Příspěvek Diskuzního fóra

Scarsdale napsal:

Jsem pro zrušení všech diskusních fór a fóra ptejte se vedení Bohemky. Jsem dlouholetý fanoušek a člen Družstva s velmi nízkým číslem. Zdejší příspěvky v průměru nadělají víc škody než užitku. Šroubují se požadavky na ...

Zaplat panBuh za inteligenci. Ale i ti tzv nespokojenci a ublizovaci maji v leccems pravdu. A od toho je diskuzni forum, aby se diskutovalo. Vzdy a vsude je nejvic slyset negativni luza, protoze tvorit a budovat je nad jeji moznosti. A to s prominitim zde drtiva vetsina prispevovatelu neni. Jen diky pomerne zvysujicimu se durazu nekterych prispevku se zde zaclo zelenat mnohem casteji. Kdyz nekdo chce odpoved na popreni drive receneho neni hysterik ani primitiv. Doufejme, ze nastaly trend zustane zachovan a tech par skutecne hloupych se brzy znemozni. Patrim mezi ty umirnenejsi a jsem schopen videt rozvoj klubu nejen na hristi. Ale vzdy premyslim o prispevcich, ktere kritizuji. Pak si muzu udelat svuj nazor. Odsouzeni si zaslouzi Vejsadove, Kaprove, Lacinove, Sachove a podobni gauneri. Ne fandove nesouci na bedrech lasku ke klubu. Pro nektere je Bohemka skutecne jedinym smyslem zivota, proto jim mozna chybi odstup a nadhled. Zlo to ma snadne, tak vsichni pomozme dobru zvitezit. Dobro = Bohemians!!!