Příspěvek Diskuzního fóra

Packa1809 napsal:

To jako fakt myslíte oba vážně? cituji "DFB bude v úzké spolupráci s vedením Bohemky pracovat na vylepšení informovanosti fanoušků a PR Bohemky vůči veřejnosti." o pár řádků níže "Pokud jste nenašli v tomto článku odpovědi na ...

Aboj Michale,

Ano myslime tuto zpravu vazne.

Chceme, aby fanousci byli ve spravny cas presne informovani. Aby se zabranilo zbytecne panice, nervozite a negativnim spekulacim a emocim.

Ne vsechny zpravy se mohou napsat na forum a dalsi socialni site, protoze by to mohlo zhatit planovane prestupy vybranych hracu. To urcite chapes. Vetsina lidi ma muj telefon ( 602 694 280) a muze mi zavolat v pripade, ze zverejnenym informacim ne uplne rozumi. Rad vse dovysvetlim osobne, ale samozrejme nereknu vice nez v dany okamzik mohu.

Precetl jsem si nas clanek dvakrat a ja tam vidim mnoho dobrych ci pozitivnich zprav. Ale to musi kazdy posoudit sam.

Nejsme jehovisti, abychom nekoho ukecavali. Ale mladi hraci, kteri prisli z jinych klubu, nemaji o DFB a jeho poslani mnoho informaci, takze jsme si s nimi o tom povidali. A to ze hraci chteji vstoupit do DFB beru jako dobrou zpravu. Vyjadruji tim, ze citi k Bohemce vice nez je jen vztah zamestnanec-zamestnavatel a ja to osobne velmi ocenuji.

Jestli odvadime pro fanousky dobrou praci nechci posuzovat. Ale vse co s Martinem delame at uz v osobnim ci pracovni zivote delame s plnym nasazenim a poctive a to plati i o DFB a Bohemce.