Příspěvek Diskuzního fóra

11.rada napsal:

Jsem vděčný za každou posilu, která nám pomůže se zachránit, ale nikdy nepochopím, proč máme potřebu se neustále shazovat a na veřejnosti se doslova rochnit v tom, že patříme k finančně slabým klubům a bereme ...

Tak zrovna tohle je od trenéra Haška opravdu zbytečný alibismus. Na podzim při mnohých zranění žehral na úzký kádr a chybějící útočníky. Přitom to byl on, kdo byl za skladbu týmu spoluzodpovědný. Nemusel nechat odejít Kabajeva, čímž neříkám, že by nás spasil. Spokojil se tím, co mu vedení nabídlo a kádr nechal tak, jak byl. Pak špatné pokropení trávníku a teď hledá předem výmluvy na další posilu. Je to z jeho strany skutečně tomu Vackovi necitlivé a nefér. Zkraje jsem Haška respektoval, teď mám pocit, že stále jen hledá chyby jinde, aby omluvil své vlastní. A pokud je pravda, že třeba v létě nebo někdy později odejde za synkem, pak nevím zda je to pro klub ideální trenér. Jinak dejte všem posilám čas na rozkoukání a hodnocení nechme na dobu alespoň po třech zápasech. Jen ale, jak už taky zaznělo: v létě nás čeká další perná práce na doplnění týmu. Stačí pohledět na útok. Z pěti hráčů na soupisce dva nejsou naši (jeden je navíc dlouhodobě zraněný), další je sice šikovný, ale stále jen dorostenec a jeden není typický hroťák (Nečas)...