Příspěvek Diskuzního fóra

Scarsdale napsal:

Jojo, průšvih to je, ale přesto bych se zastal, když se snažím pochopit, proč jsme posílili tak, jak jsme posílili. Pozoruju to, že epicentrum nedostatku hráčů se průběžně přesunulo do útoku. A právě útočníci jsou ...

Navíc, teda k tomu co jsem zde od domácí prohry s Olomoucí napsal musím doplnit proč když trenér dle svého názoru má hráče kteří chybují a nemají nějakou extra kvalitu, tak proč než na běhání to proti soupeřům "zespoda" nezaloží na tvrdosti (sestava?!?) s tím že se bude při každé příležitosti střílet na branku soupeře...

Zatím to vypadá, že se každý bojí (nesmí) vystřelit tak to stále místo střel hráči  pouští někomu za nima např. nyní (Nečas) nebo všichni místo střel na branku rozehrávají tak až to budí dojem že  to chtějí doťukat až do branky...

Jedinej kdo v tomto ohledu zaslouží pochvalu a úctu je Barťas, dře, neuhne, střílí, mile překvapil!

Teda mám je rád všechny (hráče Bohemky), ale to neznamená že mě někdy více někdy méně pěkně nenaštvou:-)

                 Tak pěkně máknout ve Zlíně ze všech sil a hlavně střílet na branku (pokud možno tlačit střelbu dolu) protože bez střel na branku góly asi těžko dáme, BOHEMKA DO TOHO!!!