Příspěvek Diskuzního fóra

albertusman napsal:

Ještě furt jsem neviděl záznam - jsem ve vlaku domů, takže nemůžu hodnotit nic jinýho, než co bylo vidět z kotle. Jak to tu ale čtu, musím se hráčů i trenéra taky trochu zastat. Hodně z ...

Až dojedeš domů podívej se na záznam a zaměř se jak píšeš na ne-napadání opavských hráčů našich stoperů v téměř 85% případů a porovnej to s naším prakticky nulovým napadáním. Přidej k tomu výkony Dostála, který od podpisu smlouvy hraje nejhůře co je u nás. Pokračuj Reiterem, který už není schopný přesprintovat ani hráče po třicítce. A když se vrátíš k mojí první větě zjistíš, že právě jen a pouze to stačilo Opavě, aby si odvezla bod od nás. Pepa by na hřišti v pohodě zastal ne-bránění Vacka a hloupé fauly Levina. Po jednom z nich stačil Zavadilovi ani ne půl metr a mohli jsme mít jen oči pro pláč.

Na Opavu dnes v pohodě stačil hrát systém přímých přihrávek na což není potřeba genialita hráčů. Jenomže to by pan trenér musel taktiku trochu uzpůsobovat soupeřům a ne zkoušet na každého již po třicáté osmé přiblblou běhací taktiku, kterou by dokázaly rozklíčovat i duševně postižené mozky, jak o tom píšeš. A když vidím, jak to "běhá" asi padesátiletému Zavadilovi oproti některým našim chlapcům, ještě teď se mi chce zvracet...