá Dukla měla skore 53:25, takže zase řev: „ 13té Košice daly taky 35 gólů, jak s tím chcete vyhrát ligu vy amatéři..“.   Jó šlo to pomalu a trpělivost  žádná..skoro sedm let to ještě museli „nejlepší fandové“ vydržet...